MENÜ

Doğumda_Orgazm

Doğumda_Orgazm ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Doğumda_Orgazm haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 17 Doğumda_Orgazm haberi bulunmuştur.

Doğumda_Orgazm Haberleri

Doğururken orgazm oldu

Doğururken orgazm oldu

Doğumda orgazm aslında çok da seyrek görülmeyen ama çok fazla bahsedilmeyen bir durum. Bebek doğum kanalına girdiğinde anne acılı bir doğum süreci geçirmek yerine orgazm olabiliyor.

4.05.2016Sağlık
Doğumda orgazm olur mu

Doğumda orgazm olur mu?

Bazı kadınlar doğumun tıpkı sevişmeye benzediğini itiraf ederken, diğerlerine göre ise bu tamamen bir saçmalık! Uzmanlar bunun mümkün olduğunu söylüyor. Peki siz ne düşünüyorsunuz?

2.10.2009İyi Yaşam
Doğumda orgazm

Doğumda orgazm!

Doğum sırasında orgazm kadın cinselliği üzerine yeni bir iddia... Bazı kadınlar doğumun tıpkı sevişmeye benzediğini itiraf ederken, diğerlerine göre ise bu tamamen bir saçmalık!

2.10.2009Cinsellik
Kegel Egzersizleri Nedir Kegel Egzersizleri Nasıl Yapılır

Kegel Egzersizleri Nedir? Kegel Egzersizleri Nasıl Yapılır?

Kegel egzersizleri (pelvik taban egzersizleri) kadınlarda vajinayı çevreleyen kasların güçlendirilmesi için yapılan egzersizlere verilen isimdir. Kegel egzersizlerinin faydaları nelerdir, egzersizler nasıl yapılır?

Doğum esnasında mastürbasyon tartışması

Doğum esnasında 'mastürbasyon' tartışması

Zor, meşakkatli ve ağrılı... Bu üç sözcük, bir kadına doğum öncesi ve esnasında yaşadıklarını sorduğunuzda, muhtemelen, alacağınız yanıtlar arasında olacaktır.

10.03.2016Dünya
Seks sonrası uyku mu

Seks sonrası uyku mu?

'Onların uykuya dalmasının tek sorumlusu, vücutları tarafından salgılanan hormonlar' diyemeyeceğiz ama, bu hormonların payı büyük...

4.12.2012Cinsellik
Vajina estetiğinizden memnun değil misiniz

Vajina estetiğinizden memnun değil misiniz?

Vajinanın estetik ameliyatları sıklıkla doğum sonrası vajina girişinde yırtık ya da istenmeyen izleri kaldırmak genişleyen vajinayı eski haline getirmek için kullanılmıştır.

Orgazm sorununu çözün

Orgazm sorununu çözün

Hem uyarılmanızı, hem de ilişkinizin kalitesini ve aldığınız zevki arttırabilecek egzersizlerle, orgazm sorununu çözebilirsiniz.

13.01.2009Cinsellik
Seksten sonra hemen uyuyorsa

Seksten sonra hemen uyuyorsa

Erkeklerin orgazm olduktan sonra hemen uykuya dalmalarının arkasında biyolojik etkenler olabileceğini hiç düşündünüz mü?

Erkekler seks sonrası neden hemen uyurlar

Erkekler seks sonrası neden hemen uyurlar

Erkeklerin orgazm olduktan sonra hemen uykuya dalmalarının arkasında biyolojik etkenler olabileceğini hiç düşündünüz mü? ‘Onların uykuya dalmasının tek sorumlusu, vücutları tarafından salgılanan hormonlar’ diyemeyeceğiz ama, bu hormonların payı büyük.

28.11.2005Kelebek
Aşkın temelinde yatan kimi kimyasallar

Aşkın temelinde yatan kimi kimyasallar

Cinsel uyarılma ile cinsel istek her ne kadar iç içe geçmiş ve bir olasılıkla beyinle cinsel organlar arasında henüz tam bilinmeyen bir ilişkiyi içeren iki farklı kavram olsa bile, bu sürecin ardındaki biyokimya bir ölçüde açıklık kazandı. İşte bu sürecin ana hatları.

13.02.2004Spor
Türk doktorlar cinsellik cahili

Türk doktorlar cinsellik cahili

Cinsel sorunlarla ilgili en büyük problem, doktorların da bu konuda yeterli bilgiye sahip olmaması...

Yazar Sonuçları

Sadakat sevgiyle olur

Kıskançlık insanın doğasında var olan bir duygudur ve yitirilmek istenmeyen bir kişinin ya da bir ilişkinin yitirileceği ya da tehdit altında olduğu sanısıyla yaşanan bunaltı ve sıkıntı veren karmaşık bir ruhsal yaşantıdır.

15.06.2013

Sünnetli kadına cinsel öğüt versen ne olur

Türbanlı bir kadının televizyona çıkıp cinsel öğütler vermesi seksi bir şey tabii. Şu Mısırlı seksolog Heba Kotb’dan ve görüntü ile söz arasındaki çelişkinin yarattığı haber seksapelinden söz ediyorum.

15.12.2006