MENÜ

Altındağ Belediyesi

Altındağ Belediyesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Altındağ Belediyesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.840 Altındağ Belediyesi haberi bulunmuştur.

Altındağ Belediyesi Haberleri

Şehrin en iyileri seçildi... Ödüller sahiplerini buldu

Şehrin en iyileri seçildi... Ödüller sahiplerini buldu

Şehirlere yaşam değeri katan, geliştiren, değiştiren projelerin ödüllendirildiği Sign of the City Awards 2018 görkemli bir törenle gerçekleştirildi. Bürokrasi, iş ve basın dünyasının önde gelen isimlerinin yoğun katılım gösterdiği törende 38 proje ‘Sign of the City’ seçildi.

7.11.2018Ekonomi
Erdoğan: Kültürel ırkçılık yayılıyor

Erdoğan: Kültürel ırkçılık yayılıyor

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Moldova ziyareti kapsamında gittiği Gagavuz Özerk Yeri’nin başkenti Komrat’ta halka seslendi. Erdoğan, “Kültürel ırkçılık dünyanın dört bir ucunda adeta bir veba salgını gibi gün geçtikçe yayılıyor. İslam karşıtlığından yabancı düşmanlığına, etnik milliyetçilikten terörizme kadar birçok sorun, bir arada yaşama idealimize sekte vuruyor. Buradaki soydaşlarımızın asla böyle bir tuzağa düşmemesi gerekiyor” dedi.

18.10.2018Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan Gagavuzya’da

Cumhurbaşkanı Erdoğan Gagavuzya’da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gagavuzya Özerk Cumhuriyeti’nin başkenti Komrat’ta coşkuyla karşılandı. Ortak basın toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, '16 yıldır başbakanlık ve cumhurbaşkanlığım döneminde bir hasretim vardı. Gagavuz Özerk yeri Başkanı ve siz soydaşlarımızla hasbihal etmek için bir araya gelmiş bulunuyoruz" dedi. Basın toplantısının ardından Komrat'ta Altındağ Belediyesi tarafından onarımı yapılan Kültür Evi’nin açılışı yapıldı.

18.10.2018Dünya
Kukla okulu

Kukla okulu

7.08.2018Ankara
Bıyıksız mehteran

Bıyıksız mehteran

17.07.2018Ankara
Haydi yaz  okuluna

Haydi yaz okuluna

21.06.2018Ankara
Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin Toraman karakteri Berkan Şal kimdir Kaç yaşındadır

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin Toraman karakteri Berkan Şal kimdir? Kaç yaşındadır?

'Behzat Ç. dizisinin Akbaba'sı Berkan Şal, Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin kadrosuna dahil oldu. Berkan Şal, Murad Han’ın yanında kılıç sallamış yiğit bir asker olan Toraman karakterine hayat verecek. İşte tarihi bir diziyle ekran macerasına devam edecek olan Berkan Şal’ın hayatına ilişkin bilgiler!

17.04.2018Televizyon

Yazar Sonuçları

Dönüşümüz muhteşem olacak

Yılın en uzun tatili bugün bitiyor. Bu dokuz günü kimimiz şehirde sevdikleriyle, kimimiz memlekete giderek, kimimiz de seyahate çıkarak değerlendirdik. Bazılarımız çoktan döndü, bir kısmımız hâlâ yollarda. Peki bu ‘muhteşem dönüşümüz’de yollarda hangi noktalara dikkat etmeliyiz? Trafiğe takılmak istemiyorsak, nerelerde soluklanıp ‘lezzetli vakit’ geçirebiliriz? Tatil dönüşü sendromundan nasıl korunacağız, kapıldıysak çıkmak için ne yapmalıyız? Olağanüstü sahillerden ve doğadan birden bire kent hayatına girerken uyum sağlamamıza yardımcı olacak ara istasyonlar nereleri?

25.08.2018

İşte Tuna’nın ‘imar’ sessizliğinin nedeni

Büyükşehir Belediye Meclisi’nde son dönemde bir hayli ilginç şeyler yaşanıyor.

15.04.2018