MENÜ

Aday Listesi

Aday Listesi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Aday Listesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Aday Listesi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.664 Aday Listesi haberi bulunmuştur.

Aday Listesi Haberleri

Özel emekliliğe ilk adım atıldı

Özel emekliliğe ilk adım atıldı

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile bankacılıktaki BDDK benzeri yapı oluşturuldu, SEDDK kuruldu. Kurum, başta sigortacılık olmak üzere özel emeklilik için yasal düzenlemeleri yapacak ve uygulayacak.

28.10.2019Ekonomi
Luyindamada flaş gelişme 14 milyon...

Luyindama'da flaş gelişme! 14 milyon...

Cim Bom’da Luyindama sürprizi... Sarı-Kırmızılı kulüp devre arasında transfer operasyonu yapmaya hazırlanırken, İngiliz medyasında ilginç bir iddia ortaya atıldı.

16.10.2019Futbol
FIFA, yılın futbolcusu ve teknik direktörü adaylarını açıkladı

FIFA, yılın futbolcusu ve teknik direktörü adaylarını açıkladı

Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA), 2019 yılının en iyi futbolcusu ve teknik direktörü adaylarını açıkladı.

31.07.2019Futbol
2019un en iyileri kim olacak Aday listeleri belli oldu...

2019'un en iyileri kim olacak? Aday listeleri belli oldu...

Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA), 2019 yılının en iyi futbolcusu ve teknik direktörü adaylarını açıkladı.

31.07.2019Futbol
Elif Şafak Booker’ın aday listesinde

Elif Şafak Booker’ın aday listesinde

Sadece Birleşik Krallık veya İrlanda’da yayınlanan kitapların aday olabildiği prestijli edebiyat ödülü The Booker Prize’ın bu seneki aday listesi açıklandı. Listede yer alan 13 isim arasında ‘On Dakika Otuz Sekiz Saniye’ romanıyla Elif Şafak da yer alıyor.

25.07.2019Kitap Sanat
Beşiktaş başkanını seçiyor İki aday...

Beşiktaş başkanını seçiyor! İki aday...

Beşiktaş Kulübünde olağan seçimli genel kurul toplantısı yarın yapılacak.

11.05.2019Futbol
Türk ve Müslümanların azınlık sayılması için kampanya başlatıldı

Türk ve Müslümanların azınlık sayılması için kampanya başlatıldı

Bulgaristan’da üyelerinin çoğunu Türklerin oluşturduğu DOST Partisi, 26 Mayıs’ta yapılacak AP seçimleri için kampanyasını başlattı. Parti, Türk ve Müslümanların ‘resmi azınlık’ olarak tanınması için bir de imza kampanyası başlattı.

27.04.2019Avrupa
AİHM’de Türkiye’yi temsil edecek... 10 yaşında kararımı  vermiştim

AİHM’de Türkiye’yi temsil edecek... "10 yaşında kararımı vermiştim"

36 yaşında bir hukukçu. Baba, Mardin’de ‘adaletin babası’ olarak tanınıyor. Ağabey Harvard ve Stanford’dan mezun bir hukuk profesörü, siyasetçi. Hedefini koyduğunda henüz 10 yaşında olan Doç. Dr. Saadet Yüksel, geçen hafta Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM) yargıçlığına seçilerek burada görev yapacak en genç yargıç oldu. Türkiye’nin iki yıl önce emekliliği gelen Işıl Karakaş yerine seçilecek yargıç için sunduğu aday listeleri üç kez reddedilmişti. “Hedefim Türkiye dahil Avrupa Konseyi üyesi devletlerde ve tüm Avrupa’da insan haklarının gelişimine katkı sağlayacak kararlara imza atmak” diyen Saadet Yüksel, hayatını ve kendisini başarıya taşıyan yolu ilk kez Hürriyet’e anlattı.

15.04.2019Gündem
Son dakika... AİHMe Türk kadın yargıç

Son dakika... AİHM'e Türk kadın yargıç

Doç. Dr. Saadet Yüksel'in, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM) hakimliğine seçildiği bildirildi. Adalet Bakanlığından yapılan açıklamada, AİHM'in Türkiye adına görev yapacak hakimi belirlediği, oylamada 111 oy alan Doç. Dr. Yüksel'in AİHM'de Türkiye adına 9 yıl görev yapacağı belirtildi. Öte yandan, Dışişleri Bakanlığı, Doç. Dr. Saadet Yüksel'in Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM) yargıçlığına seçilmiş olmasından memnuniyet duyulduğunu bildirdi.

9.04.2019Gündem
AİHM hâkimi aday listesine  onay

AİHM hâkimi aday listesine onay

AVRUPA İnsan Hakları Mahkemesi’nde, Türkiye adına görev yapan Prof. Dr. Işıl Karakaş’ın görev süresinin Mayıs 2017’de sona ermesinin ardından başlatılan hâkim seçim sürecinde önerilen üç kişilik aday listesi, Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Hâkim Seçim Komisyonu’nca dün uygun görüldü.

30.03.2019Gündem
Jandarma Genel Komutanlığı uzman erbaş alımı yapacak JGK başvuru şartları neler

Jandarma Genel Komutanlığı uzman erbaş alımı yapacak! JGK başvuru şartları neler?

Resmi Gazete'de yayımlanan ilana ve Jandarma Genel Komutanlığının internet sitesinde yayımlanan başvuru kılavuzuna göre, kurumun sözleşmeli uzman erbaş (komando ve asayiş) ihtiyacını karşılamak amacıyla uzman erbaş alımı yapılacak. Söz konusu ilana başvuru yapabilmek için belli şartlar aranıyor. Peki, Jandarma uzman erbaş alımı başvuru şartları neler? Son başvuru tarihi ne zaman?

20.03.2019Gündem
JGK uzman erbaş alımında yaş sınırı var mı Uzman erbaş alımı için aranan şartlar neler

JGK uzman erbaş alımında yaş sınırı var mı? Uzman erbaş alımı için aranan şartlar neler?

Jandarma Genel Komutanlığı bünyesine yapılacak olan uzman erbaş alımı için başvuru işlemi başladı. Toplam 40 bin adayın mülakata gireceği ve 20 binlik kısmın ise KPSS şartı aranmadan değerlendirileceği Jandarma Genel Komutanlığı uzman erbaş alımı süreci için başvurular 4 Nisan Perşembe günü sona erecek. Peki, Jandarma Genel Komutanlığı uzman erbaş alımı başvurusu nasıl yapılabilecek? Peki, uzman erbaş alımı ön başvuruları için aranan şartlar neler? JGK uzman erbaş alımı yaş sınırı var mı?

19.03.2019Gündem
CHPnin adaylıktan çektiği isimden şok iddia: Yalan tutanakla Kılıçdaroğluna gittiler

CHP'nin adaylıktan çektiği isimden şok iddia: "Yalan tutanakla Kılıçdaroğlu'na gittiler"

İZMİR Buca'da belediye başkan adayı gösterilen ve daha sonra adaylığı geri çekilen CHP'li Suat Nezir, seçim ofisinde açıklama yaparak, bu kararın partinin yetkili organları tarafından alınmadığını, CHP Genel Başkanı Kemal kılıçdaroğlu'nun 3 kişi tarafından yanıltıldığını, kendisi ile ilgili çekinceleri merak ettiğini belirterek, "Yalan ve iftiraya maruz kaldım" dedi.

21.02.2019Gündem
CHP Ödemiş ilçe yönetimi istifa etti

CHP Ödemiş ilçe yönetimi istifa etti

CHP Ödemiş İlçe Başkanı Mehmet Kiremitçi, parti genel merkezinin, belediye meclis üyesi aday listesinde mutabakata varılan listenin dışında hareket etmesinden dolayı yönetim olarak istifa ettiklerini belirtti.

20.02.2019Gündem
Grammy kehanetleri: Takma kafanı Cardi B, hepsini alacaksın

Grammy kehanetleri: Takma kafanı Cardi B, hepsini alacaksın! 

Bu sene 61’incisi düzenlenecek olan Grammy ödül törenine geri sayım başladı. Biz gazı Cardi B’ye verelim ve bu gece Power TV’de canlı olarak izleyebileceğimiz tören öncesi bahisleri açalım.

10.02.2019Keyif
‘Avrupa hedeflerinden uzaklaştıkça güçsüzleşiyor’

‘Avrupa hedeflerinden uzaklaştıkça güçsüzleşiyor’

Almanya’nın ilk azınlık siyasi oluşumu Yenilik ve Adalet Partisi (BİG) Genel Başkanı Haluk Yıldız, Avrupa Parlamentosu seçimleri aday tanıtımı toplantısında konuştu. Yıldız, “Avrupa kendi ideallerinden uzaklaştıkça güçsüzleşiyor. Dünya politikasında öngörüldüğü gibi rol alamıyor” dedi.

