Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan Teknofest'e davet etmişti... Elon Musk: Gelecek yıl katılmayı sabırsızlıkla bekliyorum

Güncelleme Tarihi:

Oluşturulma Tarihi: Eylül 29, 2023 19:42

Son dakika haberine göre; Tesla ve SpaceX'in kurucusu Elon Musk, Teknofest'le ilgili "Gelecek yıl bizzat katılmayı ve Türkiye'deki diğer yatırım fırsatlarını tartışmayı sabırsızlıkla bekliyorum" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan Elon Musk'a Twitter üzerinden yanıt vererek, "Kazan-kazan anlayışıyla gerçekleştireceğimiz iş birlikleriyle, ülkemize ve insanlığa birçok alanda büyük katkılar sunacağımıza inanıyorum" dedi.

Haberin Devamı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD ziyaretinde SpaceX’in kurucusu ve CEO’su Elon Musk ile görüşmüş, İzmir’de düzenlenecek Teknofest’e davet etmişti.

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Musk, "Teknofest'te yarışan tüm takımları tebrik ederiz! Davetiniz için teşekkür ederiz Sayın Başkan. Gelecek yıl bizzat katılmayı ve Türkiye'deki diğer yatırım fırsatlarını tartışmayı sabırsızlıkla bekliyorum" dedi.

ERDOĞAN: ÜLKEMİZE VE İNSANLIĞA BİRÇOK ALANDA BÜYÜK KATKILAR SUNACAĞIMIZA İNANIYORUM

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elon Musk'ın tweetine yanıt vererek, "Sevgili @elonmusk, Dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknoloji festivali @Teknofest’te gelecek yıl seni de görmekten büyük memnuniyet duyacağız. Kazan-kazan anlayışıyla gerçekleştireceğimiz iş birlikleriyle, ülkemize ve insanlığa birçok alanda büyük katkılar sunacağımıza inanıyorum.  En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle..." dedi.

 

BAKMADAN GEÇME!