MENÜ

Vakıflar Bankası

Vakıflar Bankası ile ilgili tüm haberleri, son dakika Vakıflar Bankası haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Vakıflar Bankası haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.964 Vakıflar Bankası haberi bulunmuştur.

VakıfBank, dönemin başbakanı Adnan Menderes'in özel talimatıyla 11 Ocak 1954 tarihinde 6219 sayılı özel kanunla ve 50.000.000 TL sermaye ile anonim ortaklık olarak kurulmuş ve 13 Nisan 1954 tarihinde faaliyete geçmiştir. Vakıfbank sermayesinin %25,18'i, Kasım 2005 tarihinde halka arz edilmiş olup kalan sermayenin %43'ü Vakıflar Genel Müdürlüğü nezdindeki mazbut vakıflara, %15,64'ü mülhak vakıflara, %16,10'u mensuplarının üyesi olduğu T. Vakıflar Bankası Emekli Sandığı'na ve kalanı ise diğer hakiki ve hükmi şahıslara aittir. Vakıfbank genel müdürü Halil Aydoğan'dır.

Vakıflar Bankası Haberleri

AÖL ilk kayıt ve kayıt yenileme işlemleri nasıl yapılır Açık lise kayıtları ne zaman bitiyor

AÖL ilk kayıt ve kayıt yenileme işlemleri nasıl yapılır? Açık lise kayıtları ne zaman bitiyor?

Açık Öğretim Lisesi'nin (AÖL) 2019-2020 eğitim-öğretim yılı 1. dönem ilk kayıt ve kayıt yenileme işlemleri Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından başlatıldı. AÖL'de kayıt yenileme işlemlerini devam ettiren öğrencilerin yanı sıra ilk kez kayıt yaptıracak olanlar kayıt süreciyle ilgili detayları sorguluyor. Peki, AÖL ilk kayıt ve kayıt yenileme işlemleri nasıl yapılır? Açık lise kayıtları ne zaman bitiyor?

22.08.2019Gündem
Bedelli askerlik kura çekimi ne zaman yapılacak

Bedelli askerlik kura çekimi ne zaman yapılacak?

Milli Savunma Bakanlığınca (MSB), bedelli askerlik 2019 yılı bedelinin 33 bin 230 lira ve 2019 yılı dövizle askerlik ücretinin 5 bin 442 avro olarak belirlendiği bildirildi. Başvurularını tamamlayan vatandaşlar şimdi kura çekim tarihini araştırıyor. Peki, bedelli askerlik kura çekimi ne zaman yapılacak?

21.08.2019Gündem
AÖL yeni dönem kayıtları ne zaman başlayacak

AÖL yeni dönem kayıtları ne zaman başlayacak?

AÖL kayıt yenileme işlemi ne zaman yapılacak sorusunun yanıtı açık öğretim lisesi öğrencileri tarafından araştırılmaya başlandı. 2019-2020 eğitim dönemi için ilk kez kayıt yaptıracak öğrencilerin yanı sıra kayıt yenileme yaptırmak isteyen öğrenciler de sorgulamalarına hız verdi. Peki, AÖL yeni dönem kayıtları ne zaman başlayacak?

21.08.2019Gündem
Açık lise kayıt takvimi belli oldu AÖL yeni dönem kayıt yenileme ne zaman başlayacak

Açık lise kayıt takvimi belli oldu! AÖL yeni dönem kayıt yenileme ne zaman başlayacak?

AÖL yeni dönem kayıt yenileme işlemi için yüz binlerce öğrencinin heyecanlı bekleyişi devam ediyor. Ağustos ayının sonlarına gelinmesi nedeniyle aramalarını yoğunlaştıran açık lise öğrencileri, internette yaptıkları sorgulamalarla 'AÖL kayıt yenileme ne zaman?' sorusuna yanıt arıyor. Peki, AÖL kayıt yenileme ne zaman?

19.08.2019Gündem
AÖL kayıt ve kayıt yenileme işlemleri ne zaman yapılacak

AÖL kayıt ve kayıt yenileme işlemleri ne zaman yapılacak?

2019- 2020 eğitim-öğretim dönemi için kısa bir süre kalması nedeniyle Açık Öğretim Lisesi (AÖL) öğrencileri kayıt telaşı sardı. Öğrenciler, sınavlara girebilmek için Kayıt Yenileyerek ders seçimi işlemlerini tamamlayacaklar. Kayıt yenileme tarihleri, Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğü tarafından belirlenen iş takviminde duyuruldu. Peki, 2019 AÖL kayıt ve kayıt yenileme işlemleri ne zaman yapılacak?

17.08.2019Gündem
YLSY başvuruları başladı

YLSY başvuruları başladı

MEB, Türkiye’nin nitelikli insan ihtiyacını karşılamak amacıyla yetiştirilmek üzere 1195 öğrenciyi yurtdışına gönderecek. Öğrenciler YLSY’ye başvurularını 26 Ağustos’a kadar yapabilecek.

8.08.2019Eğitim
Bekçilik sınav sonuçları MEB tarafından açıklandı Bekçilik alımında fiziki mülakat parkuru nasıl olacak

Bekçilik sınav sonuçları MEB tarafından açıklandı! Bekçilik alımında fiziki mülakat parkuru nasıl olacak?

Polis Akademisi Başkanlığı kapsamında bekçilik alımına dair düzenlenen bekçilik sınav sonuçları 7 Ağustos'ta adayların erişimine açıldı. Yazılı sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından, yapılan değerlendirmede başarılı olan adaylar, fiziki mülakata dahil olacaklar. Peki, 1. ve 2. dönem bekçilik yazılı sınav sonuçları nasıl öğrenilir? Bekçilik alımı parkur sınavı nasıl olacak? İşte, o konu hakkında merak edilen detaylar.

7.08.2019Gündem
Bekçilik alımında sona gelindi.. Bekçilik yazılı sınav sonuçları nasıl öğrenilir

Bekçilik alımında sona gelindi.. Bekçilik yazılı sınav sonuçları nasıl öğrenilir?

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) ve Polis Akademisi Başkanlığı tarafından çarşı ve mahalle bekçisi alımında sona gelindi. Geçtiğimiz ay yazılı sınava katılım sağlayan bekçi adayları, sınav sonuçlarını 7 Ağustos Çarşamba gününden itibaren belirlenen internet sitelerinden öğrenebilecekler. Peki, 1. ve 2. dönem bekçilik yazılı sınav sonuçları nereden ve nasıl öğrenilir? İşte, o konuya dair bilgiler.

6.08.2019Gündem
Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesine yapılacak bekçi alımına ilişkin süreç devam ediyor. Bekçilik sınavına katılım sağlayan vatandaşlar, sonuçların açıklanacağı tarihe odaklanarak resmi açıklamaları bekliyor. Peki, bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

5.08.2019Gündem
AÖL kayıtları ve kayıt yenileme ne zaman yapılacak

AÖL kayıtları ve kayıt yenileme ne zaman yapılacak?

Lise eğitimini açıktan tamamlayan öğrenciler yeni eğitim öğretim döneminin yaklaşmasıyla Açık Öğretim Lisesi (AÖL) kayıt yenileme tarihlerini, AÖL'e ilk kez başvuracaklar ise yeni kayıt işlemlerini merak ederek araştırmaya başladı. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) AÖL 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı I. dönem kayıt tarihlerini, internet sitesi üzerinden paylaştı. Peki, AÖL kayıtları ve kayıt yenileme ne zaman yapılacak? İşte, o konuya dair merak edilen bilgiler.

3.08.2019Gündem
Bekçi alımı yazılı sınav sonuçları hangi tarihte açıklanacak Sınav sonuçları nasıl öğrenilir

Bekçi alımı yazılı sınav sonuçları hangi tarihte açıklanacak? Sınav sonuçları nasıl öğrenilir?

Çarşı ve mahalle bekçisi alımı yazılı sınav sonuçları, diğer aşamalara katılım sağlayacak olan adayların araştırdığı konu olmaya devam ediyor. 13 Temmuz tarihinden bu yana sınav sonuçlarını öğrenmek isteyenler, Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılacak güzel haberi bekliyor. Peki, bekçilik alımı yazılı sınav sonuçları hangi tarihte açıklanacak? Sınav sonuçları nasıl öğrenilir? İşte, o konuya dair merak edilenler.

1.08.2019Gündem
2019 bekçilik yazılı sınav sonuçları ne zaman açıklanır EGM tarihi duyurdu

2019 bekçilik yazılı sınav sonuçları ne zaman açıklanır? EGM tarihi duyurdu

Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı (EGM) Polis Akademisi Başkanlığı'nca çarşı ve mahalle bekçisi alımı kapsamında düzenlenen bekçilik sınavı sonuçlarının açıklanacağı tarih gündemdeki yerini koruyor. 13 Temmuz tarihinde düzenlenen yazılı sınavın ardından, gözler yapılacak açıklamaya çevrildi. Peki, bekçilik yazılı sınav sonuçları ne zaman açıklanır? İşte, o konu hakkında bilgiler.

30.07.2019Gündem
Bedelli askerlik kura çekimi ne zaman

Bedelli askerlik kura çekimi ne zaman?

Milli Savunma Bakanlığınca (MSB), bedelli askerlik 2019 yılı bedelinin 33 bin 230 lira ve 2019 yılı dövizle askerlik ücretinin 5 bin 442 avro olarak belirlendiği bildirildi. Bedelli askerlikten yararlanacak yükümlülerin başvuruları 16 Temmuz'da alınmaya başlandı. Gözler şimdi bedelli askerlik kurasının yapılacağı tarihte. Peki, bedelli askerlik kura çekimi ne zaman?

30.07.2019Gündem
Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Halkın can ve mal güvenliğini sağlamada, kolluk kuvvetlerine yardımcı olmaları amacıyla çeşitli illerde istihdam edilmek üzere bekçi alımı yapılacak. Gözler şimdi geçtiğimiz günlerde tamamlanan yazılı sınavın sonuçlarının açıklanacağı tarihlerde. Peki, bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

28.07.2019Gündem
Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanır EGM sonuç tarihini verdi mi

Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanır? EGM sonuç tarihini verdi mi?

Emniyet Genel Müdürülüğü'ne (EGM) bağlı Polis Akademisi Başkanlığı'nca istihdamı yapılacak olan bekçilik alımında, gerçekleşen sınavın ardından sonuç tarihi sorgulanmaya başladı. Adaylar bekçilik sınav sonuçlarını öğrenmek için yapılacak resmi açıklamaya kilitlenerek, konuyla ilgili detayları internetten sorguluyor. Peki, bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanır? Bekçilik sınav sonuçları nereden öğrenilecek? İşte, o konuya dair merak edilenler.

26.07.2019Gündem
Yedek subay ve bedelli askerlik başvurusu nasıl yapılır

Yedek subay ve bedelli askerlik başvurusu nasıl yapılır?

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) kapsamında, askerlik görevini yedek subay ya da bedelli askerlik seçeneği tamamlayacak olanlar, bedelli askerlik başvurularına dair araştırma yapıyor. Asker adayı binlerce vatandaş, bedelli askerlik ve yedek subay-astsubay bedelli askerlik başvuru işlemlerini nasıl tamamlayacaklarını öğrenmek istiyor. Peki, Yedek subay ve bedelli askerlik başvurusu nasıl yapılır?

26.07.2019Gündem
Bursluluk (İOKBS) sınav sonuçları nasıl öğrenilir ODSGM bursluluk sınav sonucu sorgulama sayfası

Bursluluk (İOKBS) sınav sonuçları nasıl öğrenilir? ODSGM bursluluk sınav sonucu sorgulama sayfası

İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS) sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından açıklandı. Sınav sonuçlarına dair açıklama Bakanlığın internet sayfası üzerinden yapıldı. Sonuçların duyurulmasının ardından, öğrenci ve veliler, bursluluk sınav sonuçlarını öğrenmek için internette yoğun araştırma yapıyor. Peki, 2019 bursluluk (İOKBS) sınav sonuçları nasıl öğrenilir? İşte, MEB bursluluk sınav sonucu sorgulama sayfası.

22.07.2019Gündem
Bekçi alımında geri sayım Bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak

Bekçi alımında geri sayım! Bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

Çarşı ve mahalle bekçisi alımı kapsamında düzenlenen bekçilik sınavı sonuçlarının açıklanacağı tarih gündemdeki yerini koruyor. Bekçilik yazılı sınavı soru ve cevaplarının geçtiğimiz günlerde yayınlanmasının ardından, adaylar şimdi de sonuçların açıklanacağı tarihi merakla bekliyor. Peki, bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? Sonuçlar için tarih belli oldu mu? İşte, o konuya dair bilgiler.

21.07.2019Gündem
Bedelli askerlik başvurusu nasıl yapılır Bedelli askerlik başvurusu ne zaman bitecek

Bedelli askerlik başvurusu nasıl yapılır? Bedelli askerlik başvurusu ne zaman bitecek?

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) tarafından Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) kapsamında silah altına alınacak olan gençlerin bedelli askerlik başvuruları 16 Temmuz tarihinde başladı. Bedelli askerlik kapsamında askerlik yapacak olan vatandaşlar, bakanlığın belirlediği süreçte ve tarihte başvurularını tamamlayacak. Peki, bedelli askerlik başvurusu nasıl yapılır? Bedelli askerlik başvurusu ne zaman bitecek? İşte, bedelli askerlikle ilgili merak edilenler.

18.07.2019Gündem
Bekçilik sınavı soruları yayımlandı Soru ve cevap anahtarı nasıl öğrenilir

Bekçilik sınavı soruları yayımlandı! Soru ve cevap anahtarı nasıl öğrenilir?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından alımı gerçekleştirilecek olan çarşı ve mahalle bekçisi alımında heyecanlı bekleyiş sona erdi. 13 Temmuz'da gerçekleşen bekçilik yazlı sınavı soruları adayların erişimine açıldı. Sınavın A grubu ve B grubu kitapçıkları Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) internet sitesi üzerinden görüntülenecek. Sınav sonuçları açıklandıktan sonra ise bir sonraki süreç başlayacak. İşte, bekçilik sınavı soruları ve cevapları.

16.07.2019Gündem
MSB E-Devlet askerlik başvuru ekranı - Bedelli askerlik başvurusu nasıl yapılır

MSB E-Devlet askerlik başvuru ekranı - Bedelli askerlik başvurusu nasıl yapılır?

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) bünyesinde silah altına alınacak olan vatandaşlar, Milli Savunma Bakanlığı'nın (MEB) belirlediği bedelli askerlik başvuru sürecini takip ediyor. Bedelli askerlik kapsamında yoklaması olan ya da olmayan bedelli askerlik, yedek subay, yedek astsubay, erbaş/er yükümlüleri, E-Devlet ve askerlik şubeleri üzerinden başvurularını tamamlayabilecek. İşte, bedelli askerlik başvurularıyla ilgili bilgiler.

16.07.2019Gündem
Bekçilik sınavı cevap anahtarı yayınlandı mı Bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak

Bekçilik sınavı cevap anahtarı yayınlandı mı? Bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

Yurt genelinde istihdamı gerçekleştirilecek olan çarşı ve mahalle bekçisi alımına yönelik, düzenlenen yazılı sınavların ardından, adayların gözü cevap anahtarına çevrildi. Sınava yönelik netlerini hesaplamak isteyen bekçi adayları,cevap anahtarının yayınlanıp yayınlanmadığını sorguluyor. Peki, Bekçilik sınavı cevap anahtarı yayınlandı mı? Bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konuya dair bazı bilgiler.

15.07.2019Gündem
Bedelli askerlik başvurusu nasıl yapılır Bedelli askerlik ücreti ne kadar

Bedelli askerlik başvurusu nasıl yapılır? Bedelli askerlik ücreti ne kadar?

Milli Savunma Bakanlığı Askeralma Genel Müdürlüğünce 7179 Sayılı Askeralma Kanunu'na ilişkin duyuru yayımlandı. Duyuruda, Kanun gereğince Askeralma Yönetmeliği yürürlüğe girinceye kadar yükümlüler tarafından yapılacak işlemler ve uygulanacak faaliyetler açıklandı. Peki, bedelli askerlik başvurusu nasıl yapılır? Bedelli askerlik ücreti ne kadar?

13.07.2019Gündem
Son dakika... Bedelli askerlik başvurularının tarihi ve ücreti belli oldu

Son dakika... Bedelli askerlik başvurularının tarihi ve ücreti belli oldu

Milli Savunma Bakanlığı, bedelli askerliğe ilişkin başvuru tarihi ve ücretleri açıkladı. Bedelli askerlikten yararlanacak yükümlülerin başvuruları 16 Temmuz'da alınmaya başlanacak, kura işlemi 2020 ocak ayında yapılacak. Bedelli askerlik 2019 yılı bedeli 33 bin 230 TL, dövizle askerlik ücreti 5 bin 442 Avro olacak.

13.07.2019Gündem
Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak MEBden net tarih

Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB'den net tarih!

Bekçilik sınav sonuçları, Milli Eğitim Bakanlığı'nın Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek olan değerlendirmenin ardından Polis Akademisi Başkanlığı ve MEB resmi internet sitesi üzerinden öğrenilebilecek. Peki, bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

13.07.2019Gündem
MEB İOKBS sonuç tarihi belli oldu mu Bursluluk sınavı ne zaman açıklanacak

MEB İOKBS sonuç tarihi belli oldu mu? Bursluluk sınavı ne zaman açıklanacak?

Bursluluk sınavının sonuçları için geri sayım devam ediyor. Ortaokulların 5, 6, 7, 8’inci, liselerin hazırlık sınıfı ile 9, 10 ve 11’inci sınıflarına yönelik düzenlenen İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (2019 İOKBS) 2 Haziran 2019 tarihinde yapılmıştı. Peki, bursluluk sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

8.07.2019Gündem
Bu haftanın kazandıranı belli oldu

Bu haftanın kazandıranı belli oldu

Bu hafta, yatırım araçlarından borsa kazandırırken, altın ve döviz kaybettirdi. Borsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri, haftayı ortalama yüzde 3,26'lık kazançla kapattı.

6.07.2019Ekonomi
Vakıfbank International Avusturya’daki 20nci yılını galayla kutladı

Vakıfbank International Avusturya’daki 20'nci yılını galayla kutladı

Türkiye‘nin önde gelen kamu bankalarından Vakıfbank‘ın Viyana‘daki şirketi Vakıfbank International AG, 20‘nci kuruluş yıl dönümünü büyük bir galayla kutladı.

17.06.2019Avrupa
18 bankadan 800 milyon $

18 bankadan 800 milyon $

ARKAS Holding 800 milyon dolarlık refinansman kredisi için Yapı ve Kredi Bankası AŞ liderliğinde 18 banka ile anlaştı.

16.05.2019Ekonomi
Son dakika... Kamu bankalarının sermayesini güçlendirecek hamle

Son dakika... Kamu bankalarının sermayesini güçlendirecek hamle

Kamu bankalarının sermaye yapılarının güçlendirilmesi için 3,3 milyar avro, katılım bankaları için de 400 milyon avro tutarında DİBS ihraç edilecek.

22.04.2019Ekonomi
50 milyarlık can suyu

50 milyarlık can suyu!

Ocak ayında başlayan ve 80 bin 269 KOBİ’nin 25 milyar lira likiditeye kavuştuğu KOBİ Değer Kredisi’nde ikinci etap başladı. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, “Bugünden (dün) itibaren KOBİ’lerimiz için Kobi Değer Kredisi-2’yi devreye alıyoruz. Hazine garantili, 25 milyar TL’lik yeni pakete 17 banka katılıyor” diye paketi duyurdu. Böylece KOBİ’lere sağlanan destek 50 milyar TL’yi aşacak.

2.03.2019Ekonomi
Türkiye Bankalar Birliği duyurdu: 17 bankamız iştirak etti

Türkiye Bankalar Birliği duyurdu: 17 bankamız iştirak etti

Türkiye Bankalar Birliği, KOBİ Değer Kredisi 2 hakkında önemli açıklamada bulundu. Kredilerde aylık yüzde 1.54, yıllık yüzde 18.48 oranında faiz uygulanacak.

1.03.2019Ekonomi
Son dakika... Herkesi ilgilendiriyor Duyuru yapıldı: 21.00a kadar açık

Son dakika... Herkesi ilgilendiriyor! Duyuru yapıldı: 21.00'a kadar açık!

Vergi Daireleri bugün saat 21.00'a kadar açık bulundurulacak.

28.02.2019Ekonomi
AÖL 2. dönem kayıt yenileme işlemi için son gün Kayıt yenileme nasıl yapılır

AÖL 2. dönem kayıt yenileme işlemi için son gün! Kayıt yenileme nasıl yapılır?

Açıköğretim Lisesi (AÖL) bünyesinde eğitim gören ve görmek isteyen öğrencilerin gerçekleştirmesi gereken ilk kayıt-kayıt yenileme işlemi için son güne girildi. İkinci döneme başlayabilmek ve sınavlara katılım sağlayabilmek isteyen öğrencilerin tamamlayacağı AÖL kayıt yenileme ve ilk kayıt işlemi, 11 Şubat Pazartesi günü sona erecek. Peki, AÖL 2. dönem kayıt yenileme işlemi nasıl yapılacak? İşte, o detaylar

11.02.2019Gündem
AÖL kayıt ve kayıt yenileme işlemleri sona eriyor AÖL kayıt yenileme işlemi nasıl yapılır

AÖL kayıt ve kayıt yenileme işlemleri sona eriyor! AÖL kayıt yenileme işlemi nasıl yapılır?

Açık Öğretim Lisesi 2018-2019 eğitim öğretim yılı 2. dönem kayıt yenileme iş ve işlemleri 9 Ocak 2019'ta başlamıştı, eğer MEB tarafından tarih uzatılması yapılmazsa AÖL ya da bir diğer ifade ile açık lise kayıt işlemlerinin tamamlanması için çok kısa bir süre kaldı. Peki, açık lise kayıtları ne zaman bitecek? AÖL kayıt yenileme ne zaman bitecek?

5.02.2019Gündem
AÖL kayıt yenileme son gün ne zaman AÖL kayıt yenileme tarihleri

AÖL kayıt yenileme son gün ne zaman? AÖL kayıt yenileme tarihleri

AÖL kayıt yenileme işlemleri sürmeye devam ediyor. 9 Ocak tarihinde başlayan AÖL kayıt yenileme ve yeni kayıt işlemleri yapılmaya devam ederken bir yandan da işlerini halletmemiş olan öğrenciler AÖL kayıt ve kayıt yenileme işlemleri için son gün tarihini merak ediyor. Peki, AÖL kayıt yenileme son gün ne zaman?

3.02.2019Gündem
AÖL kayıt yenileme işlemi nasıl yapılır AÖL kayıt yenileme için son gün ne zaman

AÖL kayıt yenileme işlemi nasıl yapılır? AÖL kayıt yenileme için son gün ne zaman?

Açıköğretim Lisesi (AÖL) kayıt yenileme işlemlerinin nasıl yapılacağı, eğitim hayatını açıktan sürdürmeye devam eden öğrenciler tarafından sorgulanmaya başladı. Açıköğretim Lisesi 2. dönem kayıt işlemleri için tarihleri, yayınlanan iş takvimiyle birlikte açıklanmıştı. Peki, AÖL kayıt yenileme işlemi nasıl yapılır? AÖL kayıt yenileme için son gün ne zaman?

31.01.2019Gündem
Açık lise kayıt işlemleri devam ediyor | AÖL kayıt yenileme ne zaman bitecek

Açık lise kayıt işlemleri devam ediyor | AÖL kayıt yenileme ne zaman bitecek?

AÖL ya da bir diğer ifadeyle açık öğretim lisesi, 2018-2019 eğitim öğretim yılı 2. dönem kayıt yenileme iş ve işlemlerinin detayları, eğitim hayatına açıktan devam eden öğrencilerin araştırdığı konu olarak dikkat çekiyor. Peki, AÖL kayıtları ne zaman bitecek?

28.01.2019Gündem
AÖL kayıt işlemleri ne zaman bitecek Açık lise kayıt yenileme ücreti ne kadar

AÖL kayıt işlemleri ne zaman bitecek? Açık lise kayıt yenileme ücreti ne kadar?

Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 2018-2019 eğitim öğretim yılı 2. Dönem Kayıt Yenileme iş ve işlemlerinin ne zaman biteceği, bu kurumda eğitim alan yüz binlerce açık lise öğrencisi tarafından yoğun şekilde sorgulanıyor. AÖL kayıt yenileme ve ilk kayıt işlemleri 9 Ocak'ta başlamıştı. Peki, AÖL kayıt işlemleri ne zaman bitecek?

25.01.2019Gündem
AÖL 2. dönem kayıtları ne zaman sona erecek Kayıt yenileme ücreti ne kadar

AÖL 2. dönem kayıtları ne zaman sona erecek? Kayıt yenileme ücreti ne kadar?

AÖL 2018-2019 eğitim dönemi 2. dönem kayıt yenileme ve ilk kayıt işlemleri hala sürüyor. Söz konusu ilk kayıt ve kayıt yenileme için gerekli şartlar ve ücret detayları belli oldu. Peki, açık lise kayıtları ne zaman bitecek? AÖL kayıtlarında son tarih ne zaman?

21.01.2019Gündem
AÖL 2. dönem kayıt yenileme işlemleri başladı Açık lise kayıtları ne zaman bitecek

AÖL 2. dönem kayıt yenileme işlemleri başladı! Açık lise kayıtları ne zaman bitecek?

Eğitim hayatına Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) bünyesinde devam eden yüz binlerce öğrenci ve bu kuruma ilk kez kayıt yaptıracak kişileri yakından ilgilendiren 2018-2019 2. dönem kayıt yenileme ve ilk kayıt işlemleri başladı. Gözler şimdi açık lise kayıt işlemlerinin biteceği tarihte. Peki, AÖL 2. dönem kayıt yenileme işlemleri ne zaman bitecek? Açık lise kayıtları ne zaman bitecek?

14.01.2019Gündem
Görevde yükselme sonuçları az önce açıklandı GYS sonuç sorgulama

Görevde yükselme sonuçları az önce açıklandı! GYS sonuç sorgulama

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde gerçekleştirilen görevde yükselme sınav sonuçları, az önce Milli Eğitim Bakanlığı tarafından adayların erişimine açıldı. Görevde yükselme sınav sonuçları TC Kimlik Numarası ve doğum tarihi ile öğrenilebilecek. Peki, görevde yükselme sınav sonuçlarının ardından itiraz işlemleri nasıl yapılacak? İşte, adayların merakla araştırdığı o detaylar

10.01.2019Eğitim
Euro ve dolar cinsinden devlet tahvili ihraçları devam edecek

Euro ve dolar cinsinden devlet tahvili ihraçları devam edecek

Hazine ve Maliye Bakanlığı, 17-26 Aralık 2018 tarihleri arasında talep toplama yöntemi ile gerçekleştirilen euro ve dolar cinsinden devlet tahvili ihraçlarına yatırımcılardan gelen talep üzerine devam edilmesine karar verildiğini duyurdu.

4.01.2019Ekonomi
Son dakika... Bakan Albayrak duyurmuştu Bugün başlıyor...

Son dakika... Bakan Albayrak duyurmuştu! Bugün başlıyor...

Hazine ve Maliye Bakanlığı, bireysel yatırımcılara yönelik altın, euro ve dolar cinsi tahvil ve sukuk ihraçlarında talep toplamaya bugün başlıyor.

17.12.2018Ekonomi
Yatırımcının gözü tahvil ihracında

Yatırımcının gözü tahvil ihracında

Hazine’nin döviz ve altın tahvili ihracı bugün başlıyor. Vatandaşların Euro veya dolar cinsinden alabileceği ve yüzde 100 devlet garantili tahvillerde 6 aylık kupon ödemesi ve yıllık getiri sağlanacak. Döviz tahvili senetleri 28 Aralık Cuma günü yatırımcıların hesabına aktarılacak.

17.12.2018Ekonomi
Hazine ve Maliye Bakanlığı duyurdu Yarın başlıyor...

Hazine ve Maliye Bakanlığı duyurdu! Yarın başlıyor...

Hazine ve Maliye Bakanlığınca, 17-21 Aralık'ta avro ve dolar cinsinden devlet tahvili ihracı yapılacak. Yastık altındaki altınların ekonomiye kazandırılması için yarın itibarıyla etaplar halinde Altın Tahvili ve Altına Dayalı Kira Sertifikası talep toplama işlemleri ve ihracı gerçekleştirilecek.

16.12.2018Ekonomi
Hazine piyasa yapıcı bankaları belirledi

Hazine piyasa yapıcı bankaları belirledi

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından, 2019'da 12 bankanın piyasa yapıcı olarak faaliyet göstermesi uygun görüldü.

14.12.2018Ekonomi
Pasaport harçları hangi bankaya yatırılacak

Pasaport harçları hangi bankaya yatırılacak?

Pasaport harçları hangi bankaya yatırılacak sorusunun yanıtı, seyahate çıkmaya hazırlanan vatandaşlar tarafından sorgulanan konular arasında yer alıyor. Yurt dışına çıkmak için pasaport harç bedeli yatıracak olan vatandaşlar, Maliye Bakanlığı ile sözleşmesi olan bankaların listesini merak ediyor. Peki, pasaport harçları hangi bankaya yatırılacak? İşte o bankalar.

7.12.2018Gündem

Yazar Sonuçları

5.7 milyon çalışanın BES’e girişi ertelendi

Hazine ve Maliye Bakanlığı, BES’e otomatik katılım uygulamasında değişiklik yaptı. 2019’un nisan ayında işverenleri tarafından yeniden sisteme alınması gereken 5.7 milyon kişinin girişleri 2020’ye ertelendi. 2019’un ocak ayında sisteme girecek 5-9 çalışanı olan işletmelerdeki 2 milyon kişiye, özel sandıklardaki 150 bin çalışan da eklendi.

28.12.2018