5.02.2019Avrupa
Gillette Milliyet Ödüllerinde oylar 35 bin çocuğun ihtiyacını karşılayacak

Gillette Milliyet Ödülleri'nde oylar 35 bin çocuğun ihtiyacını karşılayacak

Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde kullanılacak her oy, 35 bin çocuğa spor ekipmanı olarak geri dönecek

29.01.2019Futbol
51. SİYAD Türkiye Sineması Ödülleri’nin adayları belli oldu

51. SİYAD Türkiye Sineması Ödülleri’nin adayları belli oldu

51. SİYAD Türkiye Sineması Ödülleri’nin adayları belli oldu. Sinema Yazarları Derneği (SİYAD) üyeleri tarafından seçilen isimlerden Nuri Bilge Ceylan’ın filmi 10 dalda adaylık elde etti.

16.01.2019Magazin
1. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde “Sporun En İyileri” adayları belirlendi

1. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde “Sporun En İyileri” adayları belirlendi

Dünyanın en uzun soluklu spor ödülleri projesi olan ve bu yıl dördüncü kez P&G’nin lider erkek bakım markası Gillette iş birliğiyle düzenlenecek 65. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nde halk oylamasına sunulacak aday listesi Büyük Jüri tarafından belirlendi.

25.12.2018Futbol
Her yerde aranıyorlardı Kritik isimler yakalandı

Her yerde aranıyorlardı! Kritik isimler yakalandı

Edirne'de, yapılan son dakika operasyonunda Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyesi oldukları şüphesiyle TSK'dan ihraç edilen binbaşı ve kurmay albay ile firari askerin eşi yakalandı.

25.12.2018Gündem
Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı | Polis Akademisi sınav sonuçları sorgulama ekranı

Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı | Polis Akademisi sınav sonuçları sorgulama ekranı

Bekçilik mülakat sınav sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve sınav sonuçları Polis Akademisi tarafından yapılan duyuruyla birlikte açıklandı. 1.Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı sonuçlarında kazananlar belli oldu .İşte, bekçilik mülakat sonuçları sorgulama ekranı.

2.12.2018Gündem
Bekçilik sınav sonuçları açıklandı | 10 bin bekçi alımı başvuruları ne zaman

Bekçilik sınav sonuçları açıklandı | 10 bin bekçi alımı başvuruları ne zaman?

Emniyet Genel Müdürlüğü ve Polis Akademisi Başkanlığı, Çarşı ve Mahalle Bekçiliği giriş sınav sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Açıklamada, asıl adayların atama için gerekli olan belgeleri, planlama yapılan il emniyet müdürlüklerinden temin edebilecekleri ve 3 Aralık'a kadar başvuruda bulunabilecekleri kaydedildi. Polis Akademisi 7 bin bekçi alımı için adaylara ilk önce yazılı daha sonra fiziki yeterlilik ve sözlü sınav uygulamıştı. Peki, 10 bin bekçi alımı başvuruları ne zaman yapılacak?

2.12.2018Gündem
TAREKSAV burs sonuçları açıklandı İşte, detaylar

TAREKSAV burs sonuçları açıklandı! İşte, detaylar

TAREKSAV burs başvuru sonuçları, kurumun internet sitesi üzerinden yayımlandı. 25 Eylül-12 Ekim tarih aralığında gerçekleştirilen başvuruları değerlendiren yetkililer, detayları paylaştı. İşte, Tarım Kredi Eğitim, Kültür ve Sağlık Vakfı (TAREKSAV) burs başvuru sonuçları hakkında bazı bilgiler

26.11.2018Gündem
Yılın atleti ödülünde Ramil Guliyev finalde

Yılın atleti ödülünde Ramil Guliyev finalde

Türkiye Atletizm Federasyonundan yapılan açıklamaya göre dünya ve Avrupa şampiyonu milli sporcu Ramil Guliyev, "yılın atleti" oylamasında üst üste ikinci kez finale kaldı.

17.10.2018Diğer
Atatürk Üniversitesi Yüksek Lisans sonuçları açıklandı mı

Atatürk Üniversitesi Yüksek Lisans sonuçları açıklandı mı?

Atatürk Üniversitesi Yüksek Lisans sonuçları için araştırmalar devam ediyor. Lisansüstü eğitimlerini Atatürk Üniversitesi'nde yapmak isteyen binlerce kişi, üniversitenin yapacağı açıklamalara kilitlendi. ALES puanı ve Lisans mezuniyet ortalamasının toplamı ile yapılan değerlendirme, kontenjan dahilinde gerçekleştirilecek. Peki, Atatürk Üniversitesi Yüksek Lisans sonuçları nereden ve nasıl öğrenilebilecek? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

6.08.2018Eğitim
Atletico Madrid Arsenal maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda

Atletico Madrid Arsenal maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Atletico Madrid Arsenal maçı, Uluslararası Şampiyonlar Kupası'nda sıralamayı yeniden belirleyecek. Dünyanın sayılı takımlarının mücadele ettiği organizasyonda ilk maçlarına çıkacak olan Atletico Madrid ve Arsenal, 3 puan alıp sıralamada üst sıralarda yer almanın yolunu arayacak. Peki, futbolseverlerin dikkatle izleyeceği Atletico Madrid Arsenal maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda canlı izlenebilecek? İşte, o karşılaşma hakkında bazı bilgiler

26.07.2018Spor Arena
CHP Adana Milletvekili Adayları kimler 2018 CHP Adana Adayları

CHP Adana Milletvekili Adayları kimler? 2018 CHP Adana Adayları

27. Dönem Milletvekili seçimi için adaylar araştırılmaya devam ediliyor. 2018 Adana CHP milletvekili adayları arasında kimlerin yer aldığını merak eden bölge halkı, konuyla ilgili sorgulamalarını internet üzerinden gerçekleştiriyor. Adana'da,ziraat mühendisi, jeoloji mühendisi, doktor gibi birçok meslek dalından aday çıkaran CHP, toplam 15 adayın ismini YSK'ya bildirdi. Peki, 2018 CHP Adana adayları kimler oldu? İşte, Adana vekil aday listesi

23.06.2018Gündem
AK Parti Hatay Milletvekili Adayları kimler 2018 AK Parti Hatay Adayları

AK Parti Hatay Milletvekili Adayları kimler? 2018 AK Parti Hatay Adayları

2018 Hatay AK Parti milletvekili adayları arasında kimlerin yer aldığını merak eden bölge halkı, konuyla ilgili sorgulamalarını internet üzerinden gerçekleştiriyor. Hatay'da, eczacı, avukat, yönetici ve mali müşavir gibi birçok meslek dalından aday çıkaran AK Parti, toplam 11 adayın ismini YSK'ya bildirdi. Peki, 2018 AK Parti Hatay adayları kimler oldu? İşte, Hatay vekil aday listesi

23.06.2018Gündem
AK Parti Diyarbakır Milletvekili Adayları kimler 2018 AK Parti Diyarbakır Adayları

AK Parti Diyarbakır Milletvekili Adayları kimler? 2018 AK Parti Diyarbakır Adayları

27. Dönem Milletvekili seçimi için adaylar araştırılmaya devam ediliyor. 2018 Diyarbakır AK Parti milletvekili adayları arasında kimlerin yer aldığını merak eden bölge halkı, konuyla ilgili sorgulamalarını internet üzerinden gerçekleştiriyor. Diyarbakır'da, emekli, öğretim görevlisi, avukat ve mühendisi gibi birçok meslek dalından aday çıkaran AK Parti, toplam 12 adayın ismini YSK'ya bildirdi. Peki, 2018 AK Parti Diyarbakır adayları kimler oldu? İşte, Diyarbakır vekil aday listesi

23.06.2018Gündem
AK Parti Antalya Milletvekili Adayları kimler 2018 AK Parti Antalya Adayları

AK Parti Antalya Milletvekili Adayları kimler? 2018 AK Parti Antalya Adayları

27. Dönem Milletvekili seçimi için adaylar araştırılmaya devam ediliyor. 2018 Antalya AK Parti milletvekili adayları arasında kimlerin yer aldığını merak eden bölge halkı, konuyla ilgili sorgulamalarını internet üzerinden gerçekleştiriyor. Antalya'da avukat, mühendis,yönetici,mimar gibi birçok meslek dalından aday çıkaran AK Parti, toplam 16 adayın ismini YSK'ya bildirdi. Peki, 2018 AK Parti Antalya adayları kimler oldu? İşte, Antalya vekil aday listesi

23.06.2018Gündem
CHP Erzurum milletvekili adayları kimler İşte 2018 Erzurum milletvekili adayları

CHP Erzurum milletvekili adayları kimler? İşte 2018 Erzurum milletvekili adayları

24 Haziran’da seçime gidecek olan Erzurumlular ilçelerindeki milletvekili adaylarını sorgulamaya devam ediyor. CHP’nin milletvekili aday listesi, mayıs ayında Yüksek Seçim Kurulu'na teslim edilmişti. CHP Erzurum milletvekilleri adayları arasında farklı mesleklerden 6 isim var. Peki, CHP Erzurum milletvekili adayları kimler?

