Aramanız :
Aradığınız kelime : "

suleyman sah turbesi

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Sırala :
En Yeni
| En Eski

213  adet haber bulundu.


 • MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Elimi tutup Hakkâri’ye götürsün - suleyman-sah-turbesi

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Elimi tutup Hakkâri’ye götürsün15.05.2015

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kendisine yaptığı Hakkâri’ye gitme çağrısına espriyle, “Elimden tutar beni götürürse memnun olurum.Başka buna ne diyebilirim? Akıllarınca HDP ile MHP’yi sen buraya gelirdin, sen oraya giderdin, gidemezdin gibi.Yarın kendilerini Türkiye’de bulmak bile zor olacak” yanıtını verdi.
 • Türkiye ve Yunanistan’a düşeş gelmiş - suleyman-sah-turbesi

  Türkiye ve Yunanistan’a düşeş gelmiş15.05.2015

  Dünya

  “YUNANİSTAN ve Türkiye dünyanın aynı yerinde ve birliktelerdi.Tanrı tavla oynuyordu, zar altı altı geldi.Bir altılıyı Türkiye’ye, diğer altılıyı Yunanistan’a verdi.Tanrı’nın tavla oyununun olumlu sonuçlarını kullanmak için yollar bulmalıyız.”
 • Davutoğlu'ndan MHP'ye: Biraz tarihi araştır - suleyman-sah-turbesi

  Davutoğlu'ndan MHP'ye: Biraz tarihi araştır13.05.2015

  GÜNDEM

  Başbakan Ahmet Davutoğlu Uşak mitinginde halka seslendi.Davutoğlu’nun Kütahya mitinginde, "Adnan Menderes asılırken MHP neredeydi" sözüne MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, "1960 yılında MHP yoktu bre cahil" sözüyle karşılık verdi.Davutoğlu, bu söze Uşak mitinginde değindi ve "27 Mayıs’a ’biz o zaman yoktuk’ diye cevap vermişler.Biraz tarihimizi araştırırsanız ne demek istediğimi anlarsınız.12 Eylül’de ne dediler.’Biz hapisteyiz fikirlerimiz iktidarda’.12 Eylül MHP’nin fikriyatı mıdır? Herkesin başının dik olması lazım.Bizim başımız dik" dedi.
 • MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Eşme’ye PKK’nın kortejiyle gitti - suleyman-sah-turbesi

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: Eşme’ye PKK’nın kortejiyle gitti13.05.2015

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Davutoğlu’na hitaben “Alan aldı, satan sattı.Bundan sonra sana düşen ömrün boyunca duyacağın vicdan azabıdır.
 • Bahçeli: Davutoğlu Eşme'ye giderken PKKyla temas kuruldu mu? - suleyman-sah-turbesi

  Bahçeli: Davutoğlu Eşme'ye giderken PKKyla temas kuruldu mu?12.05.2015

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun, Suriye’nin sınıra yakın Eşme Köyü’ndeki Süleyman Şah Türbesi’ni ziyaret etmesini eleştirerek, "PKK’nın kontrolünde Eşme’ye giden Başbakan’a hala inanacak mısınız? Sayın Davutoğlu, soruyorum sana, Eşme’ye giderken PKK terör örgütüyle temas kuruldu mu?" dedi.
 • Suriye'den Başbakan Davutoğlu'na 'Süleyman Şah' tepkisi - suleyman-sah-turbesi

  Suriye'den Başbakan Davutoğlu'na 'Süleyman Şah' tepkisi11.05.2015

  Dünya

  Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun, Süleyman Şah Türbesi ve Saygı Karakolu'nun yeni yerine yaptığı ziyarete Suriye'den tepki geldi.
 • Başbakan Davutoğlu Şanlıurfa'da konuştu - suleyman-sah-turbesi

  Başbakan Davutoğlu Şanlıurfa'da konuştu10.05.2015

  GÜNDEM

  BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, ’Anneler Günü’nde düzenlenen Şanlıurfa mitinginde annelerin ağlamaması için gece gündüz çalışacaklarını söyledi.
 • Başbakan Ahmet Davutoğlu, Süleyman Şah Türbesi’ni ziyaret etti - suleyman-sah-turbesi

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Süleyman Şah Türbesi’ni ziyaret etti10.05.2015

  GÜNDEM

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Şanlıurfa mitingi öncesi, geçen Şubat ayında Suriye’de Türkiye sınırına yakın bir noktaya nakledilen Süleyman Şah Türbesi’ni ziyaret etti.
 • Evladını kurtarmak için polise ihbar etti - suleyman-sah-turbesi

  Evladını kurtarmak için polise ihbar etti05.05.2015

  Avrupa

  Oğlunun DAEŞ'e katılmak üzere Almanya'dan Türkiye'ye geldiğini polise ihbar eden baba, çocuğunu örgüte katılmadan yakalattı.
 • Öcalan'dan seçim tahmini - suleyman-sah-turbesi

  Öcalan'dan seçim tahmini04.05.2015

  Gündem

  Halkların Demokratik Partisi (HDP) İmralı Heyeti Sözcüsü Sırrı Süreyya Önder, PKK lideri Abdullah Öcalan'ın 7 Haziran genel seçimlerinde HDP'nin oy oranını yüzde 12 olarak tahmin ettiğini aktardı.
 • Her şey olabilir olamayacağı tek şey milliyetçi - suleyman-sah-turbesi

  Her şey olabilir olamayacağı tek şey milliyetçi04.05.2015

  Gündem

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, seçim bildirgesini dün Türkçülük Günü’nde açıkladı.Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘milliyetçilik’ eleştirilerine de yanıt veren Bahçeli, “Her şey olabilir, olamayacağı tek şey milliyetçilik” dedi.Bahçeli, Ankara Arena Spor Salonu’ndaki konuşmasında özetle şunları söyledi:
 • Erdoğan: Kim Taksim'de miting yapmak istemez - suleyman-sah-turbesi

  Erdoğan: Kim Taksim'de miting yapmak istemez02.05.2015

  Gündem

  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, sendikaların Taksim’de miting yapma ısrarını art niyetli bulduğunu belirterek “Kim Taksim’de miting yapmak istemez.Ama uygun değil.Taksim’de miting yapmak demek tüm İstanbul’u felç etmek demek” dedi.434 işçiyi Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda kabul eden Erdoğan, özetle şunları söyledi:
 • Erdoğan'dan Taksim Meydanı açıklaması - suleyman-sah-turbesi

  Erdoğan'dan Taksim Meydanı açıklaması01.05.2015

  Gündem

  Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla biraraya geldiği farklı sektörlerden işçilere hitap etti.
 • Süleyman Şah çekimi - suleyman-sah-turbesi

  Süleyman Şah çekimi18.04.2015

  Gündem

  HAVA Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk, 27 Mart’ta, dijital fotoğraf çekme sistemi olan ‘TARP podu’ yüklenmiş F-16 ile Ankara’daki Akıncı Hava Üssü’nden kalkış yaparak, hava fotoğraf görevini denetledi.
 • Süleyman Şah Operasyonu'na katılan askerlerden dikkat çekici ifadeler - suleyman-sah-turbesi

  Süleyman Şah Operasyonu'na katılan askerlerden dikkat çekici ifadeler15.04.2015

  Gündem

  Suriye’de bulunan Süleyman Şah Türbesi’nin nakli sırasında şehit olan Astsubay Halit Avcı ile ilgili yürütülen soruşturmada dikkat çekici ayrıntılar ortaya çıktı.İfadeleri alınan askerler, operasyonun PYD desteği ile yapıldığı iddialarını destekler yönde bilgi verdi.Tank şoförü Uzman Çavuş D.D., kendisinin kullandığı araca bir sivilin tercüman olarak bindiğini söylerken, takım komutanı üsteğmen F.G.ise Suriye toprağına girdikleri anda, sivil bir pikabın kendileri ile birlikte yol aldığını söyledi.İfadelere göre, Avcı’nın şehit olmasına ise, bir tankın namlusunun Avcı’nın içinde bulunduğu akrep tipi araca çarpması neden oldu.
 • Tolga TANIŞ

  Suriye politikası içi boş türbe gibi - suleyman-sah-turbesi

  Suriye politikası içi boş türbe gibi29.03.2015

  Yazarlar

  GENELKURMAY Başkanı Necdet Özel’in perşembe günü Eşme’deki Süleymanşah Türbesi’ni ziyaret ettiğini okuyunca gülümsedim.
 • Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, Süleyman Şah Türbesi'ni ziyaret etmek istedi - suleyman-sah-turbesi

  Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, Süleyman Şah Türbesi'ni ziyaret etmek istedi28.03.2015

  Gündem

  2.Abdulhamit’in torunu Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, dedesi Süleyman Şah’ın türbesini ziyaret etmek için Şanlıurfa’ya geldi.
 • Genelkurmay Başkanı Necdet Özel, Süleyman Şah Türbesi'ni ziyaret etti - suleyman-sah-turbesi

  Genelkurmay Başkanı Necdet Özel, Süleyman Şah Türbesi'ni ziyaret etti27.03.2015

  Gündem

  Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Süleyman Şah Türbesi'ni ziyaret etti.
 • HDP'den TSK'ya jet yanıt - suleyman-sah-turbesi

  HDP'den TSK'ya jet yanıt23.03.2015

  Gündem

  Çözüm süreci konusunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile hükümet arasında yaşanan farklı duruşa ilişkin tartışmalar sürerken, Genelkurmay'ın yaptığı bir açıklama gündeme bomba gibi düştü.Genelkurmay tarafından yapılan yazılı açıklamada, Abdullah Öcalan'ın 21 Mart'ta Diyarbakır'daki nevruz mitinginde okunan mektubunda yer alan "Eşme Ruhu"sözlerinin TSK ile PYD arasında işbirliğine işaret ettiği yorumlarına çok sert tepki gösterdi.HDP'den ise yanıt gecikmedi.HDP "Askerin siyasete dahil olması" konusunda meclis araştırması istedi.
 • Başınıza yıkarız - suleyman-sah-turbesi

  Başınıza yıkarız22.03.2015

  Gündem

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Nevruz Bayramı’nda düzenlenen MHP 11.Olağan Büyük Kurultayı’nda yaptığı konuşmada “AKP-PKK koalisyonu, Nevruz’u bölücülüğün günü haline getirmektedir.Nevruz kirletilmekte, hain pazarlıklara paravan yapılmaktadır.Türkiye’yi bölmek için yola çıkan hıyanet cephesini buradan uyarıyoruz.Hain hesapları, sinsi tuzakları Erdoğan, Davutoğlu ve militanlarının başına yıkarız” dedi.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Sakın Kabataş’ta da aldatılmış olmayasınız - suleyman-sah-turbesi

  Sakın Kabataş’ta da aldatılmış olmayasınız21.03.2015

  Yazarlar

  BİLMİYORUM, şu yazdıklarımın samimiyetine nasıl inandırabilirdim.
 • Bakan Nurettin Canikli: Suriye “eski yerine” diyorsa tamam - suleyman-sah-turbesi

  Bakan Nurettin Canikli: Suriye “eski yerine” diyorsa tamam19.03.2015

  Gündem

  ŞAH-Fırat operasyonuyla Türkiye sınırına yakın bölgeye taşınan Süleyman Şah Türbesi’yle ilgili Meclis’te gündeme gelen yeni iddialar tartışmaya neden oldu.Birleşmiş Milletler’de olası bir uluslararası krizle ilgili hazırlık yapıldığı iddiaları üzerine, Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, “Suriye diyorsa ki eğer, ‘Uluslararası hukuk açısından benim rızam yoktur; dolayısıyla korunan alan eski yeridir.’ Tamam sorun yok.Tabii tartışılabilir bunlar” dedi.Canikli, Suriye hükümetine seslenerek, “Tamam güzel.Sen güvenliği sağla, devletsin madem, ben de taşınayım” dedi.
 • “Ha Sırrı Süreyya Önder, ha İngiliz Amiral Calthorpe” - suleyman-sah-turbesi

  “Ha Sırrı Süreyya Önder, ha İngiliz Amiral Calthorpe”18.03.2015

  Gündem

  MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri’nin TBMM Genel Kurulu’nda çözüm sürecine yönelik eleştiride bulunurken “Orada ha Sırrı Süreyya Önder, ha İngiliz Amiral Calthorpe, arasındaki fark nedir bana bir açıklayabilir misiniz?” sözleri tartışma yarattı.Yeniçeri’ye sözlerinden dolayı tepki gösteren HDP İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, “Bunu Sayın Yeniçeri’ye aynen iade ediyorum.İngilizleri bu ülkedeki Türk milliyetçileri iyi bilirler, vaktiyle çok sarmaş dolaştılar” yanıtını verdi.
 • Meclis'te

  Meclis'te "İngiliz Amiral Calthorpe" tartışması18.03.2015

  Gündem

  MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri’nin TBMM Genel Kurulu’nda çözüm sürecine yönelik eleştiride bulunurken “Orada ha Sırrı Süreyya Önder, ha İngiliz Amiral Calthorpe, arasındaki fark nedir bana bir açıklayabilir misiniz?” sözleri tartışma yarattı.
 • Naci Cem Öncel

  Peygamber kendisinden sonra kimi işaret etmişti? - suleyman-sah-turbesi

  Peygamber kendisinden sonra kimi işaret etmişti?17.03.2015

  Yazarlar

  Hz.Muhammed, yazılı bir vâris tayin etmemiş, halifesinin seçimi hakkında açık bir yöntem belirtmemişti.Peygamber’in vefatından kısa bir süre sonra ayrışan Müslümanlar, yüzyıllarca süren mezhep savaşlarının temelini atmış oldular…
 • Peygamber kendisinden sonra kimi işaret etmişti? - suleyman-sah-turbesi

  Peygamber kendisinden sonra kimi işaret etmişti?17.03.2015

  Gündem

  Hz.Muhammed, yazılı bir vâris tayin etmemiş, halifesinin seçimi hakkında açık bir yöntem belirtmemişti.Peygamber’in vefatından kısa bir süre sonra ayrışan Müslümanlar, yüzyıllarca süren mezhep savaşlarının temelini atmış oldular…
 • IŞİD Karakozak'tan çıkarıldı - suleyman-sah-turbesi

  IŞİD Karakozak'tan çıkarıldı14.03.2015

  Dünya

  YPG ve ÖSO haftalar süren çatışmaların ardından IŞİD'i Süleyman Şah Türbesi'nin eski yeri Karakozak köyünden çıkardı.IŞİD köyden çekilirken Karakozak Köprüsü'nü havaya uçurdu.
 • Arınç: CHP’yi niye kapatsınlar kardeşim, CHP zaten kapalı - suleyman-sah-turbesi

  Arınç: CHP’yi niye kapatsınlar kardeşim, CHP zaten kapalı14.03.2015

  Gündem

  BAŞBAKAN Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, bir partiyi kapatmanın o partiyi idam etmekle eşdeğer olduğunu bildirerek, "Geçenlerde bir iftira çıktı.Bir yalan çıktı.İşi yalan dolan olan birisi, bir tweet attı, ’CHP ve MHP’yi kapatacaklar’ dedi.Allah için MHP’den Sayın Bahçeli buna inanmadı, güldü geçti, ciddiye bile almadı.Ama ana muhalefet partisinin lideri öyle değil.Korktu, gözleri fal taşı gibi açıldı.Halbuki millet şunu söylüyor; yahu CHP’yi niye kapatsınlar kardeşim, CHP zaten kapalı.Hayati belirtisi yok" dedi.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Hürriyet yazarlarına bulaşacağım - suleyman-sah-turbesi

  Hürriyet yazarlarına bulaşacağım14.03.2015

  Yazarlar

  MAHALLENİN yeni haylaz çocuğu benim.
 • Süleyman Şah Türbesi’nin yapımı tamamlandı - suleyman-sah-turbesi

  Süleyman Şah Türbesi’nin yapımı tamamlandı13.03.2015

  Gündem

  ŞAH Fırat Operasyonu ile Türkiye’ye getirilen Süleyman Şah ve 2 askerinin naaşlarının defnedileceği Suriye’nin Eşme Köyü’ndeki yeni türbenin yapımının tamamlandığı bildirildi.Çevre düzenlemesi yapılan türbeye Süleyman Şah ve 2 askerinin naaşının da kısa süre içerisinde nakledileceği öğrenildi.
 • MHP'den Hükümete Süleymanşah gensorusu - suleyman-sah-turbesi

  MHP'den Hükümete Süleymanşah gensorusu12.03.2015

  Gündem

  MHP Grubu, hükümeti Türkiye Cumhuriyeti toprağını savunmayarak terk etmek ve devletin terör örgütü olarak kabul ettiği PKK/PYD ile IŞİD'i muhatap almakla suçladı ve TBMM'nin hükümete güveni kalmadığını ileri sürerek 'gensoru' açılmasını istedi.
 • Taha AKYOL

  Süleyman Şah kim? - suleyman-sah-turbesi

  Süleyman Şah kim?12.03.2015

  Yazarlar

  TARİHÇİ Erhan Afyoncu’nun Süleyman Şah Türbesi adlı kitabı yayınlandı.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Milli sabrın ateşle imtihanı - suleyman-sah-turbesi

  Milli sabrın ateşle imtihanı12.03.2015

  Yazarlar

  ÖNCE Ergenekon dediler.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Bir alttaki cümleye dikkat - suleyman-sah-turbesi

  Bir alttaki cümleye dikkat06.03.2015

  Yazarlar

  BİR hafta önceye dönelim.
 • Tolga TANIŞ

  Musul savaşına herkes hazır mı - suleyman-sah-turbesi

  Musul savaşına herkes hazır mı01.03.2015

  Yazarlar

  DAHA önce hiç yapmadığı bir şey yaptı Pentagon.Gazetecilere bir anons geçti.
 • Kardeşlik türküleri söylemeye geliyoruz - suleyman-sah-turbesi

  Kardeşlik türküleri söylemeye geliyoruz01.03.2015

  Gündem

  BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, Öcalan’ın PKK’ya silah bırakma çağrısıyla ilgili “Yeni Türkiye’de 28 Şubat’ta yeni bir ışık doğdu.
 • MHP lideri Devlet Bahçeli'den çok sert sözler - suleyman-sah-turbesi

  MHP lideri Devlet Bahçeli'den çok sert sözler01.03.2015

  Gündem

  MHP lideri Devlet Bahçeli, il başkanları toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
 • Bahçeli'den basın açıklamasında sert sözler - suleyman-sah-turbesi

  Bahçeli'den basın açıklamasında sert sözler01.03.2015

  Gündem

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kızılcahamam'da düzenlenen il başkanları toplantısının kapanış oturumu sonrası basın toplantısı yaptı.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Altı günlük siyasi detoks - suleyman-sah-turbesi

  Altı günlük siyasi detoks28.02.2015

  Yazarlar

  ALTI gündür Türkiye’den uzakta, tam anlamıyla bir ‘siyasi detoks” yaptım.
 • İktidar sızacak - suleyman-sah-turbesi

  İktidar sızacak28.02.2015

  Gündem

  ANADOLU Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan, "İktidar sarhoşluğu insanlara yanlış yaptırır.Bir süre sonra iktidar da sızıp kalacak gibi davranıyor.
 • Türbeyi taşıtanlar müebbetle yargılanmalı - suleyman-sah-turbesi

  Türbeyi taşıtanlar müebbetle yargılanmalı27.02.2015

  Gündem

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, Süleyman Şah Türbesi’nin tahliye kararını verenlerin müebbet hapisle yargılanmaları gerektiğini belirterek, “Anayasa’nın 302.maddesi açıktır:
 • Tuğçe Kazaz: 'O imzayı Atatürk atmış olsaydı' - suleyman-sah-turbesi

  Tuğçe Kazaz: 'O imzayı Atatürk atmış olsaydı'27.02.2015

  Gündem

  Tuğçe Kazaz, Şah Fırat Operasyonu ile hükümeti eleştiren muhalefet partilerine 'Bu türbe üç kere taşındı.Eğer bugün çok sevdiğimiz Mustafa Kemal Atatürk bu karara imza atmış olsaydı aynı şekilde aynı tepkiyi verir miydiniz?' dedi.
 • Abdullah Gül, hastanedeki babasını ziyaret etti - suleyman-sah-turbesi

