Survivor ev ödülünü kim kazandı? Survivor'da dün akşam kim elendi?

Survivor ev ödülünü kim kazandı Survivorda dün akşam kim elendi

Survivor ev ödülü, kıyasıya mücadeleyi izleyicilerle buluşturdu. Dün akşam ekrana gelen bölümde bir kişinin Kıbrıs macerasına son verdiği Survivor, dün akşam kim elendi sorusunu gündeme getirdi. Ev ödülünü kazanan Turabi ve Hakan Hatipoğlu'nun ardından dün akşam iki isim daha bu ödülü almak için mücadele etti. Peki, Survivor'da dün akşam kim elendi? İşte, elenen isim ve ev ödülünün kazananı

Haberin Devamı

Survivor'da 22 Haziran akşamı heyecan dolu dakikalar izleyicilerle paylaşıldı. Kim elendi sorusunun gündemde olduğu yarışmanın ardından, merak edilen bir diğer husus ise ev ödülü oldu. Annelerinin verdikleri cevaba göre yanıt veren ve annesini en çok tanıyanın ev ödülünü kazandığı yarışmada, ev ödülünü kim kazandı sorusu merak konusu oldu. Peki, Survivor'da dün akşam kim elendi? İşte, ev ödülünü kazanan isim ve detaylı bilgiler

Survivor 2018'in bu akşam ekranlara gelen 106. bölümünde eleme ve ev ödülü heyecanı vardı. İlk olarak ev ödülü için bir araya gelen yarışmacılar eğlenceli dakikalar yaşadı. Acun Ilıcalı dün akşam yayınlanan bölümde yarışmacılara, ödül oyunu sonrası kazanan dört kişiye ev hediye edileceğini söylemişti. Bu akşam ekranlara gelen bölümde ise yarışmacılar ev ödülünü kazanmak için büyük çaba gösterdi. Öte yandan gecenin sonundan bu hafta elenen isim belli oldu. Peki, Survivor'da kim elendi? Survivor'da ev ödülünü kimler kazandı?

Survivor'da bu akşam yarışma tarihi boyunca verilmemiş büyük bir ödül yarışmacılara verildi. Oynanan oyunun arından dört isim ev ödülünün sahibi oldu. 'Annenize Sorduk' adlı oyunu oynayan yarışmacılar eğlenceli geçen oyunu kazanmak ve heyecan verici bu ödüle sahip olabilmek için oldukça çaba sarf etti. Öte yandan eleme potasında yer alan Hakan Hatipoğlu, Turabi Çamkıran ve Murat Ceylan'dan biri de adaya veda etti. 

Haberin Devamı

SURVİVOR'DA EV ÖDÜLÜNÜ KİMLER KAZANDI?

'Annenize Sorduk' adlı oyunu oynayan yarışmacılar, vaat edilen evlere sahip olabilmek adına oldukça heyecanlı dakikalar yaşadı. Oyun esnasında yarışmacıların annelerine sorular soruldu ve yarışmacılar anneleri ile aynı cevabı verdikçe puan kazandı. Bu hem eğlenceli hem de zorlu oyun sonucu Anıl Berk Baki, Turabi Çamkıran ve Hakan Hatipoğlu birer ev kazanırken Murat Ceylan ve Nagehan Karadere de bir daireyi paylaştı.

Öte yandan oyun esnasından eğlenceli dakikalarda yaşandı. Hilmi Cem 'Annenize Sorduk' oyununda "Annen senin öğrenciliğine 5 üzerinden puan verse kaç verir?" sorusuna annesinin verdiği cevabı bilince büyük sevinç yaşadı. Nagehan da 'Annenize Sorduk' oyununda 'Annen en çok hangisini içmeyi sever?' sorusuna verdiği cevap nedeniyle annesine sitem etti. Adem de 'Annenize Sorduk' oyununda "Annen kaç tane aktif futbolcu ismi sayabilir?" sorusuna annesinin verdiği cevabı duyunca Ümit Karan'a isyan etti.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Haberin Devamı

Survivor'da oynanan son dokunulmazlık oyunları sonrası. İlk eleme adayı Turabi olurken, Anıl, Hakan'ın adını söyledi. Nagihan ise Murat'ın adını söyleyerek haftanın eleme adaylarını belirledi. bu akşam yapılan elemede Hakan, Turabi ve Murat'tan biri elenerek adaya veda etti.

Geçtiğimiz günlerde yapılan toplu SMS oylaması sonucu eleme potasındaki isimlerden Murat Ceylan en az oyu alarak Survivor'a veda etmek zorunda kaldı.