MENÜ

Günsan

Günsan ile ilgili tüm haberleri, son dakika Günsan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Günsan haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 133 Günsan haberi bulunmuştur.

Günsan Haberleri

RadiusApp uygulaması ile prizler kişiselleştirilebiliyor

RadiusApp uygulaması ile prizler kişiselleştirilebiliyor

Geliştirilen Radius App isimli uygulama ile prizlerin görünümü kişiselleştirilebiliyor. İOS ve Android cihazlara ücretsiz olarak indirilen uygulama ile prizlerinizi ve anahtarlarınızı istediğiniz şekilde renklendirip, tasarlayabilmenizi ve dilediğiniz fotoğrafı ya da görseli ekleyebilmenizi sağlıyor.

28.01.2020Teknoloji
USB portlu prizler giderek yaygınlaşıyor

USB portlu prizler giderek yaygınlaşıyor

Elektronik cihazlar hayatımızda daha çok yer almaya başladıkça onları şarj etme ihtiyacı da doğuyor. Prizler de bu doğrultuda değişime girerken, yeni nesil prizlerde artık USB portları görmeye başlıyoruz.

14.01.2020Teknoloji
Güldür Güldürün Suzanı Simge Günsan kimdir

Güldür Güldür'ün Suzan'ı Simge Günsan kimdir?

Güldür Güldür Show'un Suzan'ı Simge Günsan, birçok izleyici tarafından yakından araştırılmaya başlandı. Kariyeri boyunca birçok oyunda yer alan Güldür Güldür Suzan, bazı oyunlarda ise sahne teknisyeni olarak yer almıştır. Peki, Güldür Güldür'ün Suzan'ı Simge Günsan kimdir?

11.10.2019Hayat
46 yılda 44 ülkeye ulaştı

46 yılda 44 ülkeye ulaştı

40 milyar lirayı bulan mobilya sektöründe 16 bin ihracatçıdan biri olan Kayserili Kilim Mobilya hedefi büyüttü. Temelleri 1975 yılında İsmail, Mahmut ve Mehmet Yayla kardeşler tarafından atılan Kilim Mobilya, 44 ülkeye ihracat yapıyor. Şirketin 2019 hedefi ise 365 milyon liralık ciroya ulaşmak.

25.06.2019Ekonomi
Fabrikaları kapatma kararı aldı: Bir ülke ayaklandı

Fabrikaları kapatma kararı aldı: Bir ülke ayaklandı

Alman Opel’i Fransız PSA Grubu’na satan, Avrupa’dan ve bir çok pazardan Chevrolet markasını çeken Amerikan otomotiv devi General Motors (GM) Güney Kore’deki fabrikalarını kapatma kararı aldı. Ülkede binlerce işçi eyleme başlarken, Güney Kore’nin 270 bin nüfuslu Gunsan şehri büyük bir mali krizin eşiğine geldi.

15.02.2018Ekonomi
465 kişi eğitim için koştu

465 kişi eğitim için koştu

Eğitimde fırsat eşitliği için koşan 465 kişi, Darüşşafaka için 733 bin lira bağış topladı.

7.12.2017Eğitim
13 şirket Darüşşafaka için koşacak

13 şirket Darüşşafaka için koşacak

Bu yıl okula yeni başlayan 48 öğrencinin bir yıllık eğitim masraflarını karşılamak üzere, Darüşşafaka Cemiyeti tarafından başlatılan kampanyaya Türkiyenin dev şirketlerinden de destek geldi. Bu şirketler 12 Kasım 2017 Pazar günü düzenlenecek 39. Vodafone İstanbul Maratonu’nda Darüşşafaka Cemiyeti için koşarak eğitimde fırsat eşitliği misyonuna destek verecek.

8.11.2017Eğitim
Yılda 100 tonla başladı, talebe yetişemiyor Tüm dünyaya satıyor...

Yılda 100 tonla başladı, talebe yetişemiyor! Tüm dünyaya satıyor...

Sındırgı'da 2007 yılında 100 tonla başladığı "ev tipi turşu" üretimini bin 500 tona çıkaran girişimci Halil Güner, ihracata başladı. İlçe genelinde 450 çiftçi ailesine sözleşmeli ekim yaptıran Güner'in geleneksel yöntemlerle ürettiği turşular, iç pazarın yanı sıra İngiltere, İspanya, Katar ve Suudi Arabistan'a da satılıyor.

6.05.2017Ekonomi
Günsan yeni iletişim kampanyasını tanıttı

Günsan yeni iletişim kampanyasını tanıttı

Anahtar ve priz sektörünün öncü firmalarından Günsan, yeni kurumsal kimliğini ve yeni iletişim kampanyasını tanıttı.

12.02.2016Ekonomi
İstanbul Modernde 5 Kısa Film

İstanbul Modern'de 5 Kısa Film

İstanbul Modern, kuruluşunun 10. Yılında, Türk sinemasının 100. yılına ithafen hazırladığı “Yüzyıllık Aşk: Türkiye’de Sinema ve Seyirci İlişkisi” sergisine paralel bir program sunuyor.

27.12.2014Keyif
Çalışma yapılan yolda kaza: 1 ölü

Çalışma yapılan yolda kaza: 1 ölü

YOZGAT’ta, yol yapım çalışması nedeniyle ulaşımın tek şeritten verildiği yolda 2 otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelen kazanda 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

30.09.2014Gündem
Sekiz firmaya rekabet ihlali sorgusu

Sekiz firmaya 'rekabet ihlali' sorgusu

Rekabet Kanunu'nu ihlal ettikleri gerekçesiyle haklarında soruşturma açılan trafik işaretleme sektöründe faaliyet gösteren 8 şirketin sözlü savunmaları alındı.

20.09.2012Ekonomi
‘Mohikan-Cemalan’ sentezi yaptı, Kürt-Kızılderili bağı kurdu

‘Mohikan-Cemalan’ sentezi yaptı, Kürt-Kızılderili bağı kurdu

Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, ABD’ye birkaç ay önce yaptığı ziyarette bir Kızılderili liderine, “Bizdeki aşiret isimleriyle sizin kabile isimleri benziyor, aramızda akrabalık var mı” diye sorduğunu aktardı. Çağlayan, “Ben baba tarafından Kürt’üm, Cemalan aşiretine mensubum. Kızılderililerin ‘Mohikan-Cemalan’ kabilesi var” dedi.

8.02.2011Ekonomi
Çağlayan: Onlar Mohikan ben Cemalan

Çağlayan: Onlar Mohikan ben Cemalan

Devlet Bakanı Zafer Çağlayan, Amerika ile Ortak Ticaret Konseyi’nde yer alacak Türk iş adamlarının adlarını açıkladı.

8.02.2011Ekonomi
İŞTE KAZANANLARIN LİSTESİ

İŞTE KAZANANLARIN LİSTESİ

En güzel manzara fotoğraflarını hurriyet.com.tr okurları seçti. İşte kazananların isimleri...

12.11.2009Gündem
Bir batışın çok onurlu öyküsü

Bir batışın çok onurlu öyküsü

DEBA’yı kuran, Türk tekstiline öncülük eden Esat Sivri: “İnsan çalmadıysa çırpmadıysa, kumarda yemediyse, yata, kata harcamadıysa, utanmasına hiç gerek yok.”

7.10.2009Ege
Burberry, Türkiye’den 60 milyon dolarlık alım yaptı

Burberry, Türkiye’den 60 milyon dolarlık alım yaptı

İngiliz lüks devi Türkiye’den alımını 40 kat artırdı. Amerikalı hazır giyim devi GAP’ın Türkiye satın alma ofisinin başında uzun yıllar bulunduktan sonra Günsan Moda ve Perakende Danışmanlık şirketini kuran Günsan Çetin, ’miras marka’ olarak anılan Burberry’nin Türkiye’de ilk kez 2007 yılında üretim yaptırmasını sağlamıştı.

12.05.2009Ekonomi
Hükümet sesimizi duymadı, umudu ’moda’ya bağladık

Hükümet sesimizi duymadı, umudu ’moda’ya bağladık

Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (TGSD) Başkanı Ahmet Nakkaş, küresel kriz ve öncesinde ekonomi yönetimini sürekli uyarmalarına karşın seslerini duyuramadıklarını belirterek, "Yaklaşık 4 yıldır sektörün çığlığını duymayan siyasi otoriteden umudumuzu kestik" dedi.

30.04.2009Ekonomi
Cumhuriyetin ışığı söndü

Cumhuriyetin ışığı söndü

Muğla’da 32 yıl öğretmenlik yapan, evini eğitime bağışlayan 88 yaşındaki Feriha Günsan, 30 Ekim’de böbrek ağrısı şikayetiyle Özel Yücelen Hastanesi’ne kaldırıldı. Böbrek yetmezliği tanısı konulan Günsan, tedaviye alındı, dün saat 07.15 sıralarında fenalaşarak yaşamını yitirdi.

26.11.2008Ege
Bir kahraman gibi öldü

'Bir kahraman gibi öldü'

Adana’da ATM’ye yerleştirilmek istenen parayı almak isteyen soygunculara karşı gelince kurşunlanarak öldürülen banka güvenlik görevlisi 27 yaşındaki Ekrem Biçer’in cenazesi, öfke ve gözyaşının hakim olduğu törenle toprağa verildi.

18.11.2008Gündem
Maalesef Aleyna ölmüş

Maalesef Aleyna ölmüş

Güngören’de patlayan bombalar 18 can alırken, yüzlerce insanın da hayatını kararttı.

28.07.2008Gündem
Yabancı ’Türkiye’siz olmaz’ diyor üretici ’komisyon’la kıvranıyor

Yabancı ’Türkiye’siz olmaz’ diyor üretici ’komisyon’la kıvranıyor

TGSD’nin düzenlediği sektör ile dış alım gruplarının bir araya geldiği toplantı tartışmalara sahne oldu.

16.11.2007Kelebek
Evini okul yapacak

Evini okul yapacak

MUĞLALI 95 yaşındaki emekli öğretmen Osman Günsan yaşadığı iki katlı bahçeli evi Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağışladı. Çocuğu olmayan Günsan, “Ben öldükten sonra çocuklarıma evim hizmet edecek” dedi.

22.09.2007Gündem

Yazar Sonuçları

Müzik dinleme süresi arttı

Bu hafta yeni verilerle karşınızdayım. Bu kez söz konusu, IFPI’ın yani Uluslararası Fonografi Endüstrisi Sendikası’nın “Müzik dinleme alışkanlıkları 2019” raporu. Yeni yayınlanan bu verilerde bazı çarpıcı sonuçlar öne çıkıyor.

3.10.2019

Kontrtenor sesini Türkiye'ye tanıttı

Ses sanatçısı Cenk Yüksel’i ilk kez, girdiği bir yarışma sonrası yaklaşık 20 milyonda bir rastlanan ses özelliğine sahip kontrtenor olmasıyla tanıdık. Son olarak sesinin özelliğini bir sosyal sorumluluk projesi için de projelendiren Yüksel, sahnede hem sesini hem bedenini erkek ve kadın olarak kullanarak toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmeye hazırlanıyor.

15.03.2019

Şiddeti lanetleyen bir öğretmen terör destekçisi olabilir mi?

 İsmet Akyol 1996’da öğretmenliğe başladı. O günden bu yana Çaycuma Muharremşah İlköğretim Okulu, Nebioğlu İlköğretim Okulu, Burunkaya Şehit Emrah Kartal İlköğretim Okulu’nda görev yaptı. En son Çaycuma Sipahiler Ortaokulu’nda Türkçe öğretmeni olarak görev yapıyordu ki, 686 numaralı KHK ile öğretmenlikten ihraç edildi.

15.03.2017

55 milyon dolarlık tankeri denize indirdi, beyaz bayrak için Malta ve Marshall’ı seçti

Seul’den (Kore) Hyundai Heavy Industries (HHI) Co. Ltd’nin önemli tersanelerinden birinin bulunduğu Gunsan’a 3 saatlik yolculuk için otobüsteyiz.

15.09.2013

Gaziantep’te, ‘Kim daha zengin’ bahsine girdiler yanıtı Malatya’da aldılar

1950’li yılların sonu Gaziantep... Gece pavyona eğlenmeye 4 kafadar aralarında bahse tutuştu:

31.08.2011

Mısır’da erkek personel hırsız çıktıiki kadının şahitliği kabul edilmedi

GEÇEN perşembe akşamı İstanbul Ortaköy’deki Feriye Lokantası...

13.04.2008

Tekstil sektöründe ’eleğin üstünde kalma savaşı’ var

TÜRKİYE Tekstil Sanayi İşverenleri Sendikası’nın düzenlediği sektörün geleceğinin tartışıldığı toplantıdayız... TOBB Konfeksiyon ve Hazırgiyim Meclisi Başkanı Umut Oran panelistlere sordu: "10-15 yıl sonra Türk tekstilini nerede görüyorsunuz?"

11.02.2007

Ağca’nın serbest kalması kuş gribini unutturur mu

TÜRKİYE Giyim Sanayiciler Derneği (TGSD) eski başkanlarından APS Giyim’in patronu Osman Benzeş, bayramdan bir gün önce İsviçre’den aradı.

13.01.2006