Pazartesi


 • Bülent Arınç Devrek'te konuştu - pazartesi

  Bülent Arınç Devrek'te konuştu21.12.2014

  GÜNDEM

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, AK Parti Devrek İlçe Başkanlığı 5.Olağan Kongresi'nde yaptığı konuşmada, "Şimdi birileri ellerini ovuştruyor, 'Tayyip gitti ya bizim önümüz açılabilir' diye, biz de Tayyipler bitmez, bu inanmış kadrolardan kim olursa olsun bayrağı yere düşürmez, alır eline en yükseklere onu dikmek için çalışır" dedi.
 • Meteorolojiden kar yağışı uyarısı.Hafta sonu hava durumu nasıl olacak? - pazartesi

  Meteorolojiden kar yağışı uyarısı.Hafta sonu hava durumu nasıl olacak?21.12.2014

  GÜNDEM

  Türkiye Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisine giriyor, havalar soğuyor.Peki hava durumu nasıl olacak? Nerelerde kar yağışı bekleniyor, İstanbul ve Ankara'ya kar ne zaman yağacak? İşte Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden gelen son veriler.
 • Okuldaki deneyde yaralanan Mert umudunu kaybetmedi - pazartesi

  Okuldaki deneyde yaralanan Mert umudunu kaybetmedi21.12.2014

  GÜNDEM

  ÜSKÜDAR’daki Ali Fuat Başgil Ortaokulu’nun 6-C sınıfındaki öğrencilerin 3 Aralık günü laboratuvardaki Fen Bilgisi dersinde yaptıkları deney patlamayla sonuçlanmış, öğretmen Mehmet Aslan ile ona yardımcı olan 11 yaşındaki Mert Öztoprak yaralanmıştı.Sol gözünde görme kaybı oluşan Mert’in tek umudu yarın olacağı ameliyat.Hukuki süreç başlatan Mert’in ailesi, okul yönetimi ile öğretmeni suçladı.
 • Meteoroloji'den kar uyarısı - pazartesi

  Meteoroloji'den kar uyarısı21.12.2014

  Avrupa

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yurdun Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına girmesinin beklendiğini duyurdu.
 • Yalçın BAYER

  Almanya cephesi gergin - pazartesi

  Almanya cephesi gergin20.12.2014

  YAZARLAR

  OSMANLILARDAN beri en fazla içlidışlı olduğumuz, şimdi en büyük ticaret partnerimiz Almanya ile ilişkilerimiz hep inişli-çıkışlı olmuştur.
 • Bilirkişi: Orantısız - pazartesi

  Bilirkişi: Orantısız20.12.2014

  EKONOMİ

  Meclis Soruşturma Komisyonu’nda 4 eski bakanın mal varlıklarıyla ilgili MASAK bilgilerine dayanılarak hazırlanan bilirkişi raporunda çarpıcı tespitler yer alıyor.Raporda eski AB Bakanı Egemen Bağış ile eşi Beyhan Bağış’ın aldığı üç evin “gelirleriyle orantılı olmadığı”, eski İçişleri Bakanı Muammer Güler ve çocuklarının mal varlıklarının, “tasarruf ve birikimden kaynaklan-madığı” eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, kardeşi ve çocuklarının para hareketlerinin ise “gelirleriyle önemli ölçüde orantısız olduğu” kaydedildi.
 • Müfettişler 'Başarılı', İlçe Milli Eğitim 'Başarısız' dedi - pazartesi

  Müfettişler 'Başarılı', İlçe Milli Eğitim 'Başarısız' dedi20.12.2014

  Ege

  ÇANAKKALE'nin Bayramiç İlçesi'nde, Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kaya'nın sıfır puan vermesi sonucu koltuklarından olan 3 okul müdürü, Çanakkale İdare Mahkemesi'nin yürütmeyi durdurma kararı ile görevlerine dönmeye hak kazandı.
 • Somalı çocukların gözünden 'Madenci' sergisi - pazartesi

  Somalı çocukların gözünden 'Madenci' sergisi20.12.2014

  Ege

  MANİSA'nın maden faciasıyla sarsılan ilçesi Soma'da, 'Çocuk Gözüyle Madenci' adıyla resim yarışması düzenlendi.Yarışma sonrası seçilen 25 resim, açılan sergiyle görücüye çıktı.
 • İşinizi gerçekten seviyor musunuz? - pazartesi

  İşinizi gerçekten seviyor musunuz?20.12.2014

  IK

  2014 yılının sonuna gelirken 2015 için kararlar almaya başladık.Neleri değiştireceğiz, neler bekliyoruz.
 • İş ortamından yaşam alanına - pazartesi

  İş ortamından yaşam alanına20.12.2014

  IK

  Toplam 6.054 çalışanı bulunan DeFacto, genel merkezini biryaşam alanına çevirdi.4 yıl önce mutluluk departmanını kuran ve mutluluk müdürü atayan DeFacto, çalışanlarına işyerinde sağlıklı beslenme, spor, masaj ve manikür imkanı tanıyarak onlara özel hayatlarında zaman kazandırıyor.
 • Emenike görüşme odasına - pazartesi

  Emenike görüşme odasına20.12.2014

  Futbol

  Yönetim, Nijeryalı’yla pazartesi günü, form düşüklüğü üzerine bir toplantı yapacak.
 • Din dersinde akbabaların ceset yiyen görüntülerini izleten öğretmene inceleme - pazartesi

  Din dersinde akbabaların ceset yiyen görüntülerini izleten öğretmene inceleme20.12.2014

  GÜNDEM

  ANTALYA’da 75’inci Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinde öğretmen Ayhan Bağdatlı’nın, farklı din ve kültürlerde cenaze törenlerini anlattığı derste Budistlerin cenaze töreninde, akbabaların cesetleri parçalayarak yediği görüntülerin yer aldığı belgeseli izlettirmesi öğrencileri şoka soktu.Veli ve öğretmenlerin şikayeti üzerine inceleme başlatıldı.
 • Alman çift cinayetinin sanıkları birbirlerini suçladı - pazartesi

  Alman çift cinayetinin sanıkları birbirlerini suçladı20.12.2014

  Avrupa

  ANTALYA’nın Alanya İlçesi’nde geçen Ağustos ayında Alman çift 65 yaşındaki Peter Horvath ve 50 yaşındaki Kerstin Horvath’ın öldürülmesiyle ilgili tutuklu yargılanan sanıklar Tarkan Cengiz ve Murat Çetin, ilk duruşmada suçu birbirlerinin üzerine attı.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Ben buralarda yokken neler olmuş - pazartesi

  Ben buralarda yokken neler olmuş20.12.2014

  YAZARLAR

  10 gün süren bir Avustralya yolculuğundan sonra döndüm ve mesleki deformasyon gereği eski gazeteleri şöyle bir elden geçirdim.
 • Gökhan KİMSESİZCAN

  Çocuklarla el ele - pazartesi

  Çocuklarla el ele20.12.2014

  YAZARLAR

  İş ve sanat dünyasının ünlü isimleri, çocuklar için el ele verdi.Demet Sabancı Çetindoğan ve Emine Özilhan’ın da aralarında olduğu isimler, Swissotel’de gerçekleşen “Çocuklarla El Ele” adlı kermeste tezgâh açtı.
 • İş dünyası temsilcileri İstanbul'da buluşacak - pazartesi

  İş dünyası temsilcileri İstanbul'da buluşacak19.12.2014

  EKONOMİ

  G20'nin iş dünyası ayağı B20 Türkiye Başlangıç Toplantısı, 15 Aralık Pazartesi günü İstanbul'da gerçekleştirilecek.
 • Babacan'dan flaş dolar yorumu - pazartesi

  Babacan'dan flaş dolar yorumu19.12.2014

  EKONOMİ

  Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Rusya kaynaklı gelişmelerin, diğer gelişmekte olan ülkelere etkisiyle ilgili, "Kurda bir etkisi oluyor ama temeller sağlamsa bundan da korkmamak lazım" dedi.Babacan doların değer kazanması trendinin bir süre daha devam edeceğini belirtti.
 • Bu düzenlemeler herkesin hayatını etkileyecek - pazartesi

  Bu düzenlemeler herkesin hayatını etkileyecek19.12.2014

  EKONOMİ

  Bugüne kadar telefon veya mektupla yapılan ve birçok önemli vergi soruşturmasının temelini oluşturan ihbarlar artık internetten yapılabilecek.Bu konudaki düzenlemenin 1 yıl içinde hayata geçirilmesi planlanıyor.
 • Sade günü - pazartesi

  Sade günü19.12.2014

  Ankara

  Tatbikat Sahnesi tarafından sahneye konan Quills-Marquis De Sade, yarın ve Pazartesi günü tiyatroseverlerin karşısına çıkıyor.
 • Vatandaşlık hakları da artık paraya bağlı - pazartesi

  Vatandaşlık hakları da artık paraya bağlı19.12.2014

  Avrupa

  BU hafta aslında oldukça sıradan ve önemsiz görünen bir haber çok ilgimi çekti.
 • Soğuk ve yağışlı hava geliyor - pazartesi

  Soğuk ve yağışlı hava geliyor19.12.2014

  GÜNDEM

  Bugün özellikle İstanbul'da hissedilen yalancı bahar çok uzun sürmeyecek.Türkiye, pazar günü Balkanlar üzerinden gelecek soğuk ve yağışlı havanın etkisine girecek.Hava sıcaklığı pazartesi günü kuzey, iç ve batı bölgelerde 3 ila 8 derece azalacak, salı gününden itibaren tekrar artacak.
 • Behzat Uygur: PlayStation beni manyak ediyor - pazartesi

  Behzat Uygur: PlayStation beni manyak ediyor19.12.2014

  Keyif

  3 nesildir tiyatrocular.90 dakikalık dizi çılgınlıklarına, sektörün zorluklarına, tüm seyirci azlığına rağmen hala tiyatro olarak kalmayı ve bundan etkilenmemeyi başarmış durumdalar.Ünlü tiyatrocu Behzat Uygur, artık son yıllarda, neredeyse hayatımızın her yerinde olduğu gibi tiyatroda ve komedide de fast food bir mizah anlayışının var olduğunu dile getiriyor.Oyunlarda insanların zombiye dönüştüğünü, duygusuz, hissiz ve tepkisiz oyunculuklar olduğunu belirten Uygur, son dönemlerde de hepimizin teknoloji tarafından yönetildiğini söylüyor.
 • Emir Sarıgül'ün istifasına kadar neler yaşandı - pazartesi

  Emir Sarıgül'ün istifasına kadar neler yaşandı19.12.2014

  GÜNDEM

  Türkiye, Sarıgül-İnönü kavgasının iç yüzünü hurriyet.com.tr'nin 1 Aralık Pazartesi günü yayınladığı 'Berlin'de sürpriz zirve' haberiyle öğrendi.O günden sonra yaşanan fırtınalı süreç bugün Emir Sarıgül'ün istifasıyla sona erdi.
 • Karadayı yeni bölüm fragmanı izle (22 Aralık Pazartesi) - pazartesi

  Karadayı yeni bölüm fragmanı izle (22 Aralık Pazartesi)19.12.2014

  Keyif

  Karadayı son bölüm fragmanı yayınlandı.Yeni bölümde Mahir bıçaklanacak mı? 22 Aralık Pazartesi 90.Yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan Karadayı’nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı.İşte yeni bölüm özeti ve fragmanı.
 • Korkunç, feci (Schrecklich) - pazartesi

  Korkunç, feci (Schrecklich)19.12.2014

  Avrupa

  HANUKA İbranice bir sözcüktür.Kutsama, adama, ithaf etme anlamına geliyor Türkçe’de.
 • Amazon’da grevler sürüyor - pazartesi

  Amazon’da grevler sürüyor19.12.2014

  Avrupa

  Almanya’da dokuz dağıtım merkezi ve 10 bin çalışanı ile ABD’den sonraki en büyük ikinci pazara sahip Amazon.com’un çalışanları ver.di işçi sendikasıyla birlikte Pazartesi başlattığı iş bırakma eylemini Pazar gününe kadar devam ettirme kararı aldı.
 • Oylamamız açık karar pazartesi - pazartesi

  Oylamamız açık karar pazartesi18.12.2014

  GÜNDEM

  17-25 Aralık operasyonlarının ardından AK Partili 4 eski bakan hakkındaki suçlamaları soruşturan Meclis Komisyonu, dün yaptığı 10’uncu toplantıyla karar aşamasına geldi.
 • Engelli oğlunu el arabasıyla hastaneye götürüyordu ki. - pazartesi

  Engelli oğlunu el arabasıyla hastaneye götürüyordu ki.18.12.2014

  Ege

  MUĞLA'nın Ortaca İlçesi'nde, ambulans isteğine olumlu yanıt verilmediğini öne sürerek, spastik engelli oğlu 24 yaşındaki Metin İncesu'yu 3 tekerlekli el arabasına bindirip, İzmir'deki hastaneye götürmek üzere yola çıkaran 74 yaşındaki Zeynel İncesu hakkında, 'Çocuğun bakım ve gözetim yükümlülüğünün ihlali' suçundan işlem yapıldı.
 • Son dakika.Tarih belli oldu - pazartesi

  Son dakika.Tarih belli oldu18.12.2014

  GÜNDEM

  TBMM Soruşturma Komisyonu Başkanı AK Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü, 4 eski bakanın Yüce Divan oylamasının pazartesi günü komisyonda yapılacağını söyledi.
 • Ulan İstanbul'da Şehriban, Ferdi ve Derya'yı öpüşürken görüyor! - pazartesi

  Ulan İstanbul'da Şehriban, Ferdi ve Derya'yı öpüşürken görüyor!18.12.2014

  Keyif

  Ulan İstanbul'un 27.yeni bölüm fragmanı yayınlandı.Nevizadeler Derya'nın babasını hapisten kurtarmak için gerekli olan parayı sonunda toplamışlardır.Tam her şey bitti derken Ferdi ve Derya yüzünden işler tekrar sarpa sarar.Şehriban, Ferdi ve Derya'yı öpüşürlerken görür.Ulan İstanbul 27.bölümüyle 22 Aralık Pazartesi günü saat 20.00'da Kanal D'de izlenebilecek.
 • İşsiz anne 24 günlük bebeğini diri diri gömdü - pazartesi

  İşsiz anne 24 günlük bebeğini diri diri gömdü18.12.2014

  DÜNYA

  Tayland'ın Phitsanulok şehrinde, işsizlik nedeniyle bunalıma giren 30 yaşındaki Natthaphat Khonsakrom, 24 günlük bebeğini diri diri toprağa gömerek ölümüne neden oldu.
 • Diyarbakır’a yedekler gidecek - pazartesi

  Diyarbakır’a yedekler gidecek17.12.2014

  Futbol

  TÜRKİYE Kupası G Grubu 3.maçında Diyarbakır BBSK ile karşılaşacak olan sarı kırmızılı takım 22 Aralık Pazartesi günü bu kente gidecek.
 • BM'den flaş 'Suriye' kararı - pazartesi

  BM'den flaş 'Suriye' kararı17.12.2014

  DÜNYA

  BM Güvenlik Konseyi, Suriye'ye sınır ötesi yardım için temmuzda kabul edilen BMGK kararının süresini bir yıl uzattı.
 • Maas: Gösterileri anlayışla karşılamıyorum - pazartesi

  Maas: Gösterileri anlayışla karşılamıyorum17.12.2014

  Avrupa

  Almanya Adalet Bakanı Heiko Maas ve İçişleri Bakanı Thomas de Maiziere, İslam ve göçmen karşıtı Pegida yürüyüşleri üzerine önemli mesajlar verdi.Adalet Bakanı Ne gösteriyi düzenleyenleri ne de katılanları anlayışla karşılamadığını söyledi.
 • Afganistan'da Taliban banka şubesi bastı - pazartesi

  Afganistan'da Taliban banka şubesi bastı17.12.2014

  DÜNYA

  Hafta başından beri dünyayı ayağa kaldıran rehine olaylarına bir yenisi daha eklendi.Pazartesi günü Avustralya ve dün Pakistan'da yaşanan rehine krizlerinin ardından bugün de Afganistan'ın güneyinde yer alan Helmand kentinde Taliban militanları özel bir banka şubesine saldırı düzenleyerek, içerideki sivilleri rehin aldı.Militanlarla güvenlik güçleri arasında yaşanan çatışmalar sonucunda yedi kişinin öldüğü, rehinelerin ise kurtarıldığı açıklandı.
 • Apple Rusya'daki satışlarını durdurdu - pazartesi

