GeriTeknoloji World of Warcraft gecesi oyuncuları bir araya getirdi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

World of Warcraft gecesi oyuncuları bir araya getirdi

World of Warcraft gecesi oyuncuları bir araya getirdi
Abone Olgoogle-news

Dünya’nın en popüler devasa online rol yapma oyunu World of Warcraft’ın altıncı genişleme paketi olan World Of Warcraft: Legion, 30 Ağustos tarihinde, saat 00:00’da Aral & D&R işbirliği ile düzenlenen World of Warcraft: Legion D&R gece açılışı etkinliği ile tüm oyun severleri buluşturdu.

D&R Erenköy mağaza önünde düzenlenen aktivitede oyunseverler World of Warcraft müzikleri ve yarışmalar ile eğlenceyi doyasıya yaşadılar. 

LEVEL ve CHIP dergisinin medya sponsorluğunu üstlendiği etkinlikte, gecenin sunuculuğunu CHIP ekibinden Ercan Uğurlu üstlendi. Etkinlik boyunca oyuncularla konuşan Uğurlu, gece açılışına katılan oyuncular ve basın mensuplarıyla çeşitli röportajlar yaptı. Röportaja katılan oyuncular Çarkıfelek yarışmasına katılma hakkı elde etti ve çeşitli ödüller kazandı. CHIP tarafından canlı olarak yayınlanan gecede, etkinliği online izleyen oyunseverler de sürpriz hediyeler kazanma şansı yakaladı. 

World of Warcraft gecesi oyuncuları bir araya getirdi

Monster Energy’nin enerji içecekleri ile tüm gece yorulmadan eğlenen oyunseverler, geceye renk katan Cosplayer’lar ile fotoğraflar çektirdi. Ayrıca, tüm katılımcılara World of Warcraft:Legion tişörtleri ve posterleri dağıtıldı.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle