MENÜ

Aslı Baykal

Aslı Baykal ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Aslı Baykal haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 596 Aslı Baykal haberi bulunmuştur.

Aslı Baykal Haberleri

Baykaldan ilk ziyaret CHP Antalya İl Başkanlığına

Baykal'dan ilk ziyaret CHP Antalya İl Başkanlığı'na

CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, tedavisinin tamamlanmasının ardından ilk ziyaretini CHP İl Başkanlığı'na yaptı.

11.04.2019Gündem
Sağlık Bakanlığından Deniz Baykal açıklaması

Sağlık Bakanlığı'ndan Deniz Baykal açıklaması

Sağlık Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada ''Ankaradaki tedavisi bu hafta sona erecek olan eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, 1 Nisanda taburcu olarak ambulans uçakla Antalya'ya dönecek.''denildi

27.03.2019Gündem
Özel yöntemle yemin

Özel yöntemle yemin

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, beyin damarlarındaki rahatsızlık sonucu 16 aylık tedavinin ardından, genel seçimden 8 ay sonra Meclis Genel Kurulu’nda yemin etti.

22.02.2019Gündem
Son dakika... Deniz Baykal Mecliste yemin etti

Son dakika... Deniz Baykal Meclis'te yemin etti

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Meclis Genel Kurulu'nda yemin etti.

21.02.2019Gündem
Deniz Baykal, 1 Nisanda taburcu olacak

Deniz Baykal, 1 Nisan'da taburcu olacak

CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın Ankara'daki tedavisinin 1 Nisan'da tamamlanacağı, Baykal'ın ardından memleketi Antalya'ya döneceği kaydedildi.

20.02.2019Gündem
Kızından Mecliste keşif

Kızından Meclis'te keşif

27’nci dönem parlamentosuna ‘en yaşlı üye’ unvanıyla giren 80 yaşındaki CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın sağlık durumu nedeniyle ‘geçici başkanlığı’ kimin üstleneceği netleşmedi.

27.06.2018Gündem
TBMMde yemin törenini Baykal mı yönetecek

TBMM'de yemin törenini Baykal mı yönetecek

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın kızı Prof. Dr. Aslı Baykal, doktorların nuygun görmesi halinde yemin törenini en yaşlı sıfatıyla Deniz Baykal'ın yönetebileceğini söyledi. Meclis açılışını yönettiği takdirde genel kurul salonunda Baykal için özel düzenlemeler yapılacak.

27.06.2018Gündem
Deniz Baykal oyunu kullandı

Deniz Baykal oyunu kullandı

Tedavisi Ankara'da devam eden CHP milletvekili Deniz Baykal, seyyar sandık uygulamasıyla oyunu kullandı.

24.06.2018Gündem
Oyunu kullanan Deniz Baykalın kızı: Çok kısa zaman sonra mikrofonu yeniden ona uzatacaksınız

Oyunu kullanan Deniz Baykal'ın kızı: Çok kısa zaman sonra mikrofonu yeniden ona uzatacaksınız

CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın kızı Prof. Dr. Aslı Baykal, Antalya’da oyunun ilk kullananlardan oldu.

24.06.2018Gündem
Deniz Baykal seyyar sandıkta oy kullanacak

Deniz Baykal seyyar sandıkta oy kullanacak

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, uzun yıllar sonra ilk defa Antalya dışında bir ilde, Ankara’da oyunu kullanacak. Deniz Baykal, bu seçimde ilk defa uygulanacak seyyar sandık uygulamasından yararlanacak.

22.06.2018Gündem
Deniz Baykal, milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu yaptı

Deniz Baykal, milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu yaptı

CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın aday adaylığı başvurusuna yönelik belgeleri, CHP Genel Merkezi’ne gönderildi.

3.05.2018Gündem
Deniz Baykal aday olacak mı İki farklı görüş var

Deniz Baykal aday olacak mı? İki farklı görüş var

24 Haziran seçimlerinde milletvekili adayı olmak isteyenlerin başvuru işlemleri devam ederken, ana muhalefet partisinin aday listesinde yer alıp almayacağı merak edilen en önemli isimlerden biri de CHP eski Genel Başkanı, Antalya Milletvekili Deniz Baykal. Baykal’ın halen Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi görmesi adaylık süreciyle ilgili birçok senaryoyu gündeme taşırken, bu senaryolardan en dikkat çekici olanı öğretim üyesi olarak görev yapan kızı Aslı Baykal’ın kendisi yerine aday gösterileceğine ilişkindi.

29.04.2018Gündem
Terör örgütü PKKnın isim taktiği

Terör örgütü PKK'nın isim taktiği

Başbakan Binali Yıldırım, terör örgütü PKK’nın Suriye’nin kuzeyindeki hedeflerine ulaşmak için yeni bir taktik geliştirdiğini belirterek, “PKK ismi eskidi, birçok ülkede terör örgütü olarak tanındı. Şimdi bir taktik yapıyorlar; ‘demokratik oluşum’ filan... Yersen! Biz bunları biliyoruz” dedi.

18.02.2018Gündem
Başbakan Yıldırım Almanyada Deniz Baykalın kızı ile görüştü

Başbakan Yıldırım Almanya'da Deniz Baykal'ın kızı ile görüştü

Münih'teUluslararası Güvenlik Konferansına katılan Başbakan Yıldırım, Münih yakınlarındaki Murnau'da hastanede tedavi gören Deniz Baykal'ı ziyaret etmek istedi. Ama doktorlar ziyarete hijyen nedeniyle izin vermeyince kızı Aslı Baykal'la görüşerek, sağlık durumu üzerine bilgi aldı.

16.02.2018Gündem
Kılıçdaroğlundan ÖSO tepkisi

Kılıçdaroğlu'ndan ÖSO tepkisi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Zeytin Dalı Operasyonu’nun Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) ile birlikte yürütülmesini sert sözlerle eleştirdi. Kılıçdaroğlu, “Bizim bir ordumuz var. Peygamber ocağı, kahraman ordu diyoruz. Zor koşullarda mücadele ediyorlar. Ordumuzun kahramanlığını bir anlamda ÖSO’ya devretmeye çalışıyoruz. Niçin, kimdir ÖSO? Ordumuz orada mücadele ediyor. Ordu, ÖSO’nun arkasına neden gizlenir, hangi gerekçeyle gizlenir, biz bundan rahatsızız” dedi.

29.01.2018Gündem
Erdoğan, Baykal’ın sağlık durumu hakkında bilgi aldı

Erdoğan, Baykal’ın sağlık durumu hakkında bilgi aldı

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, CHP’nin eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın sağlık durumuyla ilgili bilgi aldı.

22.01.2018Gündem
Deniz Baykalın tedavisini Tatlısesin doktoru yapacak

Deniz Baykal'ın tedavisini Tatlıses'in doktoru yapacak

Sağlık Bakanlığı'na ait uçak ambulans ile Almanya'ya götürülen eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın tedavisi, Münih yakınlarındaki "Berufsgenossenschaftliche Unfallklinik Murnau" isimli merkezde gerçekleştirilecek. Baykal'ın tedavisini, sanatçı İbrahim Tatlıses'in de hekimliğini yapan Dr. Marc Schaan yapacak.

5.12.2017Gündem
Baykalın iyi haberini aldım

Baykal'ın iyi haberini aldım

ESKİ TBMM Başkanı Hüsamettin Cindoruk, İbn-i Sina Hastanesi’nde tedavi gören Deniz Baykal’ın ailesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

28.10.2017Gündem
Doktoru Baykalın son durumunu açıkladı

Doktoru Baykal'ın son durumunu açıkladı

Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın sağlık durumuna ilişkin, "Deniz Bey'in durumu ciddiyetini koruyor. Bilinci yine kapalı, yaşamsal bulguları normal ve kontrol altında, nörolojik bulguları dünle aynı yani kötüye bir gidiş yok." dedi.

20.10.2017Gündem
Erdoğan devreye girdi, Baykal için onu İstanbul’dan getirtti

Erdoğan devreye girdi, Baykal için onu İstanbul’dan getirtti

Eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın dünyaca ünlü beyin cerrahı Prof. Dr. Uğur Türe tarafından da değerlendirilmesi için Cumhurbaşkanı Erdoğan bizzat devreye girerken sabaha karşı İstanbul-Ankara hattında bunlar yaşandı:

18.10.2017Gündem
Baykal oyunu memleketinde kullandı

Baykal oyunu memleketinde kullandı

Oyunu memleketi Antalya’da kullanan CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Gerçekten Türkiye’miz sınav veriyor şimdi. Yapılan tartışmalar çok açık bir şekilde bunu ortaya koyuyor. Umarım bu sınavdan milletimiz yüzünün akıyla çıkar" dedi.

16.04.2017Gündem
Baykal’ın kızı Prof. Dr. Ataman: İşimin başındayım

Baykal’ın kızı Prof. Dr. Ataman: İşimin başındayım

FETÖ operasyonları kapsamında odasında arama yapılmak istenen CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal’ın, Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Tıp Fakültesi’nde görevli kızı Prof. Dr. Aslı Baykal Ataman, konuyla ilgili açıklama yapmak istemediğini, işinin başında olduğunu söyledi.

15.08.2016Gündem
CHPde Antalya ön seçim sonuçları belli oldu

CHP'de Antalya ön seçim sonuçları belli oldu

CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, Antalya'da 14 kişilik milletvekili aday listesinin belirlenmesi için yapılan ön seçimden kesin olmayan sonuçlara 2. sırada çıktı. Baykal, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kontenjandan birinci sıradan adaylık teklifini reddetmiş ve ön seçime girmişti.

30.03.2015Gündem
CHPde ön seçim heyecanı

CHP'de ön seçim heyecanı

CHP'li üyeler, ön seçimle milletvekilli adaylarını belirlemek amacıyla sandık başına gitti. Antalya'da oyunu kullanan Deniz Baykal, sandık görevlilerinden yeni oy pusulası istedi ancak talebi kabul edilmedi. Bunun üzerine sandık görevlileri ile kısa süreli tartışma yaşandı. Baykal, "Gönülden çok fazla partiliyi işaretlemek istiyoruz. O nedenle bir süre sonra hoop diye bir duygu geliyor. Frene basman gerekiyor. Üzerine parmağını koymuşsun. Onu bir kontrol edeyim diye baktığımda yanlışlık yapılmış. Fazla yazılması halinde oy pusulasının değişmeyeceği söylendi. Onu üzerine liste üzerindeki hatayı düzelttik" dedi.

29.03.2015Gündem
Baykal: Cumhurbaşkanlığı seçimi konusunda üzerimde çok baskı var

Baykal: Cumhurbaşkanlığı seçimi konusunda üzerimde çok baskı var

CHP Cumhurbaşkanı adayını milletvekillerine sordu. Partide her vekil üç adayı seçti ve tüm adaylar Kılıçdaroğlu'nun önüne geldi. Partide bu gelişmeler yaşanırken Amerika'da bulunan CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, Cumhurbaşkanlığı adaylığı ile ilgili bir soruyu “Cumhurbaşkanlığı seçimi konusunda üzerimde çok baskı var. O konuları şimdi hiç konuşmak istemiyorum. Daha sonra detaylı konuşuruz” şeklinde yanıtladı.

21.05.2014Dünya
Yorgun Herkül’ün ünlü konukları

Yorgun Herkül’ün ünlü konukları

ABD’den getirilen üst parçası, Antalya Müzesi’ndeki alt parçasıyla birleştirilerek ziyarete açılan ‘Yorgun Herakles’ heykelini görmeye dün CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, kızı Aslı Baykal, yazar Ayşe Kulin ve yönetmen Handan İpekçi geldi.

12.10.2011Gündem
Tezgâh kuruyorlar

Tezgâh kuruyorlar

Ailesini uyarmış: Bana yönelik bir komplo tezgâhı kurulmaya çalışılıyor, hepinizin haberi olsun. Herkes de dikkatli olsun.

8.03.2011Gündem
Ayağa kalkın isyan edin

Ayağa kalkın isyan edin

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kurultayda partililere, “Korkaklar her gün ölür, yürekliler ise bir gün. Ben buradayım, ayaktayım. İktidar ve sonrası için de ayakta olacağım. Delegeler, CHP’liler, sizler de ayakta mısınız? Yeter artık diyeceğiz. Ezilmeye, sömürülmeye, korku imparatorluğuna yeter! Hazır mısınız?” sözleriyle seslendi.

18.12.2010Gündem
CHPde Kurultay günü

CHP'de Kurultay günü

CHP, 15. Olağanüstü Kurultayı'nı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başkanlığında Ankara Arena Spor Salonu’nda yaptı. CHP lideri salona girdiğinde sevgi seli nedeniyle yürümekte bile zorlandı. Kılıçdaroğlu'nun giyeceği kıyafet de merak ediliyordu.Genel başkan seçildiği kurultayda hem kravatsızdı hem de çizgili mavi gömlek giymişti. CHP liderinin kravatsız oluşu, giydiği gömleğin markası ve fiyatı günlerce konuşulmuştu. Kılıçdaroğlu bugün ise kravatlıydı ve beyaz gömlek giymişti. İşte CHP Kurultayı'nda gün boyu yaşananlar...

18.12.2010Gündem
Baykaldan imalı cevap

Baykal'dan imalı cevap

CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, iki günlük Antalya programının ardından bugün Ankara'ya döndü.

4.07.2010Gündem
Pırıltını okumamak aptallık

Pırıltını okumamak aptallık

Baykal, Kılıçdaroğlu kendisini ziyaret ettiğinde, “Kemal partiyi toparlayabilir misin?” deyince, “Yardım ederseniz yapabilirim” yanıtını aldı. Ama şu şok sözleri etti: “4 arkadaşımızla buluşmada adını söyledim, itiraz ettiler. Mustafa Özyürek TV’de adını söyleyince değişik görüşteki çok kişi bana telefon etti, ‘Kemal Bey aday olmasın’ dediler.” Kılıçdaroğlu evden, “Deniz Bey kesin dönecek” izlenimiyle çıktı, ama Sav’la buluşma kararı da verdi. Sav buluşmada, “Toplumda yarattığın büyük bir sinerji var. Bir pırıltın var. Bunu okumamak aptallık olur” dedi. Ve Genel Başkanlık yolu açıldı.

15.06.2010Gündem
Destek geldi gerginlik bitti

Destek geldi gerginlik bitti

CHP Genel Sekreteri Önder Sav ve İzmir’deki destekçileri tarafından görevden alınması istenen CHP İzmir İl Başkanı Ekrem Bulgun, baskıya dayanamadı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu aradı.

28.05.2010Ege
Kılıçdaroğlundan CHP İzmir İl Başkanına destek

Kılıçdaroğlu'ndan CHP İzmir İl Başkanı'na destek

CHP Genel Sekreteri Önder Sav ve İzmir'deki destekçileri tarafından görevden alınması istenen CHP İzmir İl Başkanı Ekrem Bulgun, baskıya dayanamadı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu aradı.

28.05.2010Gündem
Ailemle üstesinden gelirim

Ailemle üstesinden gelirim

Siyasette deprem etkisi yaratan ve CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’la, kendisine ait olduğu iddia edilen kaset için Hürriyet muhabirine konuşan CHP Ankara Milletvekili Nesrin Baytok, “Açıklama yapmak istemiyorum. Yapmayacağım da. Ancak ailemle birlikte bu sürecin üstesinden geleceğiz” dedi.

9.05.2010Gündem
Başbakan Erdoğan Şeb-İ Arus töreninde

Başbakan Erdoğan Şeb-İ Arus töreninde

Konya’da Mevlana'nın 736. Vuslat Yıl Dönümü nedeniyle Şeb-i Arus töreni düzenlendi. Törene uzun zamandır yan yana gelmeyen ve grup toplantılarında, Meclis’te, açılım sürecinde sürekli tartışan Başbakan Erdoğan ve CHP lideri Baykal da katıldı. Törene ilk olarak Başbakan Erdoğan geldi. Yanındaki sandalyenin boş olduğunu fark eden Erdoğan, sandalyenin üzerindeki isme dikkatlice baktı. Daha sonra CHP lideri Baykal geldi ve Erdoğan’la tokalaşarak, Erdoğan’ın iki sıra sağındaki sandalyeye oturdu.

18.12.2009Gündem

Yazar Sonuçları

CIA onlara ne söz verdi!

BİR kere şunun adını koyalım...

17.02.2018

Cadı avı

OLAĞANÜSTÜ şartlar ortaya çıktığında hukuk devleti hukuksuzluk yapmaz, OHAL ilan eder.

16.08.2016

Muhalefeti devirmek

İKTİDARI destekleyen çevrelerde garip bir hava estiriliyor.

13.06.2010