Ana Sayfa
Son dakika :
Haber
Yaşam
İlanlar
İnteraktif
Arşiv
05 Eylül 2015 Cumartesi 10:45

 ADnet  
Reklam için
Hürriyet Anasayfa > Tüm Gündem Haberleri
Önceki Haber     Sonraki Haber

Hüseyin Çapkın'ın ekibi İstanbul'a atandı

Turaç TOP/İZMİR, (DHA) 3 Temmuz 2009
EMNİYET Müdürleri Kararnamesi'nin ardından İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Hüseyin Çapkın'ın İzmir'de görev yaptığı çalışma arkadaşlarından 8'inin tayini İstanbul'a çıktı.

Emniyet Genel Müdürlüğü'nce yapılan tayinlere göre, İzmir'de güvenlikten sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Altınok, Kaçakçılık ve Organize Suçlardan Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Likoğlu, Trafikten Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Şemi Albat, Asayişten Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Tekin Akdoğan, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Sıtkı Akgül, Terörle Mücadele Şube Müdürü Kamil Karabörk, Asayiş Şube Müdür Yardımcısı Dursun Güneş, Konak İlçe Emniyet Müdür Yadımcısı Bülent Girgin'in tayinleri İstanbul'a çıktı. Tayinleri çıkan personelin İzmir'deki ilişkilerini kesmelerinin ardından önümüzdeki günlerde yeni görevlerine başlayacakları bildirildi.

    

  Yorum Sayısı 3 / 45     Yorumlarınızı yazmak için tıklayın >>
Bu haberin diğer yorumları
Nbib Nbib 02/07/2009 - 23:48
OLMUYOR AMA SN.ÇAPKIN!
Bir ili ihya edeyim derken, öteki ili zayıf düşürmüş olmyor musunuz? Belli ki, İzmir ekibiniz harika. Niye benzer bir ekip de İst.de kurmayı denemiyorsunuz? İzmirlilere yazık olmuyor mu? Ekibinizi kurmanız normal. Ama, İzmir'i zayıflatmanız normal mi?
Çok İyi %21 İyi %14 Normal %21 Kötü %21 Beğenmedim %21
fatih dinç 02/07/2009 - 22:08
İZMİR İNSANI SAKİN VE AKİLDİR.O YÜZDEN İZMİRDE ASAYİŞ HER ZAMAN BERKEMALDİR.TİCARETİ ZAYIF OLSADA YAŞANACAK TEK ŞEHİR.
Çok İyi %23 İyi %20 Normal %17 Kötü %17 Beğenmedim %20
Nuri Yavuz 02/07/2009 - 21:40
Sayın Hüseyin Bey, İstanbul son yıllarda trafikte, asayişte, suçluların cesaretlenmesinde çok kan kaybetti. Lütfen bu gerçeğlere, kompleksiz bir emniyetçi olarak iz bırakan çözümler getirin. Sizde Tantan'ın yüz ifadesini görüyorum. İnşallah yapacağınız işlere de yansır. Emniyete susadık.
Çok İyi %18 İyi %18 Normal %18 Kötü %21 Beğenmedim %21
Bu haberin diğer yorumcuları
ALP SARICALIOGLU
Bordo Mavi
derya güzel
mehmet yılmaz
Piri Reis
pinar irikas
Haki Bey
Yurdum Memleketim
MURAT KILIÇ
ali dikeç
Harun Aydın
mehmet ali özdemir
YORUM ANALİZ
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Hürriyet veya hurriyet.com.tr sorumlu tutulamaz.
  Yorum Sayısı 3 / 45     Yorumlarınızı yazmak için tıklayın >>
Bu haberin diğer yorumları
Diğer Haberler
Tüm Haberler
  Hürriyet Kurumsal Hürriyet USA Hürriyet Avrupa Hürriyet Emlak Yenibiris.com Hürriyet Aile Hürriyet Oto İddaa Avrupa Birliği DYH