MENÜ

Satış Fiyatı

Satış Fiyatı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Satış Fiyatı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 15.465 Satış Fiyatı haberi bulunmuştur.

Satış Fiyatı Haberleri

Çeyrek altın ve gram altın fiyatları yükseldi mi İşte altın piyasasındaki son durum..

Çeyrek altın ve gram altın fiyatları yükseldi mi? İşte altın piyasasındaki son durum..

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu sorusu vatandaşlar tarafından cevap ararken, çeyrek altın ve gram altın gibi piyasada en çok talep gören altın türleri altın fiyatları arasında en çok takip edilen ürün olarak dikkat çekiyor. Peki altın fiyatlarındaki son durumun ardından çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar oldu? İşte altın fiyatlarındaki son durum

15.01.2019Ekonomi
Altın fiyatları haftanın ilk gününde ne kadar oldu 14 Ocak çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları haftanın ilk gününde ne kadar oldu? 14 Ocak çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları haftanın ilk gününde, yatırımcıların en çok sorguladığı konular arasında yer almaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,22 artışla 228,50 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 373,00 lira, Cumhuriyet altını 1.526,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,22 yükselişle 228,50 liradan işlem gördü.

14.01.2019Ekonomi
TÜBİTAK teknoloji transfer edecek

TÜBİTAK teknoloji transfer edecek

TÜBİTAK, geliştirdiği "X.400 Mesajlaşma Sistemi Yazılımı" ile "X-Bant Verici Sistemi" teknolojilerini, bedeli karşılığı isteklilere süreli olarak devredecek.

14.01.2019Ekonomi
TÜBİTAK teknoloji transfer edecek

TÜBİTAK teknoloji transfer edecek

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK), geliştirdiği "X.400 Mesajlaşma Sistemi Yazılımı" ile "X-Bant Verici Sistemi" teknolojilerini, bedeli karşılığı süreli olarak transfer etmeye hazırlanıyor.

14.01.2019Teknoloji
Sürücüsüz minibüs şovu

Sürücüsüz minibüs şovu

Gelecekte hayatımızda yer alacak teknolojileri şimdiden gösteren dünyanın en büyük teknoloji fuarı CES (Consumer Electronics Show) bu yıl resmen şova dönüştü.

13.01.2019Ekonomi
Bu haftanın en çok kazandıranı o oldu

Bu haftanın en çok kazandıranı o oldu

Bu hafta, borsa, altın ve döviz yatırımcısının yüzünü güldürdü. Borsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri, haftayı ortalama yüzde 3,22'lik kazançla kapattı.

12.01.2019Ekonomi
Altın fiyatları bugün ne kadar oldu Çeyrek altın fiyatlarında son durum..

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Çeyrek altın fiyatlarında son durum..

Altın fiyatları bugün ne kadar olacak sorusunun cevabı vatandaşlar tarafından merakla takip edilirken, özellikle hafta sonu hem yatırım için hem de hediyelik olarak altın tercih edenler yoğun talepte bulunuyor. Altın piyasasının en çok takip edilen ürünleri ise gram altın ve çeyrek altın olarak dikkat çekiyor. Peki gram altın ve çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu?

12.01.2019Ekonomi
En çok hangisi satıyor: iPhone XS mi iPhone XR mı

En çok hangisi satıyor: iPhone XS mi iPhone XR mı?

Apple'ın geçtiğimiz Eylül ayında dünyaya duyurduğu ve Türkiye dahil pek çok ülkede satışta olan iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR, farklı ekran büyüklükleri ve benzer birçok özelliğiyle alıcısını bekliyor. Peki en çok Apple'ın hangi telefon modeli satıyor dersiniz? iPhone XS mi yoksa iPhone XR mı?

10.01.2019Teknoloji
Altın fiyatları bugün ne kadar İşte çeyrek altın ve gram altında son durum

Altın fiyatları bugün ne kadar? İşte çeyrek altın ve gram altında son durum

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu sorusu vatandaşlar tarafından internette aranan konular arasındaki yerini alırken altının değeri düne göre bir birim değer kaybetti. Hem yatırım amacıyla hem de hediyelik olarak tercih edilen gram altın ve çeyrek altının fiyatları ise altın türleri arasında en çok takip edilen ürün olarak dikkat çekiyor.

5.01.2019Ekonomi
BOTAŞ’tan sitelere fiyat düzeltmesi

BOTAŞ’tan sitelere fiyat düzeltmesi

BOTAŞ, merkezi ısıtma sistemi kullanan büyük sitelerin, konutlara göre yüzde 35 daha pahalı gaz tüketmesine yol açan tarifede değişikliğe gitti.

3.01.2019Ekonomi
Altın fiyatları yeni yılın ilk günlerinde ne kadar oldu 2 Ocak çeyrek altın ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları yeni yılın ilk günlerinde ne kadar oldu? 2 Ocak çeyrek altın ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusunun yanıtı, yeni yılın ilk günlerinde döviz işlemlerini takip eden vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 1,92 artışla 222,50 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 363,00 lira, Cumhuriyet altını 1.468,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise pazartesi günkü kapanışa göre yüzde 1,92 yükselişle 222,50 liradan işlem gördü.

2.01.2019Ekonomi
Yeni yıla en iyi Bitcoin Cash başladı

Yeni yıla en iyi Bitcoin Cash başladı

Yeni yılın ilk gününe yüzde 1.82 artış ve 152 dolar satış fiyatı ile en iyi en yüksek hacimli dördüncü kripto para birimi Bitcoin Cash başladı.

2.01.2019Ekonomi
Müjdeli başlangıç

Müjdeli başlangıç

Konut, mobilya, beyaz eşya, otomotiv sektörlerindeki KDV ve ÖTV indirimleri 3 ay daha uzatıldı. Sektör temsilcileri uzatmanın piyasadaki olumlu havanın sürmesini sağlayacağına dikkat çekti. Öte yandan yeni yılla birlikte içkiden alınan ÖTV yüzde 13.5 yükseltilirken, pasaport ve ehliyet harçları da yeniden değerleme oranı yüzde 23.73 seviyesinde arttırıldı.

2.01.2019Ekonomi
Yerli beyaz çekirdeğe Çin darbesi vuruldu

Yerli beyaz çekirdeğe Çin darbesi vuruldu

Türkiye’nin önemli kuruyemiş üretim merkezleri arasındaki Denizli’de, tedarikçiler Çin’den gelen siyah çekirdeğin bu yıl yerli ürün olan beyaz çekirdek satışlarını olumsuz etkilediğini ifade ederek, çekirdeğe 2018 yılında adeta Çin darbesi vurulduğunu belirttiler.

31.12.2018Ekonomi
Gram ve çeyrek altın bugün ne kadar oldu Altın fiyatlarında son durum

Gram ve çeyrek altın bugün ne kadar oldu? Altın fiyatlarında son durum

Cuma günü ons altından bulduğu destekle 218 lirayı test eden gram altın, günü önceki kapanışa göre 0,10 primle 216,8 liradan tamamladı. Altının gram fiyatı, yılın son işlem gününe ise yükselişle başlamasının ardından 217,9 lira seviyesinde dengelendi. Peki, çeyrek altın fiyatı bugün ne kadar oldu? İşte, 31 Aralık tarihli altın fiyatları

31.12.2018Ekonomi
Son gün yarın Alışverişte büyük değişiklik başlıyor

Son gün yarın! Alışverişte büyük değişiklik başlıyor

Paralı poşet uygulamasına sayılı günler kala hem market hem de bez çanta üreticilerini hazırlık telaşı sardı. Tekstilciler, bez çanta üretimine yetişebilmek için fazla mesai yapıyor. Bez çantanın markette satış fiyatı 1.5-5 TL arasında değişiyor.

30.12.2018Ekonomi
Bir bilet yüzlerce ev

Bir bilet yüzlerce ev

Milli Piyango yılbaşı çekilişinde bu yıl büyük ikramiye 70 milyon TL. Şehirlere göre ortalama konut satış fiyatları üzerinden yapılan hesaplamalara göre büyük ikramiyenin tek bir talihliye çıkması halinde, Türkiye’nin en pahalı ili olan İstanbul’dan 161, en ucuz ili olan Ağrı’dan ise 817 adet 100 metrekarelik ev almak mümkün.

30.12.2018Ekonomi
Altın fiyatları bugün ne kadar İşte Çeyrek altın ve gram altında son durum

Altın fiyatları bugün ne kadar? İşte Çeyrek altın ve gram altında son durum

Altın fiyatları bugün ne kadar sorusu vatandaşlar tarafından özellikle hafta sonunda internette dikkat çeken aramalar arasındaki yerini alıyor. Çeyrek altın ve gram altın gibi piyasalarda en çok talep gören altın fiyatlarında ise bir birim değişiklik yaşanıyor. Peki son gelişmelerin ardından yatırım altınlarının değeri ne kadar oldu?

29.12.2018Ekonomi
Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu 27 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu? 27 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları piyasaların kapanışıyla birlikte yüz binlerce yatırımcı tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,14 artışla 217,20 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 354,00 lira, Cumhuriyet altını 1.451,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,14 yükselişle 217,20 liradan işlem gördü.

27.12.2018Ekonomi
Reel kesim güven endeksi 1,3 puan azaldı

Reel kesim güven endeksi 1,3 puan azaldı

2018 yılı Aralık ayında reel kesim güven endeksi, bir önceki aya göre 1,3 puan azalarak 91,5 seviyesinde gerçekleşti.

26.12.2018Ekonomi
Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu 25 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu? 25 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu sorusunun yanıtı, döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşların araştırdığı konular arasında yer alıyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,46 artışla 216,40 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 353,00 lira, Cumhuriyet altını 1.446,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,46 yükselişle 216,40 liradan işlem gördü.

25.12.2018Ekonomi
İzmir, İstanbul ve Ankarayı solladı

İzmir, İstanbul ve Ankara'yı solladı

Son 1 yılda konut fiyatlarında yaşanan artışta İzmir açık ara öne geçti. 3 büyük il arasında yapılan araştırmaya göre İzmir’deki fiyat artışları Ankara ve İstanbul’un çok önünde. Karşıyaka’da bir yılda fiyat artışı yüzde 60’ı aştı. Gaziemir’de yüzde 48.5, Çeşme’de yüzde 31.3 fiyat artışı oldu. İstanbul’da ise ilk sırayı yüzde 30 artışla Zeytinburnu ilçesi, Ankara’da yüzde 19 artışla Yenimahalle aldı.

24.12.2018Ekonomi
Monster yeni oyuncu ekipmanlarını satışa çıkardı

Monster yeni oyuncu ekipmanlarını satışa çıkardı

Monster Notebook, yoyun bilgisayarlarının yanında mekanik klavyeden oyuncu kulaklığına, oyuncu faresinden gamepad'e oyuncuların ihtiyaç duyabileceği oyuncu aksesuarlarını da tüketicilere sundu.

20.12.2018Teknoloji
Altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu 19 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu? 19 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusunun yanıtı döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,61 artışla 213,50 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 348 lira, Cumhuriyet altını 1.427,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,61 artışla 213,50 liradan işlem gördü.

19.12.2018Ekonomi
Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu 18 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu? 18 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları günün kapanışıyla birlikte ne kadar oldu sorusu binlerce yatırımcı tarafından sorgulanmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,05 artışla 214,80 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 351 lira, Cumhuriyet altını 1.435,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,05 artışla 214,80 liradan işlem gördü.

18.12.2018Ekonomi
Asistanların Türkçe yarışı

Asistanların Türkçe yarışı

Dokunmatik ekranlardan sonra en önemli teknoloji olarak görülen sesli asistanlar için Türkiye’de yeni bir dönemin kapıları aralandı. Daha önce sadece Apple’ın Siri’siyle Türkçe olarak kullanmaya başladığımız sesli asistanlara Google’ın ‘Google Asistan’ seçeneği eklendi. Bu hafta sonu Android işletim sistemli akıllı telefon kullanıcılarına sunulmaya başlanan Google Asistan, Türkçe sesli asistanlar konusunda rekabeti de kızıştırdı. Biz de Apple’ın Siri’si ile Google’ın Asistan’ını karşılaştırdık. İki asistana da aynı soruları sorduk. Eksilerini ve artılarını bir araya getirdik. Ve hatta sesli asistanların kısa bir tarihçesini hazırladık. İşte Türkçe sesli asistanların kapışması...

16.12.2018Ekonomi

Altın fiyatları hafta sonunda ne kadar oldu? 15 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Çeyrek altın, gram altın ve diğer altın türleri hakkında anlık bilgi almak isteyen vatandaşlar, internet üzerinden araştırmalarına başladı. Peki, 15 Aralık Cumartesi günü altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, piyasaları yakından takip eden birçok kişinin merak ettiği anlık ve güncel altın fiyatları hakkında bazı bilgiler

15.12.2018Ekonomi
Altın fiyatları haftanın kapanışında ne kadar oldu 14 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları haftanın kapanışında ne kadar oldu? 14 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları haftanın son gününde binlerce yatırımcı tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,37 artışla 214,20 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 350 lira, Cumhuriyet altını 1.431,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,37 artışla 214,20 liradan işlem gördü.

14.12.2018Ekonomi
Altın fiyatları piyasaların kapanışıyla ne kadar oldu 11 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları piyasaların kapanışıyla ne kadar oldu? 11 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatların günün kapanışıyla birlikte binlerce yatırımcı tarafından sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 1,32 artışla 215,20 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 351 lira, Cumhuriyet altını 1.438,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 1,32 artışla 215,20 liradan işlem gördü.

11.12.2018Ekonomi
Boksit cevherinin değerini katlayacak ihale

Boksit cevherinin değerini katlayacak ihale

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığının Türkiye'deki maden rezervlerinin katma değerli uç ürüne dönüştürülmesi projesi kapsamında ilk ihale, Muğla'da bulunan alüminyumun ham maddesi boksit cevheri için 15 Ocak 2019'da gerçekleştirilecek. İhaleyi kazanan yatırımcı, UMREK koduyla yapacağı rezerv araştırmasının ardından kuracağı tesiste alüminyuma dönüştürdüğü boksit cevherine en az 50 kata kadar değer kazandırabilecek. Yatırımcının tesisin kurulumunda kullanacağı ekipmanın yüzde 40'ını yerli üretimden karşılaması şartı getirilirken, teknik olmayan personel istihdamının da yine yüzde 40'ı bölgeden sağlanacak. Türkiye'nin diğer metalik ve endüstriyel madenleri için de uç ürün ihalelerinin yapılması planlanıyor.

11.12.2018Ekonomi
Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu 10 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu? 10 Aralık çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu sorusunun yanıtı yatırımcılar tarafından sorgulanmaya başladı. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,38 azalışla 212,40 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 345 lira, Cumhuriyet altını 1.414,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise cuma kapanışa göre yüzde 0,38 azalışla 212,40 liradan işlem gördü.

10.12.2018Ekonomi
Xs mi  Xr mı Aralarında tam 2 bin 500 TL fark var

Xs mi Xr mı? Aralarında tam 2 bin 500 TL fark var

MERAKLA beklenen akıllı telefon modelleri olan iPhone’ların son modelleri nihayet Türkiye’de de satışa çıktı.

10.12.2018Ekonomi
Gün sonuna doğru altın fiyatları nasıl seyrediyor Anlık gram ve çeyrek fiyatları

Gün sonuna doğru altın fiyatları nasıl seyrediyor? Anlık gram ve çeyrek fiyatları

Altın fiyatları anlık olarak sorgulanmaya devam ediliyor. Hafta sonu yatay seyir halinde bulunan altın fiyatları, çeyrek ve diğer tercihleri ile değerlendirilebilecek. Peki, şu dakikalarda altın fiyatları ne kadardan seyrediyor? İşte, piyasalardan son veriler

9.12.2018Ekonomi
Altın fiyatları haftanın kapanışında ne kadar oldu 7 Aralık güncel çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları haftanın kapanışında ne kadar oldu? 7 Aralık güncel çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusunun yanıtı haftanın kapanışıyla birlikte yatırımcıların sorguladığı ve araştırdığı konular arasında yer alıyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,79 azalışla 211,50 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 345 lira, Cumhuriyet altını 1.413,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 0,79 azalışla 211,50 liradan işlem gördü.

7.12.2018Ekonomi
Altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu 5 Aralık güncel çeyrek altın ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu? 5 Aralık güncel çeyrek altın ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları piyasaların kapanmasıyla birlikte ne kadar oldu sorusunun yanıtı döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 1,12 azalışla 211,50 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 345 lira, Cumhuriyet altını 1.414,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise cuma kapanışa göre yüzde 1,12 azalışla 211,50 liradan işlem gördü.

5.12.2018Ekonomi
Herkesin başına gelebilir: Etikette indirime dikkat

Herkesin başına gelebilir: Etikette indirime dikkat!

"Yüzde 70'e varan indirim" yapılan bir mağazadan ceket alan Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu, kasaya gittiğinde ürünün indirimli halinin 1399 lira olduğunu öğrenince konuyu tüketici hakem heyetine taşıdı. Tüketici hakem heyeti, "İndirimli satışa konu edilen mal veya hizmetin indirimden önceki fiyattan daha düşük satışa sunulduğunun ispatı satıcı veya sağlayıcıya aittir" gerekçesiyle, etikette gösterilen indirim oranının 1399 lira üzerinden uygulanmasına ve ortaya çıkan tutarın (914,95 lira) Ağaoğlu'na ödenmesine karar verdi.

5.12.2018Ekonomi
Sensormatic yeni çözümlerini tanıttı

Sensormatic yeni çözümlerini tanıttı

Sensormatic, yeni ürünlerini Perakende Günleri’nde sektörle buluşturdu.

4.12.2018Teknoloji
Altın fiyatları günü nasıl kapattı 1 Aralık güncel çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? 1 Aralık güncel çeyrek altın fiyatı

Aralık ayının ilk gününde altın fiyatlarının günü nasıl kapattığı merak konusu oldu. Serbest piyasada 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 203,60 lira oldu. Peki, çeyrek altın günü nasıl kapattı? İşte, altın fiyatlarında kapanış rakamları...

1.12.2018Ekonomi
82 bin TL’ye Konyalı robot

82 bin TL’ye Konyalı robot

Konya Türkiye’nin ilk yerli robot üretim merkezi oluyor. Birçoğumuzun ekranlarda hayranlıkla izlediği Asimo, Boston Dynamics, Pepper, Fedor gibi robotları ‘yerli’ olarak geliştirip üretmeye başlayan ise Dr. Özgür Akın isimli bir girişimci. 4 farklı kategoride robot üreten ve 82 bin TL’den başlayan fiyatlara satan Özgür Akın’ın ilk müşterilerinden biri İstanbul Havalimanı oluyor.

30.11.2018Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı 30 Kasım güncel altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? 30 Kasım güncel altın fiyatları

Altın fiyatlarının günü nasıl kapattığı ve çeyrek altının en son ne kadardan işlem gördüğüne dair araştırmalar hız kazandı. Serbest piyasada 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 203,60 lira oldu. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, 30 Kasım altın kapanış fiyatları...

30.11.2018Ekonomi
Kapsamlı bir inceleme: ttec PowerStones Trio

Kapsamlı bir inceleme: ttec PowerStones Trio

Ttec'in satışa sunduğu taşınabilir şarj aleti PowerStones Trio aynı anda iki cihazı şarj edebilme ve akım koruma özellikleriyle dikkat çekiyor. Ancak daha da önemlisi iki parça taşınabilir cihaz sunan PowerStones Trio'da bir şarj cihazınızın batarya enerjisi bittiğinde onu şarja takıp diğerini kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

29.11.2018Teknoloji
Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu 26 Kasım çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu? 26 Kasım çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları günün kapanışında ne kadar oldu sorusunun yanıtı döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,96 azalışla 206,20 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 337,00 lira, Cumhuriyet altını 1.379,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise cuma günkü kapanışa göre yüzde 0,96 düşüşle 206,20 liradan işlem gördü.

26.11.2018Ekonomi
Reel Kesim Güven Endeksi kasımda arttı

Reel Kesim Güven Endeksi kasımda arttı

Reel Kesim Güven Endeksi, kasımda bir önceki aya göre 5,2 puan artarak 92,8 oldu.Mevsimsellikten arındırılmış reel kesim güven endeksi bir önceki aya göre 5,7 puan artarak 96,8 puan seviyesinde gerçekleşti .

26.11.2018Ekonomi
Rahat okunsun diye ‘anayasa dergisi’ çıkardılar

Rahat okunsun diye ‘anayasa dergisi’ çıkardılar

Almanya Anayasası, 23 Mayıs 1949’da kabul edildi. Gelecek yıl yapılacak anayasanın kabulünün 70’inci yıl kutlamaları dolayısıyla anayasa maddelerinin yer aldığı özel bir dergi hazırlandı. Dergi, salı gününden itibaren gazete bayilerinde satışa çıkacak.

26.11.2018Avrupa

Yazar Sonuçları

3 plak 659 lira olur mu Teoman?

Teoman, 659 lira satış fiyatıyla piyasaya sürdüğü “Koyu Antoloji” adlı LP setini piyasadan toplattı...

20.12.2018