HABER

Kız meselesi yüzünden çıkan kavgada arabulucu oldu, öldürüldü

Sarıyer Tarabya’da bir kişi kız meselesi yüzünden aralarında husumet bulunan iki şahsı barıştırmak için ayarladığı arabuluculuk buluşması sonrasında evine gireceği esnada silahla göğsünden vuruldu. Arkadaşları tarafından hastaneye kaldırılan adam hayatını kaybetti. Sarıyer Asayiş Büro Amirliği polisleri olayla ilgili 3 şahsı gözaltına aldı.

Olay, dün saat 19.30 sıralarında Sarıyer Tarabya Ömertepe mevkiinde meydana geldi. İddiaya göre eski sevgili olan Özlem Y. ile Akif Mehmet Ö. bir süre önce anlaşamayarak ayrıldı. Bu süreçte Özlem Y. Yunus Emre E. ile ilişki yaşamaya başladı. Ancak Özlem Y. bir süre sonra bu kez de Yunus Emre E. ile ayrıldı. İlişkisinin Akif Mehmet Ö. yüzünden bittiğini iddia eden Yunus Emre E., ona ölüm tehditleri savurmaya başladı. Bu durumdan haberdar olan Akif Mehmet Ö.’nün arkadaşı Cemil Can Çırak da husumeti sonlandırmak ve tarafları barıştırmak için arabuluculuk yaptı. Arabuluculuk buluşması sonrası taraflar konuşarak ayrıldı.

ARABULUCULUK BULUŞMASI SONRASI VURULDU

Olay günü Akif Mehmet Ö., arkadaşı Cemil Can Çırak ile görüştükten sonra onu evine bıraktı. O esnada evin önüne araçla gelip arkadaşları Yusuf B. ve Ali Emir D. ile birlikte bekleyen Yunus Emre E., Cemil Can Çırak’a evine gireceği esnada silahla ateş açtı. Göğsünden vurulan Çırak, kanlar içerisinde yere savrularak ağır yaralandı. Saldırının ardından Yunus Emre E., geldiği araca binerek hızla kayıplara karıştı.

GÜNCELLENME

Bunları da beğenebilirsiniz

Son Dakika Haberler