  Apple Rusya'daki satışlarını durdurdu17.12.2014

  Avrupa

  Dünyanın teknoloji devlerinden Apple'ın, Rusya'daki satışlarını rublede yaşanan "aşırı dalgalanma" nedeniyle geçici olarak durdurduğu bildirildi.
 • Dresden’de 50 yıl önceki gri Almanya’yı gördüm - pazartesi

  Dresden’de 50 yıl önceki gri Almanya’yı gördüm17.12.2014

  Avrupa

  Alman siyasetçiler günlerdir İslam ve göçmen karşıtı Pegida’ya karşı uyarıyor.Merkel, “Yabancı düşmanlığına yer yok”, Adalet Bakanı, “Utanç verici bir durum” dedi.Peki bu çağrılar Pazartesi Yürüyüşleri’ni nasıl etkiledi? Dresden’e gidip yerinde izledim.
 • Brangelina'nın kopyası Shiloh - pazartesi

  Brangelina'nın kopyası Shiloh17.12.2014

  Hayat

  Pazartesi akşamı Unbroken filminin Los Angeles’taki galasına katılan Brad Pitt ve ailesinin şüphesiz en dikkat çeken karakteri, Brangelina çiftinin çocukları 8 yaşındaki Shiloh Jolie-Pitt oldu.Annesinin ve babasının karakteristik ifadeleri Shiloh’un yüzünde birleşmişti.
 • ABD: Muhalefet ihanet değildir - pazartesi

  ABD: Muhalefet ihanet değildir16.12.2014

  DÜNYA

  ABD Dışişleri Bakanlığı, Pazar günü yaptığı yazılı açıklamanın ardından Türkiye’de medya kuruluşlarına yönelik operasyonlar nedeniyle Ankara Hükümeti’ne bir kez daha çağrıda bulundu.Ve medya temsilcilerinin gözaltına alınmalarından endişe duyulduğunu belirterek, “Muhalif fikir ortaya atmak, komplo ya da ihanetle eşdeğer değildir” dedi.
 • Genç üniversitelinin sır ölümü - pazartesi

  Genç üniversitelinin sır ölümü16.12.2014

  Ege

  İZMİR'in Karabağlar İlçesi'nde ailesiyle yaşayan ve Ege Üniversitesi'nde eğitim gören 20 yaşındaki Berkay Özkaral, spor yapmak için evden ayrıldıktan sonra bir daha dönmedi, oğlunu aramak için dışarıya çıkan baba Osman Özkaral, evinin yakınlarındaki bir özel okulun bahçesinde 15 metre yüksekliğindeki istinat duvarının önünde gencin cesedini buldu.Otopsideki ilk bulgulara göre yüksekten düşme sonucu yaşamını yitiren Özkaral'ın yakınları, vücut geliştirme sporuna ilgi duyan ve zararlı olacağını düşündüğü için kolayla cips bile tüketmeyen genç üniversitelinin, intihar edecek bir yapıya sahip olmadığını, sorununun da bulunmadığını aktardı.
 • Engelli oğlunu el arabasına bindiren babaya işlem - pazartesi

  Engelli oğlunu el arabasına bindiren babaya işlem16.12.2014

  GÜNDEM

  MUĞLA’nın Ortaca İlçesi’nde, ambulans isteğine olumlu yanıt verilmediğini öne sürerek, engelli oğlu 24 yaşındaki Metin İncesu’yu 3 tekerlekli el arabasına bindirip, İzmir’deki hastaneye götürmek üzere yola çıkaran 74 yaşındaki Zeynel İncesu hakkında, ’Çocuğun bakım ve gözetim yükümlülüğünün ihlali’ suçundan işlem yapıldı.Kaymakamın talimatı üzerine tahsis edilen ambulansla Muğla’daki bir hastaneye götürülen Metin İncesu, yapılan kontrol sonrası tekrar ilçeye getirildi.Sağlık Bakanlığı, hastanın hekim tarafından başka bir şehirdeki sağlık kuruluşuna naklini gerektirecek hekim raporu bulunmadığını muayene ve tetkik ve tedavisinin Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapıldığını açıkladı.
 • Yargıçlar Sendikası'ndan itiraz - pazartesi

  Yargıçlar Sendikası'ndan itiraz16.12.2014

  GÜNDEM

  Yargıçlar Sendikası, dün HSYK tarafından 3800 hakim ve savcı arasından yapılan üyelik seçimlerine itiraz etti.Sendikadan yapılan açıklamada, bu kadar kısa sürede sonuçlandırılan seçimin hukuka, yargıya, adalete hakaret olduğu vurgulandı.
 • Rusya'da hareketli dakikalar - pazartesi

  Rusya'da hareketli dakikalar16.12.2014

  EKONOMİ

  Rusya Merkez Bankası'nın sert faiz artışına rağmen dolar/ruble ilk kez 80 seviyesini aşarak yeni bir rekor kırdı.
 • Bu yarışmacının hikayesi şaşırttı - pazartesi

  Bu yarışmacının hikayesi şaşırttı16.12.2014

  Avrupa

  Almanya'nın "Kim Milyoner Olmak İster" programında 64 bin Euro kazanan yarışmacının, eskiden milyoner olduğu ortaya çıktı.
 • CHP'de yeni il başkanı Salı açıklanacak - pazartesi

  CHP'de yeni il başkanı Salı açıklanacak16.12.2014

  GÜNDEM

  CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin, milletvekili adaylığı nedeniyle 23 Aralık Salı günü istifa edecek, Engin, aynı gün yerine geçecek il başkanını da kamuoyuna açıklayacak.
 • Genç üniversitelinin sır ölümü - pazartesi

  Genç üniversitelinin sır ölümü16.12.2014

  GÜNDEM

  İZMİR'in Karabağlar İlçesi'nde ailesiyle yaşayan ve Ege Üniversitesi'nde eğitim gören 20 yaşındaki Berkay Özkaral, spor yapmak için eşofmanlarını giyip evden ayrıldıktan sonra bir daha dönmedi, oğlunu aramak için dışarıya çıkan baba Osman Özkaral, evinin yakınlarındaki bir özel okulun bahçesinde 15 metre yüksekliğindeki istinat duvarının önünde talihsiz gencin cesedini buldu.
 • Almanya'da İslam karşıtlarına protesto ile cevap verildi - pazartesi

  Almanya'da İslam karşıtlarına protesto ile cevap verildi16.12.2014

  Avrupa

  Almanya'nın Dresden kentinde "Batı'nın İslamlaşmasına Karşı Vatansever Avrupalılar" (PEGIDA) adlı hareketin düzenlediği gösteri, binlerce kişinin katıldığı karşıt eylemle protesto edildi.
 • IŞİD'çilerin katliam iddianamesi kabul edildi - pazartesi

  IŞİD'çilerin katliam iddianamesi kabul edildi15.12.2014

  GÜNDEM

  NİĞDE’nin Ulukışla İlçesi’nde 1 polis memuru ile 1 astsubayı şehit edip, gasp ettikleri kamyon şoförünü öldüren Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) terör örgütü üyesi Alman vatandaşı Benjamin Xu, İsviçre vatandaşı Çendrim Ramadani ile Makedonyalı Muhammed Zakiri hakkında 3’er kez ağırlaştırılmış ömür boyu hapis istemiyle yargılanması için Cumhuriyet savcısının hazırladığı iddianame Niğde Ağır Ceza Mahkemesi’nce kabul edildi.
 • Gülerce'den ifade sonrası açıklama - pazartesi

  Gülerce'den ifade sonrası açıklama15.12.2014

  GÜNDEM

  Zaman Gazetesi eski yazarı Hüseyin Gülerce, 14 Aralık soruşturması kapsamında ifade verdikten sonra açıklama yaptı.
 • Beşiktaş'ın UEFA ikinci tur rakibi Liverpool, Trabzon'un ise Napoli oldu! - pazartesi

  Beşiktaş'ın UEFA ikinci tur rakibi Liverpool, Trabzon'un ise Napoli oldu!15.12.2014

  Futbol

  UEFA'nın Nyon kentindeki şampiyonlar ligi kura çekimi gerçekleşti ve UEFA Avrupa Ligi'nde ikinci turda mücadele edecek Beşiktaş ve Trabzonspor'un rakipleri belli oldu.UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi 2.Tur kura çekimi bugün İsviçre'de yapıldı.Beşiktaş ve Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakipleri (15 Aralık Pazartesi) saat 14.00'te belli oldu.Beşiktaş İngiltere’nin köklü takımlarından Liverpool ile, Trabzonspor ise İtalyan temsilcisi Napoli ile karşılaşacak.
içinde

Pazartesi


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz