Gündem Haberleri

    İYİ Parti'nin milletvekili adayları belli oldu

    Hürriyet Haber
    21.05.2018 - 17:06 | Son Güncelleme:

    İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı İsmail Koncuk ve beraberindeki heyet milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim etti. Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal da Afyon'dan aday gösterildi.

    İYİ Parti'nin Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) teslim ettiği 27. Dönem milletvekili aday listelerinde dikkat çeken isimler yer aldı.

    İYİ Parti Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu aday olmadı. Gazeteci Mehmet Tezkan İYİ Parti’den İzmir 1. bölge 3. sıradan milletvekili adayı olarak gösterildi. Demokrat Parti'nin Genel Başkanı Gültekin Uysal, İYİ Parti'den Afyon 1. Sıra adayı oldu.

    İYİ Parti listesinde sürpriz isimlerden biri Süleyman Demirel'in doktoru Aylin Cesur. Cesur, İYİ Parti'den, Demirel'in memleketi Isparta'dan aday.

    İYİ Parti listesinde Salim Ensarioğlu Diyarbakır adayı, ANAP'li eski Bakan Ahat Andican İstanbul adayı olarak dikkat çekiyor. Kamu-sen eski başkanı İsmail Koncuk Adana'dan, Şengül Hablemitoğlu ise İzmir'de vekil adayı.

    İKİ BÜYÜKELÇİ

    İYi Parti aday listesinde iki de eski büyükelçi yer aldı. Aydın Sezgin Aydın'dan, Ahmet Erozan ise Bursa'dan aday oldular.

    İŞTE TAM LİSTE

    ADANA
    ADANA 1 İSMAİL KONCUK
    ADANA 2 MEHMET METANET ÇULHAOĞLU
    ADANA 3 ALİ AYDIN
    ADANA 4 NİHAL AĞCA
    ADANA 5 RECAİ MERCİMEK
    ADANA 6 SİNEM ULUDAMAR
    ADANA 7 MEHMET SERTAÇ DURAK
    ADANA 8 VEDAT SABANCI
    ADANA 9 EREN ÖZER
    ADANA 10 HAMZA GÜLTEKİN
    ADANA 11 ŞULE TÜDEŞ
    ADANA 12 ERCAN ATALAY
    ADANA 13 ALİ KABAKLI
    ADANA 14 SİBEL ÇAKMAK
    ADANA 15 İLKER KILINÇ

    ADIYAMAN
    ADIYAMAN 1 MAHMUT BOZKURT
    ADIYAMAN 2 ABDURRAHMAN EROL ÖZBAY
    ADIYAMAN 3 ZÜLFİKAR IŞIK
    ADIYAMAN 4 FATİME ZEHRA AKBAŞ
    ADIYAMAN 5 MAHMUT CİHAN GÜVENÇ

    AFYONKARAHİSAR
    AFYONKARAHİSAR 1 GÜLTEKİN UYSAL
    AFYONKARAHİSAR 2 ABDÜLKADİR AKCAN
    AFYONKARAHİSAR 3 OKŞAN ULUSOY EFE
    AFYONKARAHİSAR 4 SELAHATTİN MÜHSÜRLER
    AFYONKARAHİSAR 5 ALPER YAĞCI
    AFYONKARAHİSAR 6 ÖMER ERYEŞİL

    AĞRI
    AĞRI 1 BEDRİ YAVUZ HATUNOĞLU
    AĞRI 2 ADEM KILIÇ
    AĞRI 3 MUSTAFA YAŞAR
    AĞRI 4

    AMASYA
    AMASYA 1 AHMET FATİH COŞAR
    AMASYA 2 GÖKHAN LAFÇI
    AMASYA 3 MEDET EROĞLU

    ANKARA
    ANKARA-1 1 KORAY AYDIN
    ANKARA-1 2 HALİL İBRAHİM ORAL
    ANKARA-1 3 MESUT ÖZARSLAN
    ANKARA-1 4 AYŞE SİBEL YANIKÖMEROĞLU
    ANKARA-1 5 MİNE BAŞ
    ANKARA-1 6 YETKİN ÖZTÜRK
    ANKARA-1 7 KADRİYE ÜNLER
    ANKARA-1 8 FEHMİ KANDEMİR
    ANKARA-1 9 BARIŞ DOĞAN
    ANKARA-1 10 ÇAĞLAR AY
    ANKARA-1 11 İHSAN KOÇAK
    ANKARA-1 12 KENAN TÜRÜDÜ
    ANKARA-1 13 HATİCE KÜÇÜK

    ANKARA-2 1 ŞENOL BAL
    ANKARA-2 2 ERSÖNMEZ YARBAY
    ANKARA-2 3 GÖKHAN BEKER
    ANKARA-2 4 FARUK KÖYLÜOĞLU
    ANKARA-2 5 HASAN SEYMEN
    ANKARA-2 6 HEDİYE AKDERE
    ANKARA-2 7 TUNCAY TEKAY
    ANKARA-2 8 HÜSEYİN ÖZLÜK
    ANKARA-2 9 BAHA CANKUT SARITAŞ
    ANKARA-2 10 ÇİĞDEM BİNGÖL
    ANKARA-2 11 BARIŞ ÇALIŞKAN

    ANKARA-3 1 DURMUŞ YILMAZ
    ANKARA-3 2 AYHAN ALTINTAŞ
    ANKARA-3 3 REŞAT ERDOĞAN
    ANKARA-3 4 TAMER KAYAALP
    ANKARA-3 5 AYŞE SUCU
    ANKARA-3 6 ÖMER KARAKAŞ
    ANKARA-3 7 HÜSEYİN ŞİMŞEK
    ANKARA-3 8 UMUTCAN GÜNERKAYA
    ANKARA-3 9 AHMET CAN BUĞDAY
    ANKARA-3 10 BÜLENT GÜRSOY
    ANKARA-3 11 ALİ IŞINER HAMŞİOĞLU
    ANKARA-3 12 BERİL GÜMÜŞ

    ANTALYA
    ANTALYA 1 FERİDUN BAHŞİ
    ANTALYA 2 HASAN SUBAŞI
    ANTALYA 3 TUBA VAROL ÇOKAL
    ANTALYA 4 FULYA YASEMİN
    ANTALYA 5 KADRİ LEVENT DİM
    ANTALYA 6 MUSA ERTUĞAN
    ANTALYA 7 BÜNYAMİN SEÇME
    ANTALYA 8 NEŞE TOKER
    ANTALYA 9 MERYEM AYDOĞAN
    ANTALYA 10 CAFER ÜNAL
    ANTALYA 11 CAHİT KOCABEYOĞLU
    ANTALYA 12 BİROL ÜSTEM
    ANTALYA 13 ÖNAL ÇAVUŞOĞLU
    ANTALYA 14 ALPER TUNÇER
    ANTALYA 15 YAKUP CEM ÇINAR
    ANTALYA 16 LEYLİ KEMAL

    ARTVİN
    ARTVİN 1 FİLİZ AKYÜZ
    ARTVİN 2 KAMİL AKSU

    AYDIN
    AYDIN 1 AYDIN ADNAN SEZGİN
    AYDIN 2 BERNA SUKAS
    AYDIN 3 HALİL İBRAHİM AKTEMUR
    AYDIN 4 ŞULE TUNTAŞ
    AYDIN 5 FEVZİ KÖSE
    AYDIN 6 SÜLEYMAN DEMİRCİ
    AYDIN 7 MUSTAFA ORHUN ÇETİN
    AYDIN 8 SEMRA YÜCEL

    BALIKESİR
    BALIKESİR 1 İSMAİL OK
    BALIKESİR 2 KAMİL GÜLTEKİN ÖZTÜRK
    BALIKESİR 3 NEZAHAT SALON
    BALIKESİR 4 YAŞAR GENÇ
    BALIKESİR 5 BEGÜM KÜÇÜKOĞLU
    BALIKESİR 6 KERİMAN KÜLTÜR
    BALIKESİR 7 ÖZLEM URAL
    BALIKESİR 8 EROL AYDEMİR
    BALIKESİR 9 ONUR ŞENEL

    BİLECİK
    BİLECİK 1 MESUT TEKİN
    BİLECİK 2 BATUHAN ATALAY

    BİNGÖL
    BİNGÖL 1 MEHMET SAİT YAZICI
    BİNGÖL 2 ABDURRAHİM ARİÇ
    BİNGÖL 3 SELAHETTİN EKİNCİ

    BİTLİS
    BİTLİS 1- ZİYA YOLDAŞ
    BİTLİS 2- HİKMET TUNALI
    BİTLİS 3- YUSUF DENİZ

    BOLU
    BOLU 1 MEHMET AYDIN
    BOLU 2 İRFAN BAYAR
    BOLU 3 NİMET İNCE

    BURDUR
    BURDUR 1 OSMAN KURT
    BURDUR 2 HÜSEYİN ERDEM
    BURDUR 3 HATİCE FUNDA BÜLBÜL

    BURSA
    BURSA-1 1 İSMAİL TATLIOĞLU
    BURSA-1 2 SAMİ BİLGE
    BURSA-1 3 YÜKSEL SELÇUK TÜRKOĞLU
    BURSA-1 4 YÜKSEL YILMAZ
    BURSA-1 5 ABDULLAH ALAGÖZ
    BURSA-1 6 SERMİN ÖZENSOY
    BURSA-1 7 ÜSTÜN TUNALIGİL
    BURSA-1 8 ÖZGÜR ŞİMŞEK
    BURSA-1 9 AYHAN TAYFUR
    BURSA-1 10 MERVE ASA
    BURSA-2 1 AHMET KAMİL EROZAN
    BURSA-2 2 HASAN TOKTAŞ
    BURSA-2 3 ADNAN İSLAMOĞULLARI
    BURSA-2 4 SERPİL ARSLANTÜRK
    BURSA-2 5 ALİ EKBER CAN
    BURSA-2 6 BETÜL BAYRAKTAR ORHAN
    BURSA-2 7 İSMAİL ŞENOL
    BURSA-2 8 YAVUZ BÜLBÜL
    BURSA-2 9 FAZLI SEYİS
    BURSA-2 10 ÖZGEHAN KOÇER

    ÇANAKKALE
    ÇANAKKALE 1 RIDVAN UZ
    ÇANAKKALE 2 İSMET BALKAN
    ÇANAKKALE 3 İKBAL AYTAÇ
    ÇANAKKALE 4 MEHMET TAMER ERGÜN

    ÇANKIRI
    ÇANKIRI 1 AYDIN AYANOĞLU
    ÇANKIRI 2 GAMZE ATALAY
    ÇORUM 1 FATİH MEHMET ARSLAN
    ÇORUM 2 ABDULLAH KARAMAN
    ÇORUM 3 SEFER YILMAZ
    ÇORUM 4 SİNEM SARI

    DENİZLİ
    DENİZLİ 1 YASİN ÖZTÜRK
    DENİZLİ 2 ŞULE TÜRKARSLAN
    DENİZLİ 3 NAFİZ ÖZ
    DENİZLİ 4 TEMEL BAŞBUĞ
    DENİZLİ 5 MEHMET ALİ UZAKGİDER
    DENİZLİ 6 ZEYNEP SÖZERİ
    DENİZLİ 7 MURAT GÜNGÖR
    DENİZLİ 8 HÜSEYİN KÖSEOĞLU

    DİYARBAKIR
    DİYARBAKIR 1 MEHMET SALİM ENSARİOĞLU
    DİYARBAKIR 2 AHMET YİĞİT
    DİYARBAKIR 3 HANDAN KAÇMAZ
    DİYARBAKIR 4 CEVDET DEMİR
    DİYARBAKIR 5 NAZIM KAYA
    DİYARBAKIR 6 FERHAT ALTINDAĞ
    DİYARBAKIR 7 DOĞAN YONTÜRK
    DİYARBAKIR 8 ENGİN KONAKÇI
    DİYARBAKIR 9 NİHAT ARİF TEKİN
    DİYARBAKIR 10 SELMA TANİN
    DİYARBAKIR 11 ABDÜLBAKİ ÇAKMAK
    DİYARBAKIR 12 ABDÜLKADİR ÇELEBİ

    EDİRNE
    EDİRNE 1 MEHMET AKALIN
    EDİRNE 2 ORHAN ÇAKIRLAR
    EDİRNE 3 DİLEK KIRMIZI
    EDİRNE 4 İSMET ERSÖZ

    ELAZIĞ
    ELAZIĞ 1 YAVUZ TEMİZER
    ELAZIĞ 2 ABDÜLKERİM EFLATUN
    ELAZIĞ 3 ALİ YÜCEL UYGUR
    ELAZIĞ 4 MUSTAFA KEMAL ATİKELER
    ELAZIĞ 5 ENİS GİRAY

    ERZİNCAN
    ERZİNCAN 1 AYŞE ŞÜKRAN ALPTEKİN
    ERZİNCAN 2 CENANİ DAĞHAN ÇAKMAK

    ERZURUM
    ERZURUM 1 MUHAMMET NACİ CİNİSLİ
    ERZURUM 2 ZEKAİ KAYA
    ERZURUM 3 FATMA CANAN UÇAR
    ERZURUM 4 YILMAZ CEYRAN
    ERZURUM 5 ALPASLAN KÜNİ
    ERZURUM 6 DENİZ SİNİCİ

    ESKİŞEHİR
    ESKİŞEHİR 1 ARSLAN KABUKÇUOĞLU
    ESKİŞEHİR 2 ÖMER İBRAHİM SAYIN
    ESKİŞEHİR 3 EREN EKMEN
    ESKİŞEHİR 4 EBRU SERVİ
    ESKİŞEHİR 5 EMRE DEMİR
    ESKİŞEHİR 6 ARİF GEÇKALAN
    ESKİŞEHİR 7 GÖKÇE YATMAZ

    GAZİANTEP

    GAZİANTEP 1 İMAM HÜSEYİN FİLİZ
    GAZİANTEP 2 MEHMET CAN TUĞSUZ
    GAZİANTEP 3 CELAL YILDIRIM
    GAZİANTEP 4 MEHMET ÖMER ARPACIOĞLU
    GAZİANTEP 5 İSMET KILIÇ
    GAZİANTEP 6 İBRAHİM KESKİN
    GAZİANTEP 7 LİNA OCAK
    GAZİANTEP 8 OĞUZ HOCAOĞLU
    GAZİANTEP 9 SANEM KASAPSEÇKİN
    GAZİANTEP 10 İZETTİN ŞAHİN
    GAZİANTEP 11 İLKER BAY
    GAZİANTEP 12 CEREN SOYLU
    GAZİANTEP 13 ÜNVER BÜLENT GÖKSEVEN
    GAZİANTEP 14 MEHMET ÇELİK

    GİRESUN
    GİRESUN 1 ORHAN ERZURUM
    GİRESUN 2 ÜNZİLE YÜKSEL
    GİRESUN 3 AHSEN TÜRK
    GİRESUN 4 OSMAN ÇALIŞKAN

    GÜMÜŞHANE
    GÜMÜŞHANE 1 ALİ ATEŞ
    GÜMÜŞHANE 2 NECDET İLHAN

    HAKKARİ
    HAKKARİ 1 DİLEK TANRIKULU
    HAKKARİ 2 YILDIRIM ÖRNEK
    HAKKARİ 3 Ayşe Tezel

    HATAY
    HATAY 1 BİLAL KARACA
    HATAY 2 MEHMET BİÇER
    HATAY 3 MEHMET KORMAN
    HATAY 4 MEHMET ALİ YILDIRIM
    HATAY 5 HATİCE GÜZEL
    HATAY 6 ZEKİ TOPRAK
    HATAY 7 İLKER ÇALIŞKAN
    HATAY 8 KEVSER EKER
    HATAY 9 ERTUĞRUL GAZİ DENER
    HATAY 10 ŞAHİZAR SEBER
    HATAY 11 ALİ KEMAL KÖMÜR

    ISPARTA
    ISPARTA 1 AYLİN CESUR
    ISPARTA 2 MUSTAFA ŞİMŞEK
    ISPARTA 3 SÜLEYMAN SAMİ ALTINKAYA
    ISPARTA 4 ŞÜKRÜ LEVENT BAŞYİĞİT

    MERSİN
    MERSİN 1 BEHİÇ ÇELİK
    MERSİN 2 ZEKİ HAKAN SIDALI
    MERSİN 3 ÖZER ÖZEL
    MERSİN 4 ÜLKÜ SİNCAR
    MERSİN 5 VOLKAN ALKAN
    MERSİN 6 HASAN DOYDU
    MERSİN 7 OSMAN YILMAZ
    MERSİN 8 ÜLKÜ CENGİZ
    MERSİN 9 SÜLEYMAN ÇETİN
    MERSİN 10 HÜSNİYE EKİNGEN
    MERSİN 11 AYDIN RIFAT KOCABAŞ
    MERSİN 12 MUSTAFA KUNT
    MERSİN 13 ASPORÇA MELİS KESER

    İSTANBUL
    İSTANBUL-1 1 HAYRETTİN NUHOĞLU
    İSTANBUL-1 2 AHMET ÇELİK
    İSTANBUL-1 3 YAVUZ AĞIRALİOĞLU
    İSTANBUL-1 4 MERAL ALEMDAR
    İSTANBUL-1 5 YÜCEL COŞKUN
    İSTANBUL-1 6 ONUR AYDIN
    İSTANBUL-1 7 MUSTAFA VEYSEL GÜLDOĞAN
    İSTANBUL-1 8 EMİNE KÜÇÜKALİ
    İSTANBUL-1 9 ADİL ERKOÇ
    İSTANBUL-1 10 ARİF TEVETOĞLU
    İSTANBUL-1 11 DURSUN ÇOLAK
    İSTANBUL-1 12 SULTAN NESLİHAN SEVEN
    İSTANBUL-1 13 OĞUZ SARUL
    İSTANBUL-1 14 MİTHAT BORA BULUT
    İSTANBUL-1 15 NAZLI ASPAY CEBECİ
    İSTANBUL-1 16 OKTAY ERÇAKAR
    İSTANBUL-1 17 ŞENTÜRK DEMİRAL
    İSTANBUL-1 18 FUAT ONBAŞILI
    İSTANBUL-1 19 KUBİLAY PEYİK
    İSTANBUL-1 20 HİLAL TUNCER
    İSTANBUL-1 21 UFUK ÜNAL
    İSTANBUL-1 22 SAYGIN ÖZYILDIRIM
    İSTANBUL-1 23 MEHMET ALİ ÖZDEMİR
    İSTANBUL-1 24 SEVGİ ŞAHİN
    İSTANBUL-1 25 BARIŞ TAVLAŞOĞLU
    İSTANBUL-1 26 TUBA ALAYLI
    İSTANBUL-1 27 AYSEL KIRALİ
    İSTANBUL-1 28 YELDA GARGUN
    İSTANBUL-1 29 MURAT AĞIREL
    İSTANBUL-1 30 ONUR HANLIOĞLU
    İSTANBUL-1 31 ÖNDER FARUK PARMAK
    İSTANBUL-1 32 BÜLENT ASLAN
    İSTANBUL-1 33 YÜKSEL KARAÇAM
    İSTANBUL-1 34 YÜKSEL BAT
    İSTANBUL-1 35 CANER YILMAZ

    İSTANBUL-2 1 ÜMİT ÖZDAĞ
    İSTANBUL-2 2 FATİH MEHMET ŞEKER
    İSTANBUL-2 3 ÖZCAN PEHLİVANOĞLU
    İSTANBUL-2 4 İLAY AKSOY
    İSTANBUL-2 5 COŞKUN YILDIRIM
    İSTANBUL-2 6 MEHMET ASLAN
    İSTANBUL-2 7 BİNNUR KARADAĞLI
    İSTANBUL-2 8 ALİ DİNÇER ÇOLAK
    İSTANBUL-2 9 VEDAT YENERER
    İSTANBUL-2 10 ABDULLAH İLKER SUNGUR
    İSTANBUL-2 11 NURİ YILMAZ
    İSTANBUL-2 12 CEMİLE ALBAŞ
    İSTANBUL-2 13 RÜSTEM FIRAT
    İSTANBUL-2 14 AYCAN GÜLEÇLİLER
    İSTANBUL-2 15 SEMİH İLHAN SÖYLEMEZOĞLU
    İSTANBUL-2 16 GÖKHAN KARGI
    İSTANBUL-2 17 ALİ AKER
    İSTANBUL-2 18 ERTAN VAROL
    İSTANBUL-2 19 MUAMMER DEMİRCİ
    İSTANBUL-2 20 HÜSEYİN ÖNDEŞ
    İSTANBUL-2 21 YAŞAR KIZILKUM
    İSTANBUL-2 22 BURÇİN GÖKÇE
    İSTANBUL-2 23 ÖMER LÜTFÜ ÖZENÇ
    İSTANBUL-2 24 FİSUN MEHLİKA TOCA
    İSTANBUL-2 25 MUSTAFA AKAY
    İSTANBUL-2 26 AYDIN EGEMEN
    İSTANBUL-2 27 MUSTAFA YAZICI
    İSTANBUL-2 28 UĞUR ŞEFİK BEKDEMİR

    İSTANBUL-3 1 AHAT ANDİCAN
    İSTANBUL-3 2 ÜMİT BEYAZ
    İSTANBUL-3 3 HAYATİ ARKAZ
    İSTANBUL-3 4 MELTEM ÜNAL ERZEN
    İSTANBUL-3 5 KEMAL NİZİPLİOĞLU
    İSTANBUL-3 6 HÜSEYİN ÜLGER
    İSTANBUL-3 7 ÖZDEMİR POLAT
    İSTANBUL-3 8 ELMAS GRAĞOS
    İSTANBUL-3 9 AYHAN BÖLÜKBAŞI
    İSTANBUL-3 10 İSKENDER DURİÇ
    İSTANBUL-3 11 MERRİN HASİPOĞLU
    İSTANBUL-3 12 CELAL KARAPINAR
    İSTANBUL-3 13 SUAT SARI
    İSTANBUL-3 14 ZEKİ BULGAN
    İSTANBUL-3 15 OSMAN ERUSTA
    İSTANBUL-3 16 EVRİM TOK
    İSTANBUL-3 17 MERYEM GÖKTAŞ TANRIVERDİ
    İSTANBUL-3 18 MUSTAFA BİLGİLİ
    İSTANBUL-3 19 MEHMET PÜTÜN
    İSTANBUL-3 20 RUHİYE AYLA DEMİR
    İSTANBUL-3 21 MURAT TOLGAR ERDOĞMUŞ
    İSTANBUL-3 22 ZİHNİYE GÜRKAN
    İSTANBUL-3 23 ALİ HAYDAR GÜVEN
    İSTANBUL-3 24 MELİHA APAYDIN
    İSTANBUL-3 25 SİBEL KAYA
    İSTANBUL-3 26 TAYFUN SİLİVRİ
    İSTANBUL-3 27 MEHTAP NAZAN GÖKTAŞ
    İSTANBUL-3 28 NAZMİYE İZGİN
    İSTANBUL-3 29 KÜRŞAT ÖZER
    İSTANBUL-3 30 YUSUF YAVUZCAN
    İSTANBUL-3 31 MURAT KUDRET
    İSTANBUL-3 32 ARDIL AKIL
    İSTANBUL-3 33 SEZER ÖZSOY
    İSTANBUL-3 34 HAKAN AKSU
    İSTANBUL-3 35 PENBE BOLAT

    İZMİR
    İZMİR-1 1 DURSUN MÜSAVAT DERVİŞOĞLU
    İZMİR-1 2 YILDIRIM ULUPINAR
    İZMİR-1 3 MEHMET TEZKAN
    İZMİR-1 4 ÇİĞDEM ÖZER
    İZMİR-1 5 OSMAN ERTÜRK ÖZEL
    İZMİR-1 6 OSMAN VAROL
    İZMİR-1 7 BÜLENT KIRILMAZ
    İZMİR-1 8 SERAP ÖZÖKTEM
    İZMİR-1 9 ÜLKÜ DOĞAN
    İZMİR-1 10 HÜSEYİN HAKAN IŞIK
    İZMİR-1 11 BURCU BOSTANCIOĞLU
    İZMİR-1 12 İBRAHİM DÖNERTAŞ
    İZMİR-1 13 KADİR GÜREL
    İZMİR-1 14 GİZEM ALBAŞ

    İZMİR-2 1 AYTUN ÇIRAY
    İZMİR-2 2 MUSTAFA KERPİŞCİ
    İZMİR-2 3 ŞENGÜL HABLEMİTOĞLU
    İZMİR-2 4 HÜSMEN KIRKPINAR
    İZMİR-2 5 BEHİCE YILDIZ ÜNSAL
    İZMİR-2 6 METİN DÖKMECİLER
    İZMİR-2 7 ANIL SELEK
    İZMİR-2 8 NADİR GERGİN
    İZMİR-2 9 İLKER GÜL
    İZMİR-2 10 SALİH ATAKAN DURAN
    İZMİR-2 11 HAYRI KÖSEOĞLU
    İZMİR-2 12 ÜLKÜ DOĞAN
    İZMİR-2 13 MURAT CEM ÖZDEMİR
    İZMİR-2 14 PELİN YETKİN YAZICI

    KARS
    KARS 1 YÜKSEL AKBABA
    KARS 2 AHMET AKÜZÜM
    KARS 3 HİKMET ŞİMŞEK

    KASTAMONU
    KASTAMONU 1 İLHAN ENGİN
    KASTAMONU 2 SEYFİ SARIOĞLU
    KASTAMONU 3 MEHMET MURAT AŞCI

    KAYSERİ
    KAYSERİ 1 DURSUN ATAŞ
    KAYSERİ 2 FATİH ERYILMAZ
    KAYSERİ 3 HÜSEYİN TEKİN
    KAYSERİ 4 BERRİN EYİDEMİR
    KAYSERİ 5 METİN SOYLU
    KAYSERİ 6 SERAP DURMUŞ
    KAYSERİ 7 MESUT UÇAN
    KAYSERİ 8 HASAN AYDIN
    KAYSERİ 9 KAMİL KARAMETE
    KAYSERİ 10 BETÜL TOSUN

    KIRKLARELİ
    KIRKLARELİ 1 KÜRSAD YAMANER
    KIRKLARELİ 2 SİBEL PİŞKİN
    KIRKLARELİ 3 MUSTAFA KÖSEOĞLU

    KIRŞEHİR
    KIRŞEHİR 1 MUSTAFA HAKAN ÜNSER
    KIRŞEHİR 2 ASAF KAYAOĞLU

    KOCAELİ
    KOCAELİ 1 LÜTFÜ TÜRKKAN
    KOCAELİ 2 ALİ TÜRKŞEN
    KOCAELİ 3 HARUN DEMİRKAYA
    KOCAELİ 4 RUHİTTİN SÖNMEZ
    KOCAELİ 5 DİJLE AKIN
    KOCAELİ 6 ADİL GÜLEZ
    KOCAELİ 7 AHMET YEŞİL
    KOCAELİ 8 FUAT BERNA
    KOCAELİ 9 İBRAHİM ÖMER TOYRAN
    KOCAELİ 10 RENAN KIRAN
    KOCAELİ 11 AYŞEGÜL BABACAN
    KOCAELİ 12 ALPER BİRCANOĞLU
    KOCAELİ 13 AYLA İLGÜN

    KONYA
    KONYA 1 FAHRETTİN YOKUŞ
    KONYA 2 ORHAN TULUKÇU
    KONYA 3 SEVİL SARGIN
    KONYA 4 MEHMET İLKER YİĞİT
    KONYA 5 ŞAKİR BERBER
    KONYA 6 SÜLEYMAN ŞENOL
    KONYA 7 GÖKHAN TOZOĞLU
    KONYA 8 OSMAN FEDAİ
    KONYA 9 MUSTAFA RIDVAN PEKER
    KONYA 10 NAZMİ SIRIT
    KONYA 11 RANA ERARSLAN
    KONYA 12 MEHMET ALİ ÖNAL
    KONYA 13 NAZAN KAYA
    KONYA 14 HULUSİ KOÇAK
    KONYA 15 FARUK ÇÖKLÜ

    KÜTAHYA
    KÜTAHYA 1 NİHAT KULA
    KÜTAHYA 2 İBRAHİM EMRE KARAA
    KÜTAHYA 3 HÜSEYİN ÇAKIR
    KÜTAHYA 4 MEHMET EMİN BAŞ
    KÜTAHYA 5 AYNUR SEZER

    MALATYA
    MALATYA 1 ALİ BİLİCİ
    MALATYA 2 HACI MEHMET TURFANDA
    MALATYA 3 ŞULE GÜRSOY
    MALATYA 4 SAHRA KARAHAN ERGUVAN
    MALATYA 5 MUHAMMET AFŞİN ARIKAN
    MALATYA 6 ÖZGÜR BOZKURT

    MANİSA
    MANİSA 1 TAMER AKKAL
    MANİSA 2 GÖKHAN KARAÇOBAN
    MANİSA 3 HASAN ERYILMAZ
    MANİSA 4 ASLI ÖZ
    MANİSA 5 ŞAHAP YARALI
    MANİSA 6 KADİR CENK ÖZATICI
    MANİSA 7 SERKAN SERDAR ADIGÜZEL
    MANİSA 8 ÖMER GERİTER
    MANİSA 9 SELCEN ŞEKERCİOĞLU
    MANİSA 10 AHMET KAĞAN AVCI

    KAHRAMANMARAŞ
    KAHRAMANMARAŞ 1 FARUK ATLI
    KAHRAMANMARAŞ 2 MUSTAFA BASTIRMACI
    KAHRAMANMARAŞ 3 BÜLENT MEŞE
    KAHRAMANMARAŞ 4 AYŞE KIRAÇ
    KAHRAMANMARAŞ 5 SADİ GÜNEN
    KAHRAMANMARAŞ 6 MÜJGAN ÖZDARENDELİ
    KAHRAMANMARAŞ 7 AHMET ÇABUKEL
    KAHRAMANMARAŞ 8 İRFAN MERT YIKAN

    MARDİN
    MARDİN 1 HAKAN ERDEM
    MARDİN 2 ATLAFUN AYDOĞDU
    MARDİN 3 AZİZ RODAN SAROHAN
    MARDİN 4 TUNA IŞIKHAN
    MARDİN 5 BURHAN İLHAN
    MARDİN 6 UĞURHAN ARAS

    MUĞLA
    MUĞLA 1 METİN ERGÜN
    MUĞLA 2 ERTAN KÜÇÜKAY
    MUĞLA 3 KORAY HAYVACI
    MUĞLA 4 PEYAMİ CİNAZ
    MUĞLA 5 NESRİN AŞTI
    MUĞLA 6 CAHİT KARAÖZ
    MUĞLA 7 İZEL KUŞKUN

    MUŞ
    MUŞ 1 ERKAN KEMALOĞLU
    MUŞ 2 ZİHNİ SAYAN
    MUŞ 3 BAHRİYE KILIÇ
    MUŞ 4 ERKAN ÇELİKOĞLU

    NEVŞEHİR
    NEVŞEHİR 1 MUSA ERTAŞ
    NEVŞEHİR 2 FATİH MEHMET ŞAHİN
    NEVŞEHİR 3 HÜSEYİN SEVİNDİK

    NİĞDE
    NİĞDE 1 VEDAT BAYRAM
    NİĞDE 2 NAİM OSMAN EREM
    NİĞDE 3 DÖNDÜ GÖKMEN

    ORDU
    ORDU 1 YENER YILDIRIM
    ORDU 2 GÜNAY KARAAĞAÇ
    ORDU 3 FERHAT ÇAKIROĞLU
    ORDU 4 MUKADDER KORKMAZ
    ORDU 5 ŞAHİN YILMAZ
    ORDU 6 BARIŞ CANDAN

    RİZE
    RİZE 1 HIZIR KESKİN
    RİZE 2 KÜRŞAT HACISÜLEYMANOĞLU
    RİZE 3 AYŞEGÜL ÖZYANIK

    SAKARYA
    SAKARYA 1 ÜMİT DİKBAYIR
    SAKARYA 2 AYDOĞAN ARSLAN
    SAKARYA 3 MEHMET KIR
    SAKARYA 4 NURGÜL ÇAKAR
    SAKARYA 5 İLKER ÖZBUDAK
    SAKARYA 6 ZEYNEP ULUSİNAN
    SAKARYA 7 ASENA ASLAN BURAK

    SAMSUN
    SAMSUN 1 BEDRİ YAŞAR
    SAMSUN 2 İBRAHİM ÖZYER
    SAMSUN 3 HÜSEYİN ACAR
    SAMSUN 4 BİRSEN ÖZTÜRK
    SAMSUN 5 AKIN ÜNER
    SAMSUN 6 ÖNDER FATİH ŞENOL
    SAMSUN 7 HAKAN KİPER
    SAMSUN 8 AYŞE AYAN
    SAMSUN 9 FURKAN ÖZDEMİR

    SİİRT
    SİİRT 1 EMİN TEZ
    SİİRT 2
    SİİRT 3

    SİNOP
    SİNOP 1 CEYHAN DEMİR
    SİNOP 2 SEZGİN ŞİMŞEK

    SİVAS
    SİVAS 1 ÜNAL POLAT
    SİVAS 2 ÜNAL YILMAZ
    SİVAS 3 ÇAĞLAYAN DİKMEN
    SİVAS 4 BETÜL KILIÇKAYA
    SİVAS 5 HÜSEYİN GÜLHAN

    TEKİRDAĞ
    TEKİRDAĞ 1 ENEZ KAPLAN
    TEKİRDAĞ 2 MUHTAR MAHRANLI
    TEKİRDAĞ 3 HAZIM TAMER DODURKA
    TEKİRDAĞ 4 BELMA KUVANCI
    TEKİRDAĞ 5 OĞUZHAN AYDIN
    TEKİRDAĞ 6 TUNCAY KIRMIZIGÜL
    TEKİRDAĞ 7 NURCAN BALCI EROL

    TOKAT
    TOKAT 1 HÜSEYİN ERKAN İKİKAT
    TOKAT 2 FATİH DEMİRKOL
    TOKAT 3 İRFAN ALPAT
    TOKAT 4 ŞULE ORUÇ
    TOKAT 5 ALİ TURAN TOKGÖZ

    TRABZON
    TRABZON 1 HÜSEYİN ÖRS
    TRABZON 2 HÜSEYİN KOLOĞLU
    TRABZON 3 TUĞBA BAYRAKTAR AYDIN
    TRABZON 4 TUNA TAŞKIN
    TRABZON 5 MURAT KELEŞ
    TRABZON 6 NEŞE AY

    TUNCELİ
    TUNCELİ 1 DÜZGÜN DEMİR
    TUNCELİ 2 ALMILA MARAŞ

    ŞANLIURFA
    ŞANLIURFA 1 ZUHAL ÇİFTKAYA
    ŞANLIURFA 2 HASAN OĞUL
    ŞANLIURFA 3 MEHMET ÇADIRCI
    ŞANLIURFA 4 İMAM BADILLI
    ŞANLIURFA 5 MEHMET FEDAİ ÇAKMAKLI
    ŞANLIURFA 6 ABDULLAH TÜYSÜZ
    ŞANLIURFA 7 MEHMET GANİM BAŞAR
    ŞANLIURFA 8 VEYSEL DEMİR
    ŞANLIURFA 9 MEMDUH DOĞRU
    ŞANLIURFA 10 OSMAN ESAD BUCAK
    ŞANLIURFA 11 MURAT KAÇAK
    ŞANLIURFA 12 İBRAHİM HALİL AGIRTAŞ
    ŞANLIURFA 13 FUAT AKSOY
    ŞANLIURFA 14 ÖZGÜR GENGEÇ YAŞAR

    UŞAK

    UŞAK 1 NEŞE YILMAZ
    UŞAK 2 ALİ KURT
    UŞAK 3 ÖZDEMİR KOÇYİĞİT

    VAN
    VAN 1 SELİM ÖZGÖKÇE
    VAN 2 FUAT GÖÇER
    VAN 3 TÜLAY ÇİVİ
    VAN 4 BAYRAM TARIK ÖZELER
    VAN 5 TANER BABACANOĞLU
    VAN 6 M.SALİH ALBAYRAK
    VAN 7 FUAT BAKAN
    VAN 8 ALPASLAN DENİZ

    YOZGAT
    YOZGAT 1 SEYİT YÜCEL
    YOZGAT 2 DERVİŞ VURAL
    YOZGAT 3 GÖKHAN GENÇASLAN
    YOZGAT 4 AKIN UYAR

    ZONGULDAK
    ZONGULDAK 1 AYDIN TÜMEN
    ZONGULDAK 2 MEHMET BATU MÜFTÜOĞLU
    ZONGULDAK 3 FEHİME ÇAKIR
    ZONGULDAK 4 HAVA ÇİÇEK
    ZONGULDAK 5 MUSTAFA ADİL ÖZKAN

    AKSARAY
    AKSARAY 1 AYHAN EREL
    AKSARAY 2 NURİ KOÇAŞ
    AKSARAY 3 RAHİM AYDIN
    AKSARAY 4 FATMA PINAR İZGÜ

    BAYBURT
    BAYBURT 1 SÜLEYMAN BURÇ

    KARAMAN
    KARAMAN 1 İSMET İLMİ HATİPOĞLU
    KARAMAN 2 ATİLLA ZORLU
    KARAMAN 3 MERVE UÇAR

    KIRIKKALE
    KIRIKKALE 1 BÜLENT ŞÜKRÜ ALTINIŞIK
    KIRIKKALE 2 MUSTAFA AKYÜREK
    KIRIKKALE 3 ŞEVKET ÖZSOY

    BATMAN
    BATMAN 1 KISMET ÇELİK
    BATMAN 2 HASAN ÖLÜK
    BATMAN 3 TANSU GÖRKEM
    BATMAN 4 BEYHAN ÖZGENER
    BATMAN 5

    ŞIRNAK
    ŞIRNAK 1 HASAN TATAR
    ŞIRNAK 2 ABDULLAH GÜLÇE
    ŞIRNAK 3 HACI ÖZER
    ŞIRNAK 4 AHMET NURÇOK

    BARTIN
    BARTIN 1 HAMİT ERHAN ALDATMAZ
    BARTIN 2 FATMA SİNEM ÖZÜOKLU

    ARDAHAN
    ARDAHAN 1 LEVENT PEHLİVAN
    ARDAHAN 2 ÇELİK DEMİR

    IĞDIR
    IĞDIR 1 GÜNDÜZ GÜNEŞ
    IĞDIR 2 İBRAHİM AKKUŞ

    YALOVA
    YALOVA 1 ÜNLEM ÜSTEL
    YALOVA 2 ELİF AKYOL TOSUN
    YALOVA 3 NUR GEMALMAZ AYAZ

    KARABÜK
    KARABÜK 1 DURSUN ALTIPARMAK
    KARABÜK 2 HAKKI ÖZDEK
    KARABÜK 3 TENZİLE ÇELİK

    KİLİS
    KİLİS 1 MUHAMMET BALCI
    KİLİS 2 DİLEK AKKÖZ

    OSMANİYE
    OSMANİYE 1 MEHMET TEMEL
    OSMANİYE 2 NİHAT ÇERÇİ
    OSMANİYE 3 MUHAMMET KAYA
    OSMANİYE 4 VAHİDE ÖNER

    DÜZCE
    DÜZCE 1 ERCAN KATIRCIOĞLU
    DÜZCE 2 YUNUS ÖZAY ER
    DÜZCE 3 REYHAN ATASEVEN

     

     

    SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

    Son 24 saatte ne oldu? (21.05.2018-2)İşte 'Türkiye ve dünya gündemi'ne dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar.
    Son Dakika Haberler
    

    EN ÇOK OKUNAN HABERLER

      Sayfa Başı