MENÜ

Sağlıklı Saçlar İçin Etkili Besinler!

Sağlıklı Saçlar İçin Etkili Besinler! ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sağlıklı Saçlar İçin Etkili Besinler! haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 18 Sağlıklı Saçlar İçin Etkili Besinler! haberi bulunmuştur.

Sağlıklı Saçlar İçin Etkili Besinler! Haberleri

Sağlıklı saçlar için etkili besinler

Sağlıklı saçlar için etkili besinler!

Genel sağlığımız bozulduğunda saç ilk sinyal veren yapıdır. Vücut için gerekli enerji, besin yoluyla yeterli oranda sağlanamadığında vücut önce saça göndereceği besini keser. İşte saçlarınızın güçlenmesinde ve sağlıklı kalmasında en etkili besinler...

Su içmeniz için 11 önemli neden

Su içmeniz için 11 önemli neden

Yaşam kaynağımız olan su, vücudumuzun dengede çalışması için hayati önem taşıyor. Oysa günlük hayatın koşuşturmacasına dalıp su içmeyi unutuyor ya da su içmek için susamayı bekliyoruz. Yanlış yapıyoruz!

14 Günde Kendinizi Yaza Hazırlayın

14 Günde Kendinizi Yaza Hazırlayın!

Tatile sadece iki hafta kaldı; ya da bir an önce kendinizde hızlı ve sağlıklı bir dönüşüm görmek istiyorsunuz. Kilonuz, sıkılığınız, cilt bakımınız ve saçlarınız için hızlı, pratik ve hiç kafa karıştırmayan çözümlerimiz var.

25.06.2018Kişisel Bakım
Saç beyazlamasının nedenleri

Saç beyazlamasının nedenleri

Birçok insanın saçları yaşlandıkça beyazlayabilir veya bir grilik çökebilir. Bu durumla ergenlikte veya yaşamın erken dönemlerinde karşılaşanlar ise her geçen gün artıyor.

27.12.2013Saç
Maydanoz Zayıflatıyor

Maydanoz Zayıflatıyor!

Her yemeği süsleyen, alışverişin baş tacı, hem ucuz hem de güzel kokulu maydanoz içindeki etken maddeleri ile bilim adamlarını şaşkına çeviriyor!

İlaç firmalarının bilgilendirdiği birçok doktor bitkisel ürünlere önyargılı yaklaşıyor

İlaç firmalarının bilgilendirdiği birçok doktor bitkisel ürünlere önyargılı yaklaşıyor

Michael Murray, ABD’de bir N.D. yani Naturapatik Tıp Doktoru. Diğer adıyla doğal ilaçlar, bitkisel tıp uzmanı. Seattle’daki Bastyr Üniversitesi’nde bu alanda eğitim almış, aynı üniversitede mütevelli heyeti üyesi ve öğretim görevlisi. Amerika’da Naturapatik Tıp Doktoru unvanıyla teşhis ve tedavi yapma hakkına sahip. Son 25 yılda tıp dergilerinden 60 bin araştırma makalesi toplamış.

15.09.2006Kelebek
Omega mucizesi ile hayata dönün

Omega mucizesi ile hayata dönün

Omega-3, en çok yağlı balıklarda, ceviz, badem, soya filizi, kuru fasulye, soya fasulyesi, nohut, keten tohumu ve yeşil yapraklı sebzelerde bulunuyor.

Vücut saatiniz tıkır tıkır işliyor mu

Vücut saatiniz tıkır tıkır işliyor mu?

Bioritm, beslenmeden güzelliğe hatta sağlığımıza kadar etkili. O, ne kadar düzgün işlerse biz de o kadar güzel, o kadar sağlıklı oluyoruz... Onu duyamıyoruz ya da göremiyoruz ama hepimizin genetik olarak belirlenmiş olan vücut saati tıkır tıkır çalışıyor. Sadece aydınlık ya da karanlık, sıcak ya da soğuk gibi doğanın günlük değişimi etkilemiyor bizi.

28.03.2004Kelebek

Yazar Sonuçları

Şekerle savaş ne zaman başlayacak

Hazır çorbaların, ketçap ve hazır salata soslarının içinde bile gereğinden fazla şeker var. Tam anlamıyla “şeker denizinde boğulma sendromu” durumu yaşıyoruz. Bedenimizin bu kadar çok şekere asla ihtiyacı yok. Bu kadar şekeri tolere etme yeteneği de söz konusu değil. Bu kadar fazla şekere ne pankreas, ne karaciğer dayanır, bu kadar yükü de ne kalbimiz ne de damarlarımız kaldırır.

11.01.2016

Sağlıklı ve güzel saçlar için...

Birçok etmen saç tellerinin çıkma sıklığını, uzamasını, dökülme hızını etkileyebilir. Hayati önem taşımasa da fiziksel özelliklerimizin en önde gelenlerinden olduğu için saçımızın güzel görünmesi bizi yakından ilgilendirir.

24.11.2014

Daha enerjik olmanın ipuçları

Kışın tam ortasındayız. Vücudumuzun her zamankinden daha fazla enerji depolamaya ihtiyacı var.

19.02.2009

Saçlarımız neden dökülüyor

Saç dökülmesi yaygın ve sık görülen bir sağlık sorunu haline geldi. Neredeyse saçlarından şikayet etmeyen, saç dökülmesinden yakınmayan kimse kalmadı.

19.08.2008

Bacaklar fora

Geriye sayım devam ediyor. Yaz sezonunun iki hit parçası mini etek ve şort bacakları mükemmel bir şekilde gözler önüne serme fırsatı veriyor. Peki, kusursuz bacakların sırrı ne?

20.07.2007

Güzelliğin kaynağı besinler

A vitamininin mini bir lifting etkisi bulunuyor, ıspanak ise selülit oluşumunu engelliyor.

31.07.2005

Saç dökülmesi ve enerji eksikliğine karşı diyet tüyoları

Doğru beslenme sadece bedensel ve ruhsal sağlığınızı iyileştirmez! ‘Özel sorunlarınızdan bazılarının çözümünde’de yeterli ve dengeli beslenmenin şaşırtıcı çözümlerinden yararlanabilirsiniz.

11.09.2004