Sakarya'da kendisini rahatsız eden kişiyi parkta dövdü... 'Osmanlı tokadını yapıştırdım' - Son Dakika Haberleri
HABER

Sakarya'da kendisini rahatsız eden kişiyi parkta dövdü... 'Osmanlı tokadını yapıştırdım'

Sakarya'nın Pamukova ilçesinde, 2 ay önce eşini kaybeden Nuran K. (54), evinin çevresinde dolaşan ve kendisini telefonla arayıp rahatsız eden erkeği parkta dövdü. O anlar bir vatandaş tarafından cep telefonuyla görüntülendi. Yaşanan olayı anlatan kadın, “Kendisini uyardım, dinlemedi. Hak ettiği cezayı verdim, Osmanlı tokadını yapıştırdım” dedi.

Olay, Pamukova ilçe merkezinde bulunan Üçgen Park'ta meydana geldi. İddiaya göre, ismi öğrenilemeyen bir erkek, 2 ay önce kanser nedeniyle eşini kaybeden Nuran K.'nın evinin çevresinde gezerek kendisini rahatsız etmeye başlayıp, bir süre sonra da telefonla aramaya başladı. Nuran K., kendisini sürekli rahatsız ettiğini iddia ettiği kişiyle parkta karşılaştı.

Nuran K., bankta oturan kişinin üzerine saldırdı. Nuran K., iterek düşürdüğü kişiye, "Benim kocam yeni öldü. Seni gebertirim, adam ol. Arama diyorum sana niye arıyorsun? Şerefsiz, yaşından başından utan. Ben acımı yaşıyorum, kocam yeni öldü. Arama. Bana gel para vereyim diyor sen kimsin" diyerek bağırdı. O anlar bir vatandaş tarafından cep telefonuyla görüntülendi.

“ÇEVREDEKİ VATANDAŞLAR GELDİ ELİMDEN ALDI”

Adamın, kendisini telefonla sürekli rahatsız ettiğini söyleyen ve yaşanan olayı anlatan Nuran Kul, “Güzel bir Osmanlı tokadını yedi, çevredeki vatandaşlar geldi elimden aldı. Daha sonrasında kalktı gitti. Eşim öleli daha iki ay oldu, onun acısını unutmadım uyardığım halde yine aynısını yaptı. Telefonda sürekli rahatsız ediyordu, ben kendisine eşimi yeni kaybettiğimi söyledim ve derdim çok dedim. İki tane torunum var onlara bakıyorum, yaptığın terbiyesizlik diyerek birkaç defa uyardım, dinlemedi” dedi.

“OSMANLI KADINI OLDUĞUM İÇİN OSMANLI TOKADINI YAPIŞTIRDIM”

Şahsı tanımadığını ve numarasını üye olduğu bir dernekten aldığını ifade eden Kul, “Aramaya devam etti ‘para vereyim, yardımcı olayım’ dedi ve ben de ‘senin paranı istemiyorum, beni rahatsız etme' dedim. Kendisine ‘tuttuğum yerde seni döverim’ diye de söyledim bana bir şey yapamazsın dedi. Parka geldiğinde yanına gittim, telefonda söylediklerini şimdi de söyle deyince hiçbir şey diyemedi. Osmanlı kadını olduğum için Osmanlı tokadını yapıştırdım ona. Sonra tuttum yere attım, yerde de biraz hırpaladım daha sonrasında çevredeki erkekler geldi elimden aldılar onu. Giderken arkasından bir tekme daha attım. Tanıdığım bir şahıs değil. Sokak hayvanları derneği var oraya yardımcı oluyoruz, oradan numaramız her yere gidebiliyor bizim” diye konuştu.

GÜNCELLENME

Bunları da beğenebilirsiniz

Son Dakika Haberler