MENÜ

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.110 Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı haberi bulunmuştur.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Haberleri

Anayasa polis tüzüğü gibi

Anayasa polis tüzüğü gibi

2001-2002 Adli Yıl açış konuşmasını yapan Yargıtay Başkanı Sami Selçuk, "Dünyanın karşısına yeni bir anayasa ile çıkmalıyız" dedi.

6.09.2001Gündem
Anayasa polis tüzüğü gibi

Anayasa polis tüzüğü gibi

2001-2002 Adli Yıl açış konuşmasını yapan Yargıtay Başkanı Sami Selçuk, Anayasa'nın, anayasal devletin özüyle çatışan polis tüzüğüne benzediğini belirterek "Dünyanın karşısına yeni bir anayasa ile çıkmalıyız" dedi.

6.09.2001Gündem
Gül: Ecevit, Türkiyeyi seçime götürmeli

Gül: Ecevit, Türkiye'yi seçime götürmeli

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Gül, Ecevit'in çevresinin zorlamasıyla görevini sürdürdüğünü savunarak, ''Sayın Ecevit'in Türk Milleti'ne karşı göstereceği en büyük yurtseverlik, Türkiye'yi seçime götürecek tedbirleri almasıdır'' dedi.

1.10.2001Gündem
AKP, ABDye saldırılar için gizli görüşme istedi

AKP, ABD'ye saldırılar için gizli görüşme istedi

AK Parti Grubu, ABD'ye yönelik terörist saldırılar sonrasındaki durumun değerlendirilmesi ve kapalı oturum yapılması için TBMM Başkanlığı'na başvurdu.

5.10.2001Gündem
Gül: Terörü lanetlemekle yetinmedik

Gül: Terörü lanetlemekle yetinmedik

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Gül, Taliban yönetimine karşı tavır almadıkları eleştirilerine karşılık, ''Sadece terör ve teröristleri destekleyenleri kınamakla kalmadık, halkını baskı altında tutan rejimlere karşı da tavır aldık'' dedi.

12.10.2001Gündem
Derviş: İyileşme büyümeye dönüşmeli

Derviş: İyileşme büyümeye dönüşmeli

Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı KemalDerviş, son haftalarda ekonomide görülen iyileşmenin, daha da güçlenerek ve hızlanarak büyümeye dönüşmesi gerektiğini bildirdi.

12.12.2001Ekonomi
Derviş: İyileşme büyümeye dönüşmeli

Derviş: İyileşme büyümeye dönüşmeli

Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı KemalDerviş, son haftalarda ekonomide görülen iyileşmenin, daha da güçlenerek ve hızlanarak büyümeye dönüşmesi gerektiğini bildirdi.

12.12.2001Ekonomi
AKP: Sarı zarf kolay sonuçlanmaz

AKP: 'Sarı zarf' kolay sonuçlanmaz

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Murat Mercan, AK Parti Eskişehir İl Başkanı'nın bazı yerel gazete ve televizyon muhabirlerine zarf içinde para verildiği yolundaki iddialara ilişkinin soruşturmanın hemen sonuçlanamayacağını belirtti ve "Kimse hemen bir karar vermemizi ve sonuca ulaşmamızı beklemesin" dedi.

21.02.2002Gündem
Erdoğan KKTC ziyaretini iptal etti

Erdoğan KKTC ziyaretini iptal etti

AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Edoğan'ın 13 Kasım Çarşamba günü KKTC'ye yapacağı ziyaret iptal edildi.

9.11.2002Gündem
Erdoğanı İspanyada Los Turcos karşıladı

Erdoğan'ı İspanya'da 'Los Turcos' karşıladı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte Endülüs Emevileri döneminde yaptırılan El-Hamra Sarayı ve müzesini ziyaret etti. Başbakan Erdoğan'ı, saraya gelişinde Granada'ya 300 kilometre uzaktaki Sax ilçesinde yaşayan ve kendilerine “Los Turcos” (Türkler) diyen, Osmanlı dönemi kıyafetleri giymiş grup karşıladı.

13.01.2008Dünya
Demet Şenerin acı günü

Demet Şener'in acı günü

Milli basketbolcu İbrahim Kutluay'in eşi Demet (Şener) Kutluay'ın vefat eden babası Fikret Şener, İstanbul'da toprağa verildi.

31.07.2008Gündem
Ve köstebek göründü

Ve köstebek göründü

Otogar-İkitelli-Başakkonutları-Olimpiyat Köyü Metro Hattı'nın İkitelli-Güney Sanayi Sitesi etabındaki kazı çalışmaları tamamlandı.

28.08.2008Gündem
Analar böyle uğurladı

Analar böyle uğurladı

Hakkari’nin Şemdinli İlçesi Aktütün Jandarma Sınır Karakolu yakınlarındaki Bayraktepe’de şehit düşen Mehmetçiklerden 14’ü dün toprağa verildi. Şehitler son yolculuğuna uğurlanırken en büyük acıyı yine analar yaşadı. Kimi gözyaşlarını içine akıttı, kimi "yavrum doyamadım sana" diyerek tabuta kapandı, kimi "bana da silah verin savaşmaya gideyim" dedi.

5.10.2008Gündem
EMC Forum 2008 başlıyor

EMC Forum 2008 başlıyor

Önemli isimlerin konuşmacı olarak katılacağı EMC Forum 2008, 18 Kasım'da gerçekleştirilecek.

14.11.2008Teknoloji
Tokatsporda hedef Süper Lig

Tokatspor'da hedef Süper Lig

TFF 2. Lig 4. Grup'ta ilk sırayı alarak Yükselme Grubu'na çıkan Tokatspor'da, kulüp başkanı Sami Ülkü, hedeflerinin önce Bank Asya 1. Lig, buradan da Süper Lig olduğunu söyledi.

3.01.2009Futbol
Açılım için Costner bir yorum yapmamış

Açılım için Costner bir yorum yapmamış

Ünlü Hollywood yıldızı Kevin Costner adına Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Edibe Sözen’den sonra dün de MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural konuştu.

7.10.2009Gündem
Başbakan, Grup Başkanı olarak hakkını kullandı

Başbakan, Grup Başkanı olarak hakkını kullandı

BAŞBAKAN Tayyip Erdoğan’ın, TBMM’de demokratik açılım öngörüşmelerinde CHP’lilerin pankart açmasına sinirlenerek, verilen arada oturumu yöneten Meclis Başkanı Mehmet Ali Şahin’e, “Meclis böyle mi yönetilir, burası miting meydanı mı? Pankart açmalarına nasıl izin verirsin, attırsana o pankartları” diye tepki gösterdiği iddiaları tartışma yarattı.

11.11.2009Gündem
Bakan hem güldü, hem güldürdü

Bakan hem güldü, hem güldürdü

Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak, Rize'de katıldığı bir toplantıda konuşurken not kağıtlarını karıştırdı. Uzun süre kürsüde sessiz kaldı, en sonunda 'Daha fazla konuşamayacağım' dedi ve gülerek kürsüden indi. Bakan'ın bu hareketi hem kendini hem de toplantıyı izlemek için salonda bulunanları çok güldürdü.

19.12.2009Gündem
Diyarbakırspora 2+3 milyon TL

Diyarbakırspor'a 2+3 milyon TL

Diyarbakırspor yönetimi, önceki akşam İstanbul'da düzenlenen “Diyarbakırspor'a Destek Gecesi”nde elde ettiği gelir sayesinde futbolcularına ödeme yapmaya başladı.

29.12.2009Spor Arena
Hüseyin Çelik özür dilesin

Hüseyin Çelik özür dilesin

MHP Başkanvekili Oktay Vural, MHP Milletvekilleri Hasan Çalış, Yılmaz Tankut, Abdülkadir Akcan ile birlikte basın toplantısı düzenledi.

13.01.2010Gündem
Umman’da balık bulutu içinde

Umman’da balık bulutu içinde

Uzun yıllar Hazine Dış Ticaret Müsteşarlığı'nda daire başkanlığı, genel müdürlük, müsteşarlık, ardından 7 yıl bakanlık yaptı. Denizleri karalardan daha fazla tanıyor.

1.02.2010Seyahat
Şorayın resmine 200 bin TL

Şoray'ın resmine 200 bin TL

Milliyet Gazetesi’nin 23 Nisan 2005'de başlattığı, "Baba Beni Okula Gönder" kampanyasının beşinci yılında, kız çocukları yararına, müzayede düzenlendi.

24.03.2010Gündem
Baykal: Vandaki saldırı AKPnin işi

Baykal: Van'daki saldırı AKP'nin işi

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Van'da dün kendisine yapılan taşlı saldırıyla ilgili olarak AK Parti'yi suçladı. ''Saldırı Van'daki bir çetenin işi ve o çetenin bağlantıları iktidara kadar gidiyor'' diyen Baykal, AK Parti'nin sokak saldırılarından medet umduğunu iddia etti.

3.04.2010Gündem
Vecdi Gönül: ‘Pilotsuz uçaklar yaptık’

Vecdi Gönül: ‘Pilotsuz uçaklar yaptık’

MİLLİ Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Türkiye’nin ilk defa pilotsuz uçaklar yaptıklarını ve küçük boyda olanların tamamen yerli malı olduğunu söyledi. Bakan Gönül, “Bunun yüzden fazlası göklerde. Ama nedense herkes Heronu söylüyor” dedi.

13.06.2010Gündem
Hüseyin Çelikin yeğeni kaza yaptı: 1 ölü

Hüseyin Çelik'in yeğeni kaza yaptı: 1 ölü

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik'in yeğeni 34 yaşındaki İbrahim Karataş, Afyonkarahisar yakınlarında otomobiliyle bir kamyonete çarptı. Karataş'ın yaralandığı kazada kamyonetin sürücüsü 51 yaşındaki Adem Karabacak ise öldü. Kazanın ardından Hüseyin Çelik de Afyonkarahisar'a gelerek hastanedeki yeğenini ziyaret etti.

21.06.2010Gündem
Torontoda kritik görüşme

Toronto'da kritik görüşme

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve ABD Başkanı Barack Obama Toronto'daki G20 Zirvesi kapsamında kritik bir görüşme gerçekleştirecek.

26.06.2010Dünya
Arınç: Terörün belini kıracağız, yok edeceğiz

Arınç: "Terörün belini kıracağız, yok edeceğiz"

DEVLET Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, “30 seneden beri Türkiye’nin başına bela olan terör musibetini de Allah’ın izniyle en kısa sürede çökerteceğiz, belini kıracağız ve yok edeceğiz” dedi.

4.07.2010Gündem
Mahkeme Dursun Çiçeki mercek altına aldı

Mahkeme Dursun Çiçek'i mercek altına aldı

"İRTİCAYLA Mücadele Eylem Planı” diye adlandırılan belgeye ilişkin görülen davanın 7. duruşmasında tutuklu sanık avukat Serdar Öztürk'ün avukatlarının savunmasının alınmasının ardından, sanık ve avukatların taleplerin alınmasına geçildi. Dursun Çiçek'in avukatı Celal Ülgen, yurtdışından ülkeye ıslak imza makinesinin girip girmediği, girdiyse kaç adet girdiğinin gümrüklerden sorulmasını talep etti.

10.07.2010Gündem
Başarıya ödül yağdı

Başarıya ödül yağdı

İzmir Valisi M. Cahit Kıraç, LYS sınavında ilk yüze giren 19 öğrenciye ödül verdi. Kıraç, 34 öğrencinin Türkiye sıralamasında 45 alanda başarı elde ettiğini söyledi.

19.07.2010Ege
Kulada kurtuluş yıldönümü etkinlikleri

Kula'da kurtuluş yıldönümü etkinlikleri

Manisa'nın Kula ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 88. yıl dönümü kapsamında bu yıl 16.'si düzenlenen geleneksel yağlı pehlivan güreşleri ve ata sporu cirit müsabakaları yapıldı.

11.09.2010Gündem

Yazar Sonuçları

Üç soru...

Başörtüsü ya da türban konusunun geldiği noktayı görüyor musunuz? Üniversitelerarası Kurul, YÖK Başkanı’nın istifasını istiyor, etmediği takdirde Cumhurbaşkanı’nın kendisini görevden alması çağrısı yapıyor. Görülmemiş bir hal.

28.02.2008

Gerçek demokratlar olmayı başaracak mıyız?

ROCK grubu Duman’ın son albümünde yer alan Rezil isimli şarkıda yer alan "lem yelid ve löp yutar" sözleri "bazı dindarları" kızdırmış. Dini, günlük ticari ve sosyal amaçları için kullanmaya kalkanları eleştiren şarkıda "lem yelid" sözcüklerinin kullanılması eleştiriliyor.

12.04.2009

Ya gözümüz seçmiyor ya da Avrupalı parlamenterlerin yolu Başkent’ten geçmiyor

Uzun süredir Ankara’da böylesine hoş bir davet gerçekleşmemişti. Big Chefs’in sahibesi Gamze Cizreli’nin ev sahipliğindeki etkinlikte Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un eşi Caroline Koç ile ortağı Banu Yentürk piyasaya sürdükleri yeni kahve markasını tanıttılar. Beni ilgilendiren kısmı ise ne kahve, ne de davet merakımdı. Sadece uzun zamandan beri birlikte görmediğim insanlarla bir arada olma isteğimdi.

10.10.2009

CHP Londra ve New York’a Gider mi

Henüz ham bir proje. Henüz fikir jimnastiğinden öteye geçmiyor. Henüz Kemal Kılıçdaroğlu’nun haberi olmayabilir.

Ama, ilgi çekebilecek bir proje, CHP’nin ekonomi politikalarını uluslararası piyasalara anlatma projesi.

24.05.2010

Kalbi ‘vurun’ aklı ‘durun’ diyen bakan

MİLLİ Savunma Bakanı Vecdi Gönül’e soruyorlar...

“İsrail’le yapılan askeri anlaşmaların iptali söz konusu mu?”

7.06.2010

“Washington Mektubu”...

Thomas Friedman’a nispet, onun “İstanbul Mektubu” başlıklı yazısını New York Times’ta okuduktan ve onu gördükten bir gün sonra Washington’a geldiğime göre bir “Washington Mektubu” yazmalı mıyım?

18.06.2010