Snapchat'de silinen fotoğraflar geri nasıl getirilir? Snapchat silinen fotoğrafları ve resimleri geri getirme

Güncelleme Tarihi:

Snapchatde silinen fotoğraflar geri nasıl getirilir Snapchat silinen fotoğrafları ve resimleri geri getirme
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 28, 2022 03:40

Snapchat'de silinen fotoğraflar geri nasıl getirilir, sıklıkla araştırılan konulardan biridir. Özellikle kullanım anlamı açısından da önem teşkil eden konular arasındadır. Bu bakımdan Snapchat'de silinen fotoğraflar geri nasıl getirilir öğrenebilir ve buna göre kolaylıkla geri getirebilirsiniz. Snapchat'de silinen fotoğraflar geri nasıl getirilir? Snapchat silinen fotoğrafları ve resimleri geri getirme hakkında detayları derledik.

Haberin Devamı

Snapchat silinen fotoğrafları telefonlara birkaç uygulama yükleyerek geri getirmek mümkündür. Ayrıca telefonlarda önbellek dosyası mevcutsa bu dosyanın içerisinden de silinen fotoğrafları geri almak oldukça kolaydır.

 Snapchat'de Silinen Fotoğraflar Geri Nasıl Getirilir?

 Snapchat günümüzde birçok kişi tarafından kullanılan sosyal medya uygulamalarından biridir. Uygulama üzerinde birçok farklı işlem vardır ve bu işlemlerin de nasıl yapıldığı merak edilmektedir. Özellikle fotoğraf ya da video paylaşımı yapılan ya da arkadaşlara fotoğraflar atılan bu uygulamada silinen fotoğrafların da nasıl getirildiği merak edilir. Snapchat'de silinen fotoğrafların geri getirilip getirilmediği merak edilmesinden dolayı internet üzerinden araştırılmaktadır. Silinen fotoğrafları snapchat'de geri getirmek mümkündür. Android telefonlarda silinen fotoğrafların geri getirilmesi için birkaç farklı yöntem vardır.

Haberin Devamı

 Öncelikle bilgisayar aracılığı ile fotoğrafları kurtarmak için telefonu bilgisayara bağlamak ve dosya yöneticisini açmak gerekir. Sonrasında Android klasörüne tıklamak ve veri klasörüne basarak com.snapchat.android klasörünü bularak buna basmak gerekir. Bu klasörde önbellek klasörü vardır ve buna basarak silinmiş olan fotoğraf ya da videoları bulmak mümkündür. Snapchat'de silinen fotoğraflar bu klasörün içindedir ve geri getirmek istenen resmi açarak Android telefona geri almak gerekir. Eğer önbellek dosyasında silinmiş olan resimler bulunmamışsa Google Drive üzerinden de bulmak mümkündür.

 Telefonlarda otomatik senkronizasyon olduğu için bunu etkinleştirmek ve buluttaki tüm resimlerin de yedeğini oluşturmak gerekir. Google Drive sayesinde yedeklenmiş olan ve silinen tüm resimleri bulmak mümkündür. Telefonlara PhoneRescue uygulamasını yükleyerek de silinmiş olan fotoğrafları kurtarabilirsiniz. Silinmiş olan resimleri ve fotoğrafları kurtarmak mümkündür ve bunun kolay birkaç yöntemi vardır. Bu nedenle kolay bir şekilde resimleri kurtarmak ve bu sayede tekrar kullanmak mümkündür. Snapchatte arkadaşlar ekleyerek sohbet etmek ya da kişilere video, fotoğraf atmak mümkündür. Farklı tüm işlemler hakkında da internet üzerinden bilgi edinmek ve işlemlerin nasıl yapıldığını bulmak oldukça kolaydır.

Haberin Devamı

 Snapchat Silinen Fotoğrafları ve Resimleri Geri Getirme

 Snapchat silinen fotoğrafları ve resimleri geri getirme yöntemleri birçok kişi tarafından merak edilir ve sık sık internetten araştırılır. Yanlışlıkla ya da bilerek silinen fotoğrafları geri getirmek mümkündür. Bu sayede bu görselleri tekrar kullanmak mümkündür. Snapchat üzerinden ekli olan kişiler ile sohbet etmek ya da onlara fotoğraf atmak mümkündür. Ayrıca kişiler kendilerine hikaye atma imkanına da sahiptir. Anlık ya da eski fotoğrafları snapchat üzerinden paylaşmak mümkündür. Snapchat silinen fotoğrafları eğer telefona kaydetmeden silerseniz bilgisayar üzerinden geri getirmek kolaydır. Bunun için öncelikle telefonu bilgisayar bağlamak ve önbellek dosyasını bulmak gerekir. Önbellek dosyalarında tüm uygulamaların görselleri ve resimleri kaydedilmektedir. Eğer telefonda önbellek dosyası yoksa Google Drive bulut ekranından da silinmiş olan tüm medyaları bulmak mümkün olur. Fotoğrafları ve resimleri sildikten sonra geri getirmek mümkün olduğu için bunun nasıl yapıldığını kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Daha sonra tüm işlemleri deneyerek resimleri ya da fotoğrafları kolayca geri getirebilir ve kullanmak istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Snapchat uygulamasını sildikten sonra tekrar geri yüklediğinizde de yine tüm resimler ve fotoğraflar ile beraber sohbetler de geri gelir. Snapchat 30 gün içerisinde eğer geri yüklenmez ve kullanılmazsa kalıcı olarak silinir. 

 

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!