Elvan Gruda son yolculuğuna uğurlandı: Anne ve babası kadar şanslı olamadı - Magazin Haberleri
MAGAZİN

Elvan Gruda son yolculuğuna uğurlandı: "Anne ve babası kadar şanslı olamadı"

SİNEMA sanatçısı Ayşen Gruda ile sinema ve dizi oyuncusu Yılmaz Gruda'nın kızı Elvan Gruda son yolculuğuna uğurlandı. 55 yaşında hayatını kaybeden Gruda’nın cenazesi Şişli Camii’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Feriköy Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Sinema sanatçısı Ayşen Gruda ile sinema ve dizi oyuncusu Yılmaz Gruda'nın kızı Elvan Gruda son yolculuğuna uğurlandı. Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde kanser tedavisi gördüğü öğrenilen Gruda'nın cenazesi Şişli Camii'ne getirildi. Cenazeye Gruda’nın yakınları ve sanatçılar katıldı. Taziyeleri Elvan Gruda’nın oğlu Emre Gruda kabul etti. Gruda'nın çocukluk arkadaşı Tuna Arman, "Her şey çok kısa sürede oldu, radyoterapiye başladık ama maalesef annesi babası kadar şanslı olamadı" dedi.

 "KENDİSİNİ ÇOK İHMAL ETTİ"
Tiyatro ve dizi oyuncusu Tuna Arman, "Çocukluk arkadaşımdı beraber büyüdük. Annesi babası hocamdı oyuncu arkadaşımdı, sahne arkadaşımdı, Elvan da kardeşimdi. Çok ihmal etti kendini maalesef her şey çok kısa sürede oldu. Babasının vefatından sonra ağrıları tekrar etmişti. Dördüncü evrede ve maalesef çok kısa bir süreç kaldığını öğrendik. Hemen aynı gün kemoterapiye radyoterapiye başladık ama maalesef annesi babası kadar şanslı olamadı. Çünkü daha 55 yaşında ve bir çocuk sahibiydi. Zor bir yaşamdı. Ünlü bir anne babanın çocuğu olmak çok zor. Çok zor bir yaşam sürdü belki de kurtuldu bu dünyadan." dedi.

"MÜCADELESİ HAYATTA KALMAYA YETMEDİ"
Nejat Uygurun oğlu sanat yönetmeni Süha Uygur, "Tabii ki çok çok üzgünüm, Elvan , Ayşen ablanın hastalığından Yılmaz abinin hastalığına kadar olan süreçte çok yıprandı. Bu dönemde kendisi de hastalandı. Kanserle mücadele etti fakat ne yazık ki mücadelesi hayatta kalmaya yetmedi. Çok güzel bir insanı kaybettik. Çok değerli bir insanı kaybettik. Gittiği yerde mutlu olmasını diliyorum. Huzuru bulmasını diliyorum. Acılarından kurtulduğunu düşünüyorum." diye konuştu

GÜNCELLENME

Bunları da beğenebilirsiniz

Son Dakika Haberler