GeriGündem Şans Topu sonuçları canlı çekiliş sorgulama ekranı yayınlandı! İşte 23 Haziran Şans Topu millipiyangoonline çekiliş sonuçları!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şans Topu sonuçları canlı çekiliş sorgulama ekranı yayınlandı! İşte 23 Haziran Şans Topu millipiyangoonline çekiliş sonuçları!

Şans Topu sonuçları canlı çekiliş sorgulama ekranı yayınlandı! İşte 23 Haziran Şans Topu millipiyangoonline çekiliş sonuçları!

Şans Topu sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Şans Topu çekilişi 20:00'da gerçekleşti. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr'den canlı olarak yayınlanan çekilişte kazandıran numaralar ilan edildi. Şans Topu sonuç sorgulamaları millipiyangoonline.com'dan gerçekleşecek. Peki, bu akşam Şans Topu'nda hangi numaralar kazandırdı? İşte, 23 Haziran Şans Topu canlı çekiliş sonuçları ve sonuç sorgulama ekranı.

23 Haziran 2021 tarihli Şans Topu çekilişi 20:00'da tamamlandı. Çekilişin hemen ardından Şans Topu sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonline'da erişime açıldı. Şans Topu'nda ikramiye kazandıran numaraları ve sonuç sorgulamalarını aşağıdaki ekrandan öğrenebilirsiniz. On binlerce kişinin takip ettiği Şans Topu çekilişleri Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 2 günü düzenleniyor. 

Şans Topu sonuçları canlı çekiliş sorgulama ekranı yayınlandı İşte 23 Haziran Şans Topu millipiyangoonline çekiliş sonuçları

 

SONUÇLARI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

ŞANS TOPU'NUN KURALLARI

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

Şans Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Canlı Borsa - Altın Fiyatları - Döviz Kurları için Bigpara

False