Dijital reklam sektörünün liderleri Mixx Awards Ödülü için bir araya geliyor

Güncelleme Tarihi:

Dijital reklam sektörünün liderleri Mixx Awards Ödülü için bir araya geliyor
Oluşturulma Tarihi: Kasım 18, 2022 09:17

İnteraktif Reklamcılık Derneği (IAB) tarafından bu sene 13’üncüsü düzenlenen MIXX Awards Türkiye yarışmasının jüri üyeleri belli oldu.

Haberin Devamı

Dijital reklamcılığın en iyilerinin belirlendiği MIXX (Marketing and Interactive Excellence) Awards Türkiye için geri sayım başladı. 43 ülkede faaliyet gösteren IAB İnteraktif Reklamcılık Derneği tarafından düzenlenen MIXX Awards Türkiye’ye başvurular 31 Ocak 2023’de sona erecek.

10-26 Şubat tarihleri arasında yapılacak ön değerlendirmenin ardından yarışmaya değer bulunan çalışmalar 3-4 Mart tarihlerinde sahibinden.com Reklam satış-operasyon ve teknolojilerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Banu Barbarosoğlu’nun başkanlığında reklam sektörünün önde gelen yöneticilerinden oluşan 20 kişilik jüri tarafından değerlendirilecek. 13. MIXX Awards jürisinde; Banu Peker (Peugeot), Başar Ekim (Nokta Medya), Cengiz Uzun (Forward Media), Çağanur Atay Uçtu (MediaMarkt Turkey), Didem Arslan  (Trendyol), Eda Kırali  (Unilever), Evren Ünal (Disney+), Feza Turunçoğlu (Vestel), Prof. Dr. Figen Yıldırım (İstanbul Ticaret Üniversitesi), İrem Muşkara (TikTok), Kağan Yıldızalp (Publicis Groupe), Mert Bitmez (Format C), Müge Gülener (Garanti BBVA), Öncü Gülmez (Sparkle Medya), Selin Kansav (Google Türkiye), Serdar Çelik (Digital Tribune), Serkan Tavşanoğlu (Meta), Sibel Ülkü (Wavemaker) ve Yakup Erdoğan (Doğuş) bulunuyor.

Haberin Devamı

Bu yıl kategorilerinde revizyona gidilen yarışmada, toplam 22 kategoride başvuru yapılabiliyor.  Kategoriler arasına  tüketici etkileşimi/katılımı ve marka veya satış hedefleri için E-ticaretin en iyi kullanımlarının ödüllendirileceği “E-ticaret” kategorisi ve tüketiciyle sadece dijitalde etkileşime geçen dijital kampanyalar/projelerin ödüllendirileceği “Sadece Dijital” kategorileri eklendi. Sahibinden.com’un bu yıl da Platin Sponsoru olarak destek verdiği MIXX Awards’a  sektör kuruluşları da katkıda bulunuyorlar.

Detaylı bilgi için: www.mixxawards-tr.org

BAKMADAN GEÇME!