MENÜ

Noyan Doğan

Noyan Doğan ile ilgili tüm haberleri, son dakika Noyan Doğan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Noyan Doğan haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 336 Noyan Doğan haberi bulunmuştur.

Noyan Doğan Haberleri

Asgari ücret zammı toplantısı ne zaman 2020de asgari ücret ne kadar olacak

Asgari ücret zammı toplantısı ne zaman? 2020'de asgari ücret ne kadar olacak?

İşçi, işveren ve hükümet temsilcilerinden oluşan Asgari Ücret Tespit Komisyonu, 2020'de geçerli olacak asgari ücreti belirlemek üzere kısa süre içinde toplanacak. Peki, 2020'de asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücret zammı toplantısı ne zaman?

1.12.2019Gündem
Asgari ücret 2020de ne kadar olacak Asgari ücret zammı ne zaman belli olacak

Asgari ücret 2020'de ne kadar olacak? Asgari ücret zammı ne zaman belli olacak?

2020 yılında uygulanacak olan asgari ücret için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Yeni asgari ücrete yönelik çalışmalar aralık ayında başlayacak ve çalışmaların tamamlanmasıyla zamlı maaş miktarı vatandaşlara ilan edilecek. Peki, Asgari ücret zammı ne zaman belli olacak? Asgari ücret 2020'de ne kadar olacak? İşte, 2020 asgari ücret zammı hakkında ayrıntılar...

29.11.2019Gündem
Normal şartlarda ne zaman emekli olurum 2019 SGK, Bağ Kur devlet memuru emeklilik yaşı öğrenme

Normal şartlarda ne zaman emekli olurum? 2019 SGK, Bağ Kur devlet memuru emeklilik yaşı öğrenme

Aktif iş yaşamını sürdüren çalışanlar, emeklilik zamanına yönelik araştırmalarına devam ediyor. SGK’lı (4-a), Bağ Kur’lu (4-b) ya da devlet memuru (4-c) olan vatandaşlar, emeklilik yaşı sorgulamalarına devam ederken, "normal şartlarda ne zaman emekli olurum?" sorusuna yanıt arıyor. Emeklilik yaşı hesaplaması, çalışanların bağlı olduğu statülere göre değişebiliyor. Peki, emeklilik yaşı nasıl ve nereden öğrenilir? İşte, 2019 yılı emeklilik yaşı öğrenmek hakkında merak edilen bilgiler.

13.11.2019Ekonomi
EYTlilere kötü haber Noyan Doğan yazdı...

EYT'lilere kötü haber! Noyan Doğan yazdı...

Emeklilikte Yaşa Takılanlar'a ilişkin olarak 2020 Yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı'nda herhangi bir detay yer almadı.

7.11.2019Ekonomi
Ne zaman emekli olabilirim | Emeklilik yaşı sorgulama ekranı

Ne zaman emekli olabilirim? | Emeklilik yaşı sorgulama ekranı

Ne zaman emekli olabilirim? sorusu, aktif çalışma hayatı devam eden vatandaşlar tarafından merak konusu olmaya devam ediyor. İnternet üzerinden emeklilik yaşı hakkında bilgi edinmek isteyenler, online emeklilik yaşı hesaplama hizmetine e- devlet üzerinden sahip oluyorlar. Peki, emeklilik yaşı hesaplamada hangi şartlar etkili olur? İşte, 2019 emeklilik yaşı hesaplamasıyla ilgili bilgiler.

6.11.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır?

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır? sorularının cevaplarını internette sıklıkla arayan vatandaşlar için SGK tarafından hesaplama ekranları resmi sitede mevcut bulunuyor. Bu ekranlara kullanabileceğiniz linkleri haberimizde derledik. Peki Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır?

1.11.2019Gündem
Çalışan annelere sağlanan kreş desteğinin şartları nedir

Çalışan annelere sağlanan kreş desteğinin şartları nedir?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile AB Delegasyonu, "Kurumsal Çocuk Bakım Hizmetleri Yoluyla Kadın İstihdamının Desteklenmesi Projesi"ni hayata geçirecek. Peki Çalışan annelere aylık 650 lira destek şartları nedir? Hangi durumda olan vatandaşlarımız bu devlet desteğinden faydalanabilecekler ve başvurular hangi tarihte alınacak? İşte detaylar

30.10.2019Ekonomi
Çalışan annelere 650 lira kreş desteği başvuru şartları nedir Hangi illerde kreş desteği yapılacak

Çalışan annelere 650 lira kreş desteği başvuru şartları nedir? Hangi illerde kreş desteği yapılacak?

Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından duyurulan çalışan annelere 650 liralık kreş desteği kapsamında başvuru şartları açıklandı. Şimdilik 7 pilot ilde geçerli olan kreş desteği başvurusu e devlet üzerinden yapılacak. Peki, çalışan annelere kreş desteği başvuru şartları neler? 650 liralık kreş desteği hangi illerde geçerli? İşte, o konu hakkında bilgiler.

25.10.2019Ekonomi
Ne zaman emekli olurum Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır?

Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır sorusu vatandaşların aradığı konular arasında yer alıyor. İnternette bu konu hakkında hesaplama ekranları ve sorgulama ekranları aranan konuların başında gelirken, emeklilik ile ilgili diğer sorular da cevap bekliyor. Peki ne zaman emekli olurum sorusunun yanıtını nasıl öğrenebilirsiniz? İşte detaylar

14.10.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum 2019 emeklilik yaşı nasıl ve nereden hesaplanır

Ne zaman emekli olurum? 2019 emeklilik yaşı nasıl ve nereden hesaplanır?

Bağkur ve SSK'ya bağlı milyonlarca çalışan "Ne zaman emekli olurum?" sorusu hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Uzun yıllar devam eden çalışma hayatlarını noktalayacakları ve SGK'dan emekli aylığı alacakları günü bekleyen vatandaşlar, resmi kaynaklar tarafından hizmete sunulan emeklilik yaşı hesaplama ekranı sayesinde konuyla ilgili detaylara ulaşabiliyor. Peki, emeklilik için hangi şartlar gerekli? Emeklilik yaşı nasıl ve nereden hesaplanır?

2.10.2019Gündem
Vatandaşlar bu sorunun yanıtını merak ediyor: Ne zaman emekli olurum

Vatandaşlar bu sorunun yanıtını merak ediyor: 'Ne zaman emekli olurum?'

Özelk sektörün çeşitli kollarında sigortalı olarak çalışan milyonlarca vatandaşın yanı sıra, kamu kurumlarında memur olarak görev alan ve Bağ-Kur'lu olarak çalışma hayatına devam eden milyonlarca vatandaş, kanunen gerekli şartları tamamladıktan sonra emekli olacağı günün ne zaman geleceğini merak ediyor. Konuya dair net tarih bilgisi öğrenmek isteyen vatandaşlar, bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. İşte, araştırılan 'Ne zaman emekli olurum?' sorusunun yanıtı...

30.09.2019Gündem
Eve dönüş harekatı

Eve dönüş harekatı

Dünyanın en eski seyahat firması Thomas Cook resmen iflas ettiğini açıkladı. İngiltere’nin köklü seyahat firmasından yapılan açıklamada kurtarma paketi hakkında şirket ortakları ve hissedarlarla yapılan görüşmelerde sonuç alınamadığı belirtildi.

24.09.2019Ekonomi
EYTde Finlandiya modeli için son durum nedir EYTde en eski girişliler avantajlı mı olacak

EYT'de Finlandiya modeli için son durum nedir? EYT'de en eski girişliler avantajlı mı olacak?

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) için gündemde yer alan son haberler, bu konuda herhangi bir gelişme olup olmadığını merak eden pek çok kişinin gündemindeki konu olmaya başladı. Finlandiya Modeli olarak bilinen bir çözüm seçeneğinin de gündemde yer aldığı EYT'de, 700 bin civarındaki kişi, çözüme yönelik gelişmeleri sorguluyor. Peki, EYT için son durum nedir? İşte, EYT hakkında gündemden en son bilgiler

23.09.2019Ekonomi
Emeklilikte Yaşa Takılanlar yeni gelişmeler | EYTde son durum ne

Emeklilikte Yaşa Takılanlar yeni gelişmeler | EYT'de son durum ne?

Yakın zaman önce yaşanan gelişmelerle Emeklilikte Yaşa Takılanlar konusu gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Peki, EYT'de son durum ne? İşte, Emeklilikte Yaşa Takılanlar konusunda son gelişmeler...

22.09.2019Gündem
Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT)de son durum ne En son EYT haberleri

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT)'de son durum ne? En son EYT haberleri

Emeklilik için prim günlerini doldurup yaş şartını yerine getiremediği için emeklilik hakkı kazanamayan ve kamuoyunu yakından ilgilendiren Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. EYT'de son durum ne? sorusunun yanıtını merak edenler, konuyla ilgili detayları araştırıyor. İşte, EYT'de yaşanan gelişmeler ve son durumla ilgili bazı bilgiler.

21.09.2019Ekonomi
En son EYT haberleri | Emeklilikte Yaşa Takılanlarda son durum ve gelişmeler

En son EYT haberleri | Emeklilikte Yaşa Takılanlar'da son durum ve gelişmeler

'EYT'de son gelişmeler neler?' ve 'Emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili son durum ne?' gibi sorular, bu kapsamda beklenti içinde olan vatandaşlar tarafından intenrette son günlerde yoğun şekilde sorgulanıyor. İşte, EYT'ye ilişkin merak edilen tüm ayrıntılar...

20.09.2019Gündem
EYTde son durum ne Emeklilikte Yaşa Takılanlarda son gelişmeler

EYT'de son durum ne? Emeklilikte Yaşa Takılanlarda son gelişmeler

Prim gün sürelerini doldurmalarına rağmen yaş şartına takıldıkları için emekli aylığı almaya hak kazanmayan vatandaşlar yani Emeklilikte Yaşa Takılanlar, kamuoyunda kısa EYT olarak da biliniyor. Bu durumdaki pek çok vatandaşın bekleyişi ise sürüyor. Peki, EYT'de son durum ne? Emeklilikte Yaşa Takılanlarda son gelişmeler neler?

19.09.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum 2019 emeklilik yaşı sorgulama ekranı

Ne zaman emekli olurum? 2019 emeklilik yaşı sorgulama ekranı

Emeklilik yaşını hesaplamak isteyen vatandaşlar bu hesaplama ekranına nasıl ulaşacaklarını internette sıklıkla araştırıyorlar. Konu hakkında resmi kamu adresinden hesaplama ekranına ulaşılabiliyor. 'Ne zaman emekli olurum?' sorusu, yüz binlerce çalışan tarafından internette cevap aranan konular arasında ilk sıralarda yer alıyor. Uzun yıllar devam eden çalışma hayatlarını noktalayacakları ve SGK'dan emekli aylığı alacakları günü öğrenmek isteyen vatandaşlar, konuya dair internetteki bilgileri araştırıyor. Peki Ne zaman emekli olurum? 2019 emeklilik yaşı sorgulama ekranında hesaplama nasıl yapılıyor?

18.09.2019Gündem
EYTde son durum ne Emeklilikte Yaşa Takılanlar konusunda son gelişmeler

EYT'de son durum ne? Emeklilikte Yaşa Takılanlar konusunda son gelişmeler

Emekli olmak için kanunen gereken prim sayısını doldurmalarına karşın emekli olma yaşları gelmediği için emekli olamayan vatandaşlar, konuya dair yaşanan son gelişmelerden anbean haberdar olmak istiyor. Peki, Emeklilikte Yaşa Takılanlarda yeni gelişme var mı?

18.09.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır?

'Ne zaman emekli olurum?' sorusu, yüz binlerce çalışan tarafından internette sorgulanan sorular arasında ilk sıralarda yer alıyor. Uzun yıllar devam eden çalışma hayatlarını noktalayacakları ve SGK'dan emekli aylığı alacakları günü araştıran vatandaşlar, konuya dair internetteki bilgileri araştırıyor. Aranan konular arasında emeklilik yaşı hesaplama ekranı en çok merak edilen uygulamalar arasındaki yerini alıyor. Peki Emeklilik yaşı sorgulama işlemi nasıl yapılır?

9.09.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum E- devlet emeklilik sorgulama ekranı

Ne zaman emekli olurum? E- devlet emeklilik sorgulama ekranı

Bağkur, SSK ve Emekli Sandığı'na bağlı çalışma hayatı devam eden ya da emeklilik için gün sayan çalışanlar, internet üzerinden sıklıkla emeklilik yaşı hesaplamasıyla ilgili araştırma yapıyor. Milyonların merak ettiği 'Ne zaman emekli olurum?' sorusunun cevabını e- devlet sistemi üzerinden yanıt buluyor. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? İşte, o konuyla ilgili bilgiler.

27.08.2019Ekonomi
Emeklilik yaşı nasıl hesaplanır Ne zaman emekli olabilirim

Emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? Ne zaman emekli olabilirim?

Ne zaman emekli olabilirim? sorusu, aktif çalışma hayatı devam eden vatandaşlar tarafından merak konusu olmaya devam ediyor. İnternet üzerinden emeklilik yaşı hakkında bilgi edinmek isteyenler, online emeklilik yaşı hesaplama hizmetine e- devlet üzerinden sahip oluyorlar. Peki, emeklilik yaşı hesaplamada hangi şartlar etkili olur? İşte, 2019 emeklilik yaşı hesaplamasıyla ilgili bilgiler.

25.08.2019Ekonomi
Ne zaman emekli olacağım 2019 emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Ne zaman emekli olacağım? 2019 emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Emeklilik için gün sayan ya da aktif çalışma hayatı devam eden vatandaşların gündeminde 'Ne zaman emekli olacağım?' sorusu yer almayı sürdürüyor. Özel sektör ve kamu çalışanları emeklilik yaşı hesaplama ve emekli olmak için taşınması gereken şartlara dair detayları, e- devlet sistemi üzerinden öğrenebiliyorlar. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? İşte, o konu hakkında bilgiler.

20.08.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum 2019 emeklilik yaşı hesaplama işlemleri

Ne zaman emekli olurum? 2019 emeklilik yaşı hesaplama işlemleri

Uzun ve yorucu geçen profesyonel çalışma hayatlarının sonlanacağı ve emekliye ayrılacakları tarihi dört gözle bekleyen milyonlarca özel sektör ve kamu çalışanı, emekli olacakları tarihi öğrenmek istiyor. İşte, merakla araştırılan 'Ne zaman emekli olurum?' sorusunun yanıtı...

18.08.2019Gündem
Ne zaman emekli olabilirim 2019 emeklilik yaşı hesaplaması nasıl yapılır

Ne zaman emekli olabilirim? 2019 emeklilik yaşı hesaplaması nasıl yapılır?

Kamu ve özel sektör çalışanları emeklilik yaşı hesaplamasıyla ilgili araştırmalarına devam ederek, 'Ne zaman emekli olabilirim?' sorusunun cevabını arıyor. SGK’lı, Bağ Kur’lu ve devlet memurlarının, emeklilik yaşı hesaplamasında, bağlı oldukları sosyal kurum etkili rol oynuyor. SGK tarafından kullanıcılara sağlanan emeklilik yaşı hesaplama robotuyla birlikte, vatandaşlar emeklilik yaşını öğrenebiliyor. Peki, emeklilik yaşı hesaplaması nasıl yapılır?

26.07.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum 2019 işçi ve memur emeklilik hesaplama

Ne zaman emekli olurum? 2019 işçi ve memur emeklilik hesaplama

Her yıl yüz binlerce vatandaşın yaş haddi ve hizmet süresi dolayısıyla aktif çalışma hayatı son buluyor. Özellikle çalışma hayatlarının artık son dönemlerini yaşayan vatandaşlar da emekli olacakları tarihi öğrenmek istiyor. Peki, ne zaman emekli olurum?

16.07.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum Emeklilik yaşı nasıl hesaplanır

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı nasıl hesaplanır?

Aktif çalışma yaşamını sürdüren SSK, Bağ Kur’lu ya da devlet memuru olan vatandaşlar, emeklilik için gün sayarken bir taraftan da emeklilik yaşı hesaplama ile ilgili bilgileri araştırıyor. Prim günleri ve emeklilik yaşı kişilerin bağlı oldukları kurum, ilk kez sigortalı olunan yaş gibi nedenlerle farklılık oluşturuyor. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? Emekli olmada etkili olan durumlar nelerdir?

9.07.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum 2019 emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Ne zaman emekli olurum? 2019 emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Kamu ve özel sektör çalışanları emeklilik yaşı hesaplama işlemleri ile ilgili bilgileri sık sık internetten merak edip, 'Ne zaman emekli olurum?' sorusunun yanıtını arıyor. SGK’lı (4-a), Bağ Kur’lu (4-b) ya da devlet memuru (4-c) olan vatandaşların emeklilik durumu, bağlı oldukları kuruma göre farklılık oluşturabiliyor. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? İşte, 2019 emeklilik yaşı hesaplama ekranı.

2.07.2019Gündem
Temmuz ayı emekli ve memur maaş zammı ne kadar oldu

Temmuz ayı emekli ve memur maaş zammı ne kadar oldu?

Temmuz ayında emekli ve memur zam oranları maaş dönemine girilmesiyle birlikte gündeme geldi. Temmuz ayı emekli maaş zammı ile birlikte en çok araştırılan konular arasında memur maaşları da yer alıyor. Peki, temmuz ayı emekli ve memur maaş zammı ne kadar olacak? İşte, o konu hakkında merak edilen bazı detaylar

2.07.2019Ekonomi
Memur ve emeklilerin temmuz zammı ne kadar olacak

Memur ve emeklilerin temmuz zammı ne kadar olacak?

Temmuz ayı emekli ve memur maaşı zammı, haziran ayının sonuna gelinirken birçok kişinin gündeminde yer almaya başladı. 13 milyon emekli, dul ve yetim ile 3 milyona yakın memurun maaşına yapılacak zam enflasyon verileriyle bağlantılı gerçekleşecek. Peki, Temmuz ayı emekli ve memur maaş zammı ne kadar olacak? İşte, o konuya dair bazı bilgiler.

28.06.2019Gündem
Temmuz ayı emekli ve memur maaş zammı ne kadar olacak

Temmuz ayı emekli ve memur maaş zammı ne kadar olacak?

Haziran ayının son günlerine doğru gidilirken, enflasyon gelişmelerine göre belirlenecek olan temmuz ayı memur ve emekli maaş zammı vatandaşların gündemine gelmeye başladı. 13 milyon emekli, dul ve yetim ile 3 milyona yakın memurun maaşına yapılacak zam enflasyon verileriyle bağlantılı. Peki, Temmuz ayı emekli ve memur maaş zammı ne kadar olacak? İşte, o konuya dair bazı bilgiler.

26.06.2019Ekonomi
Temmuz ayında memur ve emekli zammı ne kadar olacak

Temmuz ayında memur ve emekli zammı ne kadar olacak?

Enflasyon rakamlarına göre, milyonlarca emekli ve memur maaşlarına temmuz ayında yapılacak olan zam oranları gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Emekli ikramiyelerini önümüzdeki ay alacak olanlar, 'Temmuz ayında memur ve emekli zammı ne kadar olacak?' sorusunun cevabını arıyor. İşte, merakla araştırılan temmuz ayı emekli zam oranları ile ilgili bazı bilgiler.

22.06.2019Ekonomi
Kaç yaşında emekli olacağım Emeklilik yaşı nasıl hesaplanır

Kaç yaşında emekli olacağım? Emeklilik yaşı nasıl hesaplanır?

Milyonlarca özel sektör ve kamu çalışanı emeklilik için gün sayarken, 'Kaç yaşında emekli olacağım?' sorusunun cevabını öğrenmek için araştırmalarına devam ediyor. Prim günlerini merak eden SSK, Bağkur ve emekli sandığı çalışanlarının emeklilik yaşı, bağlı oldukları kuruma göre değişiklik gösteriyor. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? İşte, 2019 emeklilik yaşı hesaplamasıyla ilgili bilgiler.

21.06.2019Gündem
Memur ve emeklilerin temmuz zammı ne kadar olacak Zam miktarı ne zaman belli olacak

Memur ve emeklilerin temmuz zammı ne kadar olacak? Zam miktarı ne zaman belli olacak?

Kamuda görevli milyonlarca memur ve emeklinin gözü, temmuz ayında yapılacak zam miktarında. Kamu, SGK ve Bağ-Kur'dan emekli 13 milyon vatandaş ve sayıları 2.5 milyonu bulan görevdeki memurlar, temmuz ayında maaşlarına yansıyacak zammın ne zaman belli olacağını ve miktarını öğrenmek istiyor. Peki, memur ve emeklilerin temmuz zammı ne kadar olacak? Zam miktarı ne zaman belli olacak?

21.06.2019Gündem
2019 Temmuz memur ve emekli maaş zammı ne kadar olacak

2019 Temmuz memur ve emekli maaş zammı ne kadar olacak?

Enflasyonla oranları ile beraber memur ve emekli maaşları Temmuz ayı itibari ile değişiklik gösterecek. Zam oranlarının geçtiğimiz günlerde belli olması ile milyonlarca emekli de temmuz emekli maaşı oranlarını araştırmaya başladı. Emekli maaşları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler konu ile ilgili detaylı bilgileri sorguluyor. Peki, 2019 yılı Temmuz memur ve emekli maaş zammı ne kadar olacak? İşte, o konu hakkında Noyan Doğan'ın yazısından detaylı bilgiler

19.06.2019Ekonomi
Emeklilik yaşı nasıl hesaplanır 2019 emeklilik yaşı sorgulama ekranı

Emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? 2019 emeklilik yaşı sorgulama ekranı

Çalışma hayatını tamamlamak üzere olan ya da aktif çalışma yaşamını sürdüren özel sektör ve kamu personelleri, internet üzerinden sık sık 'emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? sorusuna yanıt arıyor. Emekliliğe ayrılacakları gün sayılarını merak edenler, konuya dair bilgileri, E-Devlet sistemi üzerinden TC No ve şifre ile öğrenebiliyor. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? İşte, 2019 emeklilik yaşı sorgulama ekranı.

17.06.2019Gündem
Ne zaman emekli olacağım Emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Ne zaman emekli olacağım? Emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Özel sektör ve kamuda çalışıp emeklilik için gün sayan vatandaşlar, emeklilik yaşı hesaplama işlemleri ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyor. Vatandaşlar, E-Devlet sistemi üzerinden, hangi yaşta ve hangi tarihte emekli olabileceklerini öğrenebiliyorlar. Emeklilik durumu SGK’lı (4-a), Bağ Kur’lu (4-b) ya da devlet memuru (4-c) olma durumlarına göre farklılık oluşturabiliyor. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? İşte, emeklilik yaşı hesaplama ekranı.

12.06.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum 2019 emeklilik yaşı hesaplama işlemleri

Ne zaman emekli olurum? 2019 emeklilik yaşı hesaplama işlemleri

Aktif çalışma hayatı içinde yer alan milyonlarca çalışan, emekli olacakları tarihi dört gözle beklerken, bir yandan da emekli olabilmek için kanunen gerekli şartların neler olduğunu da sorguluyor. Peki, emekli olmak için gerekli şartlar neler?

10.06.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum Emeklilik yaşı nasıl hesaplanır

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı nasıl hesaplanır?

Emekliliğe ayrılacak vatandaşlar, internet üzerinden emeklilik yaşı hesaplama ile ilgili araştırma yaparak, 'Ne zaman emekli olurum?' sorusuna yanıt arıyor. Vatandaşlar, E-Devlet sistemi üzerinden, hangi yaşta ve hangi tarihte emekli olabileceklerini öğrenebiliyorlar. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? İşte, emeklilik yaşı hesaplama ile ilgili bazı bilgiler.

18.05.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum Emeklilik yaşı hesaplama robotu

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı hesaplama robotu

Sosyal güvelik sisteminde bulunan prim günlerini hesaplayarak emeklilik günlerini merak eden vatandaşlar, internet üzerinden sık sık emeklilik yaşı hesaplaması ile ilgili araştırma yapıyor. Devlet işlemlerinde vatandaşlara bir çok hizmet sunan E-Devlet'ten emeklilik yaşı hesaplama işlemi gerçekleştiriliyor. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? İşte, o konu hakkında bilgiler...

11.05.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum 2019 emeklilik yaşı hesaplama robotu

Ne zaman emekli olurum? 2019 emeklilik yaşı hesaplama robotu

Özel sektör ve kamu çalışanları, sosyal güvelik sisteminde bulunan prim günlerini hesaplayarak emeklilik günlerine ilişkin bilgi sahibi olmak istiyor. E-Devlet sistemi üzerinden TC No ve şifre ile giriş yapan vatandaşlar, prim günlerini öğrenerek emeklilik yaşını hesaplayabiliyor. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? İşte, 2019 emeklilik yaşı hesaplama prim günleri ile ilgili merak edilenler...

3.05.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum 2019 emeklilik yaşı hesaplama

Ne zaman emekli olurum? 2019 emeklilik yaşı hesaplama

'Ne zaman emekli olurum?' sorusu son günlerde en çok merak edilen ve araştırılan konuların başında gelmeye başladı. Özel sektör ve kamuda çalışan milyonlar vatandaş, primlerinin dolacağı ve emekli olacağı günü sabırsızlıkla bekliyor. Peki, ne zaman emekli olurum? Hangi tarihte emekli olacağım?

24.04.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum | Emeklilik yaşı hesaplama robotu

Ne zaman emekli olurum? | Emeklilik yaşı hesaplama robotu

Emekliliğe ayrılacak vatandaşlar, sosyal güvelik sisteminde bulunan prim ödemelerini hesaplayarak, emeklilik tarihine ilişkin bilgi almak istiyor. Vatandaşların emeklilik yaşı hesaplamaları için E-Devlet altyapısı üzerinden emeklilik tarihi ile ilgili bilgiler öğreniliyor. Bununla beraber emeklik için gün sayan milyonlarca özel sektör ve kamu görevlileri son zamanlarda 'Ne zaman emekli olurum?' sorusuna yanıt arıyor. İşte, emeklilik yaşı hesaplama ile ilgili bazı bilgiler...

