FİFA 22 ne zaman çıkacak?

Güncelleme Tarihi:

FİFA 22 ne zaman çıkacak
Oluşturulma Tarihi: Ağustos 10, 2021 14:58

FIFA 22 için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Oyunseverlerin yakından tanıdığı FIFA serisi, 2022 sürümü ile piyasaya çıkacak. FIFA 2022 ile bir dizi yeniliği de oyun tutkunları ile paylaşacak olan EA Games, yaz transfer dönemine ait yeni transferleri de entegre etmeyi unutmayacak. Peki, FİFA 22 ne zaman çıkacak? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

Haberin Devamı

FIFA 22 için heyecanlı bekleyiş başladı. Her yıl oyunun yeni bir serisi ile futbolseverlerin karşısına çıkan EA Games, bu yıl da heyecan dolu bir bekleyişe neden oldu. FIFA 22 yeni nesil konsollara özel olarak bir yapıya sahip olacak. Ancak Playstation 4 sahipleri de FIFA 22'yi oynayabilecek. Peki, FIFA 22 ne zaman çıkacak? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

FIFA 22 NE ZAMAN ÇIKACAK?

FIFA 22 için çıkış tarihi merakla bekleniyor. EA Sports tarafından yapılan açıklamada oyunun 1 Ekim'de çıkacağı ve PC fiyatının 419 TL olduğu belirtildi.

EA Sports yöneticilerinin ifadelerine göre, FIFA 22, Play Station 5, Xbox Series-X/S gibi yeni nesil konsollar için özel bir üretime sahip olacak. 

Oyununun bilgisayar dışında, Play Station 4 ve Xbox One'da da oynanabilmesi bekleniyor. Öte yandan Ultimate Sürüm sahipleri ise oyuna 4 gün erken erişim hakkına (27 Eylül 2021) sahip olacak.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!