Apple AirPods kararıyor! İşte yeni hali

Apple AirPods kararıyor İşte yeni hali

Apple, uzun süren sessizliğini bozuyor, AirPods 2 ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ancak Apple, beyaz dışında bu kez siyah renkli bir AirPods da sahneye çıkaracak.

Haberin Devamı

Apple'ın uzun süredir üzerinde çalıştığı kablosuz kulaklığıyla ilgili yeni sızıntılar var. Bu ilk bahar aylarında satışa sunulması beklenen AirPods 2, beraberinde kablosuz şarj cihazı AirPower ile piyasaya sürülecek. Diğer yandan AirPods 2, bu kez iki farklı renkte gelecek: Siyah ve beyaz. Ancak AirPods 2'deki tek fark renkten ibaret değil elbette. Hem kulaklık hem de şarj kutusuna daha iyi bir tutuş deneyimi sunması beklenen yeni bir yüzey kaplamasına sahip olacak.

Hey Siri komutunu dahi anlayabilecek olan AirPods 2, kalp atış hızı ve vücut sıcaklığı gibi biyometrik ölçümler de yapabiliyor. Gürültü önleme özelliğinin de üzerinde durmak gerekiyor; zira ilk nesil AirPods'da en can sıkıcı noktalardan biri konuşma sırasında gürültü eşliğinde konuşmak zorunda kalmamızdı; bu sorunun yeni AirPods'da ortadan kalkacağı görülüyor.

Apple AirPods kararıyor İşte yeni hali


Bluetooth 5.0 teknolojisini destekleyen ürün, önceki modele göre daha uzun bir batarya ömrü sunacak. 

Android cihazlarda dil ayarı nasıl yapılır? | Teknoloji 101Teknoloji 101'in bu bölümünde sizlere Android cihazlarda dil ayarı nasıl yapılır bunu anlatıyor olacağız.
Haberle ilgili daha fazlası: