Arşiv
Yazarlara Göre
Onur BAŞTÜRK78 Cengiz SEMERCİOĞLU77Hikmet Demirkol52Mehmet Y. YILMAZ47Ayşe ARMAN27Ömür GEDİK22Ertuğrul ÖZKÖK21Kanat ATKAYA20Tolga TANIŞ20Yaşar SÖKMENSÜER20Yalçın BAYER19Ahmet HAKAN17Melike Karakartal17Yurtsan ATAKAN17İsmet BERKAN17Gila BENMAYOR13Nihat DEMİRKOL12Tolga AKYILDIZ12Yonca TOKBAŞ12Cengiz ÇANDAR11Nil KARAİBRAHİMGİL11Sedat ERGİN11Yonca TOKBAŞ - Kelebek11Ayşegül DOMANİÇ YELÇE9Erdal Kaplanseren9Akif BEKİ8Taha AKYOL8Yalçın DOĞAN8Fatih ÇEKİRGE7Mehmet Ali BİRAND7Mehmet Barlas7Banu TUNA6Ceren Şehirlioğlu6Ertan ACAR6Melis ALPHAN6Tuna KİREMİTÇİ6Ajda PEKKAN5Ebru ÇAPA5Ferai TINÇ5Mevlüt TEZEL5Oktay EKŞİ5Patrick Özdemiroğlu5İzzet ÇAPA5Emre KIZILKAYA4Kenan BAŞARAN4Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ4Selim ÖZTÜRK4Vahap MUNYAR4Şükrü KÜÇÜKŞAHİN4Ayçe DİKMEN3Ayşe ARAL3Ayşe ÖZEK KARASU3Bahar AKINCI3Deniz SİPAHİ3Ezgi Başaran3Gülse BİRSEL3Selahattin DUMAN3Sevil ATASOY3Sibel Arna3Verda ÖZER3Yılmaz ÖZDİL3Özgür BOLAT3Ahmet Mümtaz TAYLAN2Aylin Anne2Ayşe ARAL - Kelebek2Bekir COŞKUN2Doğan HIZLAN2Ece SÜKAN2Erdal SAĞLAM2Erkan ÇELEBİ2Gürül Öğüt2Muammer ELVEREN2Naci Cem Öncel2Reşat KUTUCULAR2Sabanur Kıraç2Uğur CEBECİ2Zeynep GÖĞÜŞ2Adnan KAYA1Ahmet CAN1Altan Tanrıkulu1Alışveriş Cadısı1Burak Bekdil1Bülent MUMAY1Cüneyt ÜLSEVER1Doğan ULUÇ1Duygu Sedefoğlu1Enis BERBEROĞLU1Erdal KAPLANSEREN1Erdem KIRIM1Erdinç Çelikkan1Erol Aksoy1Eyüp Can - Referans1Faruk BİLDİRİCİ1Fırat TUR1Güzin Abla1Haldun ARMAĞAN1Kubilay qb Tunçer1Levent SEĞMEN1Mehmet Ali Birand - English1Melda Narmanlı ÇİMEN1

Youtube

Youtube ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Youtube haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.590 Youtube haberi bulunmuştur.

YouTube, bir video barındırma web sitesidir. Merkezi Amerika Birleşik Devletleri'deki San Bruno, Kaliforniya şehrindedir. 15 Şubat 2005'te 3 eski PayPal çalışanı tarafından kurulmuştur. Kasım 2006'da Google tarafından 1.65 milyar dolara satın alınmıştır. Günümüzde Google'ın yan kuruluşlarından biri olarak faaliyetine devam etmektedir. Site, kullanıcılarına video yükleme, izleme ve paylaşma imkanı sunmaktadır. Medya şirketleri ve kullanıcı üretimi videoların gösterimi için WebM, H.264 ve Adobe Flash Video teknolojilerini kullanır. Genel olarak; Video klipler, televizyon klipleri, müzik videoları, video bloglar, kısa özgün videolar ve eğitim videoları gibi içerikler yayınlanmaktadır.

Youtube üzerindeki içerikler genelde bireyler tarafından yüklenir. Fakat CBS, BBC, Vevo, Hulu gibi şirketler ve diğer organizasyonlar da Youtube ortaklık programı ile içeriklerinin bir kısmını yayınlamaktadır. Site içi üyelik almayan kullanıcılar videoları izleyebilir. Onaylı üyeler ise kendi yayın kanallarına video yükleyebilir. Platformda, saldırganlık potansiyeli olan içerikler sadece 18 yaşından büyük olduğunu onaylayan üyeler tarafından izlenebilir.

 

facebook instagram twitter

Youtube Haberleri

15 yaşındaki kızı intihara sürüklemekle suçlanıyor

15 yaşındaki kızı intihara sürüklemekle suçlanıyor

Kanadalı 15 yaşındaki Amanda Todd’u, dört sene önce internetten kaydettiği cinsel içerikli görüntüleriyle tehdit ederek, intihar etmesine yol açmakla suçlanan Türkiye kökenli Hollanda vatandaşı Aydın Çoban, Kanada’ya iade edilebilecek. Amsterdam Mahkemesi’ndeki duruşmada, Çoban’ın devam eden yargılamasının bitiminde Kanada’ya iade edilebileceği kararlaştırıldı.

29.6.2016Avrupa
BTK'dan flaş saldırı açıklaması

BTK'dan flaş saldırı açıklaması

Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kurumu (BTK) tarafından, Atatürk Havalimanı'nda gerçekleştirilen terör saldırısına ilişkin, kamuoyunda infial uyandırma ve toplumu dehşete düşürmeye yönelik kasıtlı paylaşımlarda bulunanların yasal sorumluluklarının bulunduğu bildirildi.

29.6.2016Teknoloji
Facebook, Twitter ve YouTube'a erişim koptu

Facebook, Twitter ve YouTube'a erişim koptu

Atatürk Havalimanı'nda dün akşam saatlerinde meydana gelen patlama sonrası Facebook, Twitter ve YouTube'a erişimde sıkıntılar yaşanıyor.

29.6.2016Teknoloji
Facebook, Twitter ve YouTube'a erişim koptu

Facebook, Twitter ve YouTube'a erişim koptu

Atatürk Havalimanı'nda dün akşam saatlerinde meydana gelen patlama sonrası Facebook, Twitter ve YouTube'a erişimde hâlâ sıkıntılar yaşanıyor.

29.6.2016Teknoloji
Kanada'ya iade edilebilir

Kanada'ya iade edilebilir

Kanadalı 15 yaşındaki Amanda Todd’u, 4 sene önce internetten kaydettiği cinsel içerikli görüntüleriyle tehdit ederek, genç kızın intihar etmesine yol açmakla suçlanan Türk kökenli Hollanda vatandaşı Aydın Çoban, Kanada’ya iade edilebilecek.

28.6.2016Dünya
YouTube canlı yayını telefona geliyor

YouTube canlı yayını telefona geliyor

YouTube, PC kullanıcılarının uzun zamandır kullandığı 'canlı yayın' özelliğini nihayet akıllı telefonlara da taşımaya karar verdi!

27.6.2016Teknoloji
Alpaslan Çelik’e kötü haber

Alpaslan Çelik’e kötü haber

Türk hava sahasını ihlal ettiği için düşürülen Rus savaş uçağının pilotunu, paraşütle atladıktan sonra Suriye topraklarında öldürdüğü iddia edilen ve İzmir’de silahlarla yakalanıp geçen 3 Nisan’da tutuklanan Alpaslan Çelik hakkında verilen takipsizlik kararı, kaldırıldı. Olayı soruşturan Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu Cumhuriyet Savcısı Berkant Karakaya, yeni iddia ve delillerin oluştuğunu belirtip, daha önce verdiği takipsizlik kararını kaldırdı ve yeniden soruşturma başlattı.

24.6.2016Gündem
Cannes Lions kazananları belli oldu

Cannes Lions kazananları belli oldu

Cannes 63. Uluslarası Yaratıcılık Festivali kapsamında değerlendirilen; Direct, Glass, Print & Publishing, Promo & Activation ve Radyo kategorilerindeki  işler, dün gece düzenlenen  ve Cannes tarihinde ilk kez Youtube üzerinden canlı yayımlanan kırmızı halı etkinliğiyle sahiplerini buldu.

21.6.2016Keyif
Rusya'nın Suriye’de misket bombası attığı ortaya çıktı

Rusya'nın Suriye’de misket bombası attığı ortaya çıktı

Rusların Suriye’de misket bombası kullandığına ilişkin kanıtlar Rus televizyonunda yayınlandı. Rusya’nın devlet destekli haber kanalı RT'nin yanlışlıkla yayınladığı görüntülerde, Suriye’de hava harekatına katılmak için hazırlanan Rus savaş uçağındaki misket bombaları görülüyor. Videonun sosyal medyada yayılması üzerine RT yetkilileri görüntülerde montaj yaptı ve haberi tekrar yayınladı

21.6.2016Dünya
Meclis kavgası videosuna kadın çığlığı eklediler

Meclis kavgası videosuna kadın çığlığı eklediler

İngiltere’de 23 Haziran Perşembe gerçekleşecek referandum öncesinde AB’den ayrılmak için kampanya yürüten Brexit yanlıları, Türkiye’yi kötülemek için görülmemiş bir yönteme başvurdu. Hazırladıkları videoda Türkiye’deki meclis kavgası görüntülerine kadın çığlıkları ve cam kırığı sesleri eklediler.

21.6.2016Dünya
Chrome neden bu kadar RAM kullanıyor?

Chrome neden bu kadar RAM kullanıyor?

Chrome'un diğer web tarayacılarına göre daha çok RAM kullanmasının nedeni ne?

21.6.2016Teknoloji
Kuğulu Park çimenlerinde göz göze buluşma: “İnsan insana bağlarımız nereye gitti?”

Kuğulu Park çimenlerinde göz göze buluşma: “İnsan insana bağlarımız nereye gitti?”

Sosyal Medyadaki Ruhu Bohçada Gezen adresi üzerinden yaptığı açık çağrılar ile dünyada yaygın şekilde uygulanan "Göz göze temas" buluşmalarını Türkiye'ye de uyarlayan Hülya Tosun, İzmir Alsancak'ın ardından ikinci buluşmayı da Ankara Kuğulu Park'ta gerçekleştirdi.

17.6.2016Hayat
İnternet neden yavaşladı?

İnternet neden yavaşladı?

Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı (TİB) bugün Google'ın eski içerikleri arşivlemesini sağlayan önbellek hizmetine erişimi engelledi. Türkiye çapında internetin yavaşlaması üzerine sosyal medyada "Google'a erişim yasaklandı mı" tartışması başladı. Tepkilerin ardından idari tedbir kararı TİB'in internet sitesinden kaldırıldı. Bakanlık ve BTK "Erişim engeli yok" derken, yetkililer TİB'in sitesinde bir süre yer alan karara değinmedi.

15.6.2016Gündem
Türkçe müziği Fransa'da Netd Müzik temsil etti

Türkçe müziği Fransa'da Netd Müzik temsil etti

Bu yıl 50.si düzenlenen dünyanın en büyük müzik sektörü etkinliği Midem, bu yıl yine Fransa’nın Cannes kentinde düzenlendi. Müzik sektörünün en büyük prodüksiyon firmalarının, hak sahiplerinin, meslek birliklerinin ve sanatçılarının katıldığı etkinlik üç gün sürdü.

13.6.2016Keyif
Denizde, karada yaz okulu

Denizde, karada yaz okulu

Tatilin yaklaşmasıyla yaz okulları ve kamp arayışları da hızlandı. Yaz aylarını verimli ve eğlenceli geçirmek için yurtiçinde ve yurtdışında bilimden sanata, spordan doğa aktivitelerine birçok seçenek bulunuyor.

13.6.2016Eğitim
300'den fazla kişiyi öldüren tetikçiden gençlere 'hayat dersleri'

300'den fazla kişiyi öldüren tetikçiden gençlere 'hayat dersleri'

Kolombiyalı uyuşturucu baronu Pablo Escobar'ın tetikçisi Jairo Velasquez, 300'den fazla cinayetin faili Youtube'da açtığı video kanalında gençlere tavsiyelerde bulunuyor.

12.6.2016Dünya
Başbakan ilk tweetini attı

Başbakan ilk tweetini attı

BAŞBAKAN Binali Yıldırım, sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan “@TC_Basbakan” kullanıcı adıyla ilk tweetini attı.

10.6.2016Gündem
Sigur Rós: 'Elektronik ve karanlık bir yoldayız'

Sigur Rós: 'Elektronik ve karanlık bir yoldayız'

İzlanda’nın; Björk’le birlikte dünyaya en büyük armağanlarından olan Sigur Rós’un solisti Jónsi Birgisson, bu akşam İstanbul Zorlu PSM’de verecekleri konser öncesi sadece Hürriyet’e konuştu. Geçen hafta Barselona’da; Selda Bağcan’ın da yer aldığı Primavera Festivali sahnesindeki şovuyla büyüleyen grup, dünya turnesinin tek kapalı mekân performansını gerçekleştireceği İstanbul için heyecanlı.

10.6.2016Keyif
Demet Akbağ ile Çok Aramızda'da bu hafta hangi ünlü şakalanacak?

Demet Akbağ ile Çok Aramızda'da bu hafta hangi ünlü şakalanacak?

Demet Akbağ'nın sunduğu Çok Aramızda programı ilk bölümü ile büyük ses getirdi. Show TV'de yayınlanan Çok Aramızda, ünlü isimleri tuzağına düşürerek onlara inanılmaz şakalar düzenliyor. Gizli kamera ile çekilen görüntülerde senaryo gereği bir ünlü isimde senaryoya dahil oluyor. Peki Demet Akbağ ile Çok Aramızda'da bu hafta hangi ünlü isimler şakalanacak? İşte Çok Aramızda programının bu haftaki fragmanı

9.6.2016Kelebek
Rusya Başbakanı Medvedev: Bizde para kalmadı

Rusya Başbakanı Medvedev: Bizde para kalmadı 

Rusya Başbakanı Dimitri Medvedev, Kırım ziyareti sırasında kendisinden para isteyen emekli bir kadına, "Bizde para kalmadı, hoşçakal" diyerek Rusya'da sosyal medyada adeta fırtına estirdi. Medvedev'in videosunu kısa bir süre içinde 3,5 milyondan fazla kişi izledi.

9.6.2016Ekonomi
Watch Dogs 2’nin ilk fragmanı yayınlandı!

Watch Dogs 2’nin ilk fragmanı yayınlandı!

Uzun süredir spekülasyonlara konu olan, ancak resmi kanallardan açıklama gelmediğinden dolayı bir türlü emin olamadığımız Watch Dogs 2’nin, oyun fuarı E3 2016’da yer alacağı kesinleşmişti. Bugünse, Ubisoft resmi Youtube hesabı üzerinden oyunla ilgili ilk resmi fragman paylaşıldı.

7.6.2016Teknoloji
Alparslan Çelik’e 8 yıl hapis cezası istendi

Alparslan Çelik’e 8 yıl hapis cezası istendi

SURİYE’de düşürülen Rus uçağının pilotunun öldürülmesi olayından dolayı hakkında takipsizlik kararı verilen, Türkmen birliklerinin komutanı Alparslan Çelik ile birlikte 7’si tutuklu 14 kişi hakkında, ’6136 Sayılı Kanuna muhalefet’ ve ’harp silahı bulundurma’ suçundan 8’er yıl hapis cezası istemiyle dava açıldı.

6.6.2016Gündem
Üniversite seçimi için yeni dijital platform

Üniversite seçimi için yeni dijital platform

Google’ın Üniversite Seçimim platformu; Keşfet, Bağlan ve İlham Al bölümleriyle gençlere üniversite ve meslek seçiminde detaylı bilgiler veriyor. Türkiye ve KKTC'deki 210 üniversite kampüsünü StreetView teknolojisi ile gezme imkanına sahip olurken, 10 binden fazla bölümün tüm detayları, burs olanakları hakkında da bilgilere yer veriliyor. Portalda, meslekleri uzmanlarından dinleme fırsatı da yakalayan gençler, interaktif oturumlarda mesleğinin doruğuna çıkmış isimlerden tüm sorularına cevap alıyor. Üniversite adayları ayrıca, taban puan ve puan türü yazarak, kazanabileceği üniversiteleri keşfedebiliyor. Dileyenler arama türüne tercih etmek istediği bölümü de ekleyerek aramasını daraltabiliyor.

6.6.2016Kampüs
Twitter’a 360 derece video desteği geliyor

Twitter’a 360 derece video desteği geliyor

Twitter 360 derece video desteğini çok yakında kullanıma sunuyor. Facebook ve YouTube’un ardından 360 derece video özelliğini kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanan Twitter, diğer servislerde olduğu gibi kullanıcıların 360 derecelik videolar izleyebilmesine imkan tanıyor.

4.6.2016Teknoloji
Uzay gemisi olduğu iddia edilen bu görüntüler sosyal medyayı salladı

Uzay gemisi olduğu iddia edilen bu görüntüler sosyal medyayı salladı

Gökyüzünde oluşan girdabın içine çekildiği görülen parlak bir cismin yer aldığı YouTube videosu, UFO tartışmalarını yeniden gündeme getirerek kafaları karıştırdı.

3.6.2016Dünya
Media Summit 2016’nın gündemi ‘'Dijital Dönüşüm'

Media Summit 2016’nın gündemi ‘'Dijital Dönüşüm'

TÜRKİYE'nin ilk medya planlama ve satın alma etkinliği Media Summit 2016, Zorlu PSM'de gerçekleşti. Bu yıl 46 konuşmacının 20 farklı seansta bir araya geldiği Media Summit’in gündemi ‘’Dijital Dönüşüm’’ oldu. Dün başlayan ve bugün sona erecek toplantıda yerli ve yabancı konuşmacılar, sektördeki dijital dönüşümün ve bu dönüşümün tüketiciler üzerindeki etkilerini anlattı.

3.6.2016Ekonomi
Menbiç kime kalacak

Menbiç kime kalacak

ABD destekli Suriye Demokratik Güçleri’nin IŞİD’in kontrolündeki Menbiç’in 10 km yakınına kadar yaklaştığı operasyonda Kürt ve Arap savaşçıların ne kadar ağırlıkta olduğu, kentin IŞİD’den kurtarıldıktan sonra kontrolün kimde olacağı tartışılmaya başlandı. Pentagon’dan yetkililerin açıklamasına göre operasyondaki Arapların oranı yüzde 80-90 ve operasyon sonrası kentteki kontrol YPG’de olmayacak. Ancak Kürtlerin bölgeyi Araplara bırakmayacağı da iddia ediliyor.

2.6.2016Dünya
Kalbim Yangın Yeri 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalbim Yangın Yeri 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FOX TV'nin yeni dizisi Kalbim Yangın Yeri 5. bölümüyle herkesi şoke etti. Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kalbim Yangın Yeri'nin 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 5. bölümünde Volkan'ın peşinden dağ evine giden Sevda öğrendikleri karşısında ne yapacaktır? Kalbim Yangın Yeri yeni bölüm bilgileri ve son bölüm detaylarıyla sizlerle.

31.5.2016Kelebek
FOX TV'nin yeni dizisi No: 309 Çarşamba günü başlıyor!

FOX TV'nin yeni dizisi No: 309 Çarşamba günü başlıyor!

FOX TV'nin yeni dizisi No:309 1 Haziran Çarşamba günü ekranlarda olacak. Peki, başrollerinde Demet Özdemir, Furkan Palalı ve Sumru Yavrucuk’un paylaştığı dizinin hikayesi nedir? No:309 dizisinin ilk bölüm fragmanları ve dizi hakkında merak ettiklerinizi haberimizde derledik.

31.5.2016Kelebek
Teslim olan PKK'lılar arasında o da var

Teslim olan PKK'lılar arasında o da var

Nusaybin'de önceki gün teslim olan PKK'lılar arasında bir dönem İstiklal Caddesi'nde sokak şarkıcılığı yapan daha sonra terör örgütüne katılan Erkan Benli de bulunuyor. İlk ifadesinde "sivil olduğunu, eylemlere katılmadığını" iddia eden Erkan Benli'nin, gençlere, terör örgütüne üye olmaları için çağrıda bulunduğu video ortaya çıktı.

29.5.2016Gündem
En zengin 7 YouTuber

En zengin 7 YouTuber

Gelin dünyanın en zengin YouTuber’larına ve onların servetlerine bir göz atalım...

29.5.2016Hayat
Chill-Out Festivali 'Limits Off 'ile eğlencenin doruklarına çıkacak

Chill-Out Festivali 'Limits Off 'ile eğlencenin doruklarına çıkacak

28-29 Mayıs tarihlerinde, Life Park’ı dev bir festival kasabasına dönüştürecek olan Chill-Out Festival 2016, Limits Off ile çok daha eğlenceli geçecek. Chill-Out Festival Istanbul, Caz'dan soul ve funk'a, electronica ve house'dan indie’ye uzanan müzikal seçkisi, konsept sahneleri, kültürel ve sanatsal aktiviteleri, eşsiz doğası ve bu yıl da farklılaşarak sunacağı sıra dışı atmosferiyle, festival tutkunlarını büyüleyici bir yolculuğa davet ediyor.

27.5.2016Keyif
Alman lise öğrencilerinden öğretmenlere 'striptizci' şoku

Alman lise öğrencilerinden öğretmenlere 'striptizci' şoku

Almanya'daki bir lisede öğrenciler, öğretmenlerini kandırıp mezuniyet törenine striptizci getirdi.

27.5.2016Dünya
Bharara: Zarrab Türkiye’ye kaçarsa iadesi mümkün değil, rüşvetle işini görür

Bharara: Zarrab Türkiye’ye kaçarsa iadesi mümkün değil, rüşvetle işini görür

Reza Zarrab’ın (Rıza Sarraf) New York’ta görülen davasında 17 Aralık iddianamesini mahkemeye delil olarak sunan Başsavcı Preet Bharara mahkemeyi de uyardı. Bharara, kefalet başvurusuna 29 sayfalık dosya ile itiraz ederken, Türkiye kaçması durumunda iade edilmesinin imkansızlaşacağı, Zarrab’ın Türkiye’de siyasilerle işini rüşvetle gördüğünü kaydetti.

26.5.2016Ekonomi
Muhteşem Yüzyıl Kösem 28. bölüm fragmanında idam kararı!

Muhteşem Yüzyıl Kösem 28. bölüm fragmanında idam kararı!

Muhteşem Yüzyıl Kösem'in merakla beklenen 28.bölüm fragmanı yayınlandı.. Sultan Osman, kardeşi Mehmed’in ölüm emrini veriyor! Şehzade Mehmed idam ediliyor. Kösem evladının yasını tutarken, İstanbul’da eşi benzeri görülmemiş bir kış yaşanıyor. İşte Muhteşem Yüzyıl Kösem 28.bölüm fragmanı

25.5.2016Gündem
Yeşil Deniz sezon finali fragmanı yayınlandı!

Yeşil Deniz sezon finali fragmanı yayınlandı!

Yeşil Deniz dizisi geçtiğimiz Pazartesi 74. bölümü ile TRT 1 ekranlarında izleyicisi ile buluştu. Ege'den sımsıcak bir hikayenin anlatıldığı dizide heyecan bir an olsun eksilmedi. Feridun tarafından kaçırılan Yakut sonunda kasabaya döndü. Önümüzdeki hafta sezon finaline gidecek olan Yeşil Deniz'in 75. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Yeşil Deniz 74. son bölümde yaşananlar ve sezon finalinin fragmanı...

23.5.2016Gündem
Koç olmadan dünyanın en iyi 5'i bile felaket olur

Koç olmadan dünyanın en iyi 5'i bile felaket olur

“Ben, oyuncularımla konuşmayı severim. Onlara aynı fikirde olup olmadıklarını sorarım. Eğer aralarından biri itiraz ederse, başka bir yol buluruz. Son olarak kararı onlar vermiş olur. Ama koç olmadan kaos olur.” Bu sözler Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımının Baş Antrenörü Zeljko Obradovic'e ait.

23.5.2016Futbol
YouTube'a yüklediği video hayatını kararttı

YouTube'a yüklediği video hayatını kararttı

YouTube'da 700.000 abonesi olan kanalında yayınlanan videonun sonu kötü bitti!

20.5.2016Teknoloji
Google’ın dev etkinliğinde sahnede Türkiye vardı

Google’ın dev etkinliğinde sahnede Türkiye vardı

Bu yıl 10. kez düzenlenen teknoloji devi Google’ın I/O konferansında İstanbul tüm yazılım mühendislerine örnek olarak gösterildi. Suriye’den Türkiye’ye göç eden ve 2014 yılında ‘Gherbtna’ adındaki uygulamayı geliştiren Mojahed Akil, İstanbul’da çektiği video ile neler yaptığını anlattı.  

19.5.2016Teknoloji
Gazeteciye 'annelik hakkından men' cezası

Gazeteciye 'annelik hakkından men' cezası

MİT TIR'ları nedeniyle yargılanan savcıların savunmalarını yayımlayan gazeteci Arzu Yıldız'a 1 yıl 8 hapis cezası verildi. Tarsus 5. Asliye Ceza Mahkemesi ayrıca, üzerindeki velayet ve vesayet hakkını alarak, 2 çocuk annesi gazeteci Yıldız'ı annelik hakkından da men etti.

18.5.2016Gündem
Cem Yılmaz'ı hiç böyle görmediniz!

Cem Yılmaz'ı hiç böyle görmediniz!

Cem Yılmaz... Türkiye'de 7'den 77'ye ismini bilmeyen yok; tabii ona gülmeyen de! Karikatür çizdiği yıllarda henüz şöhret basamaklarını yeni tırmanmaya başlayan Yılmaz'ın bir gösterisi var ki pek çok kişinin bundan haberi bile yok. İşte Cem Yılmaz'ın hiç yayınlanmamış o görüntüleri...

18.5.2016Keyif
Sevda Kuşun Kanadında 4. bölüm fragmanında aşk-ı itiraf!

Sevda Kuşun Kanadında 4. bölüm fragmanında aşk-ı itiraf!

TRT 1'in yayınlandığı günden itibaren ilgiyi üzerine toplayan dizisi Sevda Kuşun Kanadında 4. bölüm fragmanıyla izleyici karşısına çıktı. Cuma akşamı saat 20.00'de 4. bölümüyle ekranlarda olacak dizide neler olacak? Arif Tümay'a aşkını ilan edecek mi? Sevda Kuşun Kanadında 4. bölüm fragmanı son bölüm detayları haberimizde.

17.5.2016Gündem
No:309 dizisi ne zaman başlıyor?

No:309 dizisi ne zaman başlıyor?

FOX TV'nin yakında yayına başlayacak yaz dizisi No.309'un tanıtım fragmanı yayınlandı. FOX TV'i yaza kapılarını konusu romantik komedi olan No:309 dizisiyle açacak. Peki yeni dizi No:309'un oyuncu kadrosu ve konusu nedir? İşte No:309 dizisinin tanıtım fragmanı ve oyuncu kadrosu...

17.5.2016Gündem
Güldür Güldür Show 112. bölüm fragmanı yayında!

Güldür Güldür Show 112. bölüm fragmanı yayında!

Show Tv'de yayınlanan ve geniş bir izleyici kitlesine sahip olan fenomen eğlence programı Güldür Güldür Show bu hafta 112. bölümü ile ekranlarda olacak. Programın 111. son bölümünde zengin bir konakta işe başlayan Şevket'in, evin sahipleri İbrahim ve Aysel ile olan diyalogları izleyenleri kahkahalara boğdu. İşte Güldür Güldür Show’un son bölümünde yaşananlar ve yeni bölüm tanıtımı...

17.5.2016Gündem
İran'da 'Instagram modelleri' tutuklandı

İran'da 'Instagram modelleri' tutuklandı

İran devlet televizyonu başta Instagram'da olmak üzere, internet üzerinden modellik yapan 8 kişinin "İslami olmayan" ağlara çalışma gerekçesiyle tutuklandığını duyurdu.

16.5.2016Dünya
Doğan TV Dijital Reklam Satış Grup Başkan Yardımcısı Haymi Behar Interact Lisbon’da konuştu

Doğan TV Dijital Reklam Satış Grup Başkan Yardımcısı Haymi Behar Interact Lisbon’da konuştu

Her yıl düzenlenen ve dijitalin Oscar’ı olarak görülen Mixx Europe ödül töreni 12 Mayıs 2016’da Interact Lisbon etkinliği sırasında Portekiz’in başkenti Lizbon’da gerçekleştirildi.

16.5.2016Dünya
İstanbul Sokakları 5. yeni bölümde neler yaşanacak?

İstanbul Sokakları 5. yeni bölümde neler yaşanacak?

SHOW TV ekranlarının yeni dizisi İstanbul Sokakları'nın 5. bölüm fragmanlarında heyecanlı sahneler yaşanıyor. Bu akşam izleyicisiyle buluşacak olan dizinin yeni bölümünde Fırat, büyük bir anlaşma yapıyor. Peki, Nazlı bulaştığı beladan kurtulabilecek mi? İşte İstanbul Sokakları 5. yeni bölüm fragmanları ve son bölümde yaşananlar....

16.5.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Yeni bir dünyaya buyrun

Yeni bir dünyaya buyrun

Mekan desen tam mekan gibi değil. Çünkü o şık dekorasyon arasına serpiştirilmiş çalışma masaları var.

9.6.2016Kelebek Yazıları
Dün limondu bugün internet

Dün limondu bugün internet

Daha düne kadar girişimciliğin fitilini, kimi zaman çocukluk döneminde satılan limon ya da su ateşliyordu.

29.5.2016Ege
Geçen cuma sabahı sahilde bir kadın cesedi bulundu

Geçen cuma sabahı sahilde bir kadın cesedi bulundu

BUGÜN İstanbul’da Galatasaray Lisesi önünde bir sofra kurulacak. Sofrayı kuranlar “Bombalara Karşı Sofralar” adı altında bir araya gelmiş bir avuç insan.

17.5.2016Yazar Yazıları