World of Warcraft Classic’te kılıçlar kuşanıldı

Güncelleme Tarihi:

World of Warcraft Classic’te kılıçlar kuşanıldı
Oluşturulma Tarihi: Kasım 16, 2019 11:13

World of Warcraft Classic’in tüm oyuncuları savaş emri aldı. Oyuna eklenen epik raid’leri ve PvP ödüllerini keşfedebilirsiniz.

Haberin Devamı

An itibarıyla raid yapmayı seven oyuncular, en güçlü dostlarıyla 40 kişilik gruplar halinde Azeroth’un en korkulan iki World Boss’larından olan Blasted Lands’deki Lord Kazzak ve Azshara’daki Azuregos’a meydan okuyabilecek.

World of Warcraft Classic’te kılıçlar kuşanıldı

Ayrıca düşman fraksiyonun oyuncularına meydan okumayı sevenler, PvP’de gösterdikleri başarıların karşılığını, oyuna eklenen Onur Sistemi (Honor System) sayesinde alabilecek.

ABD'de robotlar futbol oynadıABD'de Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT) tarafından üretilen minik robotlar parkta futbol oynadı. MIT Biyobenzetim Robotik Laboratuvarı tarafından üretilen Mini Cheetah robotları, yeşil alanda futbol oynarken görüntülendi. Her biri 9 kilogram ağırlığındaki robotlar, dört bacağıyla hareket ederek kendi etrafında 180 derece dönebiliyor. Mini robotların, saatte yaklaşık 8 kilometre hızla koşabildiği, düştüğünde kendi kendine kalkabildiği ve yüksek bir yerden atladığında yumuşak bir iniş yapabildiği belirtildi.

 

Haberle ilgili daha fazlası: