MENÜ

Greyder

Greyder ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Greyder haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.279 Greyder haberi bulunmuştur.

Greyder, özellikle yol yapım işlerinde yüzeyin düzeltilmesinde kullanılan iş makinesi.

Greyderin ön ve arka tekerlekleri arasında her iki yana da uzayabilen mekanik ya da hidrolik kumandalı geniş bir içbükey bıçak bulunur. Bıçağın her iki ucu da alçaltılıp yükseltilebilir. Hendek kazmak için de kullanılabilen greyderlerin birçok türünden öteki kazı araçları ile birlikte yolların düzeltilmesinde ve dolgulanmasında yararlanılır.

Greyder Haberleri

Hatayda orman yangını

Hatay'da orman yangını

Hatay'ın Dörtyol ilçesinde dün çıkan orman yangını, havadan ve karadan yapılan müdahaleyle kontrol altına alınmaya çalışılıyor.

14.10.2018Gündem
Hatayda korkutan orman yangını

Hatay'da korkutan orman yangını 

Hatay'ın Belen ilçesinde trafoda meydana gelen patlama nedeniyle orman yangını çıktı. Patlamaya trafoda meydana gelen patlamanın neden olduğu öğrenildi. Ekiplerin, yangını söndürme çalışmaları ise devam ediyor.  Yangın, Belen ilçesinin kırsal alandaki bazı mahallelerini de tehdit ediyor.     

13.09.2018Gündem
Sivasta orman yangını: 7 heltarlık alan kül oldu

Sivas'ta orman yangını: 7 heltarlık alan kül oldu

Sivas'ın Koyulhisar ilçesine bağlı Ortaseki köyünde ormanlık alanda çıkan yangında ilk belirlemelere göre 7 hektarlık alan kül oldu. Rüzgarında etkisiyle büyüyen yangın kısmen kontrol altına alınırken çok sayıda itfaiye ekibi olay yerinde çalışmalarını sürdürüyor.

25.08.2018Gündem
Hatay’da orman yangını kontrol altına alındı

Hatay’da orman yangını kontrol altına alındı

Hatay’ın Arsuz ilçesi Amanos Dağları kırsalında çıkan orman yangını kontrol altına alındı.

13.08.2018Gündem
Hatayda orman yangını

Hatay'da orman yangını

Hatay'ın Arsuz ilçesinde çıkan orman yangını havadan ve karadan yapılan müdahaleyle kontrol altına alınmaya çalışılıyor.

13.08.2018Gündem
Hataydaki orman yangını kontrol altına alındı

Hatay'daki orman yangını kontrol altına alındı

Hatay'ın Arsuz ilçesinde yerleşim alanı yakınında çıkan orman yangını kontrol altına alındı.

26.07.2018Gündem
‘O köpeğe ben zarar vermedim’

‘O köpeğe ben zarar vermedim’

Sakarya’da yavru köpeğin dört ayağı ve kuyruğunu keserek ölümüne yol açtığı iddiasıyla tutuklanan greyder operatörü İlhan M.’nin ifadesine Hürriyet gazetesi ulaştı.

20.06.2018Gündem
Eşi Facebooktan isyan etti: Gerçek cani saklanıyor

Eşi Facebook'tan isyan etti: Gerçek cani saklanıyor

Ayakları ve kuyruğu kesilen köpekle ilgili soruşturmada tutuklanan iş makinesi operatörünün eşi T.P.M., karara Facebook’ta paylaştığı bir mesajla isyan etti. Mesajda “Gerçek cani saklanıyor! Delil olmadan sadece orada çalıştı diye gariban tutuklandı” ifadesi yer aldı

20.06.2018Gündem
İnfial

İnfial!

Sakarya’nın Sapanca ilçesi Yüzevler Mahallesi’nde 4 bacağı kesilmiş halde bulunan ve tüm çabalara rağmen yaşatılamayan yavru köpeğin son bakışı Türkiye’nin yüreğine işledi. Bayram sevincini gölgeleyen, insanların vicdanlarında yara açan vahşet infial yarattı. Tepkiler şöyle:

16.06.2018Gündem
Son dakika... Sapancadaki vahşetle ilgili kepçe operatörü gözaltına alındı

Son dakika... Sapanca'daki vahşetle ilgili kepçe operatörü gözaltına alındı

Sakarya'nın Sapanca ilçesinde, bacakları ve kuyruğu kesilen yavru köpeğin ölümüyle ilgili Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatıyla soruşturma başlatıldı. Öte yandan olayın meydana geldiği yerde çalışma yürüten kepçe operatörünün gözaltına alındığı belirtildi.

16.06.2018Gündem
Yeni yatırımı 1 milyar lirayı aşacak, yerli şanzıman üretecek

Yeni yatırımı 1 milyar lirayı aşacak, yerli şanzıman üretecek

PARİS’teki 40 ülkeden 1500 firmanın katıldığı iş makineleri fuarı Intermat’ta 1519 metrekarelik en hareketli stantta bizi Hidromek Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Basri Bozkurt, Başkan Yardımcısı Mustafa Bozkurt, Stratejik Yönetim Direktörü Merih Özgen karşıladı.

29.04.2018Ekonomi
4 cumhurbaşkanı, 7 başbakan değiştiren yol haziranda açılıyor 45 dakikadan 15 dakikaya düşecek...

4 cumhurbaşkanı, 7 başbakan değiştiren yol haziranda açılıyor! 45 dakikadan 15 dakikaya düşecek...

Şırnak’ta adı sık sık terör olaylarıyla gündeme gelen Şırnak-Cizre arasında yapılan ve bir kısmı Cudi Dağı’na açılan tünellerden geçen duble yolun yapımı tamamlanmak üzere. Haziran ayında trafiğe açılması beklenen yolla 45 dakika olan Şırnak-Cizre arasındaki uzaklık 15 dakikaya inecek.1997’de ihalesi yapılan yolun yapım sürecinde, 4 cumhurbaşkanı, 7 başbakan, 16 ulaştırma bakanı ve 11 vali görev yaptı.

2.03.2018Ekonomi

Yazar Sonuçları

Yeni yatırımı 1 milyar lirayı aşacak, yerli şanzıman üretecek

PARİS’teki 40 ülkeden 1500 firmanın katıldığı iş makineleri fuarı Intermat’ta 1519 metrekarelik en hareketli stantta bizi Hidromek Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Basri Bozkurt, Başkan Yardımcısı Mustafa Bozkurt, Stratejik Yönetim Direktörü Merih Özgen karşıladı. Hasan Basri Bozkurt, sergiledikleri iş makinelerini işaret etti:

29.04.2018

Türk Silahlı Kuvvetleri neden İdlib'de?

TÜRKİYE’nin Afrin harekâtı ilerlerken, bir süredir Afrin’in güneyinden aşağı doğru uzanan İdlib bölgesinde Türk askeri konvoylarının saldırıya uğradığına ilişkin haberlere de tanık oluyoruz.

7.02.2018