MENÜ

Baba Hakkı

Baba Hakkı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Baba Hakkı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Baba Hakkı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 3.860 Baba Hakkı haberi bulunmuştur.

Baba Hakkı Haberleri

Anne ciğeri olmadı baba ciğeri takıldı

Anne ciğeri olmadı baba ciğeri takıldı

Hem karaciğer, hem de böbrek yetmezliği çeken 17 yaşındaki Ahmet Ayten'e, annesinin verdiği karaciğer uymadı. Bunun üzerine, devreye babası girdi. Apar topar ameliyat masasına yatan Hakkı Ayten'den alınan karaciğer parçası, oğlu Ahmet'i yaşama döndürdü.

15.12.2001Gündem
Düğmeye Frankfurtta basıldı

Düğmeye Frankfurt'ta basıldı

İki stratejik karar Bilgili'nin sarsıntıya giren başkanlığını tehlikeli suların dışına çıkarttı. Bunlardan birincisi, eski Beşiktaşlı oyuncu Sinan Engin'in menejerliğe getirilmesi; ikincisi ise Scala'nın yerine Daum'la anlaşılmasıydı.

25.12.2001Spor
Dostça başlasın dostça bitsin

Dostça başlasın dostça bitsin

Galatasaray ve Beşiktaş'ın başkanları, derbi öncesi Ali Sami Yen'de buluştu. Cansun ve Bilgili, ezeli rekabete gölge düşürülmemesini istedi.

9.03.2002Spor
Oğlum 2 gün daha kal uçakla yollarız seni

Oğlum 2 gün daha kal uçakla yollarız seni

İstanbul'a izinli gelen Jandarma Komando Er Ümit Aktaş, Şırnak'taki birliğine dönmek için salı akşamı kalkan uçağa bilet bulamadı. Anne ve babası, oğullarını daha çok görecekleri için buna çok sevindi. Ama Ümit, ölüme bilet kestirmişti.

10.01.2003Gündem
Baba Hakkı anıldı...

Baba Hakkı anıldı...

Beşiktaş'ın unutulmaz kaptanı ve eski başkanlarından ‘‘Baba’’ lakaplı Hakkı Yeten, ölümünün 14. yıldönümünde kabri başında anıldı.

16.04.2003Spor
Pascal Kartalı ikiye böldü

Pascal Kartal'ı ikiye böldü

Siyah beyazlı taraftarlar, kulübü faks ve telefon yağmuruna tutarken, haksızlığa uğradığını belirttikleri Fransız futbolcu için bir tören ve yürüyüş yapacaklarını duyurdular.

23.04.2003Spor
Beşiktaşa sporu sevdirdi

Beşiktaş'a sporu sevdirdi

İlçesini tesis ve koşu parkurlarıyla donatan Beşiktaş Belediye Başkanı Yusuf Namoğlu, ‘Mazeret üretmedim, iş yaptım’ dedi. Sevgili Yusuf Namoğlu ile uzun bir söyleşi maratonuna çıkıyorum. Yanımda Vedat Okyar, biraz ötede İlyas Namoğlu, başkanın adımlarına uyduk, Beşiktaş'ı dolaşıyoruz...

10.03.2004Spor
Baba Hakkı unutulmadı

"Baba" Hakkı unutulmadı

Beşiktaş Kulübü'nün unutulmaz futbolcusu, takım kaptanı ve eski başkanlarından "Baba" lakaplı Hakkı Yeten, ölümünün 15. yıldönümünde Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında anıldı.

16.04.2004Futbol
Yarış pistlerinin en genç pilotu

Yarış pistlerinin en genç pilotu

Mert Aytuğ (20) motorsporları dünyasının gelecek vaat eden isimlerinden biri. Küçük yaşlardaki otomobil merakı babasının teşvikiyle yarışçılığa dönüşmüş. 14 yaşında adım attığı yarış pistlerinde tırmanışını sürdürüyor. 2004’te hem Seat Cup’ta hem de Türkiye Formula 3 Şampiyonası’nda direksiyon sallıyor. Sezon boyunca iki şampiyonada birden yarışıp ailesinin yüreğini hoplatacak.

21.05.2004Kelebek
Beşiktaş’a karşı görevimi yaptım

Beşiktaş’a karşı görevimi yaptım

Taraftarlardan ‘Bunu Beşiktaş’a yapamazsınız’ yollu mesajlar geldi. Bir de ‘Sen pazar günleri dış politika yazılarını boşver, bu tür yazılar yaz. Spor yaz, hatta biraz da kadınlar hakkında yaz, fena yazmıyormuşsun’’ diyenler oldu.

22.05.2004Gündem

Yazar Sonuçları

Babalar bazen böyledir

Babalar bazen böyledir.

Ben de bir kız çocuğu olduğum için bilirim.

2.11.2002

Türk sporunun belleği Orhan Ayhan

‘‘1942 yılında Tokat Depremi olmuştu. Kazım Orbay Paşa, deprem bölgesini tetkik için gezerken üstü başı perişan ama gözlerinin içi gülen cin gibi bir çocuğu hayvan güderken gördü. Çocuğun sevimliliği Paşa'yı etkilemişti. Yanındakilere,

3.05.2003