GeriGündem Oyunculardan oyunculara oyun dergisi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Oyunculardan oyunculara oyun dergisi

Oyun, bilişim ve teknoloji dergisi Nitrogamer ilk sayısı satışa sunuldu. Türkiye'nin en büyük ve en hızlı büyüyen dijital oyun komünitelerinden Nitrogamer kurucuları, “oyunculardan oyunculara” sloganıyla dijital platformdan sonra bir oyun dergisiyle piyasaya çıktı.

Dergi, güncel oyun içeriği, dijital eğlence ve ekipmanları, komünal haberler, bilgisayar kullananlara ve oyunculara yönelik sağlık bölümü ve diğer gençlere yönelik aktivitelerle ilgili konuları işleyecek.

Dergide dijital eğlence ve ekipmanları, komünal haberler, bilgisayar kullananlara ve oyunculara yönelik özel bölümlerin yanısıra incelemeler, röpotajlar, tanıtım, oyun haberleri, hileler, oyun yapımı, yazılım, strateji, donanım, sinema, fotoroman, karikatür, extreme sports  ve yurtdışından haberler de yeralıyor

Ayrıca eş zamanlı yürütülecek turnuva ve etkinliklerin duyurulduğu, başarılı oyuncuların tanıtıldığı, yerli oyun projelerini destekleyen bir çizgiye sahip olan Nitrogamer, bir dergi olmanın yanısıra Türkiye'nin en büyük online oyun komünitesine de sahip. Güçlü web sunucuları ile oyunculara online oyun oynama imkanı da sunuyor.

www.nitrogamer.com adresine giren kullanıcılar online oyun oynayabildikleri gibi her oyuncu kendi kimliğini oluşturup bunları saklayabilir ve sitenin içeriğine bu bilgiler doğrultusunda erişebilir.

Dergi hakkında ayrıntılı bilgiyi http://dergi.nitrogamer.com adresinden alabilirsiniz.

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

False