GTA 6 mı geliyor? Oyunseverlerin gözü onda!

GTA 6 mı geliyor Oyunseverlerin gözü onda

GTA 6 için ne kadar bekleyeceğiz? Yapımcı firma GTA 5'in ardından gerçekten de GTA 6 için hazırlık yapıyor mu? İşte GTA 6 hakkında merak edilen her şey...

Haberin Devamı

GTA 6'nın ne zaman çıkacağı oldukça merak konusu. Daha GTA 5 için geliştirilen modlar ve senaryoların sonu gelmezken, GTA 6'nın nasıl olacağı gizemini koruyor. GTA serisinin son sürümü olması beklenen GTA 6’nın çıkış tarihi, çıkacağı platformlar ve oyunun nerede geçebileceği sızdırıldı.

Oyun severlerin vazgeçemediği GTA serisinin son paketi yani GTA 6 yine önce konsollara gelecek. PS4, Xbox Scorpio için önce yayınlanacak oyun PC kullanıcılarını da fazla bekletmeyecek. GTA 6 Konsol ve PC sürümlerinin 2020 yılında çıkacağı konuşuluyor. GTA 6 tüm oyun dünyasının en çok beklediği seri oyunlardan biri. Yapımcı Rockstar bir sonraki AAA kategorisi oyununun Red Dead Redemption 2 olduğunu duyurmuş ancak GTA severler için bir şey söylememişti. Red Dead Redemption 2 için yapılan açıklamada oyunun 2017 kışında çıkacağı belirtilse de bu henüz kesinleşmiş değil. 

GTA 6 mı geliyor Oyunseverlerin gözü onda

GTA 6'nın nerede geçeceğine dair kesin bir bilgi hala paylaşılmış değil. Ancak dedikodulara göre, birden fazla harita ve ülkeye yayılabileceği olasılığı gittikçe ağırlık kazanıyor. Yani oyunda görevler hem ABD’de hem de dünyanın belli başlı bazı önemli şehirlerine yayılan görevler şeklinde gelişebilir.

Haberle ilgili daha fazlası: