MENÜ

Naim Süleymanoğlu

Naim Süleymanoğlu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Naim Süleymanoğlu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 913 Naim Süleymanoğlu haberi bulunmuştur.

Naim Süleymanoğlu 23 Ocak 1967 yılında; Mestanlı, Kırcaali'de doğdu. Bütün otoritelere göre tüm zamanların en iyi haltercisidir. Lakabı, yapıca ufak tefek ancak çok güçlü olması nedeniyle Cep Herkülü'dür.

 

Naim Süleymanoğlu Haberleri

Gündem 24 Saat - 27.12.2018

Gündem 24 Saat - 27.12.2018

Gündem 24 Saat - 27.12.2018

27.12.2018Özet
Naim Süleymanoğlunun babalık davasında flaş gelişme

Naim Süleymanoğlu'nun babalık davasında flaş gelişme

Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden dünya ve olimpiyat şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu'nun babalık davasında mahkeme tarafından Japon Sekai Mori'nin Süleymanoğlu'nun kızı olduğuna ilişkin verilen karar kesinleşti. Süleymanoğlu ailesinin avukatı Aziz Demir, "Esin ve Sezin Süleymanoğlu, rapor sebebiyle istinaf etmek istemediler, ablalarını kabullendiler" dedi.

27.12.2018Gündem
Naim Süleymanoğlu kimdir Naim Süleymanoğlunun hayat hikayesi

Naim Süleymanoğlu kimdir? Naim Süleymanoğlu'nun hayat hikayesi

Türk spor tarihinde büyük iz bırakan efsane halterci Naim Süleymanoğlu'nun hayat hikayesi merak konusu oldu. Yapımcı Mustafa Uslu, Naim Süleymanoğlu'nun hayat hikayesini beyaz perdeye aktaracaklarını açıkladı. Bu gelişmenin ardından, Naim Süleymanoğlu'nun hayat hikayesi günün en çok araştırılan konusu oldu. Peki, Naim Süleymanoğlu kimdir?

22.11.2018Gündem
Süleymanoğlunun hayatı sinemada

Süleymanoğlu'nun hayatı sinemada

Yapımcı Mustafa Uslu, Türk spor tarihinde büyük iz bırakan halterci Naim Süleymanoğlu'nun hayat hikayesini film yapacak.

22.11.2018Keyif
Naim Süleymanoğlu anılıyor

Naim Süleymanoğlu anılıyor

Efsanevi sporcu Naim Süleymanoğlu ölümünün 1.yılında TRT Spor ekranında anılacak.

18.11.2018Televizyon
Naim Süleymanoğlu vefatının birinci yıl dönümünde anıldı

Naim Süleymanoğlu vefatının birinci yıl dönümünde anıldı

Olimpiyat ve Dünya Şampiyonu efsane sporcu merhum Naim Süleymanoğlu, vefatının 1’inci yılında kabri başında anıldı.

18.11.2018Diğer
FETÖ silindi Dink yazıldı

FETÖ silindi Dink yazıldı

FETÖ’yü çağrıştırdığı gerekçesiyle, İstanbul’daki cadde ve sokak isimlerini değiştiren İstanbul Büyükşehir Belediyesi, bu ay da İBB Meclis’inden oybirliğiyle geçen kararlarla, sokakları tarayıp Türk sineması ve edebiyat dünyasının unutulmazlarının isimleriyle yeniledi.

13.10.2018Gündem
İstanbulda flaş gelişme O sokakların isimleri tek tek değişti...

İstanbul'da flaş gelişme! O sokakların isimleri tek tek değişti...

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde, aralarında Yaşar Kemal, Eren Bülbül, Melih Cevdet Anday, Tuncel Kurtiz, Münir Özkul, Uğur Mumcu, Hrant Dink ve Naim Süleymanoğlu'un da bulunduğu isimlerin sokaklara verilmesine ilişkin teklif, oy birliğiyle kabul edildi. Öte yandan İstanbul'da FETÖ'yü çağrıştıran sokak isimlerinin değiştirilmesi için ilçe belediyelerinden önerilerde bulunması talep edilmişti.  

13.10.2018Gündem
Naim Süleymanoğlunun babalık davasında karar çıktı

Naim Süleymanoğlu'nun babalık davasında karar çıktı

Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden dünya ve olimpiyat şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu'nun kızı olduğunu iddia eden Japon Sekai Mori'nin (27) açtığı babalık davası karara bağlandı. Mahkeme davanın kabulune karar verdi. Süleymanoğlu Ailesi'nin Avukatı Aziz Demir de "Kararı İstinaf Mahkemesi'ne taşıyacağız" dedi.

4.10.2018Gündem
İşte o rapor: yüzde 99,99 ihtimalle…

İşte o rapor: yüzde 99,99 ihtimalle…

Geçen yıl yaşamını yitiren dünyaca ünlü halterci Naim Süleymanoğlu’nun kızı olduğu iddia eden Japon Sekai Mori’nin talebi ile hazırlanan Adli Tıp Kurumu raporuna Hurriyet.com.tr ulaştı. DNA eşleşmesine göre Japon Mori yüzde 99,99 ihtimalle Naim Süleymanoğlu’nun kızı. Bu raporla birlikte, Süleymanoğlu’ndan geriye kalan miras 4 çocuğu arasında paylaşılacak.

17.08.2018Ekonomi
Yeni gelişme... Ve dava dosyasına da girdi

Yeni gelişme... Ve dava dosyasına da girdi

Geçen yıl yaşamını yitiren dünya ve olimpiyat şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu'nun, kızı olduğunu iddia eden Japon Sekai Mori'nin açtığı babalık davası gereğince mezarından alınan örneklere ilişkin hazırlanan DNA raporu dava dosyasına girdi.

16.08.2018Gündem
Gündem 24 Saat- 13.08.2018

Gündem 24 Saat- 13.08.2018

...

13.08.2018Özet
Naim Süleymanoğlu’nun kayıp kızı ile ilgili tartışmaları bitirecek rapor

Naim Süleymanoğlu’nun 'kayıp kızı' ile ilgili tartışmaları bitirecek rapor

Dünyaca ünlü halterci Naim Süleymanoğlu’nun vefatı sonrası Japon Sekai Mori’nin açtığı babalık davasında önemli bir gelişmenin yaşandığı öğrenildi. Adli Tıp Kurumu’nun yaptığı DNA incelemesine göre, Japon gazeteci Kyoko Mori’nin 27 yaşındaki kızı Sekai Mori’nin babası Naim Süleymanoğlu. Bu sonuçla birlikte, Japon Mori de yasal mirasçı konumuna geldi. Süleymanoğlu’nun mirası 4 kişiye bölünmüş olacak.

7.08.2018Ekonomi
‘Cep Herkülü’nün mezarı açıldı

‘Cep Herkülü’nün mezarı açıldı

Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden dünya ve olimpiyat şampiyonu milli halterci Naim Süleymanoğlu’nun mezarı DNA örneği alınmak için açıldı.

4.07.2018Gündem
Naim Süleymanoğlunun mezarı açılıyor

Naim Süleymanoğlu'nun mezarı açılıyor

Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden dünya ve olimpiyat şampiyonu milli halterci Naim Süleymanoğlu'nun kızı olduğunu iddia eden Japon Sekai Mori'nin açtığı babalık davasında, DNA örneği alınabilmesi için mezarı açılacak. Edirnekapı'da bulunan mezarlık polis tarafından güvenlik şeridiyle kapatıldı. Taraf avukatlarının da gelmesiyle açılacak mezardan DNA testi için doku örnekleri alınarak Adli Tıp Kurumu'na gönderilecek.

4.07.2018Haber
Naim Süleymanoğlunun mezarı açıldı

Naim Süleymanoğlu'nun mezarı açıldı

Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden dünya ve olimpiyat şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu'nun kızı olduğunu iddia eden Japon Sekai Mori'nin açtığı babalık davasında, DNA örneği alınabilmesi için mezarı açıldı. Süleymanoğlu’nun mezarını açma işlemi saat 11.30’da başladı, saat 13.15' de sona erdi. Mezar açma işleminde hakim, taraf avukatları da hazır bulundu. Naim Süleymaoğlu’ndan alınan DNA doku örmekleri Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

4.07.2018Gündem
Karar çıktı... Naim Süleymanoğlunun mezarı açılacak

Karar çıktı... Naim Süleymanoğlu'nun mezarı açılacak

Geçen yıl hayatını kaybeden dünya ve olimpiyat şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu'nun kızı olduğunu iddia eden Japon Sekai Mori'nin açtığı babalık davasında, DNA örneği alınabilmesi için 4 Temmuz'da fethi kabir işlemi yapılmasına karar verildi.

8.05.2018Gündem
Naim Süleymanoğlunun kızlarından davaya itiraz

Naim Süleymanoğlu'nun kızlarından davaya itiraz

Cep Herkülü" lakaplı Naim Süleymanoğlu’nun ölümünün ardından açılan babalık davası, haltercinin Japon gazeteci Kyoko Mori’den olduğu öne sürülen kızı Sekai Mori (27) ile yasal mirasçısı olan kızlarını karşı karşıya getirdi.

6.05.2018Gündem
Efsane halterci Naim Süleymanoğlunun Japon kızı yasal mirasçılara dava açtı. Naimin mezarı açılacak

Efsane halterci Naim Süleymanoğlu'nun Japon kızı yasal mirasçılara dava açtı. Naim'in mezarı açılacak

Japon Kyoko Mori’den olan kızı Sekai Mori, efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu’nun yasal mirasçısı 3 kızına babalık davası açtı. Davada, haltercinin hastaneye DNA örneği bıraktığı bilgisi verilirken, numuneye ulaşılamaması halinde mezarın açılması istendi.

5.05.2018Gündem
Herkes onu konuşmuştu Türkiye Fair Play Ödülü Yunan haltercinin...

Herkes onu konuşmuştu! Türkiye Fair Play Ödülü Yunan haltercinin...

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Fair Play Komisyonu tarafından belirlenen Türkiye Fair Play Ödülleri'nin 2017 yılı kazananları düzenlenen basın toplantısında açıklandı.

30.04.2018Diğer

Yazar Sonuçları

Tatsız tuzsuz bir Avrupa şampiyonası

Olimpiyatlarda Güreş ile beraber en başarılı olduğumuz branştı, özellikle düşük kilolarda bir ekol olma yolunda ilerliyorduk.

28.03.2018