Arşiv
Yazarlara Göre
Ahmet HAKAN950Mehmet Ali BİRAND567Cengiz ÇANDAR493Deniz SİPAHİ315Sedat ERGİN276İsmet BERKAN254Taha AKYOL247Ertuğrul ÖZKÖK244Akif BEKİ235Rauf TAMER218Yalçın BAYER200Vahap MUNYAR165Fatih ÇEKİRGE161Deniz Gürel143Sıtkı ŞÜKÜRER119Cengiz SEMERCİOĞLU102Oral Çalışlar95Ayşe ARMAN94Mehmet Barlas88Eyüp CAN64Mehmet Y. YILMAZ62Gülse BİRSEL57Eyüp Can - Referans51Şükrü KÜÇÜKŞAHİN39Nedim BUBİK38Cüneyt ÜLSEVER34Emin ÇÖLAŞAN33Özdemir İNCE32Uğur GÜRSES30Hadi ULUENGİN29Banu ŞEN28Erdal İPEKEŞEN28Hüseyin YAYMAN25Kanat ATKAYA24Yalçın DOĞAN23Reşat KUTUCULAR22Bekir COŞKUN21Fatih ALTAYLI19Selçuk ŞİRİN19Ahmet Arsan18Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ18Yaşar SÖKMENSÜER18Erdinç Çelikkan17Selim Türsen17Tuna KİREMİTÇİ17İzzet ÇAPA17Oktay EKŞİ16Şenay DÜDEK16Selahattin DUMAN15Erdal SAĞLAM14Gökhan KİMSESİZCAN14Yılmaz ÖZDİL14Cengiz ÖZDEMİR13Enis BERBEROĞLU12Noyan Doğan12Sefer LEVENT11Adnan KAYA10Bilgin GÖKBERK10Rahmi TURAN10Ege CANSEN9Ertan ACAR9Ferai TINÇ9Tolga TANIŞ9Abdülkadir SELVİ8Pakize SUDA8Ayşegül DOMANİÇ YELÇE7Sezai Bayar7Banu TUNA6Ebru ÇAPA6Eray GÖRGÜLÜ6Fatih Tekeci6Güzin Abla6Kubilay KESKİN6Tufan TÜRENÇ6İbrahim IRMAK6Şükrü KIZILOT6Ayçe DİKMEN5Doğan HIZLAN5Ayşe ARAL4Erman TOROĞLU4Esat PALA4Muharrem SARIKAYA4Naci Cem Öncel4Serdar TURGUT4Yonca TOKBAŞ4Zeynep GÖĞÜŞ4Ömür GEDİK4Ali Atıf BİR3Doğan ULUÇ3Kenan BAŞARAN3Levent SEĞMEN3Melike Karakartal3Melis ALPHAN3Mete Tamer OMUR3Metehan Demir3Murat BARDAKÇI3Murat Yetkin3Onur BAŞTÜRK3Rıza Özel3Tolga Tanış3

Ak Partı

Ak Partı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ak Partı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 41.142 Ak Partı haberi bulunmuştur.

Adalet ve Kalkınma Partisi, 14 Ağustos 2001'de kurulan bir Türk siyasî partisi. Kasım 2015'te yapılan son seçimde %49,50 oy oranıyla TBMM'de 317 Milletvekili elde etti ve tek başına iktidar oldu.Genel başkanı Ahmet Davutoğlu, aynı zamanda Başbakandır; önceki genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan ise Cumhurbaşkanıdır.

Erdoğan, partinin siyasi yelpazedeki yerinin muhafazakâr demokratlık olduğunu belirtmiştir. Kurucuları ve önde gelen isimlerinden bir bölümü, eski Fazilet Partisine yakın ya da Fazilet Partisi kadrosundan olup bu partinin kapatılmasından sonra kurulan ve devam niteliğine sahip olduğu kabul edilen Saadet Partisine katılmayanlardır. Gerek kuruluştaki, gerekse sonraki dönemlerdeki kadroları değişik parti ve siyasi görüşlerden pek çok adı barındırmıştır. Fazilet Partisinin veya ilgili siyasi geleneğin bir uzantısı olarak gösterilmesi partililer tarafından kabul görmemektedir. Ayrıca Anavatan Partisi'nin devamı olduğu da iddia edilmiştir.

