Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi başlıyor

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi başlıyor

Riot Games’in popüler oyunu League of Legends’ta, Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020 Kış Mevsimi heyecanı 1 Şubat Cumartesi günü başlıyor. Ligde ilk 5 hafta için biletler 17 Ocak’ta satışa sunulacak.

Haberin Devamı

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde 2020 Kış Mevsimi heyecanı 1 Şubat’ta başlıyor. 12 hafta sürecek Kış Mevsimi’ndeki maçlar 1 Şubat’taki açılış mücadelesinden itibaren her hafta sonu 14:00’da başlayacak. Sahne'nin kapıları her hafta 13.00’dan itibaren açık olacak. İlk bilet satışı mevsimin ilk 5 haftasını kapsayacak, son 4 haftanın biletleri ise ayrıca satışa sunulacak.

Riot Games Espor Sahnesi ikinci senesinde

Türkiye’nin espor yolculuğunda önemli bir dönüm noktası olan Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi (VFŞL) heyecanı, geçen senenin ardından 2020 yılında da Riot Games Espor sahnesi’nde yaşanacak. Espor severlerin Sahne'de VFŞL heyecanına daha fazla ortak olmaları için günlük bilet ücreti 20 TL olarak belirlendi. Alanda kategori ayrımı olmadığı için satışlar sahneye en yakından başlayıp sahneye en uzak koltuğa doğru yapılacak. Biletler hem Biletix üzerinden, hem de alandaki gişeden satın alınabilecek.

Oppo Reno 2Z incelemesiÇinli teknoloji üreticisi Oppo'nun Reno 2 serisi telefonlarının arasında en uygun fiyatlı modeli olan Reno 2Z, buna karşın üst seviye donanım özellikleriyle dikkat çekiyor. Pop-up kamerasıyla ekranı tamamen kullanıcıya bırakan Reno 2Z'yi yakından inceliyoruz.(Sponsorlu içerik)
Haberle ilgili daha fazlası: