MENÜ

Mehmet Dinçerler

Mehmet Dinçerler ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mehmet Dinçerler haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 122 Mehmet Dinçerler haberi bulunmuştur.

Mehmet Dinçerler Haberleri

Mülteci kampında yardım dağıttı

Mülteci kampında yardım dağıttı

GAMZE Özçelik kurucusu olduğu Umuda Koşanlar Derneği ile Somali’ye gitti.

24.08.2018Magazin
Tesadüfün böylesi

Tesadüfün böylesi!

Hande Erçel'in yeni ilişkisinde şaşırtan tesadüf...

16.12.2017Kelebek
Murat Dalkılıçın yalnızlığı 4 ay sürdü: Hande Erçel ile aşk yaşıyor

Murat Dalkılıç'ın yalnızlığı 4 ay sürdü: Hande Erçel ile aşk yaşıyor

Oyuncu Merve Boluğur’dan 4 ay önce boşanan popçu Murat Dalkılıç oyuncu Hande Erçel ile aşk yaşıyor. Oyuncu Hande Erçel ise kısa zaman önce işadamı Mehmet Dinçerler ile birlikteydi.

15.12.2017Magazin
Büyük aşk kısa sürdü Evet, biz ayrıldık

Büyük aşk kısa sürdü! 'Evet, biz ayrıldık'

Hande Erçel, Mehmet Dinçerler ile ilişkisinin bittiği iddiasına yanıt verdi: “Ayrılık kararı aldığımız doğru.”

13.12.2017Magazin
Kapadokya’ya aşıkları

Kapadokya’ya aşıkları

Hande Erçel'in sevgilisi değişti ama aşk rotası değişmedi. Güzel oyuncu, geçtiğimiz yıl Ekin Mert Daymaz’la tatil yaptığı Kapadokya’ya bu kez yeni aşkı Mehmet Dinçerler’le gitti. İkili, hafta sonu balon keyfi yaşadı...

21.11.2017Magazin
Ayrılık sorularına yanıt yok

Ayrılık sorularına yanıt yok

Hande Erçel, önceki akşam Başak Dizer’in sahibi olduğu Nişantaşı Room+Rumours’un birinci yıl kutlamasına katıldı.

10.11.2017Magazin
Hande Erçel çok kızacak

Hande Erçel çok kızacak!

Hande Erçel, geçen mayısta Ekin Mert Daymaz'dan ayrıldı. Eylül ayında eski sevgilisinin arkadaşı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başladı.

6.11.2017Magazin
Sevgilisinin ergenlik fotoğrafı olay oldu

Sevgilisinin ergenlik fotoğrafı olay oldu

Hande Erçel’in yeni sevilisi Mehmet Dinçerler’in aylar önce sosyal medya hesabından paylaştığı ergenlik fotoğrafı olay oldu.

19.10.2017Magazin
Hande Erçelin yeni sevgilisi Mehmet Dinçerler kimdir

Hande Erçel'in yeni sevgilisi Mehmet Dinçerler kimdir?

Hande Erçel, yeni sevgilisi Mehmet Dinçerler ile ilgili ilk kez konuştu. Hacı Sayid'in ikinci kuşak ismi olan Mehmet Dinçerler’in özel yaşamı merak konusu oldu. Peki oyuncu Ekin Mert Daymaz’ın da yakın arkadaşı olan oyuncu Mehmet Dinçerler kimdir?

19.10.2017Magazin
Hande Erçelden yeni sevgili itirafı... Mehmet Dinçerler kimdir

Hande Erçel'den yeni sevgili itirafı... Mehmet Dinçerler kimdir?

Eski sevgilisi Ekin Mert Daymaz'ın yakın dostu Mehmet Dinçerler'le aşk yaşayan Hande Erçel ilişkisi hakkında ilk kez konuştu. Güzel oyuncu, 'Çok mutluyuz çok güzel giden bir ilişkimiz var ikimizde çok yoğun çalışıyoruz ama yakında bizi birlikte görebilirsiniz.' dedi. Bu açıklama ardından Mehmet Dinçerler ile ilgili sorular da çoğaldı. Peki Hande Erçel'den yeni sevgilisi Mehmet Dinçerler kimdir?

17.10.2017Magazin
Eski sevgiliden ilk açıklama geldi

Eski sevgiliden ilk açıklama geldi

Ekin Mert Daymaz, yakın arkadaşı Mehmet Dinçerler ile eski sevgilisi Hande Erçel’in birlikteliğine tepkili...

6.10.2017Magazin
Aşk haberlerini okudu, ikisini de silip attı

Aşk haberlerini okudu, ikisini de silip attı!

Ekin Mert Daymaz, Hande Erçel ve Mehmet Dinçerler'i sildi...

3.10.2017Magazin
Hande Erçel eski sevgilisinin en yakın arkadaşına mı aşık oldu

Hande Erçel eski sevgilisinin en yakın arkadaşına mı aşık oldu?

Siyah İnci dizisiyle ekrana dönen Hande Erçel, geçen aylarda meslektaşı Ekin Mert Daymaz'la birkaç kez denediği ilişkisini noktalamıştı.

1.10.2017Magazin
İşte Hande Erçelin yeni aşkı

İşte Hande Erçel'in yeni aşkı

Oyuncu Hande Erçel ile iki yıllık sevgilisi Ekin Mert Daymaz, geçtiğimiz Mayıs’ta ayrılmıştı. Hande Erçel gönlünü ünlü bir kahve zincirinin Türkiye CEO’su Mehmet Dinçerler’e kaptırdı.

30.09.2017Magazin
Baklava kralının oğlu babasını solladı

Baklava kralının oğlu babasını solladı

Hacı Sayid baklavalarının ikinci kuşak temsilcisi Mehmet Dinçerler 5 yıl önce tek bir mağazası kalmayan Gloria Jean’s’i yeniden yapılandırdı. Dinçerler, hızla büyüyerek kısa sürede 63 mağazaya ulaşan Gloria Jean’s’i i babasının 43 mağazalı baklava zincirinin önüne taşıdı.

17.08.2017Ekonomi
Kariyer Yolu - Gloria Jeans Coffees Yönetim Kurulu Başkanı

Kariyer Yolu - Gloria Jean's Coffees Yönetim Kurulu Başkanı

Gloria Jean's Coffees Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dinçerler

1.08.2016İK/Yeni Ekonomi
Patronların üniversitede ilk yılları

Patronların üniversitede ilk yılları

İyi bir kariyer hedefiniz varsa, üniversitede işi baştan sıkı tutmanız gerekiyor. Üç büyük şirketin Nissan, Gloria Jean’s Coffees veBernardo’nun üst düzey yöneticileri üniversite yıllarını anlattılar. Başarı sağlamak isteyenlere tavsiyelerde de bulundular: “Daha birinci sınıftayım, rehavetine kapılmayın. Ama keyif almayı da unutmayın.”

17.01.2016Eğitim
Caner Erkin 6 yıllık eşi Asena Erkinden boşanıyor

Caner Erkin 6 yıllık eşi Asena Erkin'den boşanıyor

Fenerbahçeli Caner Erkin ile altı yıllık eşi Asena boşanıyor. Ünlü futbolcu, dün avukatı aracılığıyla mahkemeye başvurarak boşanma davası açtı.

14.01.2016Magazin
Berkaya saldırıyla ilgili 4 kişi serbest bırakıldı

Berkay'a saldırıyla ilgili 4 kişi serbest bırakıldı

Şarkıcı Berkay Şahin'in yaklaşık bir ay önce Etiler'de çalıştığı eğlence mekanın çıkışında aracının kurşunlanması ile aynı yerde bir hafta sonra meydana gelen başka bir silahlı kavgayla ilgili gözaltına alınan 4 kişi çıkarıldıkları adliyede serbest bırakıldı.

19.12.2015Magazin
Mahkeme kararı yazarken

Mahkeme kararı yazarken

DENİZ Seki hakkındaki haber ve yazıları okuyanların çoğu muhtemelen aynı ikileme düşmüştür. “Uyuşturucu satmadıysa nasıl oldu da uyuşturucu ticareti yapmaktan mahkûm oldu?” Çünkü çoğu haber ve yazıda Seki’nin, “uyuşturucu ticareti yapmak” suçundan hüküm giydiği bilgisi veriliyor. 

15.11.2015OkurTemsilcisi
Kahve işçileri için Yağmur Ormanları sertifikası aldılar

Kahve işçileri için Yağmur Ormanları sertifikası aldılar

Çevre bilinci arttıkça, çalışanlar da kendi işyerlerinin çevreye duyarlı olmasına daha çok önem veriyor. Bu da, şirketler ve sivil toplum örgütleri arasındaki işbirliğini arttırıyor. Rainforest Alliance (Yağmur Ormanları Birliği) ile kahve zinciri Gloria Jeans Coffees işbirliği bunun son örneklerinden biri. Şirket, kahve üreten işçilerin çalışma koşullarını belli bir standartın üstünde tutmakla yükümlü.

28.08.2015İK/Yeni Ekonomi
150 restoran için düğmeye basıyor

150 restoran için düğmeye basıyor

TÜRKİYE’nin en eski baklavacılarından Hacı Sayid’in kurucusu Burhan Dinçerler, Haramidere’deki yeni fabrikasında günde 5 ton baklava, pasta, börek ve poğaça üretiyor. Halen 43 mağaza-restoranı bulunan Dinçerler, ilk defa franchising vermeye başlıyor ve rakamı 150’ye çıkarmak istiyor.

2.02.2015Ekonomi
Gloria’yı ‘baklavacı tecrübesi’ kurtarıyor

Gloria’yı ‘baklavacı tecrübesi’ kurtarıyor

TÜRKİYE’nin en eski baklavacılarından Hacı Sayid’in kurucuları Burhan ve Mehmet Dinçerler, 2 şubeye kadar gerileyen küresel kahve zinciri Gloria Jeans’in Türkiye Master Franchisor’ı oldu ve 1 yılda 15 şubeye çıkardı.

20.04.2013Ekonomi
Hatalarından ders çıkarıp geri döndü

Hatalarından ders çıkarıp geri döndü

Türkiye’ye gelen ilk uluslararası kahve zinciri Gloria Jean’s Coffee, geçen yıl batarak çıktığı pazara 40 yıllık baklavacı Haci Sayid ile geri döndü.

19.02.2013Ekonomi
Kafama çuval geçirdiler

'Kafama çuval geçirdiler'

Baklava, tatlı ve pastaneler zinciri "Hacı Sayid"in sahibi Mehmet Dinçerler, geçtiğimiz salı günü yolda çalıntı otomobille, kendisine çarpan kişiler tarafından kaçırıldı. Ailesinden 1,5 milyon dolar fidye isteyen zanlılar Erol F. (50), Muhlis K. (37), Tarık E. (30) ve Yusuf S. (32) Silivri’de bir depoya yapılan baskınla gözaltına alınırken Mehmet Dinçerler kurtarıldı. Kaçırma olayını Mehmet Dinçerler’in eşinin amcasının oğlu zanlılardan Erol F.'nin organize edildiği belirlendi. 4 zanlı da geçtiğimiz cumartesi günü çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

21.10.2008Gündem
Baklavacıyı akrabası kaçırmış

Baklavacıyı akrabası kaçırmış

Hacı Sayid baklavalarının sahibi Mehmet Dinçerler’i (55) eşinin amcasının oğlu Erol Fırtana’nın (50) kaçırttığı ortaya çıktı.

18.10.2008Gündem
Hacı Sayidin sahibini fidye için kaçırmışlar

Hacı Sayid'in sahibini fidye için kaçırmışlar

Kaçırılan Hacı Sayid Baklavaları'nın sahibi işadamı Mehmet Dinçerler, bir depoda elleri zincirli, başına çuval geçirilmiş halde bulundu.İşadamını kaçırarak 1 milyon YTL fidye isteyen 4 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

18.10.2008Gündem
Fidye operasyonu

Fidye operasyonu

Baklavacı Hacı Sayid firmasının sahiplerinden Mehmet Dinçerler’i kaçıranlar 1 milyon YTL istedi. Polis, işadamını operasyonla kurtardı. 4 zanlı gözaltında.

17.10.2008Gündem
9 Milli Eğitim Bakanı ile kutlama

9 Milli Eğitim Bakanı ile kutlama

1928’de Mustafa Kemal Atatürk’ün yol göstericiliğinde kurulan Türk Eğitim Derneği, 90’ıncı yılında verdiği resepsiyonla siyasetten bürokrasiye, sanattan diplomasiye birçok önemli ismi bir araya getirdi. Resepsiyona ayrıca Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ile birlikte sekiz milli eğitim eski bakanı da katıldı.

1.02.2018Eğitim
Beştepe sofrasının şifreleri

Beştepe sofrasının şifreleri

Hürriyet Dünyası yazarı Ahmet Hakan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da bulunduğu Beştepe sofrasına katılan isimleri tanıttı. İşte o isimler...

20.08.2015Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHPye görev vermeye soğuk

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'ye görev vermeye soğuk

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası’nda ağırladığı konuklarına 2 aylık seçim hükümeti düşündüğünü belirterek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na hükümet kurma yetkisi vermemesinin, önündeki ihtimallerden biri olduğunu bildirdi.

19.08.2015Gündem
O iftarın detayları

O iftarın detayları

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Ramazan başladığından beri her gün bir iftar organizasyonuna katılıyor. Kiminde misafir ama daha çok ev sahibi. Beştepe iftar sofralarının en büyük özelliği toplumun değişik kesimlerini buluşturması. Son olarak geçen haftanın başında eski siyasetçiler o sofranın konuğuydu. Türkiye’nin bir dönemine damga vuran eski başbakanlardan Mesut Yılmaz ve Yıldırım Akbulut gibi isimlerin de yer aldığı 500’den fazla konuğun katıldığı bu iftar çok konuşuldu. Arkadaşlarımız Nuray Babacan ve Turan Yılmaz da Ankara Kulisi için o iftarın perde arkasını araştırdılar. Bakın neler öğrendik:

5.07.2015Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Azınlık hükümeti sıkıntılara çare olmaz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Azınlık hükümeti sıkıntılara çare olmaz

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, koalisyon hesapları yapan siyasi partilere “Azınlık hükümetinin milletin sıkıntılarına çare olamayacağı kanaatindeyim” mesajı yolladı.

1.07.2015Gündem

Yazar Sonuçları

Naptın yüzüne Emrah?

Gerçekten ne yapmış öyle?

21.12.2017

Gerçek bir doğaya kaçış...

Bazı sözcüklerin büyüsü vardır, onları kullanmayı çok severiz. “Doğaya kaçış” da bunların başında gelir. Tabii her şey gibi kavramlar da ihtiyaçlar doğrultusunda şekilleniyor.

8.12.2017

Çekiyorsanız öpücem

Adriana Lima ve Metin Hara herhalde son yılların en kötü öpüşmesine imza attı.

8.10.2017

Emirgan’daki doğum günü partisinde neler oldu

 Önce pazar günleri New York usulü şampanyalı pazar partileri yaparak adından söz ettirdi. Sonra mekan içinde yeni mekanlar açarak herkesi şaşırttı.

28.02.2017

Çocukların iyilik meleği

EGE’de 2’si İzmir, 1’i Didim, 1’i de Marmaris olmak üzere 4 şubesi bulunan Gloria Jeans Coffees Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dinçerler, geçen yıl Capital dergisinin ‘gönlü zengin 50 iş insanı’ araştırmasında ‘en genç işadamı’ olarak yerini aldı.

9.09.2016

Mahkeme kararı yazarken

DENİZ Seki hakkındaki haber ve yazıları okuyanların çoğu muhtemelen aynı ikileme düşmüştür. “Uyuşturucu satmadıysa nasıl oldu da uyuşturucu ticareti yapmaktan mahkûm oldu?” Çünkü çoğu haber ve yazıda Seki’nin, “uyuşturucu ticareti yapmak” suçundan hüküm giydiği bilgisi veriliyor.

16.11.2015

Büyükekşi: Doğa Koleji’ni üç ortak alıyoruz

Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından Doğa Koleji satılıyor. Hisselerinin yüzde 80’i Turkven Yatırım Fonu’na ait olan Doğa Koleji’nin alıcıları ise üç kişilik bir konsorsiyum. Konsorsiyumu oluşturan üç işadamı Muharrem Usta, Haydar Sancak ve Mehmet Büyükekşi.

18.06.2016

Patronların sanat yarışı

Koç, Sabancı ve Eczacıbaşı’nın başı çektiği şirketler, iş hayatında olduğu kadar, sanat alanında da birbirleriyle yarışa girdi. 

11.01.2016