HABER

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ: İyi projelerin devamını sağlayacağız

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, "Mevcut büyükşehir belediyesi veya önceki belediye başkanlarının, iyi yaptıkları ve güzel yaptıkları her işin devamını sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, Tire ilçesinde sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve muhtarlarla bir araya geldi. Hamza Dağ'a, MHP'nin Tire Belediye Başkan adayı Arif Demirkan, AK Parti Tire İlçe Başkanı Kadir Uğurlu ve MHP Tire İlçe Başkanı Recep Doğru eşlik etti.

Hamza Dağ burada yaptığı konuşmada, geçmiş belediyelerin yaptığı iyi projeleri devam ettireceklerini söyledi. Dağ, "Bu dönemde özellikle akamete uğradığı için söylüyorum, biz kesinlikle iyi olan her şeyin devamını sağlayacağız. Mevcut büyükşehir belediyesi veya önceki belediye başkanlarının, iyi yaptıkları, güzel yaptıkları her işin devamını sürdüreceğiz. Bunlardan birisi de 'Süt Kuzusu Projesi'dir. İki türlü bu proje faydalı bir projedir. Biz kimseden ayrım, gayrım yapmayacağız. Bu konuda da çalışmak isteyen, üretmek isteyen herkesi destekleyeceğiz. Bu projenin de akamete uğradığının farkındayım ama biz bu projeyi sahiplenip, İzmir Büyükşehir Belediyesi olarak yeniden canlandıracağız" dedi

GÜNCELLENME

Bunları da beğenebilirsiniz

Son Dakika Haberler