22.06.2018Gündem
MHP Tekirdağ Milletvekili Adayları kimler 2018 MHP Tekirdağ Adayları

MHP Tekirdağ Milletvekili Adayları kimler? 2018 MHP Tekirdağ Adayları

2018 Tekirdağ MHP milletvekili adayları arasında kimlerin yer aldığını merak eden bölge halkı, konuyla ilgili sorgulamalarını internet üzerinden gerçekleştiriyor. Tekirdağ'da, inşaat mühendisi, öğretmen, tıp doktoru gibi birçok meslek dalından aday çıkaran MHP, toplam 7 adayın ismini YSK'ya bildirdi. Peki, 2018 MHP Tekirdağ adayları kimler oldu? İşte, Tekirdağ vekil aday listesi

22.06.2018Gündem
MHP Şırnak Milletvekili Adayları kimler 2018 MHP Şırnak Adayları

MHP Şırnak Milletvekili Adayları kimler? 2018 MHP Şırnak Adayları

27. Dönem Milletvekili seçimi için adaylar araştırılmaya devam ediliyor. 2018 Şırnak MHP milletvekili adayları arasında kimlerin yer aldığını merak eden bölge halkı, konuyla ilgili sorgulamalarını internet üzerinden gerçekleştiriyor. Şırnak'ta, sanayici, güvenlik, tarih ve spor yöneticisi meslek dallarından aday çıkaran MHP, toplam 4 adayın ismini YSK'ya bildirdi. Peki, 2018 MHP Şırnak adayları kimler oldu? İşte, Şırnak vekil aday listesi

22.06.2018Gündem
MHP Samsun Milletvekili Adayları kimler 2018 MHP Samsun Adayları

MHP Samsun Milletvekili Adayları kimler? 2018 MHP Samsun Adayları

27. Dönem Milletvekili seçimi için adaylar araştırılmaya devam ediliyor. 2018 Samsun MHP milletvekili adayları arasında kimlerin yer aldığını merak eden bölge halkı, konuyla ilgili sorgulamalarını internet üzerinden gerçekleştiriyor. Samsun'da, muhasebeci, mali müşavir, sanayici ve avukat gibi meslek dallarından aday çıkaran MHP, toplam 9 adayın ismini YSK'ya bildirdi. Peki, 2018 MHP Samsun adayları kimler oldu? İşte, Samsun vekil aday listesi

22.06.2018Gündem
Ak Parti Manisa milletvekili adayları kimler İşte AK Parti Manisa milletvekili aday listesi

Ak Parti Manisa milletvekili adayları kimler? İşte AK Parti Manisa milletvekili aday listesi

24 Haziran seçimlerine çok az bir süre kala Manisa'da yaşayan vatandaşlar kentlerindeki milletvekili aday listesini merak ediyorlar. Peki Manisa'da AK Parti milletvekili adayları kimler? İşte AK Parti milletvekili aday listesi

22.06.2018Gündem
Ak Parti Konya milletvekili adayları kimler İşte AK Parti Konya milletvekili aday listesi

Ak Parti Konya milletvekili adayları kimler? İşte AK Parti Konya milletvekili aday listesi

Ak Parti Konya milletvekili aday listeleri belirlendi. 24 Haziran seçimleri öncesinde Konya'da yaşayan vatandaşlar kentlerinde milletvekili adaylarının kim olduğunu merak ediyorlar. Ak Parti Konya bölgesinden 15 milletvekili adayı çıkardı. Peki Konya milletvekili adayları kimler?

22.06.2018Gündem
MHP Ordu Milletvekili Adayları kimler 2018 MHP Ordu Adayları

MHP Ordu Milletvekili Adayları kimler? 2018 MHP Ordu Adayları

27. Dönem Milletvekili seçimi için adaylar araştırılmaya devam ediliyor. 2018 Ordu MHP milletvekili adayları arasında kimlerin yer aldığını merak eden bölge halkı, konuyla ilgili sorgulamalarını internet üzerinden gerçekleştiriyor. Ordu'da, öğretmen, işadamı, doktor gibi birçok meslek dalından aday çıkaran MHP, toplam 6 adayın ismini YSK'ya bildirdi. Peki, 2018 MHP Ordu adayları kimler oldu? İşte, Ordu vekil aday listesi

22.06.2018Gündem
İzmir 2. bölge milletvekili adayları kimler İşte Ak Parti İzmir 2. bölge listesi

İzmir 2. bölge milletvekili adayları kimler? İşte Ak Parti İzmir 2. bölge listesi

İzmir'de yaşayan vatandaşlar kentlerindeki Ak Parti milletvekili adaylarını merak ediyorlar. 24 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek seçim öncesinde YSK'ya kesin listeler tüm partiler tarafından teslim edildi. Peki Ak Parti milletvekili adayları arasında kimler var? İşte Ak Parti 2. bölge milletvekili adaylarının listesi

22.06.2018Gündem
MHP Mardin Milletvekili Adayları kimler 2018 MHP Mardin Adayları

MHP Mardin Milletvekili Adayları kimler? 2018 MHP Mardin Adayları

27. Dönem Milletvekili seçimi için adaylar araştırılmaya devam ediliyor. 2018 Mardin MHP milletvekili adayları arasında kimlerin yer aldığını merak eden bölge halkı, konuyla ilgili sorgulamalarını internet üzerinden gerçekleştiriyor. Mardin'de işadamı, polis memuru, öğretmen ve müteahhit gibi meslek dallarından aday çıkaran MHP, toplam 6 adayın ismini YSK'ya bildirdi. Peki, 2018 MHP Mardin adayları kimler oldu? İşte, Mardin vekil aday listesi

22.06.2018Gündem
MHP Kilis Milletvekili Adayları kimler 2018 MHP Kilis Adayları

MHP Kilis Milletvekili Adayları kimler? 2018 MHP Kilis Adayları

27. Dönem Milletvekili seçimi için adaylar araştırılmaya devam ediliyor. 2018 Kilis MHP milletvekili adayları arasında kimlerin yer aldığını merak eden bölge halkı, konuyla ilgili sorgulamalarını internet üzerinden gerçekleştiriyor. Kilis'de, şirket müdürü ve gazeteci meslek dalından aday çıkaran MHP, toplam 2 adayın ismini YSK'ya bildirdi. Peki, 2018 MHP Kilis adayları kimler oldu? İşte, Kilis vekil aday listesi

22.06.2018Gündem
MHP Kars Milletvekili Adayları kimler 2018 MHP Kars Adayları

MHP Kars Milletvekili Adayları kimler? 2018 MHP Kars Adayları

27. Dönem Milletvekili seçimi için adaylar araştırılmaya devam ediliyor. 2018 Kars MHP milletvekili adayları arasında kimlerin yer aldığını merak eden bölge halkı, konuyla ilgili sorgulamalarını internet üzerinden gerçekleştiriyor. Kars'ta, avukat ve insan kaynakları meslek dalından aday çıkaran MHP, toplam 3 adayın ismini YSK'ya bildirdi. Peki, 2018 MHP Kars adayları kimler oldu? İşte, Kars vekil aday listesi

22.06.2018Gündem
Ak Parti İstanbul 1. bölge milletvekili adayları kimler İşte isim isim o liste

Ak Parti İstanbul 1. bölge milletvekili adayları kimler? İşte isim isim o liste

Seçimlerin yapılmasına çok az bir süre kala Ak Parti İstanbul milletvekili adaylarının kim olduğu vatandaşlar tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor. AK Parti'nin Yüksek Seçim Kuruluna verdiği kesin aday listesi YSK tarafından yayınlandı. Peki AK Parti İstanbul 1. bölge milletvekili adayları kimler?

22.06.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Özel emekliliğe ilk adım atıldı

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile bankacılıktaki BDDK benzeri yapı oluşturuldu, SEDDK kuruldu. Kurum, başta sigortacılık olmak üzere özel emeklilik için yasal düzenlemeleri yapacak ve uygulayacak.

28.10.2019

Duvar yazısı

Bu ülkede duvarlara “Atatürk hortumcuydu” diye yazdılar, aldırış eden olmadı.

21.02.2019

Soyer’den güzel bir başlangıç

SEFERİHİSAR Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP’nin İzmir Büyükşehir Adayı oldu.

29.01.2019

AK Parti’nin engeli Büyükşehir

CHP’de gündemde olan olağanüstü kurultayın ardından olası bir değişimin ilçelerde de yankı bulacağı gerçeğini bir tarafa bırakırsak yerel seçimlerde Millet ve Cumhur ittifaklarının devam edip etmeyeceği merak konusu.

27.07.2018