MENÜ

Bayram Tatili

Bayram Tatili ile ilgili tüm haberleri, son dakika Bayram Tatili haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Bayram Tatili haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 5.291 Bayram Tatili haberi bulunmuştur.

Bayram Tatili Haberleri

Her şey unutulur bu fotoğraf unutulmaz

Her şey unutulur bu fotoğraf unutulmaz

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli’nin önceki akşam gittikleri Bodrum’daki MFÖ konserinde koruma krizi yaşandı. Görevliler, ikiliyle fotoğraf çektirmek isteyenlere engel oldu. Yılmaz, “4 güvenlik görevlisi konser akışının aksamaması için duruma müdahale etti” dedi. Konsey, ortaya çıkan fotoğrafı yorumladı.

26.08.2018Magazin
Çeyrek ve gram altın fiyatı düştü mü Altın fiyatları bugün ne kadar

Çeyrek ve gram altın fiyatı düştü mü? Altın fiyatları bugün ne kadar?

Vatandaşların altın fiyatlarına ilgisi piyasaların kapalı olduğu tatil günlerinde de devam ediyor. Uzun Kurban Bayramı tatili ardından altın piyasası yeniden hareketlenecek. Peki, yatırımcıların gözdesi gram ve çeyrek altın fiyatı en son ne kadar olmuştu?

26.08.2018Ekonomi
Son dakika... Etilerde kaza: Yaralılar var

Son dakika... Etiler'de kaza: Yaralılar var

Bayram tatili dönüşü Amasya'dan İstanbul'a gelen ve içerisinde 18 kişinin bulunduğu minibüs, seyir halindeyken TEM Otoyolu Etiler yol ayrımında devrildi. Kazada ilk belirlemelere göre 4'ü çocuk 10 kişi yaralandı. Kaza anı bir işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

26.08.2018Gündem
İstanbulda fabrika yangını

İstanbul'da fabrika yangını!

Arnavutköy'de  3 bin metrekarelik alanda bulunan mobilya imalathanesinde yangın meydana geldi. Bayram tatili nedeniyle imalathanenin kapalı olması can kaybını önledi.

25.08.2018Gündem
Kritik bölgede önemli görev

Kritik bölgede önemli görev

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından insansız hava aracı (İHA) "Çağatay" ile 43 ilin geçiş noktasındaki Kırıkkale'de, bayram tatili dönüşü yapan araçlar izlendi.Kurban Bayramı tatilinde vatandaşların huzur ve güvenliğinin sağlanması amacıyla çeşitli tedbirler alan EGM, karayollarındaki trafik yoğunluğunu da kontrol ediyor.Karayollarındaki trafik kazalarının azami seviyeye indirilmesi için Türkiye'nin dört bir yanında görev yapan polis ekipleri, denetimlerini özveriyle sürdürüyor.Piste ihtiyaç duymaksızın dikey kalkış-iniş imkanına sahip insansız hava aracı (İHA) "Çağatay", 43 ilin geçiş, 52 şehrin bağlantı noktasında bulunan Kırıkkale'de, Kayseri-Kırıkkale ve Samsun-Kırıkkale karayollarındaki araç yoğunluğunu denetledi.

25.08.2018Haber
Kritik bölgede önemli görev

Kritik bölgede önemli görev

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından insansız hava aracı (İHA) "Çağatay" ile 43 ilin geçiş noktasındaki Kırıkkale'de, bayram tatili dönüşü yapan araçlar izlendi.

25.08.2018Gündem
Atatürk Havalimanında dönüş yoğunluğu devam ediyor

Atatürk Havalimanı'nda dönüş yoğunluğu devam ediyor

KURBAN Bayramı tatilinin bitmesine bir gün kala Atatürk Havalimanı'nda dönüş yoğunluğu devam ediyor.

25.08.2018Gündem
Dönüş yolundaki tatilcilere önemli uyarı

Dönüş yolundaki tatilcilere önemli uyarı!

Marmara Bölgesi'nden Kurban Bayramı tatili için memleketlerine ve tatil yörelerine gidenlerin dönüşü devam ediyor. TEM yolu ve D-100 Karayolu'nun Kocaeli kesimi İstanbul yönünde yoğunluk yaşanıyor. Karayolu Trafik ve Yol Güvenliği Araştırma Derneği Genel Başkanı İhsan Memiş, "Yola çıkan sürücülerimiz genelde varacakları yerlere 30-40 kilometre kala yorgunluktan ve kavuşmanın heyecanıyla dikkatlerini kaybediyorlar. Bu bakımdan da son 30-40 kilometrede daha çok dikkat etmeleri gerekiyor" dedi.

25.08.2018Gündem
Zeynep’e en güzel bayram hediyesi

Zeynep’e en güzel bayram hediyesi

Manisa’da yaşayan ve 8 aydır uyumlu ilik bekleyen lösemi hastası Zeynep Topçu’ya müjdeli haber Almanya’dan gitti. Zeynep, bayram dönüşü yapılacak nakille sağlığına kavuşacak.

25.08.2018Avrupa
Akyakada tepki çeken görüntü

Akyaka'da tepki çeken görüntü!

Bayram tatili doğa katliamına dönüştü... Hürriyet yazarı Bahar Akıncı'nın Akyaka'dan paylaştığı video ‏durumu net bir şekilde gösteriyor.

25.08.2018Haber
Atatürk Havalimanında tatil dönüşü yoğunluğu

Atatürk Havalimanı'nda tatil dönüşü yoğunluğu

KURBAN Bayramı tatilini yurt içi ve yurt dışında geçiren vatandaşların dönüş yolculuğuna başlaması nedeniyle Atatürk Havalimanı'nda yoğunluk yaşanıyor.

24.08.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Bodrum'a gittik 'müze hastane' sahibi olduk

İSTANBUL’daki Amerikan Hastanesi ile Koç Üniversitesi Hastanesi’ni işleten Vehbi Koç Vakfı (VKV) Sağlık Kuruluşları yönetimi, 2-3 yıl önce Koç Ailesi’nden mesaj aldı:

25.08.2018

Ekonomiye odaklanalım

BAYRAM tatili bitiyor, aslında yaz tatili de bitiyor.

24.08.2018