MENÜ

Ak Parti Grup Toplantısı

Ak Parti Grup Toplantısı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ak Parti Grup Toplantısı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ak Parti Grup Toplantısı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 254 Ak Parti Grup Toplantısı haberi bulunmuştur.

Ak Parti Grup Toplantısı Haberleri

Kritik açıklama için 2 dilde çeviri

Kritik açıklama için 2 dilde çeviri

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bugün Ak Parti Grup Toplantısı'nda yapacağı kritik Cemal Kaşıkçı açıklaması İngilizce ve Arapça simultane çeviri şeklinde de yayınlanacak.

22.10.2018Gündem
Bakan 3. Havalimanı finansörüyle ilgili iddialara yanıt verdi

Bakan 3. Havalimanı finansörüyle ilgili iddialara yanıt verdi

Hollandalı firma 3. Havalimanı finansmanından çekildi iddialarına Ulaştırma Bakanı Arslan yanıt verdi. Bakan; 'Tek firmanın çekilmesi projeyi etkilemez.' dedi.

21.02.2017Ekonomi
Adalet Bakanı Bozdağ : Rıza Zarrab ile ilgili ABD’nin Türkiye’den bir talebi yok

Adalet Bakanı Bozdağ : Rıza Zarrab ile ilgili ABD’nin Türkiye’den bir talebi yok

ADALET Bakanı Bekir Bozdağ, TBMM’deki Ak Parti Grup Toplantısı öncesi gazetecilere gündemi ilişkin açıklamalarda bulundu. Bakan Bozdağ, "Bakan Bozdağ, Rıza Zarrab’ın tutuklanması ile ilgili olarak, "Soruşturmayı yapan ABD yargısının Türkiye’den bir talebi yok ama Türkiye’deki paralel alçaklar ve alçakları sevenler Türkiye’ye bir operasyon iftirası uyduruyorlar" dedi.

29.03.2016Gündem
AK Partinin adayını açıkladı

AK Parti'nin adayını açıkladı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili "Büyük ihtimalle adayımız Erdoğan" dedi.

25.06.2014Gündem
Başbakan Erdoğan tatile döndü

Başbakan Erdoğan tatile döndü

BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanlığı seçimi nedeniyle bir gün ara verdiği tatiline kaldığı yerden devam ediyor. Erdoğan dün akşam saatlerinde yine Urla’nın Hacılar Koyu’na geldi.

3.07.2013Gündem
DOMUZ GRİBİ AŞISI AÇIKLAMASI

DOMUZ GRİBİ AŞISI AÇIKLAMASI

Ak Parti Grup Toplantısı'nda konuşan Başbakan Erdoğan, canlı yayında bir anda Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ı eliyle işaret ederek "Ben Domuz Gribi aşısında Sağlık Bakanımla aynı düşünmüyorum" dedi.

3.11.2009Haber
G.Sarayın anleştığı Juninho neden vazgeçti

G.Saray'ın anleştığı Juninho neden vazgeçti

Galatasaray Kulübü'nde, aylık divan kurulu toplantısı yapıldı. Üyeler, Fenerbahçe ile oynanan derbi maçta yaşanan olaylarla ilgili olarak yönetimi topa tuttu.

13.06.2007Futbol
İkna için 3 uyarı

İkna için 3 uyarı

AKP Grup toplantısında milletvekillerini tezkereye ikna etmek için ABD ile birlikte hareket edilmemesi halinde, Kürt devleti kurulacağı, Türkiye'nin AB ve Kıbrıs konusunda yalnız kalacağı, ekonomide çöküntü yaşanacağı uyarısı yapıldı.

26.02.2003Gündem
AKP Mekkedeki Osmanlı Kalesi için komisyon kurdu

AKP Mekke'deki Osmanlı Kalesi için komisyon kurdu

AK Parti, Mekke'deki Osmanlı dönemineait kalenin yıkılması konusunu incelemek üzere komisyon oluşturdu.

9.01.2002Gündem
İstanbul seçimi iptal edildi... YSK kararı 4e karşı 7 oyla aldı

İstanbul seçimi iptal edildi... YSK kararı 4'e karşı 7 oyla aldı

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), dün yaptığı toplantıda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin iptaline ilişkin AK Parti’nin yaptığı olağanüstü itirazı kabul ederek seçimi iptal etti. Sandık kurullarındaki usulsüzlük iddiasına dayandırılan karar 4’e karşı 7 oyla alındı. Yenileme seçimi 23 Haziran Pazar günü yapılacak. YSK, Büyükçekmece ve Maltepe ilçeleri seçimlerinin iptali için yapılan başvuruları ise reddetti.

7.05.2019Gündem
Ömer Çelik kritik tarihi açıkladı 31 Ocakta yapacağız

Ömer Çelik kritik tarihi açıkladı! '31 Ocak'ta yapacağız'

AK Parti Sözcüsü Çelik, "Manifestoyu açıklayacağımız geniş katılımlı tanıtım toplantısını 31 Ocak Perşembe günü Ankara'da yapacağız." dedi. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı sona erdi.

8.01.2019Gündem
Af teklifiyle ilgili son haberler

Af teklifiyle ilgili son haberler

MHP, 19 Mayıs 2018 tarihine kadarki suçlara ilişkin 5 yıl şartlı indirim öngören kanun teklifini TBMM Başkanlığına sundu. Gözler şimdi kanun teklifi ile ilgili yapılacak Meclis görüşmelerinde. Affın kapsamı ve detayları hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar, bir yandan da afla ilgili basında çıkan son haberleri takip etmek istiyor. İşte, afla ilgili son haberler ve gelişmeler...

11.10.2018Gündem
KOBİlere yüzde 70i ödemesiz destek

KOBİ'lere yüzde 70'i ödemesiz destek

Başbakan Binali Yıldırım, küçük ve orta boy işletmelerin (KOBİ), teknoloji düzeyi yüksek ürün ve yatırımlara yönelmesi durumunda, bu işletmelere yüzde 70'i ödemesiz destek sağlayacaklarını söyledi.

31.10.2017Ekonomi