Taksicilerin bıçaklı silahlı kavgası kamerada

Güncelleme Tarihi:

Taksicilerin bıçaklı silahlı kavgası kamerada
Oluşturulma Tarihi: Ekim 01, 2016 15:53

Esenyurt'ta taksicilerin müşteri kavgasında ortalık savaş alanına döndü. Dakikalarca süren kavgada silah ve bıçaklar kullanıldı. 5 kişinin yaralandığı kavga güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Haberin Devamı

Esenyurt'taki bir site önünde taksiciler arasında çıkan ve 5 kişinin yaralandığı kavga güvenlik kameralarına yansıdı.

Geçtiğimiz ay meydana gelen olayın görüntüleri yeni ortaya çıktı. Sitedeki taksi durağında çalışan taksiciler ile yoldan geçen başka bir durakta çalışan taksici arasında müşteri alma tartışması çıktı. Tartışma büyüyerek kavgaya döndü. Saat 21.00 sıralarındaki kavga sırasında yoldan geçen taksici sokak ortasında dövüldü. Dövülen taksici durağa dönerek arkadaşlarına haber verdi.




SIRTINDAN VURULDU

Dakikalar sonra dayak yiyen taksici arkadaşlarıyla sitedeki durağın önüne geldi. İki grup arasında kavga çıktı. Kavga sırasında, gelen gruptaki bir taksici daha tekme tokat dövüldü. Duraktakiler silahlarını da çekti, havaya ve gelen gruptakilere ateş etti.

Haberin Devamı

Kavga sırasında dayak yiyen taksici, kendisini dövenler tarafından kelepçelendi. Kaçmaya çalışan bir taksici de sırtından vuruldu. Yaralı taksici, özel bir araçla hastaneye kaldırıldı.

Dakikalarca süren olaylarda taksi durağı önüne gelen gruptakilerden 2'si bıçakla, biri silahla, 2 kişi de darp sonucu yaralandı.
Olay yerine gelen polis, kavgada bıçak ve silah kullandığı tespit edilen 6 kişiyi gözaltına aldı. Adliyeye sevkedilen şüphelilerden 5'i tutuklandı.

Haberle ilgili daha fazlası: