MENÜ

Çeşme Otelciler Birliği Başkanı Veysi Öncel,

Çeşme Otelciler Birliği Başkanı Veysi Öncel, ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Çeşme Otelciler Birliği Başkanı Veysi Öncel, haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 146 Çeşme Otelciler Birliği Başkanı Veysi Öncel, haberi bulunmuştur.

Çeşme Otelciler Birliği Başkanı Veysi Öncel, Haberleri

Memura izin yasağı kalktı, turizmciler umutlandı

Memura izin yasağı kalktı, turizmciler umutlandı

Darbe girişiminin ardından ilan edilen Olağanüstü Hal kapsamında kamu çalışanlarının kaldırılan izinlerinin yeniden açılması, tatil dönemi olan yaz aylarında karamsarlığa kapılan turizmcileri sevindirdi. Çeşme Otelciler Birliği Başkanı Veysi Öncel, kararın ilaç gibi geleceğini söyledi. TURSAB temsilcisi Fahrettin Çiçek de, "Piyasada hemen kıpırdanma başladı" dedi.

10.08.2016Ekonomi
Tatil bitti doluluk geriledi

Tatil bitti doluluk geriledi

İZMİR'in turizm cenneti Çeşme başta olmak üzere Ege Bölgesi'ndeki oteller ile tatil köylerinde, 9 günlük bayram tatilinde yüzde 100'le ulaşan doluluk oranı, tatilin sona ermesiyle yüzde 25'lere geriledi.

11.07.2016Ege
Bayram tatili bitti, doluluk yüzde 25e indi

Bayram tatili bitti, doluluk yüzde 25'e indi

İzmir'in turizm cenneti Çeşme başta olmak üzere Ege Bölgesi’ndeki oteller ile tatil köylerinde, 9 günlük bayram tatilinde yüzde 100’le ulaşan doluluk oranı, tatilin sona ermesiyle yüzde 25’lere geriledi. Çeşme Otelciler Birliği Başkanı Veysi Öncel, bütün bölgede manzaranın aynı olduğunu, ama bir haftalık dinlenme arasından sonra eski yüksek oranlara çıkmasını beklediklerini söyledi.

11.07.2016Ekonomi
Çeşme aşığı müdavimler, turizm krizini ilçeye getirmedi

Çeşme aşığı müdavimler, turizm krizini ilçeye getirmedi

TÜRKİYE özellikle Rusya’yla yaşanan uçak krizi ve terör olaylarından dolayı 2016 yazına turizm kriziyle girdi. Ancak İzmir’in tatil cenneti ilçesi Çeşme, krizi yaşamayan tek tatil beldesi oldu.

30.06.2016Ekonomi
Candan Erçetin yarın Çeşmede

Candan Erçetin yarın Çeşme'de

UZUN bir aradan sonra Çeşme’de sahne alacak olan Candan Erçetin'e hayranları büyük ilgi gösteriyor.

16.08.2014Ege
BOY VERMEYİP OY VERDİLER

BOY VERMEYİP OY VERDİLER

CUMHURBAŞKANLIĞI seçimi için İzmir’de sandık başına erken gidildi. Yaşlılar hava sıcaklığı nedeniyle, gençler de denize dönmek için sabah erken saatlerde oylarını kullandı.

11.08.2014Ege
Boy vermeyip oy verdiler

Boy vermeyip oy verdiler

CUMHURBAŞKANLIĞI seçimi için İzmir’de sandık başına erken gidildi. Yaşlılar hava sıcaklığı nedeniyle, gençler de denize dönmek için sabah erken saatlerde oylarını kullandı.

10.08.2014Ege
Tarihi kilisede konser

Tarihi kilisede konser

Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü İzmir Devlet Klasik Türk Müziği Korosu, Çeşme Aya Haralambos Kilisesi'nde konser verdi.

18.08.2012Ege

Çeşme Ilıca’ya dünya projesi

Çeşme Otelciler Birliği Başkanı Veysi Öncel yönetim kurulu üyeleriyle İzmir Ontur Otel’de basın toplantısı düzenledi, gönüllü hazırladıkları Ilıca Plajı Projesi’ni tanıttı.

25.01.2012Ege
Uyan İzmir

Uyan İzmir

27.03.2009Ege
Enflasyonda şampiyonuz

Enflasyonda şampiyonuz

Türkiye İstatistik Kurumu’nun açıkladığı enflasyon rakamlarında aylık bazda en yüksek artış gösteren bölge yüzde 2.28 ile İzmir oldu. En yüksek artış yüzde 11.23 ile konut oldu.

6.02.2009Ege
İzmir enflasyonda şampiyon

İzmir enflasyonda şampiyon

TÜRKİYE İstatistik Kurumu'nun açıkladığı enflasyon rakamlarında aylık bazda en yüksek artış gösteren bölge yüzde 2.28 ile İzmir oldu.

6.02.2009Ekonomi
Animasyona da ithal personel

Animasyona da ithal personel

En büyük sıkıntının kalifiye eleman olduğu turizm sektöründe eğlence konusunda da aynı sorun yaşanıyor. Yetkililer animasyon için yurtdışından personel getirdiklerini söyledi.

25.08.2008Ege
Turizm sektörü Rus personel ithal ediyor

Turizm sektörü Rus personel ithal ediyor

TÜRKİYE'de çalışma amacıyla ikamet izni verilen ülke sıralamasında Rusya başı çekiyor.

8.08.2008Ekonomi
Turizmde uçurum

Turizmde uçurum

Çeşme Otelciler Birliği Başkanı Veysi Öncel, turizm sektöründe İzmir’in Antalya’nın gerisinde kaldığını belirtti. Öncel bakanlığı suçlayarak, "Tanıtım eksikliği var" dedi.

28.02.2008Ege
Dünya markalarının tercihi Çeşme oldu

Dünya markalarının tercihi Çeşme oldu

Çeşme Otelciler Birliği Başkanı Veysi Öncel, Dedeman Holding gibi tanınmış markaların ilçede otel yatırımı yaptığını, dünya markalarının da bölgeye geleceğine inandığını söyledi. Çeşme’deki nitelikli yatak kapasitesinin 7 bin, toplam yatak sayısının da 15 bin olduğunu kaydetti.

8.02.2008Ege
Sakız Adalılar vefasız davranıyor

Sakız Adalılar vefasız davranıyor

Yunanistan'ın Sakız Adası'ndaki Nea Moni Manastırı'nda sergilenen ve üzerinde "Türklerin Marifeti" yazan kafataslarının kaldırılması için harekete geçilmesinin ardından Çeşme Belediye Başkanı Faik Tütüncüoğlu, "Yunanistan ve adalarda bu tür propaganda alışkanlığı maalesef var. Biz kendilerine dostluk eli uzattık ve uzatmaya devam edeceğiz. 2'nci Dünya Savaşı’nda Çeşmeliler savaştan kaçan Sakızlılara sahip çıktı" dedi.

2.09.2007Ege
Turizmin son durumu

Turizmin son durumu

10.04.1998Ekonomi
Bayram ettiler... Tatil ilaç gibi geldi

Bayram ettiler... 'Tatil ilaç gibi geldi'

Kurban Bayramı’nda kıyı otellerde tatil yapanların sayısı 500 bini aştı. 2.5 milyon gecelemeyle sadece konaklama gelirinin 1 milyar liraya ulaştığı kaydedildi. TÜROFED Başkanı Osman Ayık "Ama bunun dışında yazlıklar ve diğer şekilleri de düşündüğünüzde rakam daha da yukarı gidebilir" dedi.

5.09.2017Ekonomi
Egeli turizmcinin yüzü 3 günlük tatille güldü

Egeli turizmcinin yüzü 3 günlük tatille güldü

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile hafta sonu tatilinin birleşmesi Ege'de turizm merkezlerindeki hareketliliği artırdı.

19.05.2017Ekonomi
Türkiye’nin en ünlü tatil merkezine havaalanı müjdesi

Türkiye’nin en ünlü tatil merkezine havaalanı müjdesi

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Alaçatı Butik Havaalanı'nın kamulaştırma ve tahsisisin tamamlandığını müjdeledi. Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği Başkanı Mehmet İşler, “Çeşme'nin artık Güney İspanya ve Güney İtalya ile rekabet şansı olacak” dedi.

31.08.2016Ekonomi
Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak (Kurban Bayramı ne zaman)

Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? (Kurban Bayramı ne zaman?)

Kurban Bayramı ne zaman, bayram tatili kaç gün olacak? Herkes merakla bu soruların yanıtını bekliyordu. Kurban Bayramı tatili 9 gün olarak belirlendi. Başbakan Binali Yıldırım, kamu, kurum ve kuruluşlarında çalışanların 16 Eylül Cuma günü tam gün izinli sayılmasına ilişkin yazıyı imzaladı.

29.08.2016Gündem
700 bin yerli turiste bayram

700 bin yerli turiste bayram

Kurban Bayramı tatilinin 9 gün olarak açıklanması sonrasında en çok mutlu olan kesim turizmciler. İç turizmde ciddi bir hareketlilik beklediklerini söyleyen sektör temsilcileri, “700 bine yakın kişinin tatile çıkmasını bekliyoruz” dedi.

28.08.2016Ekonomi

Yazar Sonuçları

Değişimin önüne geçemezsiniz

OSMANGAZİ Köprüsü dün devreye girdi. 2 yıl içinde bağlantı yolları tamamlandığında İzmir–İstanbul arası 3–3.5 saate inecek. Bu müthiş bir şey...

30.06.2016

Ege’nin Fransız Riviera’sından farkı yok

ANTALYA’da turizmcilerle konuştuğumda karamsarlardı. Rakamlar onları haklı çıkarıyor.

28.04.2016

Çoluk çocuk torun aynı denize giriyor

ÇEŞME’de talihsiz bir kaza yaşandı, bir gemi karaya oturdu, yakıtı sızdı.

21.07.2017

71 dakika bilmecesi

GEÇEN hafta cuma günü, yani 30 Haziran’da ajanslar bir haber geçti:

6.07.2017

Yüreklere su serpildi haydi herkes Çeşme’ye

ÇEŞME’de kayalıklara oturan Lady Tuna gemisinin oluşturduğu deniz kirliliğiyle ilgili sıkça sorular yöneltmiştim.

26.05.2017

İzmir’in olması gereken asıl yer Süper Lig’dir

Altayımız finalde Kocaeli’yi yenerek şampiyon oldu ve bir üst lige çıktı.

15.05.2017