MENÜ

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.107 Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı haberi bulunmuştur.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Haberleri

3 ile daha hızlı tren müjdesi İlk adım atıldı...

3 ile daha hızlı tren müjdesi! İlk adım atıldı...

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: "Malatya-Elazığ-Diyarbakır hızlı tren projeleri için ilk adım atıldı" açıklamasında bulundu!

22.09.2017Ekonomi
Eskişehirspor Başkanı Özeçoğlu: 24 puan daha silinme riski var

Eskişehirspor Başkanı Özeçoğlu: "24 puan daha silinme riski var"

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Sinan Özeçoğlu, 3 puanlarının silinmesi ve Sergen Yalçın'ın ayrılması ile ilgili olarak, "24 puan daha silinme riski var. Sergen Yalçın'a hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

22.09.2017Spor Arena
Körfez yatırımcısıyla buluştu

Körfez yatırımcısıyla buluştu

Cathay Group, Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy projelerini, 11-13 Eylül 2017 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) gerçekleşen Cityscape Dubai’de tanıttı. İstanbul’da yabancı yatırımcı oranının yüzde 3 olduğunu belirten Cathay Group Yönetim Kurulu üyelerinden Okan Süha Yıldırım “Daha çok yol gidilmesi gerekiyor” dedi.

21.09.2017Ekonomi
Şerif Mardin son yolculuğuna uğurlandı

Şerif Mardin son yolculuğuna uğurlandı

Prof.Dr. Şerif Mardin için Yeniköy Camii'nde cenaze töreni düzenleniyor. Dün İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede 90 yaşında hayatını kaybeden Mardin'in cenaze törenine Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, eski başbakanlardan Ahmet Davutoğlu, eski bakanlardan Ertuğrul Günay da katıldı.

7.09.2017Haber