Parti tüzüğüne göre resmî kısaltması "AK PARTİ" olmakla birlikte, baş harflerinden oluşan "AKP" kısaltmasının kullanımı da yaygındır. Amblemi turuncu ve siyah renklerden oluşan ampuldür.

 

Ak Partı Haberleri

Cumhurbaşkanlığı kaynakları: Olağan görüşme

Cumhurbaşkanlığı kaynakları: Olağan görüşme

AK Parti’nin siyasi tarihinde önemli olaylardan biri olarak yer alacak 29 Nisan MKYK’sında, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun, il ve ilçe başkanı atama yetkisini devretmek zorunda kalmasının yol açtığı sıcak tartışmaların hemen ertesinde dünkü grup konuşmasında yaptığı çıkış Ankara kulislerini yeniden hareketlendirmişti.

4.5.2016Gündem
Bilal Doğan'a

Bilal Doğan'a "Katkı" madalyası

İZMİR Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili ve aynı zamanda Odak Döviz Kıymetli Madenler Anonim Şirketi Genel Müdürü ve Ortağı Bilal Doğan, 2014 yılı içerisinde yüksek ticari kazanç beyan ederek ülke ekonomisine yaptığı katkı ve başarılarından dolayı İzmir Ticaret Odası Başkanı Ekrem Demirtaş tarafından altın madalya ve takdirname ile ödüllendirildi.

4.5.2016Ege

"Konserle küme düşüşümüzü mü kutlayacağız"

AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı Abdullah Mertoğlu, Karşıyaka Belediyesi'nin Karşıyaka Arena'nın adının değiştirilmesi nedeniyle konser düzenlemesini eleştirdi.

4.5.2016Ege
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ataş'tan 'fitne' mesajı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ataş'tan 'fitne' mesajı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, "Bu ocaktan hiçbir fitneci güruha ekmek çıkmaz. Bu ocak kardeşlik, fedakarlık ve özveri ile kavrulmuştur. Bizim kısa tarihimize bakanlar bu gerçeği açıkça göreceklerdir. Bizler yola çıktığımız ilk günden bugüne dostluğu ve kardeşliği büyüttük." dedi.

4.5.2016Gündem
İzmir'de

İzmir'de "laiklik için insan" zinciri büyüdü

İZMİR'de 5 Mayıs Perşembe günü İzmir Körfezi kıyısında, "Laiklik anayasada olmamalı" diyen TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın sözlerine tepki olarak düzenlenecek Laiklik için insan zincirinin halkaları büyüdü.

4.5.2016Ege
AK Partili Baybatur Genel Sekreter Yardımcısı oldu

AK Partili Baybatur Genel Sekreter Yardımcısı oldu

TBMM'de iki komisyonda görev üstlenen AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur, partisinin Genel Sekreter Yardımcılığına getirildi.

4.5.2016Ege
Başbakan Davutoğlu: Gerekirse Suriye'ye kara gücü göndereceğiz

Başbakan Davutoğlu: Gerekirse Suriye'ye kara gücü göndereceğiz

Başbakan Ahmet Davutoğlu, teröristlerle diyalog kurmanın mümkün olmadığını belirterek, "Daha önce de onlarla (PKK) diyalog kurmamıştık. Onlar tarafından verilen bir taahhüttü” dedi. El Cezire'ye konuşan Davutoğlu, Suriye'ye asker göndermeye ilişkin bir soru üzerine ise “Eğer gerekiyorsa göndereceğiz. Kara güçleri elzem duruma gelirse göndeririz" yanıtını verdi.

4.5.2016Dünya
Türkiye'nin gözü Erdoğan - Davutoğlu zirvesinde

Türkiye'nin gözü Erdoğan - Davutoğlu zirvesinde

AK Parti’nin siyasi tarihinde önemli olaylardan biri olarak yer alacak 29 Nisan MKYK’sında, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun, il ve ilçe başkanı atama yetkisini devretmek zorunda kalmasının yol açtığı sıcak tartışmaların hemen ertesinde dünkü grup konuşmasında yaptığı çıkış Ankara kulislerini yeniden hareketlendirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugün yaptığı "Önemli olan bugün bulunduğumuz yere nasıl geldiğimizi unutmamız" sözleri de "Başbakan'a bir mesaj mı" sorusunu gündeme getirdi. İki gündür süren açıklamalar üzerine siyasette tüm gözler saat 18.00'de yapılması planlanan toplantıya kilitlendi. Başbakan Ahmet Davutoğlu saat 18:28'de Başbakanlık Konutu'ndan çıkış yaptı. Türkiye'nin dikkatle izleyeceği görüşme saat 18:40'ta başladı.

4.5.2016Gündem
AK Parti dokunulmazlık görüşmeleri için tarih verdi

AK Parti dokunulmazlık görüşmeleri için tarih verdi

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, dokunulmazlık yasa teklifinin 16 Mayıs'ta Meclis'te görüşülmeye başlanacağını açıkladı.

3.5.2016Gündem
Diyarbakır'da PKK'lı teröristlere operasyon

Diyarbakır'da PKK'lı teröristlere operasyon

Diyarbakır Lice kırsalında 2-3 Mayıs 2016 tarihinde gece yarısından sonra  tespit edilen PKK’lı teröristlere yönelik olarak gerçekleştirilen Hava harekatı destekli operasyonda ilk tespitlere göre 3 PKK’lı etkisiz hale getirildi.

3.5.2016Gündem
Eski bakanın korumasına Meclis'te otomobil çarptı

Eski bakanın korumasına Meclis'te otomobil çarptı

Meclis yerleşkesinde meydana gelen kazada eski Ekonomi Bakanı Zeybekci'nin koruması yaralandı

3.5.2016Gündem
'Her makamı elimin tersiyle iterim ama hiçbir dava arkadaşımın kalbini kırmam'

'Her makamı elimin tersiyle iterim ama hiçbir dava arkadaşımın kalbini kırmam'

Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti grup toplantısında konuştu. Başbakan Davutoğlu, "Biz başka partiler gibi değiliz, biz siyasi menfaat peşinde koşanlardan değiliz. Bizim derdimiz Türkiye'yi hedeflerine ulaştırmaktır. Biz bunun için bu yüce çatının altındayız. İnandığımız doğrulardan lekesiz, temiz siyasetten geri durmayacağız.Umudunu AK Parti'ye bağlayan milyonlar merak etmesin. Nefsimi ayaklar altına alırım, bir faninin terk etmeyeceği düşünülen her makamı elimin tersiyle iterim ama asla bu kutlu hareketteki hiçbir dava arkadaşımın kalbini kırmam" diye konuştu.

3.5.2016Gündem
Yüreğir’e 7 yılda 17 taziye evi

Yüreğir’e 7 yılda 17 taziye evi

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, 7 yılda Yüreğir’e 17 taziye evi yaptırdıklarını, bu sayıyı 20’ye çıkartmaya çalıştıklarını söyledi.

3.5.2016Çukurova
Dokunulmazlıkların kaldırılmasına ilişkin teklif kabul edildi

Dokunulmazlıkların kaldırılmasına ilişkin teklif kabul edildi

Hakkında dosya bulunan milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılmasına ilişkin Anayasa değişikliği teklifi, TBMM Anayasa Komisyonu'nda kabul edildi.

2.5.2016Gündem
HDP milletvekilleri komisyonu

HDP milletvekilleri komisyonu "Biji Serok Apo" sloganlarıyla terk etti

Dokunulmazlıkların görüşüldüğü TBMM Meclis Anayasa Komisyonu’nda AK Partili ve HDP'li milletvekilleri arasında yine kavga çıktı. AK Parti ve HDP'li milletvekillileri uçan tekme ve yumrukla kavga etti. Kavgada bazı vekiller yaralandı. Kavganın ardından devam eden etti. Gece saatlerinde, dokunulmazlık teklifinin görüşüldüğü sırada, HDP milletvekilleri, Meclis Anayasa Komisyonu'nu terk etti. Vekillerin salonu terk ederken PKK'lı teröristlerin de kullandığı 'gerilla marşı'nı söylemesi dikkat çekti.

2.5.2016Gündem
#SoruHürriyeti'nin ilk bölümüne Ahmet Hakan konuk oldu: 'Ensar Vakfı olayıyla ilgili benim tutumum çok net'

#SoruHürriyeti'nin ilk bölümüne Ahmet Hakan konuk oldu: 'Ensar Vakfı olayıyla ilgili benim tutumum çok net'

Hürriyet'in köşe yazarlarıyla okurlarını, hiçbir sansür olmadan bir araya getiren yeni hurriyet.com.tr programı #SoruHürriyeti bugün Ahmet Hakan'ın evinden yapılan canlı yayınla başladı. Ahmet Hakan, Hürriyet'in Facebook sayfası üzerinden yapılan canlı yayında Ensar Vakfı tartışmalarından ne zaman evleneceğine kadar çok sayıda soruya dobra dobra cevaplar verdi.

2.5.2016Gündem
AK Partili vekil Radiye Sezer Katırcıoğlu'na şok haber

AK Partili vekil Radiye Sezer Katırcıoğlu'na şok haber

AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu’nun eşi Abdürrezzak Katırcıoğlu’nun 4 gündür kayıp olan yeğeni 26 yaşındaki Burak Katırcıoğlu, dere yatağında ölü bulundu. Burak Katırcıoğlu’nun ölümü otopsi sonucu belli olacak.

2.5.2016Gündem
Anayasa Komisyonu'nda yine kavga çıktı

Anayasa Komisyonu'nda yine kavga çıktı

Dokunulmazlıkların görüşüldüğü TBMM Meclis Anayasa Komisyonu’nda AK Partili ve HDP'li milletvekilleri arasında yine kavga çıktı. AK Parti ve HDP'li milletvekillileri uçan tekme ve yumrukla kavga etti. Kavgada bazı vekiller yaralandı. Öte yandan, HDP milletvekilleri, dokunulmazlık teklifinin görüşüldüğü Meclis Anayasa Komisyonu'nu terk etti.

2.5.2016Gündem
Silah arkadaşlarını gözyaşlarıyla uğurladılar

Silah arkadaşlarını gözyaşlarıyla uğurladılar

Gaziantep'te bomba yüklü araçla düzenlenen terör saldırısında şehit olan polis memurları Serdal Şakir ve Yusuf Erin için tören düzenlendi. Tören öncesi şehit polislerin yakınları ve silah arkadaşları tabut başına gelerek gözyaşı döktü.

2.5.2016Gündem
Sakarya’da AK Parti teşkilatını hedef alan tweetler yargıya taşınıyor

Sakarya’da AK Parti teşkilatını hedef alan tweetler yargıya taşınıyor

Sakarya’da, Twitter’da kendisini AK Parti İl Kadın Kolları üyesi olarak tanıtan ’H.K.’ adlı kullanıcı, bazı AK Partili belediye başkanları ve yöneticilerin, bazı kadınlarla yasak ilişkilerinin olduğu yönünde iddialarda bulundu. Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, bu isimde bir üyelerinin bulunmadığını, konuyu yargıya taşıyacaklarını söyledi.

2.5.2016Gündem
Kayıp çocuklar için flaş iddia

Kayıp çocuklar için flaş iddia

AK Parti Grup Başkanvekili Coşkun Çakır, Reşadiye’de 125 gündür kayıp olarak aranan 8 yaşındaki Bayram ve 5 yaşındaki Dursun Kağan’ın arama çalışmaların değerlendirerek, “Yüzde 90-95 çocuklar ırmakta değil” dedi.

2.5.2016Gündem
Dicle'deki saldırıda korkunç detaylar!

Dicle'deki saldırıda korkunç detaylar!

Diyarbakır’ın Dicle ilçesinde dün gece saatlerinde Jandarma Tabur Komutanlığı’na bombalı araçla yapılan saldırının şiddeti, kilometrelerce uzaklıktan bile hissedildi. Dicleli vatandaşlar, korku anlarını anlattı.

2.5.2016Gündem
Şampiyon Adanaspor, kupasına kavuştu

Şampiyon Adanaspor, kupasına kavuştu

PTT 1’inci Lig’de şampiyonluğunu ilan eden ve Süper Lig’e ulaşan Adanaspor, Multigroup Alanyaspor ile oynadığı karşılaşma sonrasında kupasını aldı.

2.5.2016Çukurova
Diyarbakır'dan KKTC'ye direk uçuşlar başladı

Diyarbakır'dan KKTC'ye direk uçuşlar başladı

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Diyarbakır’ı ziyareti sırasında açıkladığı Diyarbakır-Kıbrıs direk uçuşlarının ilki bugün gerçekleşti.

2.5.2016Gündem
Gaziantep saldırısında yeni iddialar

Gaziantep saldırısında yeni iddialar

Gaziantep Emniyet Müdürülüğü'ne bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda, 2 polis şehit oldu, 18'i polis memuru olmak üzere 22 kişi yaralandı. Güvenlik kaynakları, saldırıda 1 Mayıs tarihinin ve patlama saatinin özellikle seçildiğini söyledi. İ

1.5.2016Gündem
Gaziantep'te bombalı saldırı

Gaziantep'te bombalı saldırı

Gaziantep’in Şehitkamil ilçesi İncilipınar mahallesinde Büyükşehir Belediyesi, Vergi Dairesi Başkanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü hizmet binalarının bulunduğu 36004 nolu cadde üzerinde dün sabah saat 09.17’de bomba yüklü bir araç infilak ettirildi. Hain saldırıda 2 polis memuru şehit olurken, 18 polis ve 4 sivil vatandaş yaralandı.

1.5.2016Gündem
Davutoğlu'ndan Gaziantep saldırısı açıklaması

Davutoğlu'ndan Gaziantep saldırısı açıklaması

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Gaziantep'te Emniyet Müdürlüğü önünde gerçekleştirilen bombalı terör saldırısına ilişkin, "Onunla ilgili yoğun inceleme yapılıyor. Önemli bilgilere ulaşıldı ama gerekli açıklamayı İçişleri Bakanlığı yapar" dedi.

1.5.2016Gündem
Efkan Ala: O binalara artık asker sokmuyoruz uzaktan imha ediyoruz

Efkan Ala: O binalara artık asker sokmuyoruz uzaktan imha ediyoruz

İçişleri Bakanı Efkan Ala, terör örgütü PKK’nın son dönemlerde yöntem değiştirerek ‘sensörlü tuzaklar’ kurduğunu anlattı. Cizre’deki bir binaya giren 6 askerin bu yöntemle şehit olduğunu ifade eden Ala, “Bu nedenle güvenlik güçleri de yöntem değiştirdi. Artık bir evin içine girip arama yapılmıyor. Sivillerin olmadığı tespit edildiği anda, uzaktan bütün yapı imha ediliyor” dedi.

1.5.2016Gündem
Başbakan'dan Halep tepkisi: Cuma namazı kılınmadı

Başbakan'dan Halep tepkisi: Cuma namazı kılınmadı

Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Dün mübarek cuma günü Halep'te cuma namazı kılınamadı. Halep'te camilere gidilemedi, hutbe okunamadı, Halep'i esir edenler, Halep'e bomba yağdıranlar bilsin ki Muş gibi bir gün Halep de özgür olacak. O güzel Halep'te, gözümüzün nuru Halep'te camiler bu cuma öksüz kaldı. Neden mi biliyor musunuz? Rus uçakları, hain uçaklar, işgalci uçakları, Suriye uçakları, sivil, çocuk, kadın demeden masumların üstüne, hastanelere bombalar yağdırdı" dedi.

30.4.2016Gündem
Kalkan, 'İzmir'i gelişim merkezi yapacağız

Kalkan, 'İzmir'i gelişim merkezi yapacağız"

AK Parti İzmir Mİlletvekili ve Sanayi Ticaret Enerji Tabi Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi Necip Kalkan Sınai Mülkiyet kanun tasarısı hakkında bilgi verdi.

30.4.2016Ege
Delege atama yetkisi MKYK'ya iade

Delege atama yetkisi MKYK'ya iade

AK Parti’nin MKYK toplantısı, partide bir süreden beri kapalı kapılar ardında süren bir tartışmayı su yüzüne çıkardı. ‘Genel başkan yetkilerinin sınırlandırılacağına’ ilişkin bir haftadır kulislerde dolaşan iddia, dün AK Parti Genel Merkezi’nde ilginç saatler yaşanmasına neden oldu. Başbakan Ahmet Davutoğlu, 5.5 saat gecikmeli geldiği toplantıda genel başkanların kullandığı il ve ilçe başkanı atama yetkisini “ilk imzayı kendi atarak” devretti.

30.4.2016Gündem
Başbakan Davutoğlu: 'Ben öyle bir söz söylemedim'

Başbakan Davutoğlu: 'Ben öyle bir söz söylemedim'

Başbakan Davutoğlu “Başkanlık sistemini savunursam kendimi inkâr etmiş olurum” şeklinde bir cümle kurmadığını açıkladı. Davutoğlu, Doha’da bir otelde gazetecilere özetle şu açıklamalarda bulundu:

30.4.2016Gündem
Çelik: Teşkilatlarla ilgili yetki MKYK'ya geçti

Çelik: Teşkilatlarla ilgili yetki MKYK'ya geçti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı sonrası parti genel merkezinde bir basın toplantısı düzenledi.

29.4.2016Gündem
AK Parti'li İsmail Aydın Anayasa Komisyonu'ndaki kavgayı anlattı

AK Parti'li İsmail Aydın Anayasa Komisyonu'ndaki kavgayı anlattı

Dün akşam dokunulmazlık komisyonunda TBMM tarihine geçen bir kavga yaşandı. Çıkan kavgada masanın üstündeki görüntüsüyle dikkat çeken AK Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın, "Sayın Bakan'ı korumak için oradaydım" dedi.

29.4.2016Gündem
Yozgat’a 16 derslikli lise

Yozgat’a 16 derslikli lise

Yozgat’ın Saraykent ilçesinde 16 derslikli Anadolu Lisesi binasının temeli törenle atıldı.

29.4.2016Eğitim
Komisyon savaşı 5 vekil yaralı

Komisyon savaşı 5 vekil yaralı

Meclis’te önceki gün yaşanan kavgadan sonra Genel Kurul pazartesi gününe kadar tatil edildi. Genel Kurul’daki gerilim dokunulmazlıkların görüşüldüğü Anayasa Komisyonu’na yansıdı. Kavgada 5 vekil yaralandı.

28.4.2016Gündem
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan önemli açıklamalar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Habertürk TV'de gündeme dair soruları yanıtladı.

28.4.2016Gündem
TBMM'nin kadınları kavgayı ayırmak için çok uğraştı

TBMM'nin kadınları kavgayı ayırmak için çok uğraştı

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bugün dokunulmazlıkların görüşüldüğü komisyonda TBMM tarihinde uzun yıllar unutulmayacak bir kavga çıktı.Milletvekilleri birbirlerine girerken komisyon görüşmelerinde yer alan kadın vekillerin kavgayı ayırmak için giriştikleri büyük çaba dikkat çekti.

28.4.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Hareketsiz dudaklar botokslanmış mimikler

Hareketsiz dudaklar botokslanmış mimikler

Başbakan Davutoğlu diyor ki: "AK Parti büyük bir davanın adıdır. Biz bu ülkeyi büyük bedeller ödeyerek kurduk...”

3.5.2016Haber Yazıları
AK Parti'deki gelişmeler nereye gider

AK Parti'deki gelişmeler nereye gider

29 Nisan tarihli MKYK toplantısından sonra dünkü AK Parti grubu önemliydi.

3.5.2016Haber Yazıları
Bu filmi gördük sonu iyi bitmiyor

Bu filmi gördük sonu iyi bitmiyor

Meclis Anayasa Komisyonu kavga dövüş geçen iki gergin oturumun ardından fezlekeleri gönderilmiş 135 milletvekilinin dokunulmazlığının kaldırılmasını uygun buldu.

3.5.2016Haber Yazıları
Kaptan köşkünde Erdoğan

Kaptan köşkünde Erdoğan

AK Parti kritik bir sürecin içine girdi.

2.5.2016 Haber Yazıları
Reisçi miyiz Hocacı mıyız?

Reisçi miyiz Hocacı mıyız?

REİSÇİ ya da Hocacı olabilmemiz için...Şunlar lazım:

2.5.2016Haber Yazıları
Ankara'da neler oluyor?

Ankara'da neler oluyor?

Ankara’da siyasi kulisler kaynıyor.

1.5.2016Haber Yazıları
Müteahhit ‘kazığı’ ve vatandaş ‘kaprisi’ne ‘Dönüşmatik’ freni

Müteahhit ‘kazığı’ ve vatandaş ‘kaprisi’ne ‘Dönüşmatik’ freni

İSTANBUL Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, ilçedeki kentsel dönüşüm çalışmalarını anlatırken Erdoğan Bayraktar’ın Çevre ve Şehircilik Bakanlığı günlerine döndü:

1.5.2016Haber Yazıları
Yavuz gitti Petkim özelleşti!

Yavuz gitti Petkim özelleşti!

2008 yılında Azerbaycan devleti petrol şirketi Socar’a geçen Petkim’de Kenan Yavuz dönemi sona erdi. Peki bu sürpriz kararın perde arkasında ne var?

1.5.2016Haber Yazıları
İşte yeni Türkiye bu!

İşte yeni Türkiye bu!

DÜN Hürriyet’in birinci sayfasında yayınlanan bu fotoğraf, “Yeni Türkiye”yi en güzel şekilde anlatan çok süper bir fotoğraftır.

1.5.2016Haber Yazıları
Özal’ı mahveden ‘emanetçi’ takıntısı

Özal’ı mahveden ‘emanetçi’ takıntısı

CUMHURBAŞKANI Erdoğan’ın ‘emanetçi’ modeline ve ‘tek adam partisi’ne karşı olduğunu kendi ağzından biliyoruz.

29.4.2016Haber Yazıları
Erdoğan son noktayı koydu ama dağılmıyoruz. Neden?

Erdoğan son noktayı koydu ama dağılmıyoruz. Neden?

CUMHURBAŞKANI Erdoğan, son noktayı koydu.

29.4.2016Haber Yazıları
AK Parti'de ne kavgası pişiriliyor?

AK Parti'de ne kavgası pişiriliyor?

‘HÜKÜMET deviren medyayı tanıyalım’ başlıklı yazım, ‘hükümet devirici medya’ suçlamasıyla yıllarca boğuşan komşum Özkök’ü heyecanlandırmış.

28.4.2016Haber Yazıları