MENÜ

Mehmet Ali Erbil Hastane

Mehmet Ali Erbil Hastane ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mehmet Ali Erbil Hastane haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 119 Mehmet Ali Erbil Hastane haberi bulunmuştur.

Mehmet Ali Erbil Hastane Haberleri

Basiretim bağlandı,önlem alamadım

"Basiretim bağlandı,önlem alamadım"

258 gündür hastanede yatan Mehmet Ali Erbil dün taburcu oldu. Taburcu olmadan önce hastane odasında kızları Sezin ve Yasmin ile oğlu Ali Sadi ilepoz veren ünlü şovmen İsmail Bayrak'ın soruları yanıtladı. (Fotoğraflar: Behlül AYDIN)

3.07.2019Magazin
Çıkışın pozu

Çıkışın pozu

Geçen yıl 18 Kasım günü evinin banyosunda düşen ve kaburgaları kırılan, tedavi sürecinde yıllardır mücadele ettiği Kaçış Sendromu hastalığı da nükseden Mehmet Ali Erbil’den iyi haber geldi. 258 gündür hastanede yatan Mehmet Ali Erbil dün taburcu oldu. Taburcu olmadan önce hastane odasında kızları Sezin ve Yasmin ile oğlu Ali Sadi ile poz veren ünlü şovmen soruları yanıtladı.

3.07.2019Magazin
Mehmet Ali Erbilin gözyaşları... 258 gün sonra taburcu oldu

Mehmet Ali Erbil'in gözyaşları... 258 gün sonra taburcu oldu

Evinin banyosunda düşerek yaralanan ve kaldırıldığı hastanede 235 gündür tedavi gören Mehmet Ali Erbil, taburcu oldu. Erbil hastane çıkışında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Zaman zaman duygusal anlar yaşayan Erbil, hastane personeli ile hastalığı boyunca yanından ayrılmadıklarını belirttiği ilk eşi, kızı ve damadına teşekkür etti.

2.07.2019Magazin
Mehmet Ali Erbil, bugün taburcu oldu

Mehmet Ali Erbil, bugün taburcu oldu

Evinin banyosunda düşerek yaralanan ve 235 gündür hastanede tedavi gören Mehmet Ali Erbil, bugün taburcu oldu.Hastaneden çıkmadan basın mensuplarının karşına geçen Erbil " Hastane personellerine çok teşekkür ediyorum. İlk eşime ve büyük kızıma çok teşekkür ediyorum. 8 ay boyunca başımdan ayrılmadılar. Damadım bana yeniden duaları öğretti. Ben gözümü açamıyordum o dua okuyordu ben tekrar ediyordum" dedi.

2.07.2019Magazin
Mehmet Ali Erbilin doktoru konuştu

Mehmet Ali Erbil'in doktoru konuştu

Mehmet Ali Erbil’in doktoru Jan Klod Kayuka, ünlü şovmenin sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi. Erbil’in hastanede sıkıldığını söyleyen Kayuka, tedavisinin ise iyiye gittiğini ifade etti.

2.06.2019Magazin
Mehmet Ali Erbil yeniden yoğun bakımda... 5 günlük mutluluk

Mehmet Ali Erbil yeniden yoğun bakımda... 5 günlük mutluluk!

Yaklaşık üç aydır hastanede tedavisi devam eden Mehmet Ali Erbil’in bir süre önce normal odaya alındığı ortaya çıktı. Beş gün boyunca ailesiyle hasret gideren ünlü şovmenin durumunun kötüye gitmesiyle yeniden yoğun bakıma alındığı öğrenildi.

4.01.2019Magazin
Hastanede yoğun bakımda tedavisi devam eden Mehmet Ali Erbilden haber var

Hastanede yoğun bakımda tedavisi devam eden Mehmet Ali Erbil'den haber var

Evinde banyoda düşerek yaralanan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in tedavisi sürüyor. Mehmet Ali Erbil'i kızı Sezin Erbil Yazgan ve eski eşi Nergis Kumbasar, yakınları bir an olsun yalnız bırakmıyor.

24.10.2018Magazin
Mehmet Ali Erbil’in fotoğrafı hayranlarını korkuttu

Mehmet Ali Erbil’in fotoğrafı hayranlarını korkuttu

Şovmen Mehmet Ali Erbil (61), dün akşam yaptığı paylaşımla sevenlerini korkuttu.

27.09.2018Magazin
Hepsi birer şaheser: En iyi 100 mimari eser jürisinin seçimleri...

Hepsi birer şaheser: En iyi 100 mimari eser jürisinin seçimleri...

‘En İyi 100 Türk Filmi’, ‘En İyi 100 Albüm’, ‘En İyi 100 Türk Romanı’ derken sıra geldi ‘En İyi 100 Mimari Eser’e... Hürriyet Pazar, ‘soruşturma klasikleri’nde yeni bir kapıyı daha aralıyor. 100 kişilik jürimize geniş bir hareket alanı tanıdık ve tanım aralığını, ilk yerleşmelerden biri olarak kabul edilen “Göbeklitepe’den Günümüze” parantezinde tuttuk. Daha önceki soruşturmalarımızda jüri üyelerinden ‘En iyi 10’larını istemiştik, bu kez tanım aralığının genişliğinden dolayı seçkimiz ‘En iyi 20’lik listelerden oluştu. Ve nihayetinde akademisyenlerden, mimarlardan, kültür sanat insanlarından oluşan bir seçici kurul, ‘Türkiye toprakları üzerindeki en iyi 100 mimari eser’i belirledi. İşte jüri üyelerinin madde madde en iyi 20 seçimleri...

19.08.2017Hürriyet Pazar
Türkiyedeki en iyi 100 mimari eser

Türkiye'deki en iyi 100 mimari eser

‘En İyi 100 Türk Filmi’, ‘En İyi 100 Albüm’, ‘En İyi 100 Türk Romanı’ derken sıra geldi ‘En İyi 100 Mimari Eser’e... Hürriyet Pazar, ‘soruşturma klasikleri’nde yeni bir kapıyı daha aralıyor. Mimarlık, tarihsel açıdan uğradığımız bütün duraklardan çok çok daha eski. İnsanın varlığıyla birlikte etrafını inşa etme çabası, dokunuşu upuzun bir sürecin ifadesi. Doğanın fiziksel koşullarından korunma çabası, başını sokacak bir mekân arayışı, sonrasında malzemelerin ve bilimin gelişimi derken basit ihtiyaçlardan ihtişama, işlevsellikten estetiğe, günü kurtarmaktan tarihe tanıklık etmeye onca yapı insanların, toplulukların, ait oldukları coğrafyaların da bir ifade biçimine dönüştü. Üzerinde yaşadığımız Anadolu da sayısız medeniyetin tanığı. Dolayısıyla mimarlık serüveninin de... Bu açıdan ‘En İyi 100 Mimari Eser’ soruşturmamızda 100 kişilik jürimize geniş bir hareket alanı tanıdık ve tanım aralığını, ilk yerleşmelerden biri olarak kabul edilen “Göbeklitepe’den Günümüze” parantezinde tuttuk. Bu parantezin içinde antik çağ, Roma, Selçuklu, Osmanlı ve tabii ki Cumhuriyet dönemi mimarisi vardı. Jüri bu çağların ifadesi olan yapıları (tek ya da çoğul) kendi mimarlık anlayışları ve beğenileri doğrultusunda seçti. Daha önceki soruşturmalarımızda jüri üyelerinden ‘En iyi 10’larını istemiştik, bu kez tanım aralığının genişliğinden dolayı seçkimiz ‘En iyi 20’lik listelerden oluştu. Ve nihayetinde akademisyenlerden, mimarlardan, kültür sanat insanlarından oluşan bir seçici kurul, ‘Türkiye toprakları üzerindeki en iyi 100 mimari eser’i belirledi. Biz de onların seçimlerini sayfalarımıza taşıyarak tarihe özel bir not daha düştük... Kültür hayatımıza ışık tutmasını dilediğimiz bu soruşturmayı da umarız öncekiler gibi beğenirsiniz diyelim... Not: Soruşturmamızda çeşitli nedenlerden dolayı hatıralarımızdan olmasa da fiziksel çevreden silinmiş, yıkılmış, hayatı sona ermiş yapılar yer almadı. 100’lük tablo, varlığını hali hazırda sürdüren yapılardan oluştu.

19.08.2017Hürriyet Pazar
Bu yaz da ağlamaya devam

Bu yaz da ağlamaya devam

Yaz sezonunda romantik komedilerle hafiflemek isteyenleri koca bir hayal kırıklığı bekliyor. Kanallar yaz dizilerine hiç heves etmedikleri gibi, önümüzdeki haftalarda yayına giren çoğu dizide kahkahadan çok gözyaşı var.

19.05.2017Televizyon
Mehmet Ali Erbil: Öküz gribi olmuşum

Mehmet Ali Erbil: Öküz gribi olmuşum

Mehmet Ali Erbil, önceki gün rutin kontrolleri için gittiği Beşiktaş’taki bir hastane çıkışı görüntülendi.

24.02.2016Magazin
Yeliz Yeşilmen hastaneye kaldırıldı

Yeliz Yeşilmen hastaneye kaldırıldı

Yeliz Yeşilmen, yoğun iş temposu ve uykusuzluk nedenleri ile rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Yeşilmen, serum takılı kolunun fotoğrafını çekip sosyal medyada hayranları ile paylaştı.

24.02.2016Kelebek
Cumhuriyetin 91’inci yılında  91 sembol kadın

Cumhuriyetin 91’inci yılında 91 sembol kadın

Türkiye Cumhuriyeti bugün 91’inci yaşını kutluyor. Bu kutlu günde tarihte iz bırakan ‘Cumhuriyet kadınları’nı hatırlıyoruz. Sanatta, sporda, siyasette hep öncü oldular. Kimi bilimde çığır açtı, kimi söylediği şarkıyla gönlümüzde taht kurdu. Ülkemizi ileriye taşıdılar. İşte Cumhuriyet’in sembolü 91 kadın...

29.10.2014Hayat
Sağlık durumu iyiye gidiyor

Sağlık durumu iyiye gidiyor

Kenan Işık’ın tedavi gördüğü hastane ziyaretçi akınına uğradı. Işık’ın ailesi ve doktorlarıyla görüşen Fatih Aksoy ile Adem Gürses, sanatçının sağlık durumunun iyiye gittiğini söyledi.

23.03.2014Kelebek
Mustafa Balbayın özgürlük tatili

Mustafa Balbay'ın özgürlük tatili

Ergenekon davası kapsamında 4 yıl 277 gün tutuklu kaldıktan sonra 9 Aralık’ta tahliye olan CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, ailesiyle birlikte Antalya’da tatil yapıyor. Eşi ve 2 çocuğuyla kaldığı yaptığı otelde DHA’ya konuşan Balbay, "Arka fonda cezaevi duvarları olmayan ilk aile fotoğrafımız" diyerek poz verdi.

24.12.2013Gündem
Mehmet Ali Erbil taburcu oldu

Mehmet Ali Erbil taburcu oldu

Ünlü sanatçı Sağlık Bakanlığı'na ait ambulans uçakla İstanbul'a döndü.

10.06.2012Gündem
MEHMET ALİ ERBİLE KIBRISTA ANJİYO YAPILDI

MEHMET ALİ ERBİL'E KIBRIS'TA ANJİYO YAPILDI

KKTC'de bulunan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'e, göğüs ağrı şikayetiyle geldiği Kıbrıs Yakındoğu Hastanesi'nde anjiyo yapıldı. Hastane yönetiminin, Erbil'in sağlık durumu hakkında açıklama yapması bekleniyor.Ali RUHLUEL/KKTC/DHA

7.06.2012Haber
‘V kayışı’yla yola çıktı Ruslarla traktör yatırımı kapısını Irak pazarı açtı

‘V kayışı’yla yola çıktı Ruslarla traktör yatırımı kapısını Irak pazarı açtı

Mehmet Soyupak’ın iki ortakla kurduğu Fezalar Dış Ticaret A.Ş., Hindistan’dan V-Kayışları ithal ederek başladığı ticareti ihracata dönüştürmeyi başardı. Irak’a tek kalemde 500 adet (16.5 milyon dolarlık) traktör satan firma, Ruslarla Tokat’ta traktör montaj hattı kurmaya hazırlanıyor.

30.05.2011Ekonomi
Beni ve toplumu enayi  yerine koydular

Beni ve toplumu enayi yerine koydular

Mehmet Ali Erbil, Önder Fırat’la Küba’da görüntülenen eski eşi Tuğba Coşkun’a ateş püskürdü: “Beni, çocuğumu, çevremi ve toplumu resmen enayi yerine koydular!”

24.11.2010Kelebek
Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası kapsamında Pakistan'daki sel felaketi için yardım gönderenlerin isim listesi aşağıdadır.

24.08.2010Gündem
Aynı annesi...

Aynı annesi...

Su, annesi Pınar Altuğ'a müthiş benzerliğiyle dikkat çekiyor.

10.07.2010Kelebek
Dost bildiklerim meğer içki masasının bedavacılarıymış

Dost bildiklerim meğer içki masasının bedavacılarıymış

Adsız Alkolikler adlı gruba katılarak alkolü bırakan Yalçın Menteş, yaşadığı tüm sıkıntıları Kelebek'e anlattı.

25.06.2008Kelebek
O benim meleğim

O benim meleğim

Geçirdiği trafik kazası sonrası hayati tehlikeyi atlatamayan Barış Akarsu'nun annesi, "O benim meleğimdi, ne olur Tanrım onu bana bağışla" diyerek gözyaşları döküyor.

1.07.2007Gündem
O benim meleğim

O benim meleğim

MUĞLA’nın Bodrum İlçesi’nde, cuma gecesi doğum gününü kutlamaya giderken arkadaşlarıyla birlikte kaza geçirerek ağır yaralanan ve solunum cihazına bağlı olarak yaşam mücadelesi veren Barış Akarsu’nun hayranları hastaneye akın etti. Akarsu’nun hayati tehlikeyi atlatamadığını belirten doktorlar yaşamasının mucize olduğunu belirtirken, annesi Nermin Akarsu, "O benim meleğimdi, ne olur Tanrım onu bana bağışla" dedi.

1.07.2007Gündem
Alfabe Ocak 2007

Alfabe Ocak 2007

Latif ve Kanat’ın geçen yılın olaylarını ele aldığı 2006 Alfabesi o kadar çok istek aldı ki aylığa çevirmeye karar verdik. Bu aydan başlayarak her ayın ilk pazarı, geride kalan ayın olaylarını onların kara mizahi yorumlarıyla hatırlayacaksınız.

3.02.2007Kelebek
Kendine fenomen SERDAR ORTAÇ

Kendine fenomen SERDAR ORTAÇ

Sevin sevmeyin kulağınıza çalınır, farkında olmadan ezberlersiniz şarkılarını. Çünkü yıllar önce, Karabiberim şarkısıyla çıktığında Ertuğrul Özkök’ün de dediği gibi o "Türk ruhunun altın dengesini yakalayan bir sanatçı"ydı. Çekik gözleri ve kalın kaşları yüzünden "Japon James Dean" dendi, sesi ince diye dalga geçildi, ama bunlar hiçbir şeyi değiştirmedi. Mayıs başında çıkardığı albümü yine bir numarada.

3.06.2006Kelebek
Aydın Doğan Türkiye vergi rekortmeni oldu

Aydın Doğan Türkiye vergi rekortmeni oldu

Aydın Doğan, 10.3 milyon YTL vergi ile İstanbul'dan sonra Türkiye'nin de gelir vergisi rekortmeni oldu. Doğan'ı Rahmi Koç ve Semahat Arsel izledi. Mehmet Ali Erbil, Cem Yılmaz ve Seda Sayan da en çok vergi ödeyen ilk 100 isim arasında yer aldı.

21.04.2006Ekonomi
Medyadan MAGAZİN

Medyadan MAGAZİN

Hande Ataizi gövde gösterisi yapmış – İzmir’in başarısı diyor haber, güzeller hep İzmir’den çıkıyormuş da – Ali Atıf Bir şovmen Mehmet Ali Erbil’i ‘her şeyin altından çıkmakla’ ve sululukla suçluyor – Balkona üstsüz çıkan mankeni tabii ki kaçırmamışlar – Fatih Tekke’ye övgüler yağdırmış FİFA – Pardon, Daum 25 milyon kişisin NESİYLE oynamış, anlamadım – Hürriyet’ten bir hizmet daha, sevişirken nasıl sesler çıkarmalı – Gizli reklam yasak, açık açık yapınca bi’şey olmaz – Mesut Yar’ı severdim, Yataş reklamını yazınca daha çok sevdim – Atalarımız Jennifer Lopez’in kalp krizi geçirmeyeceğini nasıl bildi... vs

5.06.2005Kelebek
Daha iyi günümüz olmadan kötü günümde yanımdaydı

Daha iyi günümüz olmadan kötü günümde yanımdaydı

İki yıl önce Roma’da bir hastane odasında başlayan ilişkilerini yine Roma’da gerçekleşen mutlu bir sonla, evlilikle sürdürmeye karar veren Mehmet Ali Erbil ile Tuğba Coşkun, ilk kez Kelebek’le buluştu.

4.05.2005Kelebek
Roma’daki nikahın sırrı

Roma’daki nikahın sırrı

Mehmet Ali Erbil, yaklaşık bir yıldır beraber olduğu Tuğba Coşkun ile 30 Nisan’da Roma’da nikah masasına oturacak. Nikah için İtalya’nın seçilme nedeni ise, büyük aşkın orada, Erbil’in ‘Kaçış sendromu’ krizi nedeniyle yattığı hastane odasında başlamış olması...

26.04.2005Kelebek
İşte kavgaya neden olan g-string’li M. Ali sahnesi

İşte kavgaya neden olan g-string’li M. Ali sahnesi

Mehmet Ali Erbil, Hülya Avşar ve Halit Akçatepe’nin başrolünde oynadığı ‘Hababam Sınıfı Askerde’ filminin önceki akşam yapılan personel galasında olaylar çıktı. Hülya Avşar’ın dünkü gazetelerde yer alan ‘Mehmet Ali’nin poposu da güzelmiş’ açıklamalarının ardından gazeteciler, önceki akşamki galada Erbil’in bu görüntüsünün fotoğraflarını çekmeye çalıştı.

15.01.2005Gündem
İşte kavgaya neden olan g-string’li M. Ali sahnesi

İşte kavgaya neden olan g-string’li M. Ali sahnesi

Mehmet Ali Erbil, Hülya Avşar ve Halit Akçatepe’nin başrolünde oynadığı ‘Hababam Sınıfı Askerde’ filminin önceki akşam yapılan personel galasında olaylar çıktı.

14.01.2005Gündem

Yazar Sonuçları

Babamın kız arkadaşları beni görünce titremeye başlar

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in sosyal medyadaki iddialı pozlarıyla dikkat çeken küçük kızı Yasmin Erbil sunucu oldu. Erbil artık tv100’de her hafta sonu saat 10.00’da yayınlanacak “Yasmin Erbil’le Magazin Hattı” programını sunacak. Magazin programlarına konu olurken şimdi magazin haberlerini sunacak olan Yasmin’le bu vesileyle bir araya geldim, babasıyla ilişkisinden özel hayatına kadar tüm merak edilenleri sordum.

12.05.2019

Yeniden sahnede

18 yıl geçmiş üzerinden Akatlar Kültür Merkezi’nde Yosi Mizrahi, Doğa Rutkay ve Hakan Bilgin’in oynadığı “Üçüncü Türden Yakın İlişkiler” oyununu izleyeli...

24.01.2019

Amy 100 bin dolar zarar yazdı, kimse sigorta yapmadı

Amy Winehouse, İstanbul’da son anda sahneye çıkmadı ama üç gündür tatilini sürdürüyor, bugün ayrılacak şehirden...

21.06.2011

Dalga mı geçiyorsun! Ne evlenmesi, ne çocuğu! SEN SAKATSIN! BAKIMA MUHTAÇSIN!

Üç genç adam... Eşleri yanlarında... Çocukları da... Çocuklar ortalıkta fink atıyor... Onu bunu kurcalıyor, “Baba bana bak!” diye bağırıyor, koşup gelip kucaklarına çıkıyor? Her şey bir mutlu aile fotoğrafına uygun...

25.12.2010

Mehmet Ali-Tuğba Erbil ayrılığını okurlar tartışıyor

Mehmet Ali’yi savunmak sana mı kaldı, ayıp valla

23.03.2010

Fatih Ürek iyi oynamış

Fatih Ürek samimi, alçakgönüllü, son derece pozitif ve insan yönünü takdir ettiğim bir sanatçı.

24.12.2008

Afife ödülleri sahiplerini buldu

Bu yıl 11’incisi düzenlenen "Afife Tiyatro Ödülleri", önceki akşam Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen törenle sahiplerine verildi.

1.05.2007

Mehmet Ali Erbil’i linç etmeyelim

YAPTIĞI hata nedeniyle toplumun bir kesimi Mehmet Ali Erbil’i linç etmek istiyor.

20.06.2006

Almanya’dan dışarıya doktor göçü başladı

KUZEY Ren Vestfelya’nın Düsseldorf’taki parlamento binası önünde 2000’e yakın doktor, yağmur altında eylem yapıyor.

22.10.2005

Ekşi’ciler Selahattin Duman’ı transfer etsin

Ekşi Sözlük uzun süredir internet dünyasının en ilgi gören siteleri arasında. İyi düşünülmüş bir iş olarak çok beğeniyorum.

15.09.2005