MENÜ

Damatlıklar

Damatlıklar ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Damatlıklar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 40 Damatlıklar haberi bulunmuştur.

Damatlıklar Haberleri

Kahramanmaraş, şehidini uğurladı

Kahramanmaraş, şehidini uğurladı

TÜRK Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye'de Fırat'ın doğusundaki terör örgütlerine yönelik gerçekleştirdiği Barış Pınarı Harekatı'nda şehit düşen İstihkam Uzman Çavuş Hacı Bebek (44), memleketi Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde toprağa verildi. Törende çocuklarıyla beraber eşinin tabutuna sarılan Gülseren Bebek, "Bu bizim düğünümüz. Aşkım düğünün çok kalabalık. Al bayrağı sana damatlık ettim aşkım. Bu senin damatlığın aşkım" dedi.

12.10.2019Gündem
Damat şıklığını tamamlayan unsurlar

Damat şıklığını tamamlayan unsurlar

Düğün ve evlilik hazırlıkları deyince ilk akla hemen gelinler ve onların bitmek bilmeyen hazırlıkları gelir… Peki, ya damatlar?

24.06.2016Stil
‘Çok para = mükemmel düğün’ diye bir şey yok

‘Çok para = mükemmel düğün’ diye bir şey yok'

Meltem Öksüm, evlilik hazırlıkları sırasında internette kendisine yardımcı olacak yeterli kaynak bulamadı ve 2001’de Türkiye’nin ilk interaktif evlilik hazırlıkları portalı olan moderngelin.com’u kurdu. Şimdi üçüncü kitabı ‘Düğün Rehberim’i yayımlayan Öksüm, ‘mutlu’ düğünün şifrelerini veriyor.

27.05.2016Keyif
Sırbistanda evlilik fuarı düzenlendi

Sırbistan'da evlilik fuarı düzenlendi

Sırbistan’ın başkenti Belgrat’da “Belgrade Wedding Show” adı altında nikah ve düğün hazırlıkları fuarı düzenlendi.

7.12.2014Avrupa
Stüdyomuz deniz

Stüdyomuz deniz

YAŞAMLARINI birleştirmek için yaz aylarını tercih eden genç çiftlerin mutluluklarını ölümsüzleştirecek fotoğraf veya görüntülerini çektirdikleri yeni stüdyoları deniz oldu.

4.08.2013Ege
ŞİMDİ DE BU MODA OLDU

ŞİMDİ DE BU MODA OLDU

Yaşamlarını birleştirmek için yaz aylarını tercih eden genç çiftlerin mutluluklarını ölümsüzleştirecek fotoğraf veya görüntülerini çektirdikleri yeni stüdyoları deniz oldu. Önceleri gelinlik ve damatlıklarıyla, normal fotoğraf stüdyolarının yanı sıra kırlarda, tarihi mekanlarda poz veren gelin ve damatlar artık sahilleri ve denizi tercih etmeye başladı. Damla ile Uğur Dönmez çifti nikahlarından sonra fotoğraf ve görüntü çektirmek için Çeşme Alaçatı sahilini tercih etti. Son yıllarda çiftlerin özellikle güneşin batış saatinde kumsalda, denizin içinde birbirinden ilginç pozlar verdiği belirtildi. Damatlık ve gelinlikleriyle kendilerine suya bırakan yeni evli çiftleri çevredekiler şaşkınlıkla izliyor. Alaçatı ve Ilıca plajlarında özellikle düğünlerin olduğu hafta sonralarında onlarca çifti denizde fotoğraf çektirirken görmek mümkün. Fotoğraf çekimi düğünden sonra yapılırsa, gelinlik ve damatlıklar çöpe gidiyor. Düğünden önce yapılırsa yedekler kullanıyor. DHA

2.08.2013Haber
Bu oyuncakçıda çocuklar kendileri üretiyor

Bu oyuncakçıda çocuklar kendileri üretiyor

Bugün sizlere İzmir’deki bir oyuncak sanat atölyesinden bahsetmek istiyorum. Bu keyifli yerin adı Zoo. Oyuncak satın alınan diğer tüm mağazalardan bir farkı var buranın. 2010 yılında, Alsancak’ta açılan Zoo’da her çocuk; kendi peluş oyuncağını yapabiliyor.

3.08.2012Kelebek
Burada tesettür vitrinlere giremiyor

Burada tesettür vitrinlere giremiyor

Göçün 50’nci yılında Türklerin Alman ekonomisine dönerden sonra kazandırdığı ikinci sektör hangisidir diye sorarsanız, ben banko “Düğün sektörü” derim. Duisburg’da bir cadde baştan sona düğün malzemesi satan dükkânlarla dolu. Dükkânların isimleri de yarı Türkçe yarı İngilizce ve Almanca. Vitrinlere bakıldığında Türk düğününün protokol sıralaması da belli oluyor. Evin reisi erkek olabilir ama burada vitrinin reisi kesinlikle kadın.

7.11.2011Kelebek
Hazırlanmaya 3 ay önce başlayın

Hazırlanmaya 3 ay önce başlayın

Gelin adayları bir yandan evin hazırlanması, bir yandan düğün organizasyonuyla uğraşırken çoğu zaman kendini ihmal ediyor. Düğün günü geldiğinde sıkıntıdan kilo vermiş ya da almış, cildi bozulmuş oluyor.

12.05.2011Kelebek
2011 model damatlar

2011 model damatlar

En iyi smokin nerede diktirilir? Peki en hesaplısı hangisidir? Modaya uygun olmak için ne yapmak gerekir? İşte 2011 yazının damatlarına öneriler.

12.05.2011Kelebek
Defile 20 dakika nutuk bir saat

Defile 20 dakika nutuk bir saat

Üzgünüm ama...Dost acı söyler.Ve ben yine acı söyleyeceğim.

25.08.2010Kelebek
Damatlıkta da ‘kiralama’ devri

Damatlıkta da ‘kiralama’ devri

EKONOMİK kriz, düğün ve nikah törenlerini de etkiledi. Kiralık gelinliklerden sonra şimdi de damatlık kiralamak ‘zorunlu moda’ haline gelmeye başladı.

22.05.2009Ekonomi
Kat kat bir ülke Yemen

Kat kat bir ülke Yemen

Yemen’e gitmeden önce aklıma ilk gelenler, kahve servisinin geciktiği ortamların özdeyişi "kahvenin Yemen’den gelmesi" ve yıllarca Muş diye anladığım "Burası Huştur, /Yolu yokuştur / Giden gelmiyor / Acep bu ne iştir" türküsünün, aslında Yemen’de hayatını kaybeden yaklaşık 100 bin Osmanlı askeri için yakılan bir ağıt olmasıydı.

11.05.2008Kelebek
Gelinliğini çıkarmadı

Gelinliğini çıkarmadı

Ayşegül, çocukluk aşkı Yusuf'la önceki gün evlendi. Çift, düğünden sonra kendi evlerine giderken kaza geçirdi. Hem gelin hem damat öldü ve dün cenazeleri yan yana toprağa verildi.

19.10.2003Gündem

Yazar Sonuçları

Defile 20 dakika nutuk bir saat

Üzgünüm ama...

Dost acı söyler.

25.08.2010

Reddettiğim eski aşkım boşanıyor

Sevgili Güzin abla, ben 20 yaşında bir genç kızım, şu an beraber olduğum genç, eskiden erkek arkadaşımdı.

19.04.2004

Evlilik müessesesi de bir nevi hamam yani

Ergenlik dönemimde, rahmetli babaannemin ‘‘mürüvvetimi görecek kadar uzun yaşamak istediğini’’ her ifade edişinde, aynı latifeyi yumurtlamayı huy edinmiştim: ‘‘Ama babaanne, benim sünnet yaşım çoktan geçti!’’

17.01.2004