MENÜ

Mustafa Öztürk

Mustafa Öztürk ile ilgili tüm haberleri, son dakika Mustafa Öztürk haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Mustafa Öztürk haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 9.090 Mustafa Öztürk haberi bulunmuştur.

Mustafa Öztürk Haberleri

Eksik evrak ertelemesi

Eksik evrak ertelemesi

MİT TIR’ları davasında 25 yıl ceza alan CHP milletvekili Enis Berberoğlu, İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi’nde yeniden yargılanırken, duruşma istenen belgeler gönderilmediği için 16 Ocak’a ertelendi. Kapalı duruşmada savcı ‘müebbet’ talep etti.

1.12.2017Gündem
Avrupa’nın her yerinde Cumhuriyet coşkusu

Avrupa’nın her yerinde Cumhuriyet coşkusu

Cumhuriyet’in 94’ncü yıl dönümü, Türkiye’nin Avrupa’daki dış temsilciliklerinde verilen resepsiyonlarla kutlandı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Bulgaristan’dan Hollanda’ya çok sıyada ülkede etkinlikler düzenlendi. Viyana, Budapeşte, Madrid, Lahey, Kopenhag, Bern, Bükreş, Filibe, Atina, Üsküp, Tiran, Priştine, Saraybosna, Belgrad, Karadağ ve Stockholm’de büyükelçilikler tarafından verilen resepsiyonlara, bulundukları ülkelerdeki yabancı ülke temsilciliklerinden başbakanlara, dini cemaatlerden sivil toplum örgütlerine kadar çok sayıda davetli katıldı.

31.10.2017Dünya
Bir devir tamamen kapanıyor Tartışma başladı

Bir devir tamamen kapanıyor! Tartışma başladı

AB ile uyum çalışmaları kapsamında 2019'dan itibaren, piyasa büyüklüğü 1,5 milyar dolara yaklaşan naylon poşetlerin marketlerde ücret karşılığı verilmesini öngören düzenleme tartışılmaya başlandı

15.10.2017Ekonomi
İlişkiye girdiği travestinin evinde öldü, polis haberi ailesine veremedi

İlişkiye girdiği travestinin evinde öldü, polis haberi ailesine veremedi

Antalya'da 39 yaşındaki evli ve bir çocuk babası Ayhan A., para karşılığı birlikte olduğu travestinin evinde fenalaşarak öldü. Ayhan A.’nın çalan telefonunu açan komiser, babasına kötü haberi veremedi. Antalya'da yaşanan bu ölümün ardından Muratpaşa Deniz mahallesi sakinleri de isyan etti. Travestilerin yüksek kira ödediklerini ve ev sahiplerinin de evleri kiralayıp kaçtığını söyleyen mahalle sakinleri valiliğe yaptıkları şikayetlerden de sonuç alamadıklarını belirtti.

5.09.2017Gündem
Bakanlıktan sürücülere önemli uyarı: Benzini gece alın çünkü...

Bakanlık'tan sürücülere önemli uyarı: Benzini gece alın çünkü...

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Öztürk'ün hazırladığı ve TÜÇEV tarafından basılan "Yaz Aylarında Oluşan Kötü Ozon Kirliliği" kitapçığında, ozon kirliliğinden korunmaya yönelik çeşitli önerilere yer verildi. Kitapçıkta, araç sahiplerinin yaz aylarında benzini gece saatlerinde alması, beyaz renkli kıyafetler giyilmesi önerildi.

11.08.2017Ekonomi
Gümüşhanede can pazarı: 26 yaralı

Gümüşhane'de can pazarı: 26 yaralı

Gümüşhane'de fındık işçilerini taşıyan minibüs ile otomobilin çarpıştığı kazada 26 kişi yaralandı.

2.08.2017Gündem
Milyonu değil adalet isterim

Milyonu değil adalet isterim

Muğla’da dört yıl önce atık su istasyonunda zehirlenerek yaşamını yitiren yedi kişiden biri olan Mevlüt Özbakar’ın eşi Kerime Özbakar, davasını geri çekmesi karşılığında kendisine önerilen 1 milyon TL’lik kan parasını reddettiğini belirterek, “Ben bu devlete güvenmeyeceğim de kime güveneceğim? Güvendiğim için parayı kabul etmedim” diyor.

29.07.2017Gündem
Bilecikli üretici İstanbula kavun yetiştiremiyor

Bilecikli üretici İstanbul'a kavun yetiştiremiyor

Bursa'nın Karacabey ve Mustafakemalpaşa ilçelerindeki tarım arazilerinde büyük zarara yol açan sağanak ve dolunun ardından Bilecik'in Sakarya Vadisi'nde yetiştirilen kavunlara talep arttı.

25.07.2017Ekonomi
İyi koordinasyon ve kaliteli akademisyen şart

'İyi koordinasyon ve kaliteli akademisyen şart'

ÖĞRENCİLERE öğretmen yetiştirme programlarından diğer bölümlere geçiş, öğretmenlere 4 yılda bir sınavla kariyer ve performans sistemi, rotasyon gibi düzenlemeleri getirecek ‘Öğretmen Strateji Belgesi 2017-2023’ü uzmanlar yorumladı. Düzenlemeyi olumlu bulan ancak sorunların çözümü için iyi koordinasyonun önemli olduğunu belirten eğitim fakültesi öğretim üyelerinin görüşleri şöyle:

15.06.2017Eğitim
Ramazanda hurma oyunu

Ramazan'da hurma oyunu!

TÜKETİCİ Dernekleri Federasyonu (TÜDEF), iftar ve sahurun vazgeçilmezi hurma alışverişi konusunda vatandaşlara kritik bir uyarıda bulundu. Federasyon, vatandaşın doğal, besleyici, sağlıklı diye aldığı hurmaların glikoz şurubuyla tatlandırılarak satıldığına dikkat çekerken, Ziraat Mühendisi Mustafa Öztürk hem fiyatı hem de lezzeti nedeniyle kilosu 10 lira olan yaş hurmayı tercih ettiğini açıkladı

27.05.2017Gündem
Hurma alacaklar dikkat Ucuz sandığınız hurmada büyük oyun...

Hurma alacaklar dikkat! Ucuz sandığınız hurmada büyük oyun...

TÜKETİCİ Dernekleri Federasyonu (TÜDEF), iftar ve sahurun vazgeçilmezi hurma alışverişi konusunda vatandaşlara kritik bir uyarıda bulundu. Federasyon, vatandaşın doğal, besleyici, sağlıklı diye aldığı hurmaların glikoz şurubuyla tatlandırılarak satıldığına dikkat çekti.

27.05.2017Ekonomi
Yeni başkanı Levent Pelesen oldu

Yeni başkanı Levent Pelesen oldu

Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneğinin (İZODER) Olağan Genel Kurulunda Levent Pelesen oy birliği ile başkanlığa seçildi.

15.04.2017Ekonomi

Yazar Sonuçları

Muhafazakâr zihin

MUHAFAZAKÂR kesimde aşırı siyasallaşma fikirler planında bir daralmaya yol açıyor.

4.07.2017

İslam anlayışları

DİYANET İşleri Başkanlığı’nın “2017-2021 Stratejik Eylem Planı”nı okudum.

1.06.2017

Din ve ahlak

DİNDARLIK ve ahlak arasındaki ilişki ya da ilişkinin kopması İslami camiada da tartışılıyor.

26.05.2017