MENÜ

Makyaj Sanatçısı

Makyaj Sanatçısı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Makyaj Sanatçısı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Makyaj Sanatçısı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 295 Makyaj Sanatçısı haberi bulunmuştur.

Makyaj Sanatçısı Haberleri

Bollywood Hintlilere yetmedi Kollywood ve Tollywood da doğdu

Bollywood Hintlilere yetmedi Kollywood ve Tollywood da doğdu

21. Yüzyıl’ın hızla değişen devini yeni yüzüyle keşfetmek için sonsuz bir heyecan duyuyorum. 6 saate yakın bir yolculuktan sonra Bombay havaalanına indik. Bombay’da (Mumbai) saat daha sabahın beşi. Saat 09.00’da külüstür bir taksiyle yola çıktık. Şoför adresi görünce "bir saat sonra oradayız" dedi ama konuşma şekli bana hiç güven vermiyor.

8.11.2008Kelebek
Nurgül erdi ödüle

Nurgül erdi ödüle

45'inci Altın Portakal Film Festivali'nde En İyi Film ödülünü , yönetmen Ben Hopkins'in 'Pazar Bir Ticaret Masalı' aldı.En İyi Yönetmen ödülü Derviş Zaim'e verilirken Nurgül Yeşilçay En İyi Kadın, Tayanç Ayaydın En İyi Erkek ödüllerine sahip oldu.

20.10.2008Gündem
Eurovision’da İngilizce söylemediğime pişmanım

Eurovision’da İngilizce söylemediğime pişmanım

Sibel Tüzün, herkesten uzakta yaşadığı aile hayatını MTV'ye anlattı.

12.08.2008Kelebek
Binbir Gece’nin yeni yüzü

Binbir Gece’nin yeni yüzü

"Binbir Gece"nin dikkat çeken yeni yüzlerinden Nazlı Ceren Ergon, tiyatro mezunu bir oyuncu.

18.02.2008Kelebek
Sabahattin Ali nasıl öldürüldü

Sabahattin Ali nasıl öldürüldü

"Türkiye’nin Hatıra Defteri" belgeselinin çekimleri, Sabahattin Ali'nin öldürülüşünü konu alan bölümle devam etti.

22.01.2008Kelebek
Köprü’nün yeni aşıkları

Köprü’nün yeni aşıkları

Star TV’de yayınlanan "Köprü" dizisi, aylardır milyonları ekran başına kilitliyor.

9.12.2007Kelebek
Danışmanlık yaptı

Danışmanlık yaptı

Batik firması, 2007-2008 sonbahar-kış koleksiyonu çekimlerini geçtiğimiz hafta Maslak Film Sokağı Stüdyoları’nda yaptı.

16.09.2007Kelebek
Mehmet Günsürün hatırına

Mehmet Günsür'ün hatırına

Şehre dehşet saçan psikopat bir seri katil ve kurbanları arasındaki ölümcül kedi fare oyununu konu alan Dehşet Gecesi, gerek senaryosu gerekse de yönetmenin yetersizliği nedeniyle sıradan bir gerilim olmaktan öteye gidemiyor. Dehşet Gecesi’ni bizler için izlenir kılan tek şey, başroldeki Mehmet Günsür’un mükemmel İngilzcesi ve rahatlığıya filmi sırtında taşıyan isim olması.

23.07.2007Kelebek
Korkma’da ikinci raunt

Korkma’da ikinci raunt

Yaklaşık 20 yıldır müzik piyasasında olan Ogün Sanlısoy, ikinci kez yayınladığı "Korkma 07" albümüyle huzurlarınızda... Albümde Ogün hayranlarını, Hayko Cepkin düeti dahil üç yeni parça, sanatçının oğluyla çektirdiği sıra dışı fotoğraflar ve 9 yıl önce çekilen bir kısa film bekliyor.

22.07.2007Kelebek
Doğayı ve insanları kurtaran alışverişler

Doğayı ve insanları kurtaran alışverişler

Alışveriş yaparken hem çevreyi koruyabilir, hem de çocukların eğitimine katkıda bulunabilirsiniz. Ya da kredi kartıyla çevreyi korumaya yardım edebilir, parfümünüz sayesinde AIDS’le mücadele edebilirsiniz. Artık markalar bu kapsamda sosyal sorumluluk projeleri için özel koleksiyonlar hazırlıyor. Bu koleksiyonlardan aldığınız ürünlerin gelirlerinin bir bölümü çeşitli kampanyalara aktarılıyor.

10.05.2007Kelebek
Göğüs çatalınızı seyirci görmesin

Göğüs çatalınızı seyirci görmesin

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü, orkestra bölümündeki kadın sanatçılara "dekolte uyarısı"nda bulundu. Önce orkestranın Genel Müdürlük binası içindeki panosuna asılan uyarı yazısı, orkestra sanatçılarından gelen tepkiler sonrasında önceki akşam kaldırıldı.

10.11.2006Gündem
23 MAYIS: Kırmızı sergi açılışı

23 MAYIS: Kırmızı sergi açılışı

Kırmızı sergi açılışı bu akşam 18:30'da Faik Paşa sokak no:41 Çukurcuma'daki Article Art Gallery'de... Article Art Gallery, 23 Mayıs - 15 Temmuz tarihleri arasında uluslararası “Kırmızı” sergisine ev sahipliği yapıyor. Galeri, yeni sergisinde Meksika, Güney Kore, Avustralya, Fransa ve İstanbul’dan sanatçıları ‘kırmızı’ konsepti altında bir araya getiriyor.

22.05.2006Seyahat
Niçin bazı insanlar hayatta daha başarılı oluyor

Niçin bazı insanlar hayatta daha başarılı oluyor?

Niçin bazı insanlar başarma arzusu ile doğarken, bazıları dışarıdan destek görmediği zaman olduğu yerde sayıyor? Niçin bazılarının tutku fitili hiçbir zaman ateşlenmiyor? Bir ailenin bazı üyeleri çok başarılı bir çizgi tuttururken, niçin aynı ailenin başka üyeleri başarı merdiveninin en alt basamaklarında debelenip duruyor?

3.03.2006Spor
Japonyadan filmler geldi

Japonya'dan filmler geldi

Bu yıl 3’ncüsü düzenlenecek olan Japon Filmleri Festivali, 2 Ekim'de İstanbul'da başlıyor. Festival 8 Ekim'de İzmir'e, 14 ile 17 Ekim tarihleri arasında da Ankara'ya uğrayacak. Japon Filmleri Haftası kapsamında ülke sinemasının son dönemini örnekleyen 8 film sanatseverlerle buluşacak. Festivalde gösterilecek filmleri biraz daha yakından tanıyalım:

15.09.2004Gündem
İşten Atılmamanın Püf Noktaları

İşten Atılmamanın Püf Noktaları

Kriz başladığından beri, birçok şirket ciddi şekilde insanları işten çıkarmaya, geride kalanlar ise sıranın ne zaman kendilerine geleceği endişesiyle yaşamaya başladı.

7.06.2001İyi Yaşam

Yazar Sonuçları

Yaza güçlü kollarla girin

Havalar ısınıyor, kolsuz elbiseler yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. İşte güzel, sıkı kol kaslarına ve ipek gibi yumuşacık bir cilde sahip olmanın sırları...

29.05.2009

Ünlülerin makyözü İstanbul’da

Kurtlar Vadisi Irak’ta yönetmen Serdar Akar’la tanışıp, onunla çalışmayı çok seven ünlü makyaj ve saç sanatçısı Lynda Armstrong, Akar’ın yeni filmi Barda için tekrar Türkiye’de.

27.06.2006

Nadir Ermiş de gecelere döndü

Tekstilci Nadir Ermiş, bir zamanların hızlı çapkınlarındandı...

13.04.2004