10.04.2019Gündem
2019 emeklilik yaşı hesaplama | Ne zaman emekli olurum

2019 emeklilik yaşı hesaplama | Ne zaman emekli olurum?

Sosyal güvenlik sistemi içinde yer alarak prim ödemesi yapan milyonlarca vatandaş, emekli olabilecekleri zaman dilimi hakkında nasıl bilgi alabileceklerini merak ediyor. Emekliye ayrılacakları tarihi dört gözle bekleyen özel sektör ve kamu çalışanları emekli olacakları tarihi internet üzerinden kolayca sorgulayabilir. İşte, konuya ilişkin ayrıntılar...

13.03.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum 2019 emeklilik yaşı hesaplama

Ne zaman emekli olurum? 2019 emeklilik yaşı hesaplama

Uzun yıllar devam ettikleri profesyonel iş yaşamını sonlandırıp, hangi tarihte emekli olacağını merak eden birçok vatandaş, SGK'nın sunduğu 'Emeklilik Hesaplama' işlemlerinden faydalanmak istiyor.İşte, emeklilik yaşı hesaplama hakkında detaylar...

15.02.2019Gündem
Kıdem tazminatı vergi iadesi başvurusu nasıl yapılır

Kıdem tazminatı vergi iadesi başvurusu nasıl yapılır?

Kıdem tazminatında vergi iadesi başvurusu son günlerin gündem konuları arasında yer almaya devam ediyor. Çalışanların ayrıldıkları iş yerinden temin ettiği kıdem tazminatında yapılan vergi kesintileri, iade yoluyla vatandaşların hesaplarına yatırılacak. Ancak, tazminatlardan vergi iadesi alabilmek için başvuru yapmak şart olacak. Peki, kıdem tazminatı vergi iadesi başvurusu nasıl yapılacak? İşte, o konu hakkında önemli bilgiler

7.02.2019Ekonomi
Ne zaman emekli olurum Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır?

Ne zaman emekli olurum sorusunun yanıtı, yüz binlerce çalışan vatandaşın cevabını merak ettiği konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Emekli olabilmek için prim gün sayısını doldurmayı bekleyen vatandaşlar, SGK tarafından sağlanan emeklilik yaşı hesaplama robotuyla birlikte, emekli olacakları yaşı öğrenebiliyor. Peki, ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır?

4.02.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum Emeklilik hakkı için gereken şartlar neler

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik hakkı için gereken şartlar neler?

Ne zaman emekli olurum sorusunun yanıtı milyonlarca çalışan vatandaş tarafından sorgulanan ve merak edilen konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Çalışma hayatını bir kenara bırakıp, artık dinlenmek isteyen vatandaşlar, SGK tarafından çalışanlara sağlanan 'emeklilik yaşı hesaplama robotuyla' birlikte emeklilik yaşlarını görebiliyor.

28.01.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum SGK emeklilik yaşı hesaplama robotu

Ne zaman emekli olurum? SGK emeklilik yaşı hesaplama robotu

Özel sektörde çalışma hayatına devam eden vatandaşlar, prim gün sürelerini doldurduktan sonra gerekli diğer şartları da tamamlayıp emekliye ayrılacakları günü sabırsızlıkla bekliyor. Emeklilik hesaplaması yaparken hangi kriterlere dikkat edilmesi gerektiğini merak eden çalışanlar, konuya ilişkin bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. İşte, 'Ne zaman emekli olurum?' sorusunun yanıtı...

21.01.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Sigortacılar önce verileri paylaşmalı

GEÇEN hafta Hürriyet’in sigorta uzmanı yazarı Noyan Doğan, “Üretmek varken, neden ithalata 600 milyon dolar ödüyoruz?” başlığıyla hasarlı araçlarda kullanılan yedek parçaların yüksek ithalat bedellerine dikkat çekmiş, sigortacıların eş değer parçaların Türkiye’de üretilmesini istediğini köşesine taşımıştı.

11.03.2019