  Abdullah Gül, hastanedeki babasını ziyaret etti26.02.2015

  Gündem

  11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kayseri’ye giderek özel bir hastanede tedavi gören babası Ahmet Hamdi Gül’ü ziyaret etti.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Makamın değerini ve anlamını bilmek - suleyman-sah-turbesi

  Makamın değerini ve anlamını bilmek26.02.2015

  Yazarlar

  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı’nı eleştiren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yanıt verirken şöyle konuştu:
 • Başbakan Davutoğlu: Meydan okuyan dokunsun bakalım - suleyman-sah-turbesi

  Başbakan Davutoğlu: Meydan okuyan dokunsun bakalım26.02.2015

  Gündem

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Eşme’de Süleyman Şah emanetlerinin konulması için çevrilen alanın artık Türkiye’nin toprağı olduğunu belirterek, “Birisi meydan okuyorsa oraya dokunsun bakalım” dedi.Macaristan dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Davutoğlu, emanetlerin geçmişte olduğu gibi yer değiştirdiğini vurguladı.Anlaşmada Türkiye’ye ait toprağın coğrafi olarak tanımlanmadığına işaret eden Davutoğlu, “Süleyman Şah’ın mezarı neredeyse bizim toprağımız orasıdır” dedi.Davutoğlu, Şah Fırat Operasyonu gecesi Genelkurmay Karargâhı'nda şükür namazı da kılmış.
 • Selahattin DUMAN

  Bize sıkı bir görsel yönetmen lazım! - suleyman-sah-turbesi

  Bize sıkı bir görsel yönetmen lazım!26.02.2015

  Yazarlar

  ÜNİVERSİTELİ Özgecan’ın öldürülmesiyle Türkiye’nin gündemine oturan “kadına şiddet” ülkeyi bir haftadan fazla diken üstünde tuttu.Ahaliden @MuzaChe rumuzlu bir vatandaş o günleri üç cümlede özetlemişti:
 • Cengiz ÇANDAR

  “Milli mesele” mi; iktidarın acemi propagandası mı? - suleyman-sah-turbesi

  “Milli mesele” mi; iktidarın acemi propagandası mı?26.02.2015

  Yazarlar

  Bir önceki cumhurbaşkanı Abdullah Gül, beş yıla yakın süre dışişleri bakanlığı, onun öncesinde beş aya yakın süre görevinde de bulunmuştu.Gül’ün, daha önce kendi taşıdığı sıfatları üstlenen Tayyip Erdoğan’ın başbakanlığı ve Ahmet Davutoğlu’nun dışişleri bakanlığı sırasında izlenen “Suriye politikası” ile mutabık olmadığı bir sır değil.
 • Kılıçdaroğlu tıraş koltuğunda konuştu - suleyman-sah-turbesi

  Kılıçdaroğlu tıraş koltuğunda konuştu26.02.2015

  Gündem

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu sabah Ankara Yenimahalle'de esnafı ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.Gezi sırasında Ercan Buyruk isimli berberin davetini kabul eden Kılıçdaroğlu, sakal traşı için koltuğa oturdu.Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Süleyman Şah operasyonu ile ilgili açıklamalarını eleştiren Kılıçdaroğlu, "Bir Cumhurbaşkanı her şeye maydanoz olmaz.Her şeye maydanoz oluyor” dedi.
 • İbo'dan 'Şah Fırat' operasyonu açıklaması - suleyman-sah-turbesi

  İbo'dan 'Şah Fırat' operasyonu açıklaması26.02.2015

  Paparazzi

  Geçtiğimiz günlerde Ak Parti’den Şanlıurfa Milletvekili aday adayı olduğunu açıklayan İbrahim Tatlıses ‘Şaf Fırat’ operasyonuyla ilgili düşüncelerini paylaştı.
 • Şah Fırat Operasyonu’na suç duyurusu - suleyman-sah-turbesi

  Şah Fırat Operasyonu’na suç duyurusu26.02.2015

  Gündem

  BURSA Barosu avukatlarından Onur Seyrek, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından, Suriye’deki Süleyman Şah Türbesi’nin taşınmasıyla ilgili yapılan ’Şah Fırat Operasyonu’ nedeniyle, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5
Sonraki»
Son Sayfa»»