MENÜ

Iş Dünyası

Iş Dünyası ile ilgili tüm haberleri, son dakika Iş Dünyası haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Iş Dünyası haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 15.895 Iş Dünyası haberi bulunmuştur.

Iş Dünyası Haberleri

Okullarda ara tatili ne zaman başlayacak

Okullarda ara tatili ne zaman başlayacak?

2019 2020 eğitim öğretim döneminin başlaması ile beraber ara tatillerle ilgili bilgiler öğrenci ve velilerin gündemine geldi. Bu sene Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından ilk kez uygulanacak olan ara tatil takvimi daha önce paylaşılmıştı. Peki, ara tatiller ne zaman yapılacak? İşte, milyonlarca öğrencinin ara tatillere başlayacağı tarihler...

11.09.2019Gündem
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: Türkiye-ABD Serbest Ticaret Anlaşması imzalanmalı

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: Türkiye-ABD Serbest Ticaret Anlaşması imzalanmalı

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu "Türkiye ile ABD arasında bir serbest ticaret anlaşması veya benzeri etkisi olacak tercihli ticaret anlaşması muhakkak imzalanmalı" dedi.

11.09.2019Ekonomi
Ara tatiller ne zaman yapılacak 15 tatil ne zaman

Ara tatiller ne zaman yapılacak? 15 tatil ne zaman?

Yaklaşık üç ay süren yaz tatilinin ardından 18 milyonun üzerinde öğrenci ve 1 milyonu aşkın öğretmen için yeni eğitim öğretim yılının ilk ders zili çaldı. Gözler şimdi bu yıl ilk kez uygulanacak ara tatiller ile yarı yıl tatilinin yapılacağı tarihlerde. Peki, ara tatiller ne zaman yapılacak? 15 tatil ne zaman?

9.09.2019Gündem
Ziya Selçuk: Tek bir çocuğun eğitimi bile bütün bir ülkenin meselesidir

Ziya Selçuk: Tek bir çocuğun eğitimi bile bütün bir ülkenin meselesidir

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 2019-2020 eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle yayımladığı mesajda, tek bir çocuğun eğitiminin bile bütün ülkenin meselesi olduğunu belirterek, “Bugün okullarımızda 18 milyondan fazla çocuğumuz ders başı yaptı. 18 milyon diyerek bir sayıya indirgediğimiz mevcudumuz, çok değil, 20 sene sonra bugün bizim yerimizde kararlar alıp veren, ülke istikbali için kafa yoran, çalışan, hatta ebeveyn olan, sorumluluk sahibi yetişkinler olacak” dedi.

9.09.2019Eğitim
Alman ekonomisinde resesyon tehlikesi

Alman ekonomisinde "resesyon" tehlikesi

Bu yılın ikinci çeyreğinde bir önceki çeyreğe göre yüzde 0,1 daralan Alman ekonomisinin üçüncü çeyrekte de daralması bekleniyor.

2.09.2019Ekonomi
Keenetic, Türkiye pazarına girdi, yeni ürünlerini tanıttı

Keenetic, Türkiye pazarına girdi, yeni ürünlerini tanıttı

Yaklaşık 9 yıl önce Hong Kong’da kurulan, ev ve iş dünyasına internet erişimi ve Wi-Fi çözümleri sunan Keenetic, 2018 yılının sonlarına doğru Türkiye pazarına giriş yaptı. Aradan geçen kısa sürenin ardından Türkiye’de bir basın toplantısı düzenleyen şirket, yeni ağ ürünlerini de burada tanıttı.

1.09.2019Teknoloji
Kuzularımızı kurtlara yedirtmeyiz

'Kuzularımızı kurtlara yedirtmeyiz'

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki 30 Ağustos resepsiyonunda “Kahraman güvenlik güçlerimiz, ülkemiz içindeki sarp dağlardan şehirlerin karanlık dehlizlerine, yurtdışında teröristlerin yuvalandığı inlere kadar bölgemizin tamamını adeta hallaç pamuğu gibi atıyor. Bizler, kesinlikle gerek Dicle’nin gerek Fırat’ın doğusunda kuzularımızı kurtlara kaptırtmayacağız, yedirtmeyeceğiz” dedi. Erdoğan şunları söyledi:

31.08.2019Gündem
Kocaelisporun transfer yasağı kalktı

Kocaelispor'un transfer yasağı kalktı

TFF 3. Lig'de mücadele eden Kocaelispor'un 10 yıllık transfer yasağı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin desteği ile borçlarının ödenmesi ile kalktı.

29.08.2019Futbol
İTO Başkanı Avdagiç: İhracat Ana Planı, üretim ve büyümenin ana taşıyıcısı olacaktır

İTO Başkanı Avdagiç: İhracat Ana Planı, üretim ve büyümenin ana taşıyıcısı olacaktır

İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç "İhracat Ana Planı, üretim ve büyümenin ana taşıyıcısı olacaktır. Plan, ihracatçı ve sanayicinin yapacağı yatırımlarda finansman ihtiyacının dünya ile rekabet edecek şartlarda karşılanmasıyla daha da güçlenecektir" dedi.

29.08.2019Ekonomi
Almanyada iş dünyası güveni yaklaşık 7 yılın en düşüğünde

Almanya'da iş dünyası güveni yaklaşık 7 yılın en düşüğünde

Ülkede, sanayi ve ticarete ilişkin Ifo İş Dünyası Güven Endeksi, ağustosta 95,1 puan beklentiye karşın 94,3'e gerileyerek Kasım 2012’den beri en düşük değere indi.

26.08.2019Ekonomi
İş dünyası STA için Meksikanın kapısını çaldı

İş dünyası STA için Meksika'nın kapısını çaldı

Ticaret Bakan Yardımcısı Gonca Yılmaz Batur'un başkanlığındaki Türk heyeti, "Hedef Ülke" Meksika'da çeşitli temaslarda bulundu. İki ülke arasındaki Serbest Ticaret Anlaşması müzakerelerinin yeniden başlatılması için eylül ayında teknik heyetler düzeyinde görüşme yapılması kararlaştırıldı.

24.08.2019Ekonomi
Bilderberg Toplantıları nedir

Bilderberg Toplantıları nedir?

Bilderberg Toplantıları, dünya çapında gerçekleşen bir organizasyondur. Toplantılar Bilderberg Grubu, Bilderberg Konferansı, Bilderberg Kulübü diye de adlandırılmaktadır. Bilderberg'in ilk kurucuları arasında Hollanda Prensi Bernhard ve Polonyalı sosyolog Dr. Joseph Hieronim Retinger vardır.

24.08.2019Gündem
FETÖnün Ege ve Akdeniz sorumlusu sınır kapısında yakalandı

FETÖ'nün Ege ve Akdeniz sorumlusu sınır kapısında yakalandı

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY), Ege ve Akdeniz'de iş dünyası yöneticisi Mehmet Tahir Kocakurt, Habur Sınır Kapısı'ndan yurt dışına kaçmak isterken yakalandı.

23.08.2019Gündem
Ukrayna’dan 12 ay direkt uçuş talebi

Ukrayna’dan 12 ay direkt uçuş talebi

Ukrayna Antalya Konsolosu Viacheslav Khomenko, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ukrayna-Antalya arasındaki ticari ve ekonomik ilişkilerin konuşulduğu görüşmede, işbirliği imkânları ve yatırım fırsatları masaya yatırıldı.

23.08.2019Ekonomi
Serbest dolaşımı sonlandırma kararı İngiliz hizmet sektörünü vurabilir

Serbest dolaşımı sonlandırma kararı İngiliz hizmet sektörünü vurabilir

İngiliz hükümetinin, ülkenin AB'den anlaşmasız şekilde ayrılması halinde serbest dolaşımı sonlandıracak olmasının, ekonominin yaklaşık yüzde 80'ini oluşturan hizmet sektörüne darbe vurması bekleniyor.

21.08.2019Dünya
Genç bir kadın oyuncunun isyanı: Tek tip olmak zorunda değiliz

Genç bir kadın oyuncunun isyanı: Tek tip olmak zorunda değiliz!

Hayal Köseoğlu altı yaşından beri ekranda. Bu işin okulunu okumuş. Kafayı sadece iyi oynamaya taktığı için de şimdilerde sektöre dair dertleri büyük. Konservatuvar mezunu arkadaşları garsonluk yaparken güzellik yarışmalarından çıkanların başrol olmasını yadırgıyor: “Ameliyatını bir avukata yaptırman gibi”... Kiloları yüzünden maruz kaldığı baskıları, “Bu sette sadece seni yediriyorlar herhalde diyenler vardı” örneğiyle anlatıyor. Ekrandaki güzellik anlayışının herkesi aynılaştırdığını savunuyor. “Renklerimizi kaybetmemiz isteniyor; kalçan büyük olur ya da göğsün yoktur, tek tip olmak zorunda değiliz!” diyor. Bu sezon dört sinema filmi ve bir diziyle karşımızda olacak Köseoğlu’nun isyanını dinledik.

18.08.2019Hürriyet Pazar
Son dakika... Dışişleri Bakanı Çavuşoğlundan güvenli bölge açıklaması

Son dakika... Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan güvenli bölge açıklaması

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD ile güvenli bölge mutabakatı için, "Trump'ın 20 mil sözü var. Burada amaç 'Güvenli Bölge'den YPG/PKK'nın çıkarılmasıdır. ABD silah yardımını devam ettiriyor. Samimi olmaları ve oyalama sürecinin Türkiye tarafından tolere edilmeyeceğini anlamaları gerekiyor." dedi.

15.08.2019Dünya
Huawei, 2025 yılı için 10 mega-trend tahminini açıkladı

Huawei, 2025 yılı için 10 mega-trend tahminini açıkladı

5G kapsamı, yapay zeka (AI), ev robotu ve akıllı asistan kullanım oranları da dahil olmak üzere 2025 yılına kadar teknoloji eğilimlerini öngören Huawei, geleceği şekillendirecek 10 mega-trend tahminini açıkladı.

9.08.2019Teknoloji
Google üretimde geri dönüştürülmüş maddeleri kullanacak

Google üretimde geri dönüştürülmüş maddeleri kullanacak

ABD'li teknoloji devi Google, çevre kirliliğini azaltma amacıyla ürünlerinde geri dönüştürülmüş maddeleri kullanacağını duyurdu. 2022 yılı itibarıyla şirket tarafından üretilen tüm ürünler geri dönüştürülmüş maddeler içerecek.

6.08.2019Teknoloji
TESKten bedelli kredisine düşük faiz talebi

TESK'ten "bedelli kredisi"ne düşük faiz talebi

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken "Askerlik görevini bedelli olarak yerine getirmek isteyenlere bankalar düşük faizli kredi vermeli" dedi.

3.08.2019Ekonomi
İş dünyası GDPR’a Yakından Bakış” seminerine katıldı

İş dünyası GDPR’a Yakından Bakış” seminerine katıldı

Çağrı Merkezleri Derneği tarafından düzenlenen seminerde, Türkiye’de yürürlükte bulunan Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile Avrupa’da yürürlükte olan Avrupa Birliği Genel Veri Koruma Tüzüğü arasındaki farklılık ve benzerlikler ele alındı. İş dünyasına her iki yasal düzenlemenin de getirdiği yükümlülükler hakkında bilgi verildi.

1.08.2019Teknoloji
Bakan Pekcandan müteahhitlere Latin Amerika çağrısı

Bakan Pekcan'dan müteahhitlere Latin Amerika çağrısı

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan "Paraguay Ticaret ve Sanayi Bakanı Liz Cramer ile beraber Türkiye ile Paraguay arasındaki kültürel benzerliğin rüzgarını arkamıza alarak iş dünyasının önündeki engelleri kaldırmaya hazırız. Müteahhitlerimiz Latin Amerika'da çok az iş aldı. Müteahhitlerimizin toplam 25 projede 975 milyon dolarlık iş hacmi var" dedi.

31.07.2019Ekonomi
Dedeman Ailesinin acı günü... Ünlü iş adamı son yolculuğuna uğurlandı

Dedeman Ailesi'nin acı günü... Ünlü iş adamı son yolculuğuna uğurlandı

Dedeman Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Dedeman, Yeniköy Mezarlığı'nda toprağa verildi.

27.07.2019Ekonomi
Türkiye’den iki aday

Türkiye’den iki aday

Show TV’nin final yapan dizisi Çarpışma ile uzun süre sonra ekranlara dönen Kıvanç Tatlıtuğ ve atv’nin dönem dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın başrol oyuncusu Uğur Güneş, şu sıralar ayrı bir heyecan yaşıyor.

27.07.2019Televizyon
Suudi engeli

Suudi engeli

Suudi Arabistan sayıları 80’i geçen Türk TIR’larını çeşitli gerekçelerle gümrük kapılarında bekletmeye başladı. Ticaret Bakanlığı TIR’lar için diplomatik görüşmelerin sürdüğünü açıklarken, iş dünyası ise yapılanı kasıtlı buluyor.

27.07.2019Ekonomi
BİLSEM öğretmenlerine ‘3D’ eğitimi

BİLSEM öğretmenlerine ‘3D’ eğitimi

MEB, BİLSEM öğretmenlerinin geleceğin mesleği olarak tanımlanan ‘3D’ yazılımları konusunda uluslararası eğitimlere alınmasını sağlayacak projeyi hayata geçiriyor. Avrupa Komisyonu ve Portekiz Ulusal Ajansı tarafından finanse edilen ‘Geleceğin Eğitiminde 3D Yazıcıların Kullanılması Projesi’ kapsamında yürütülecek çalışmayla, öğrencilerin analitik ve matematik becerilerini geliştirebilmek için öğretmenlerin dijital yeterliliklerinin uluslararası düzeyde artırılması hedefleniyor.

26.07.2019Eğitim
Tatil belirsizliği

Tatil belirsizliği

Kurban Bayramı tatiline sayılı günler kalsa da tatilin kaç gün olacağı netleşmedi. 10 Ağustos’ta başlayacak bayram tatili, 14 Ağustos Çarşamba bitiyor. Perşembe ve cuma günleri ise henüz tatil süresine dahil edilmedi. Turizm dışındaki sektörler tatil süresinin uzamasına karşı çıkarken, turizmciler de tatilin uzaması konusunda yapılacak bir açıklama için artık geç kalındığını düşünüyor.

26.07.2019Ekonomi
İş dünyasından faiz kararı değerlendirmesi

İş dünyasından faiz kararı değerlendirmesi

Merkez Bankası'nın faizi indirmesiyle birlikte iş dünyasının temsilcileri açıklamalarda bulundu.

25.07.2019Ekonomi
Almanyada iş dünyası güveni beklenenden fazla kötüleşti

Almanya'da iş dünyası güveni beklenenden fazla kötüleşti

Ülkede, sanayi ve ticarete ilişkin Ifo İş Dünyası Güven Endeksi, temmuzda 97,2 puan beklentiye karşın 95,7 puana gerileyerek Nisan 2013’ten beri en düşük değere indi.

25.07.2019Ekonomi
Amerika-Türkiye ilişkileri kısa vadeli, siyasi söylemlerle bozulacak ilişki değil

''Amerika-Türkiye ilişkileri kısa vadeli, siyasi söylemlerle bozulacak ilişki değil"

AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, "Amerika-Türkiye ilişkileri kısa vadeli, birtakım siyasi söylemlerle bozulacak ilişkiler değil. Bugünün gündeminde olan konuların geçici siyasi manevralar olduğunu düşünüyorum. Hiçbir zaman Amerika, Türkiye'nin güvenlik endişesine duyarsız kalamaz." dedi.

23.07.2019Gündem
Alperi çabuk unuttu

Alper'i çabuk unuttu!

Oyuncu Tuvana Türkay 2016'dan bu yana bir dargın bir barışık aşk yaşadığı Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk'tan 2 hafta önce ayrılmıştı.

22.07.2019Magazin
Hanımefendiyle tanıştım

Hanımefendiyle tanıştım

30 Temmuz’da Harbiye Açıkhava’da vereceği konsere hazırlanan Selami Şahin, önceki gün Etiler’deydi.

22.07.2019Magazin
İş dünyası, şirket borçlarını yapılandıracak yeni kanundan memnun

İş dünyası, şirket borçlarını yapılandıracak yeni kanundan memnun

İTO Başkanı Şekib Avdagiç "İTO olarak bu adımın; üretimin, istihdamın ve ihracatın damarlarını açma konusunda önemli bir işlev üstleneceğine inanıyoruz" dedi.

21.07.2019Ekonomi
Arabuluculukta yüzde 72 anlaşma

Arabuluculukta yüzde 72 anlaşma

YARGI Reformu Strateji Belgesi’nin en önemli başlıklarından olan ve genişletilmesi hedeflenen arabuluculuk uygulamasında son altı yılda büyük başarı sağlandı.

20.07.2019Gündem
İş dünyası mezunlardan ne bekliyor

İş dünyası mezunlardan ne bekliyor?

Para kazanman ve mutlu bir yaşam sürmen için hayalindeki işi yapman gerekiyor! Peki hayalindeki işe girmen için neler yapman lazım? Bunun için şirketlerin senden ne beklediğini biliyor olman gerekiyor! Biz onların istediği bütün özelliklerin sende olabileceğini düşünüyoruz! Peki, ama nasıl? Eğitim ve Kariyer Danışmanı Nur Erdem Özeren anlatıyor, detaylar videoda! (Sponsorlu içerik)

19.07.2019Eğitim
Bilişim 500de kategori lideri oldu

Bilişim 500'de kategori lideri oldu

Yerli Ar-Ge faaliyetleriyle üreticilerinin donanımlarını katma değerli çözümlere dönüştürmeyi hedefleyen AIR Telekomünikasyon Çözümleri (AIR), Türkiye'nin ilk 500 bilişim şirketini belirleyen Bilişim 500 Plus Ödül Töreni'nde Sistem Entegratörü ve İş Ortağı kategorisinde Telekomünikasyon Altyapı Donanımı alanında birincilik ödülü aldı.

18.07.2019Teknoloji
Silahlar, lobiler hükümet üyeleri

Silahlar, lobiler hükümet üyeleri

‘Ben Trump’ın altındakilerle aynı düşüncede olduğuna inanmıyorum. Bunu da Osaka’da söyledi.’

18.07.2019Gündem
Karadağ ile serbest ticaret anlaşması revize edildi

Karadağ ile serbest ticaret anlaşması revize edildi

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan "Bu protokolle beraber karşılıklı ticaret iş birliği ve yatırım olanaklarının geliştirilmesi üzerinde çalışacağız. Amacımız ikili ticaretimizin artışının sürdürülebilir ve sağlam bir zemine oturmasını sağlamak" dedi.

17.07.2019Ekonomi
4G dijitale hazırladı; 5G sıçrama yaşatacak

4G dijitale hazırladı; 5G sıçrama yaşatacak

5G ve sınır bilişim teknolojileri, iş dünyasının yepyeni uygulamalar ve gelir modelleriyle tanışmasını sağlayacak. Ancak telekom operatörlerinin 5G’ye geçişe daha sıkı hazırlanması gerekiyor.

17.07.2019Teknoloji
İTO Başkanı Avdagiç: Gelecek nesiller 15 Temmuz destanından ilham ve güç alacak

İTO Başkanı Avdagiç: Gelecek nesiller 15 Temmuz destanından ilham ve güç alacak

İTO Başkanı Şekib Avdagiç "15 Temmuz öyle bir destandır ki, bundan sonraki nesiller, bu destanı okuyarak, demokrasiye, milli iradeye sahip çıkma ilhamı ve gücü alacaklardır" dedi.

16.07.2019Ekonomi
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: Türkiye ekonomisi tarihi stres testi geçirdi

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: Türkiye ekonomisi tarihi stres testi geçirdi

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu "15 Temmuz hem Türkiye siyaseti, hem de Türkiye ekonomisi için tarihi bir stres testi oldu. Milletin dirayetiyle bu test başarıyla geçildi" dedi.

14.07.2019Ekonomi
El alem ne der örgütü var

El alem ne der örgütü var!

Mindshare CEO’su Bülent Yar, yeni iş dünyasını ve iş dünyasında farklılık yakalayanları “Kader Gayrete âşıktır” kitabında yazdı. Yar, “Türkiye’de ‘El âlem ne der’ örgütü var, hareket etmeyelim, mevcut durumda kalalım gibi... Çözüme ulaşanların çuvaldızı önce kendine batırdığını görüyorum. Kitabın adı da bu duygularla, düşüncelerle çıktı ortaya” diye konuştu.

13.07.2019Ekonomi
İş dünyasından 15 Temmuz mesajları

İş dünyasından 15 Temmuz mesajları

İş dünyasından önemli isimler Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensuplarının 15 Temmuz hain darbe teşebbüsünün 3. yılının geçmesinin ardından açıklamalarda bulundu.

12.07.2019Ekonomi
FETÖnün kritik isimlerine ceza yağdı

FETÖ'nün kritik isimlerine ceza yağdı

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki ihanet girişiminin ardından Ankara merkezli yürütülen soruşturmalar sonucu çok sayıda dava açıldı. Ankara'daki 52 darbe davasının yanı sıra örgüt üyeliği ve yöneticiliği suçlamasıyla görülen davaların önemli bir kısmı karara bağlandı. Darbe girişimini yöneten sözde yurtta sulh konseyi üyeleri ile hakim, savcı, gazeteci, futbolcu ve iş adamlarından oluşan örgüt mensuplarına ceza yağdı.

12.07.2019Gündem
2019un en çok kazanan ünlüleri belli oldu 2016nın birincisi yeniden zirvede

2019'un en çok kazanan ünlüleri belli oldu! 2016'nın birincisi yeniden zirvede

İş dünyası dergisi Forbes, 2019'un en çok kazanan ünlü isimlerini açıkladı.

11.07.2019Ekonomi

Yazar Sonuçları

İş dünyası 100 milyar doların peşinde

Türkiye ile ABD arasında siyaset kadar ticaret de masada. Çin’e gümrük vergilerini arttırmak isteyen Başkan Donald Trump’ın ortaya attığı 100 milyar dolarlık ticaret hedefinin gerçekleşmesi için iki ülke işinsanları yol haritasını çıkardı. Önceki gün Türkiye’ye gelen ABD Ticaret Bakanı Wilbur Ross yapacağı görüşmelerde bu yol haritasını konuşacak. Ortaya çıkan sonuçlar ortak bir projeye dönüştürülecek. Bu projenin lansmanı ise 25 Eylül’de New York’da yapılacak.

8.09.2019

Z kuşağını motive etmek gittikçe zorlaşıyor

Çalışma yaşamınızda sizi en çok ne motive eder? Takdir edilmek mi, kariyer imkanı mı yoksa aldığınız ücret mi? Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Aşkın Keser, günümüzde sürekli değişen koşullar ve pek çok yeniliğin motivasyon ihtiyacını giderek artırdığını anlatırken, Z kuşağını motive edebilmenin de artık çok kolay olmadığına dikkat çekti.

2.08.2019

Ankara payvonları gibi

KENTİMİZDE, özellikle de Bayraklı bölgesinde çok sayıda yüksek bina var.

28.07.2019

Trump’a ne kadar güvenilmeli?

ABD Başkanı Donald Trump, kamuoyu önünde önce G-20’de sonra Amerika’da açık açık Türkiye’ye hak verdi.

19.07.2019