GeriGündem Şanlıurfa Suruç'taki patlamadan hemen önce çekilen fotoğraf
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şanlıurfa Suruç'taki patlamadan hemen önce çekilen fotoğraf

Şanlıurfa Suruç'taki patlamadan hemen önce çekilen fotoğraf
refid:29591390 ilişkili resim dosyası

Şanlıurfa Suruç İlçesi'ndeki Amara Kültür Merkezi önünde patlamadan hemen önce çekilen bir kare fotoğraf sosyal medyada paylaşıldı.

Şanlıurfa Suruç İlçesi'ndeki Amara Kültür Merkezi önünde patlama meydana geldi. Patlamada en az 25 kişinin öldüğü ve çok sayıda yaralı olduğu bildirildi.

Sosyal medyada patlamadan hemen önce çekilen bir kare fotoğraf da paylaşıldı.İşte patlamadan hemen önce çekilen kare:

Şanlıurfa Suruçtaki patlamadan hemen önce çekilen fotoğraf

5 dakika sonra meydana gelen patlamadan sonra çekilen fotoğraf:

Şanlıurfa Suruçtaki patlamadan hemen önce çekilen fotoğraf

Suruç'taki patlama, Sosyalist Gençlik Dernekleri Federasyonu'na bağlı gençlerin, Kobani'ye geçmek üzere toplandıkları merkezde gerçekleşti.

Şanlıurfa Suruçtaki patlamadan hemen önce çekilen fotoğraf Şanlıurfa Suruç'ta büyük patlama

Bölgedeki kaynaklar, patlamanın Amara Kültür Merkezi'nde gençlerin Kobani'ye geçiş amaçlarını anlatmak üzere basın açıklaması yaptıkları sırada gerçekleştiğini iddia etti.

Gençlerin, başta İstanbul olmak üzere Kobani'ye geçmek üzere Türkiye'nin çeşitli yerlerinden geldikleri, Kobani'ye yardım ve oyuncak gibi malzemeler götürmeyi amaçladıkları belirtildi.

Şanlıurfa Suruçtaki patlamadan hemen önce çekilen fotoğraf Gördü tanığı dehşet anlarını anlattı

PATLAMA YERİNDE KARGAŞA

Patlamanın şiddetiyle bölgeye akın eden çok sayıda vatandaş, kurtarma çalışmalarının güçlükle sürdürülmesine yol açtı. Bu nedenle polis bölgede toplananları uzaklaştırmak için büyük çaba harcıyor. Şanlıurfa kent merkezinden de ilçeye takviye polis ekipleri sevkedildi. Çevre il ve ilçelerden ambulanslar bölgeye gönderilirken, Diyarbakır’dan da ambulans helikopter ilçeye sevkedildi.

Sosyalist Gençlik Dernekleri Federasyonu öncülüğünde yaklaşık 300 kişi bu sabah 09.00 sıralarında Amara Kültür Merkezi bahçesinde toplandı. Burada toplu kahvaltı yapan grup, basın toplantısının ardından saat 12.00 sıralarında, Suruç’un karşısında bulunan Suriye’nin Kobani kentine gitmek üzere sadece özen izinle geçiş yapılan Mürşitpınar Sınır Kapısı’na doğru yürüyüşe geçmeyi planladıkları ifade edildi.

Güneş anlamına gelen Amara Kültür Merkezi, DBP’li Belediye öncülüğünde ilçe halkının desteğiyle kuruldu. Burada el işi ve beceri kursları düzenlenip toplantılar yapılıyor.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False