İşte Angry Birds'in yeni oyunu!

İşte Angry Birdsin yeni oyunu

Rovio, denizlerde tam donanımlı geminizle gerçek zamanlı olarak dev mücadeleler gerçekleştireceğiniz Battle Bay oyununu iOS ve Android için sunmaya hazırlanıyor.

Haberin Devamı

Dünyaca popüler Andry Birds serisinin yapımcısı Rovio, mobil için tamamen farklı bir oyun ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Battle Bay adı verilen oyun, iOS ve Android kullanıcılarının yine cihazlarını ellerinden düşürmemesini sağlamak hedefinde.

Gerçek kullanıcıları gerçek zamanlı mücadelelerle karşı karşıya getirecek olan Battle Bay’de rakibin gemilerini batırmak için çalışacaksınız. Bir gemi seçip silahlarla donattıktan sonra, sistemin karşınıza bir rakip çıKarmasını bekleyeceksiniz. Oyunun bir güzelliği de 5’e 5 takımlar halinde büyük çaplı mücadelelere de izin vermesi.

İşte Angry Birdsin yeni oyunu

Battle Bay, birçok gemi sınıfı ve hepsi için özel çeşit çeşit özelleştirme seçenekleri sunarken, ayrıca silahlar, zırhlar, yetenekler ve çeşitli öğelerle denizdeki dev çarpışmalarda üstünlük elde etmeniz için olanaklar sunuyor. Toplar, torpidolar ve el bombaları bunlardan sadece birkaçı.

Rovio oyuncuların arkadaşlarıyla sohbet edebileceği ve farklı birliklere katılabileceği sosyal özellikler de sunma sözü veriyor. Oyunun ücretsiz olarak sunulacağı, ancak oyunda Rovio ve çeşitli iş ortaklarına ait reklamlara yer verileceği ifade edilmekte. Ek olarak, Battle Bay artık neredeyse mobil oyunlarda standart haline gelen uygulama içi satın almalarla da oyuncuların öne çıkabilmelerini sağlayacak.

Haberin Devamı

iOS ve Android için Battle Bay, 4 Mayıs tarihinde App Store ve Google Play’den indirilebilir hale gelecek. Öte yandan oyuna ön kayıt yaptıranların 200 inci ve bir özel öğe sunacak başlangıç paketine sahip olacağını belirtelim.

Haberle ilgili daha fazlası: