GeriTeknoloji Counter Strike: Global Offensive için yepyeni haritalar çıktı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Counter Strike: Global Offensive için yepyeni haritalar çıktı!

Counter Strike: Global Offensive için yepyeni haritalar çıktı!

Counter Strike: Global Offensive için yeni haritalar geliyor. Valve, yeni bir duyuru ile birlikte Counter-Strike: Global Offensive yapıtlarına gelecek olan yenilikleri açıkladı.

Counter Strike: Global Offensive için yepyeni özellikler geliyor. Bu yenilikler arasında tabii ki bazı hata düzeltmeleri gibi şeyler de bulunuyor fakat en önemlisi, oyuna eklenecek olan yeni harita. Bu haritanın adı Canals ve tarihi bir İtalya haritası. Daha önce oyunun dosyaları arasında bulunan bu harita, oyuncular tarafından da keşfedilmişti fakat hiç görünmemişti. Şimdi ise oyuna ekleniyor. Ayrıca söylemekte fayda var, bu harita gerçek dünyadaki bir bölgeden esinlenmiş durumda. Yani bir gün İtalya’ya giderseniz, bu haritanın geçtiği bölgeye rastlamanız mümkün. Aynı oyundaki bazı diğer haritalar için geçerli olduğu gibi.

Counter Strike: Global Offensive için yepyeni haritalar çıktı

Valve, yeni Counter-Strike: Global Offensive haritasını, “Haritanın CT tarafı oldukça geniş ve büyük. T tarafı ise, CT tarafına göre küçük ve dar. Bomba alanlarına ise birçok farklı ulaşım yolu bulunuyor. Haritamız, her ne kadar gerçek dünyadaki bir bölgeden esinlenilmiş olsa da, oyuncunun bakış açısının temiz olması için birçok farklılık yapıldı. Leadergamer.com.tr'nin haberine göre haritayı oluştururken halihazırda bulunan modelleri kullanmaya çalıştık ki, topluluğumuz da benzer haritalar oluşturabilsin.” şeklinde tarif ediyor. 

False