MENÜ

Başkanlık Seçimi

Başkanlık Seçimi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Başkanlık Seçimi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Başkanlık Seçimi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 4.939 Başkanlık Seçimi haberi bulunmuştur.

Başkanlık Seçimi Haberleri

2018 Seçim sonuçları sandıklarından gelen son sonuçlar.. İl il ve ilçelerin seçim sonuçları

2018 Seçim sonuçları sandıklarından gelen son sonuçlar.. İl il ve ilçelerin seçim sonuçları

24 Haziran seçimlerinin sona ermesinin ardından vatandaşlar illerindeki seçim sonuçları detaylarını araştırıyorlar. İnternette en çok aranan konulardan biri olan seçim sonuçları vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İllerindeki hatta ilçelerindeki seçim sonuçlarını ve oy oranlarını öğrenmek isteyenler için tüm seçim sürecini derledik.. İşte il il ve ilçelerin seçim sonuçları

26.06.2018Gündem
Seçim bitti... Şimdi ne olacak

Seçim bitti... Şimdi ne olacak?

Genel Kurul, seçimlerin kesin sonuçlarının açıklanmasını takip eden üçüncü günde saat 14.00'te toplanacak. İlk toplantıda, milletvekillerinin ant içme töreni yapılacak. Başkan seçilinceye kadar, en yaşlı milletvekili, Geçici Başkanlık görevini üstlenecek. İlk toplantının ardından en az 6, en çok 10 gün içinde Meclis Başkanı seçimi tamamlanacak.

25.06.2018Gündem
‘Büyük Başkan’ olacak mı

‘Büyük Başkan’ olacak mı?

Yıllardır çoğu Fenerbahçe taraftarı içten içe “Ali Koç başkan Fenerbahçe şampiyon” sloganına inanmıştı. Gün geldi, Ali Koç tarihi bir kongre sonucu, Aziz Yıldırım’ın 20 yıllık iktidarını yıkarak Fenerbahçe’nin 37’nci başkanı oldu. Peki iddia ettiği gibi güneş Fenerbahçe için doğacak mı? En iyi fikri geçmişi veriyor.

Flaş karar Zeljko Obradovic...

Flaş karar! Zeljko Obradovic...

Ali Koç ve yönetimi, zaten 2 yıllık sözleşmesi bulunan coach Obradovic’e artı 2 yıllık daha teklifte bulunmaya hazırlanıyor. Sırp coach’a basketbol takımının bütçesinin yüksek tutulması sözü de verilecek.

7.06.2018Basketbol
Ünlü isimlerden kongreye büyük ilgi

Ünlü isimlerden kongreye büyük ilgi

Fenerbahçe'deki başkanlık seçimi için yapılan kongreye rekor bir katılım gerçekleşti Üyeler oylarını kullanmak üzere Kadıköy'deki Ülker Stadı'na geldi. Oy kullananlar arasında sanat, spor ve iş dünyasından birçok ünlü isim vardı.

3.06.2018Magazin
Fenerbahçede tarihi kongreden kareler Gelip darp edin bari...

Fenerbahçe'de tarihi kongreden kareler! 'Gelip darp edin bari...'

Fenerbahçe yarın yapılacak başkanlık seçimi öncesinde yapılan kongrede konuşmacılar kürsüye çıktığında gergin anlar yaşandı. Fenerbahçe Kulübü Başkan adayları Aziz Yıldırım ve Ali Koç stada giriş yaptıklarında büyük bir destekle karşılaştılar.

2.06.2018Futbol
Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman hangi gün yapılacak Tarihi kongre başladı

Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman hangi gün yapılacak? Tarihi kongre başladı

Fenerbahçe'de nefesler tutuldu ve seçim maratonu başladı.. İki gün sürecek genel kurulda, başkanı seçmek için oy verme işlemi 3 Haziran Pazar günü yapılacak. Kongrenin ilk gününde yönetim ve denetim kurulu raporları okunacak. Ardından iki başkan adayı seçim öncesi son konuşmalarını genel kurulun önünde gerçekleştirecek. İlk gün söz almak isteyen üyeler de konuşma yapabilecek. Başkan, yönetim kurulu ve diğer kurulların belli olacağı 3 Haziran Pazar günü ise üyeler oy kullanacak. Oy verme işlemi 10.00-17.00 saatlerinde, 38 sandıkta gerçekleştirilecek. Sandıklar oy verme işlemi bittikten sonra toplu olarak açılacak ve genel kurul divan başkanının öncülüğünde oylar sayılacak. Günün sonunda genel kurul divan başkanı, sarı-lacivertli kulübün başkanını açıklayacak.

2.06.2018Spor Arena
Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman hangi gün yapılacak İşte Ali Koç ve Aziz Yıldırımın açıklamaları

Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman hangi gün yapılacak? İşte Ali Koç ve Aziz Yıldırım'ın açıklamaları

Seçimli kongre sonuçlarına göre belirlenecek olan Fenerbahçe başkan adayı, haziran ayının ilk günlerine denk gelecek. Mevcut başkan Aziz Yıldırım ile Ali Koç arasında kıyasıya geçecek olan Fenerbahçe başkanlık seçimi ile birlikte yeni dönemin yönetimi de belirlenecek. Peki, iki gün sürecek kongrede netlik kazanması beklenen Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman gerçekleşecek? İşte, detaylı bilgiler

1.06.2018Spor Arena
Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman İki başkan adayından önemli açıklamalar

Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman? İki başkan adayından önemli açıklamalar

Fenerbahçe başkanlık seçimi için geri sayım devam ediyor. Sarı Lacivertli kulubün yeni başkanının seçileceği kongre için hazırlıklar devam ederken, başkan adayları Ali Koç ve Aziz Yıldırım'dan açıklamalar gelmeye devam ediyor. Peki, Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman yapılacak? İşte, futbol otoritesinin dikkatle izleyeceği başkanlık seçimi hakkında bazı bilgiler

27.05.2018Spor Arena
Bursaspor’da tarihi hafta

Bursaspor’da tarihi hafta!

Bursaspor Kulübü’nde bu hafta Olağan Genel Kurulu heyecanı yaşanacak. İlk gün konuşmalar, ikinci ve son gün ise başkanlık seçimi gerçekleştirilecek.

25.05.2018Futbol
Josef de Souza 3 yıl daha Fenerbahçede Kalıyor...

Josef de Souza 3 yıl daha Fenerbahçe'de! Kalıyor...

Sarı-lacivertli kulüple bir yıllık sözleşmesi kalan Josef de Souza ‘3 yıllık imza’ isteğini iletti ama başkanlık seçimi nedeniyle olumlu ya da olumsuz bir cevap alamadı.

25.05.2018Futbol
İşte F.Bahçenin yeni hocası Kocamanın yerine...

İşte F.Bahçe'nin yeni hocası! Kocaman'ın yerine...

Fenerbahçe'deki başkanlık seçimi nedeniyle "Nezaket" gereği istifasını vermesi beklenen Aykut Kocaman'la yeni dönemde devam edilmeyecek.

25.05.2018Futbol
Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman

Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman?

Fenerbahçe'de bir süredir merakla beklenen başkanlık seçimini son günlerin en çok konuşulan konusu oldu. Fenerbahçe taraftarları heyecanla, başkanlık seçimlerinin hangi tarihte yapılacağını sorgulamaya başladı. Peki, Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman yapılacak?

22.05.2018Spor Arena
Abdurrahim Albayrak: Üst üste şampiyonluklar istiyorsak, bu seçimi kazanmamız lazım

Abdurrahim Albayrak: "Üst üste şampiyonluklar istiyorsak, bu seçimi kazanmamız lazım"

Yapılacak başkanlık seçimi öncesi sarı-kırmızılı kongre üyelerine seslenen Galatasaray Sportif A.Ş. Başkan Vekili Abdürrahim Albayrak, “Florya’da muhteşem bir uyum var. Seçimde bunun bozulmasını istemiyorum. Üst üste şampiyonlukla istiyorsak bu seçimde galip gelmemiz lazım” dedi.

12.05.2018Futbol
Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman yapılacak Tarih değişti

Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman yapılacak? Tarih değişti

Fenerbahçe başkanlık seçimi için yeni gelişmeler ortaya çıktı. Normalde 2-3 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Fenerbahçe başkanlık seçimi, salt çoğunluğun bulunması halinde mayıs ayının son haftası yapılacak. İlk gün saat 10.30'da başlayacak olan seçim programı, ikinci gün saat 17.00'a kadar devam edecek. Peki, son açıklamalara göre Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman yapılacak? İşte, seçim takvimi ve yeni detaylar

12.05.2018Spor Arena
ABD süre verdi: 90 gün içinde...

ABD süre verdi: 90 gün içinde...

ABD Başkanı Donald Trump'ın İran ile P5+1 (ABD, Çin, Rusya, Fransa, İngiltere ve Almanya) arasında 2015'te imzalanan anlaşmadan tek taraflı olarak çekilmesinin ardından işaretini verdiği yaptırımlarla ilgili ABD Maliye Bakanlığı açıklamada bulundu.

8.05.2018Dünya
Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman yapılacak

Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman yapılacak?

Fenerbahçe başkanlık seçimi için taraftarların büyük heyecanı sürmeye devam ediyor. Fenerbahçe Spor Kulübü'nde bu yıl yapılacak olan başkanlık seçimi için geri sayım başladı. Ali Koç ve Aziz Yıldırım arasında yaşanacak olan rekabette kimin kazanacağı merak konusu oldu. Peki, Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman yapılacak?

2.05.2018Spor Arena
Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman Kongre statta yapılacak

Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman? Kongre statta yapılacak

Fenerbahçe başkanlık seçimi için geri sayım devam ediyor. İlk açıklamalara göre başkanlık için ismi açıklanan Aziz Yıldırım ve Ali Koç'un mücadele edeceği Fenerbahçe başkanlık seçimi, 25 bin civarı üyenin oylarıyla gerçekleşecek. Peki, kulübün yeni yöneticisinin belli olacağı Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman yapılacak? İşte, seçime dair merak edilen detaylar

15.04.2018Spor Arena
Son dakika: Galatasarayda yeni divan kurulu başkanı Eşref Hamamcıoğlu

Son dakika: Galatasaray'da yeni divan kurulu başkanı Eşref Hamamcıoğlu!

Galatasaray'da yeni Divan Kurulu Başkanı 336 oy alan Eşref Hamamcıoğlu oldu. Divan Kurulu Başkanlığı görevini uzun bir zamandır İrfan Aktar yürütüyordu. Aktar, bu göreve son kez aday olduğunu açıklamıştı. Aktar 303 oy aldı.

15.04.2018Futbol
Galatasarayda divan başkanı yarın belli olacak

Galatasaray'da divan başkanı yarın belli olacak

Galatasaray Kulübü Divan Kurulunun başkanlık seçimi yarın yapılacak.     

14.04.2018Futbol
Cenk Ergün Bursasporla anlaştı

Cenk Ergün Bursaspor'la anlaştı

Galatasaray'da Fatih Terim'in gelişiyle görevi son bulan sportif direktör Cenk Ergün, Bursaspor'da Ali Ay'in seçilmesiyle göreve gelecek...

12.04.2018Futbol
Galatasaray Divan Kurulu başkanlık seçimine doğru

Galatasaray Divan Kurulu başkanlık seçimine doğru!

Galatasaray Kulübü Divan Kurulunun başkanlık seçimi 15 Nisan Pazar günü yapılacak.

11.04.2018Futbol
Büyük şok Doğuş, F.Bahçe’den çekiliyor mu

Büyük şok! Doğuş, F.Bahçe’den çekiliyor mu?

Doğuş Grubu'nun, Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı'nın sponsporluğundan çekileceği iddia edildi.

10.04.2018Basketbol

Yazar Sonuçları

HDP kilit parti

SİYASET satranca döndü.

13.05.2018

Bahçeli geleneğini değiştirmedi

VE gelenek değişmedi. Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, yaptığı bir hamle ile bir kez daha siyasette nehrin akışını değiştiren bir etki yarattı. Bahçeli’nin dünkü açıklamasıyla birlikte, 2019 yılı kasım ayında, yani bundan bir buçuk yıl sonra yapılması öngörülen Başkanlık ve TBMM seçimlerinin bir yıl öne alınması tartışması Türkiye’nin gündemine yerleşmiş oldu.

17.04.2018

Fenerbahçe sezonu geç açtı

Fenerbahçe sezon boyunca genel olarak maç başlangıçlarını kötü oynuyor. Özellikle kazanma zorunluluğu olduğu maçların çoğunda durgun başlangıçlarla hayal kırıklığı yarattı. Bu özeti sezon geneline de yayarsak koca bir sezon Fenerbahçe için 90 dakikaların izdüşümü gibiydi.

9.04.2018